PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 94 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

farshidshd
12-06-2015, 12:23
با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کنکوری های عزیز سال 94 . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم همه ی دوستانی که کنکور دادن ، در همه ی مراحل ، موفق باشن

لطفا" برای بحث و بررسی در مورد کنکور 94 و مباحث متفرقه انتخاب رشته ( هم سراسری و هم آزاد ) فقط از **این تاپیک استفاده کنید

برای درخواست راهنمایی انتخاب رشته از طریق قوانینی که در تاپیک زیر مطرح شده ، اقدام به ایجاد تاپیک مجزا نمایید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسري سال 1394

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سؤالات گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني،‌علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبانهاي خارجي آزمون سراسري سال 1394

1
سوالات گروه آزمايشي رياضي و فني
دفترچه عمومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه فرهنگ و معارف اقليت هاي ديني و زبان هاي خارجي غير انگليسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

2
سوالات گروه آزمايشي هنر
دفترچه عمومي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه فرهنگ و معارف اقليت هاي ديني و زبان هاي خارجي غير انگليسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

3
سوالات گروه آزمايشي علوم تجربي
دفترچه عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه بهیاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

4
سوالات گروه آزمايشي زبانهاي خارجي
دفترچه عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي زبان انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

5
سوالات گروه آزمايشي علوم انساني
دفترچه اصول
و عقاید فقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
------------------

6A
سوالات خارج از كشور(ساعت 12:00 روز شنبه 1394/3/23)
دفترچه اختصاصي گروه آزمايشي علوم انساني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي گروه آزمايشي علوم تجربی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي گروه آزمايشي علوم رياضي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصي گروه آزمايشي هنر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6B
سوالات خارج از كشور(ساعت 12:00 روز شنبه 1394/3/23)
دفترچه اختصاصي گروه آزمايشي زبان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه فرهنگ و معارف اقليتهاي ديني و زبانهاي خارجي غيرانگليسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه علوم انساني (اصول عقايد و فقه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه علوم تجربی (بهياري) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كليد اوليه آزمون سراسري سال 1394 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون سراسري 1394

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه ::

پستهای اسپم و بیهوده و همچنین تاپیکهای اضافه در این مورد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد

--------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از همه ی شما

Soroush-S
21-07-2015, 05:45

نتایج کنکور 94

واسه رشته هایی مثل پرستاری و ... دانشگاه آزاد باید چیکار کرد؟

After4Ever
21-07-2015, 05:49
واسه رشته هایی مثل پرستاری و ... دانشگاه آزاد باید چیکار کرد؟

هنوز زوده برای آزاد....چند روز دیگه دفترچه اون هم منتشر میشه

خواهشا رتبه هاتون رو بگید

Amin-Nasim
21-07-2015, 06:01
سلام
238 منطقه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

After4Ever
21-07-2015, 06:27
سلام
238 منطقه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

معدل دیپلمتون هم لطف می کنید بگید

Amin-Nasim
21-07-2015, 06:34
معدل دیپلمتون هم لطف می کنید بگید

معدل دیپلم 19.82
زیست 19.5
زبان فارسی 18.75
بقیه 20

Arrowtic
21-07-2015, 06:41
رتبه در سهمیه : 633
منطقه 2
ایران قبولم پزشکی ؟

After4Ever
21-07-2015, 06:48
رتبه در سهمیه : 633
منطقه 2
ایران قبولم پزشکی ؟

احتمالش وجود داره بستگی به ظرفیت هام داره معدلتون رو می تونم بپرسم

Arrowtic
21-07-2015, 06:50
19.45 بود معدل .
نیمسال دوم هم احتمالش هست ؟

After4Ever
21-07-2015, 06:54
19.45 بود معدل .
نیمسال دوم هم احتمالش هست ؟

نیم سال دوم منظورم بود نیم سال اول احتمالش خیلی کمه ولی دوم 50 درصد

Arrowtic
21-07-2015, 07:02
نیم سال دوم منظورم بود نیم سال اول احتمالش خیلی کمه ولی دوم 50 درصد
داشتم سال قبلو میدیدم تا 803 منطقه 2 برده برا نیمسال دوم .
من پسر کرج 633 هستم .

نیمسال اول هم پسر کرجی برده با 623 .

After4Ever
21-07-2015, 07:10
داشتم سال قبلو میدیدم تا 803 منطقه 2 برده برا نیمسال دوم .
من پسر کرج 633 هستم .

نیمسال اول هم پسر کرجی برده با 623 .

میگم احتمالش هست ولی من 800 ندیدم تا 700 دیدم امسالم ظرفیت شاهد 5 درصد زیاد شده! دوم معلوم نیست ظرفیت چقدره ! اگر ظرفیت پزشکی بالابره احتمالش میشه 70 اگه کمش کنن که هیچی

After4Ever
21-07-2015, 07:11
از سال 91 دارن ظرفیتای پزشکی رو کم می کنند هیچ بعید نیست امسالم دستکاریش کنند البته امسال ایشالا اینطوری نباشه دیگه

Arrowtic
21-07-2015, 07:17

After4Ever
21-07-2015, 07:34

شما که اینقدر صبر کردید دو روز دیگه ام صبر کنید دفترچه بیاد اون موقع بهتر می تونیم صحبت کنیم ولی خب اگه 800 از منطقه 2 گرفته باشه احتماش خیلی بیشتره 90 درصد!

