PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر 512 نامحدود مخابرات به 2 مگ محدود..نظرتون چیه؟

pooya777
18-06-2015, 20:11
سلام.. لطفا منو راهنمایی کنید... من اینترنت 512 نامحدود از مخابرات دارم.به نظر شما میارزه که تبدیل به 2 مگ محدودش کنم؟ دانلودام رو میذارم از یک شب به بعد که رایگانه.احتمال داره یه روز شبانه رایگانش رو بردارند؟از بین کمپین ها از تو سایتش فقط میشه کمپین شگفت انگیز رو انتخاب کرد.خوبه به نظرتون نسبت به کمپین بهارشون؟ چون کمپین بهاره 5 گیگ ماهیانه به اضافه 5 گیگ تشویقیه.ممکنه این تشویقی رو بعدا بردارن؟ شگفت انگیز 7 گیگ ماهیانه است.قیمتشون فرق داره؟کدوم رو انتخاب کنم؟ لطفا این سوالهامو جواب بدین.مرسی

armin_punisher6
18-06-2015, 20:22
من سرویس 2 مگ محدود دارم تو یک ماه 136 گیگ دانلود کردم.البته طرح پاییز دارم که دانلود رایگان 1 تا 7 ه.خیلی راضیم.

pooya777
18-06-2015, 20:26
میخوام ببینم فرق این شگفت انگیزشون با این پاییزه بهارشون چیه! گیج شدم!

Pejii
20-06-2015, 11:23
شگفت انگیز برای کاربرهایی است که سرویس نامحدود دارند، میتونند سرویسشون رو به شگفت انگیز تغییر بدند با یه حجم جایزه و تا سرعت 10 مگابیت در ثانیه به همراه شبانه رایگان (فقط سرویس های ستاره دار، تا 5 مگابیت برای کاربران فعلی سرویس 1 مگابیت نامحدود فعلی، تا 10 مگابیت برای دارندگان سرویس 2 مگابیت نامحدود فعلی).

بهاره برای کاربران جدید و یا سرویس های حجمی سابق که میخواهند به کمپین سالیانه تغییر سرویس بدهند. تا 2 مگابیت با شبانه رایگان.

تو تعرفه ها و میزان ترافیک کمپین شگفت انگیز قرار بود یه ترافیک اضافه به عنوان هدیه به سرویس ها اضافه بشه، تو صفحه کمپین شگفت انگیز هم نوشته که لحاظ شده، ولی در حقیقت نشده. الان شما مقایسه کنید، 1 مگابیت شگفت انگیز با 8 گیگ ترافیک ماهانه و شبانه رایگان در میاد 20.400 و در کنار اون، بهاره 1 مگابیت با 8 گیگ در میاد 17.500 که خوب اگه از عقل سلیم برخوردار باشه آدم، دنبال شگفت انگیز نمیره در این مورد.

تنها مزیتی که شگفت انگیز داره، برای کاربران 1 مگابیت و 2 مگابیت نامحدود فعلی است که میتونند تا 5 مگابیت و 10 مگابیت سرویس بگیرند. و اگر نه باقی تعرفه هاش با قیمت فعلی اصلاً به کار نمیاد.

nima3p2p
21-06-2015, 13:08
نه دادا اصلا فکرش هم نکن

pooya777
24-06-2015, 08:19
من اینجور که دستگیرم شده درسته که کمپین بهاره از نظر گیگ و قیمت به صرفه تره ولی کسایی که این کمپین رو انتخاب میکنند اینترنت نامحدود خودشون رو از دست میدن و دیگه نمیتونند بهش برگردند.چون کاربران جدید هم میتونند تو اون کمپین بهاره ثبت نام کنند.ممکنه بعد از پایان قرارداد اون 5 گیگ تشویقی کمتر بشه یا کلن برش دارند.ولی کمپین شگفت انگیز مخصوص نامحدود دارهاست و بعد از تموم شدن مدت قرارداد یکساله دوباره باید برگرده به همون نامحدود فعلی.اون موقع آدم میتونه تصمیم بگیره چه طرح دیگری رو انتخاب کنه یا رو نامحدود خودش باقی بمونه.فکر کنم فرق اصلی این دوتا کمپین همین باشه که بهمین خاطر اون بهاره گیگ بیشتری میده برای جذب بیشتر کاربرها.

