PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت ویندوز 7

hassa_12
13-06-2015, 22:58
سلام دوستان من مدت 5 سال لپ تاپ سونی دارم که ویندوز7 اصل روش تا سه سال بخوبی ویندوز اپدیت میشد تا اینکه از 2 سال پیش اپدیت ویندوز و ویندور دیفندر و نود 32 خود به خود از کار افتاد و ارورو زیر میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی وقتی نود32 پاک کردم و دوباره ریختم دیگه نصب نشد به مرور زمان فلش یو اس بی و نخوند تا این اوایل که الان دیگه دی وی دی رامم کاملا پاک شده و به اصطلاح نمی خونه
نمی خوام ویندورم و عوض کنم چون کلی اصلاعات توشه کسی می تونه کمکم کنه بخدا هرکی بتونه راه حلی بگه که دوباره بتونم ویندزوم اپدیت کنم شماره کارتش و میگیرم و از خجالتش در میامم خیلیییییییییییییییی گیرم

milad.xp
19-06-2015, 11:42
با سلام
ببخشید فرصت ترجمه نداشتم. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hassa_12
05-08-2015, 21:04
با سلام
ببخشید فرصت ترجمه نداشتم. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

سلام من انگلیسیم خیلی ضعیفه ولی اون فایل و دانلود و نصب کردم ولی بازم مشکلم حل نشدش
تو رو خدا اگه میتونید کمکم کنییید خیلییییییییی کارم گیره

milad.xp
05-08-2015, 22:55
سلام دوست عزیز علی الحساب مراحل زیر رو انجام بدین، اگه ردیف نشد بگین:
1- به مسیر C:\Windows\SoftwareDistribution\Download برین. (اگه درایو ویندوزتون درایو C نیست به اون درایو برین.)
2- همه محتویات پوشه Download رو پاک کنید.
3-سیستم را ری استارت کنید.
4- کنترل پنل رو باز کنید.
5- Administrative Tools رو پیدا کنین و بازش کنید.
6- در این مرحله Services رو پیدا کنین، روش کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید. (مطابق شکل زیر)

7- در صفحه جدید بر روی Windows Modules Installer کلیک کنید، در این حالت در سمت چپ یک نوشته میاد که باید روی گزینه Start کلیک کنید. (مطابق شکل زیر)

8- مجددا Windows Update را اجرا کنید و شروع به آپدیت کنید.
چنانچه مشکلی بود درمیان بذارین.

milad.xp
05-08-2015, 23:01
فقط این توضیح رو اضافه کنم که مراحلی که تو پست قبلی شرح دادم در واقع ترجمه همون صفحاتیه که آدرسشو تو پست دوم گفتم.(البته فقط یکی از اون چندروش)

hassa_12
06-08-2015, 15:37
فقط این توضیح رو اضافه کنم که مراحلی که تو پست قبلی شرح دادم در واقع ترجمه همون صفحاتیه که آدرسشو تو پست دوم گفتم.(البته فقط یکی از اون چندروش)

نه متاسفانه هنوز همون ارور هستش

milad.xp
07-08-2015, 10:47
سلام
دوست عزیز حقیقتش اینه که شما همونطور که تو پست سوم گفتین پس از نصب فایل Fix it، می بایست مشکلتون حل می شد. روش بالا هم که متأسفانه جواب نداده. (البته خود فایل Fix it عملیات بالا رو هم احتمالا انجام داده بوده).
به هر حال...
راه بعد آپدیت کردن Windows Update Agent هست.
برای این کار به لینک زیر مراجعه کنید و با توجه به ورژن ویندوزتون فایل مناسب رو دانلود کنید.
پس از نصب فایل، سیستم رو ری استارت و Windows Update رو اجرا کنید.

امیدوارم که مشکلتون حل بشه.