sleeplessness
24-06-2015, 08:37
من اینجور که دستگیرم شده درسته که کمپین بهاره از نظر گیگ و قیمت به صرفه تره ولی کسایی که این کمپین رو انتخاب میکنند اینترنت نامحدود خودشون رو از دست میدن و دیگه نمیتونند بهش برگردند.چون کاربران جدید هم میتونند تو اون کمپین بهاره ثبت نام کنند.ممکنه بعد از پایان قرارداد اون 5 گیگ تشویقی کمتر بشه یا کلن برش دارند.ولی کمپین شگفت انگیز مخصوص نامحدود دارهاست و بعد از تموم شدن مدت قرارداد یکساله دوباره باید برگرده به همون نامحدود فعلی.اون موقع آدم میتونه تصمیم بگیره چه طرح دیگری رو انتخاب کنه یا رو نامحدود خودش باقی بمونه.فکر کنم فرق اصلی این دوتا کمپین همین باشه که بهمین خاطر اون بهاره گیگ بیشتری میده برای جذب بیشتر کاربرها.

اگه محدود بخری هی باید پول حجم بدی
همین ول نکن
چون هزینه ات زیاد میشه

pooya777
24-06-2015, 08:44
از یه نظر شما درست میگی ولی واقعا مشکله با سرعت 60 دانلود کردن.مخصوصا فایلهای حجیم مثل بازی و فیلم.لپتاپ باید همش روشن بمونه و کار دیگه ام نمیشه باهاش کرد.کسی دیگه بخواد وبگردی کنه و اینا.ولی میشه همون دانلود رو گذاشت واسه شب که بیشتر هم میشه دانلود کرد.حالا بازم تحقیق میکنم ببینم چی به چیه

Abaddon
24-06-2015, 10:13
از یه نظر شما درست میگی ولی واقعا مشکله با سرعت 60 دانلود کردن.مخصوصا فایلهای حجیم مثل بازی و فیلم.لپتاپ باید همش روشن بمونه و کار دیگه ام نمیشه باهاش کرد.کسی دیگه بخواد وبگردی کنه و اینا.ولی میشه همون دانلود رو گذاشت واسه شب که بیشتر هم میشه دانلود کرد.حالا بازم تحقیق میکنم ببینم چی به چیه
دوست من فقط حواست باشه توی ساعات شبانه بشدت افت سرعت دارید البته اگه دو مگ بخرید به 60 نمیرسه(برای من دو مگ تقریبا 200 بود شبانه)

pooya777
24-06-2015, 10:40
دوست عزیز سرعت روزانه و شبانه 2 مگ چقدر باید باشه؟ اینکه میگید شبانه اش افت سرعت داره جاهای دیگه مثلا توی تاپیک مخابرات تهران خوندم که فرقی نداره شب و روزش.

Abaddon
24-06-2015, 11:29
دوست عزیز سرعت روزانه و شبانه 2 مگ چقدر باید باشه؟ اینکه میگید شبانه اش افت سرعت داره جاهای دیگه مثلا توی تاپیک مخابرات تهران خوندم که فرقی نداره شب و روزش.
والا بنده شیراز سال 91 تا اواخر 92 دو مگ مخابرات داشتم
روز 650 750
شب 150 250
البته از سرور های پرسرعت ایرانی
:n16:

pooya777
24-06-2015, 14:52
مرسی.ببینم بقیه دوستان چی میگن

hmd
26-06-2015, 14:40
به نظر من شبانه میصرفه . ببینی با 512 در روز 2 3 گیگ میتونین نهایت دانلود کنین اونم تازه نباید از سیستم استفاده کنید ولی در این حالت همون میزان در شب دانلود میکنین در زمان 5 ساعت و کل روز میتونین با سیستمون کارای دیگه انجام بدین و به سیستمتون استراحت بدین . در ضمن اگرم فایلی دیگه خیلی لازم داشته باشی تو روز باز میتونین سریعتر دریافتش کنین تا با 512 .

pooya777
30-06-2015, 07:29
مرسی از دوستانی که نظر دادن.:n16:
با این طرح محدودیت سرویس نامحدود! 512 به 9 گیگ که تو سایتشون زدن فعلن همین حجمی 2 مگ شبانه رایگان گرفتم تا ببینم بعد از پایان قرارداد چی میشه.