Squall Leonhart
21-07-2015, 10:23
دوستان با رتبه 48 هزار (منطقه 2) (117 هزار کشوری) میتونم از رشته کامپیوتر - گرایش نرم افزار - دانشگاه پیام نور قبول بشم؟ :n27:

MR.CART
21-07-2015, 11:07
حذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذف فففففففففف

MR.CART
21-07-2015, 11:21
حذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذففف ففففففففف

A/|\IR
21-07-2015, 11:29

من فکر میکردم منطقه یک هستی
منطقه دو با این رتبه اونجایی که میخوای شانس قبولی خیلی بالاس

دوستان با رتبه 48 هزار (منطقه 2) (117 هزار کشوری) میتونم از رشته کامپیوتر - گرایش نرم افزار - دانشگاه پیام نور قبول بشم؟ :n27:
بله میشه قبول شد
رتبه های خیلی داغون تر هم قبول میشن

من رشته منحصرا زبان شرکت کردم و میخوام زیر گروه یک باشم که میشه رشته های مربوط به زبان انگلیسی باید اون رتبه رو نگاه کنم؟؟رتبه زیر گروه یک شده 2800 از دانشگاه های معتبر روزانه کجا ها میشه قبول شد؟
منطقه 2 هستم
این ماله پارساله با رتبه 3000 شیراز رو اورده بنظرتون من شیراز میتونم قبول بشم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله باید همون رو نگاه کنید

MR.CART
21-07-2015, 11:30
حذذذذذذذذذذذذففف

navid oc
21-07-2015, 11:31

پیشهاد بدییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییید!!!!!

A/|\IR
21-07-2015, 11:44
کدوم رتبمه؟؟زیر گروه ها نگاه کردم زیر گروه یک مربوط به زبان انگلیسیه که من همونو شرکت کردم
.
ولی هنوز باورم نمیشه زبان عمومی که کمترین درصدم تو آزمون های قلمچی 80 بود تو کنکور 66 زدم:n28::n29:
.
>>

رتبه شما 2832 هست و با توجه به اون باید انتخاب رشته کنین
بعضی دانشگاه های دولتی قبولید! به قبولی های کانون زیاد اطمینان نکنید بعضی ها که فضایی قبول شدن سهمیه خاص داشتن.

navid oc
21-07-2015, 11:51

رتبه اصلیم کدوم است دقیقاً؟؟؟؟؟؟؟!!!!

A/|\IR

منطقه چند هستین؟

navid oc
منطقه چند هستین؟

منطقه یککککک شیراز

A/|\IR
21-07-2015, 12:01
منطقه یککککک شیراز

رتبه تون در زیر گروه یک 1410 (برای رشته دندان و پزشکی و پیرا پزشکی ها)
و در زیر گروه دوم 954 هست (دارو سازی و رشته های مرتبط)
....

برای پزشکی تو بعضی دانشگاه های درجه دو و سه شانس قبولی دارین
برای دارو سازی غیر از تهران تقریبا همه جا قبولید
دندان هم تو دانشگاه های درجه سه شانس قبولی پایین دارین

منظور از درجه: کلا دانشگاه هایی که تو مراکز استان های بزرگ هستن تاپ محسوب میشن و یقیه بستکی به منطقه داره

MR.CART
21-07-2015, 12:22
رتبه شما 2832 هست و با توجه به اون باید انتخاب رشته کنین
بعضی دانشگاه های دولتی قبولید! به قبولی های کانون زیاد اطمینان نکنید بعضی ها که فضایی قبول شدن سهمیه خاص داشتن.
مرسی که جواب میدید کدوم شهرا شانس قبولی دارم؟؟خود من شیراز رو میخوام یکی دیگه هم دیدم تو کانون پارسال منطقه 2 با رتبه 3500 قبول شد یادمه مشاور هم گفت 5000-6000 شیراز قبولی

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

Headphone
21-07-2015, 12:41
بچه ها همگی خسته نباشید دوران تقریبا سختیو پشت سر گذاشتید .
من ترم 7 عمران امیرکبیر میخونم اگه سوالی در مورد رشته یا دانشگام داشتید پخ بدید
;)

navid oc
21-07-2015, 12:45
رتبه تون در زیر گروه یک 1410 (برای رشته دندان و پزشکی و پیرا پزشکی ها)
و در زیر گروه دوم 954 هست (دارو سازی و رشته های مرتبط)
....

برای پزشکی تو بعضی دانشگاه های درجه دو و سه شانس قبولی دارین
برای دارو سازی غیر از تهران تقریبا همه جا قبولید
دندان هم تو دانشگاه های درجه سه شانس قبولی پایین دارین

منظور از درجه: کلا دانشگاه هایی که تو مراکز استان های بزرگ هستن تاپ محسوب میشن و یقیه بستکی به منطقه داره

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز من. من داروسازی شیراز می خوام. قبول می شم؟
دندانپزشکی بین الملل قبول می شم؟( مکان برام مهم نیست)

Iloveu-ALL
21-07-2015, 13:18

آره بابا ... پیام نور و غیرانتفاعی و آزاد از خداشونه دانشجو بگیرن!!
ولی خب شما موقع انتخاب رشته ... چندتا دانشگاه پیام نور بزنن ... هر کدوم که نزدیک تره رو اول بزن و ...
با رتبه 40 هزار منطقه 3 و رتبه های بدتر هم من دیدم قبول بشن!

Amir-Rainman
21-07-2015, 14:05
این کارنامه یکی از اقوامه، رتبه ش چند شده ؟ :| ( هزارتا رتبه نوشته آدم نمیدونه کدومه )

احتمالش هست روزانه قبول بشه؟؟ پیام نور چطور؟ چه رشته هایی؟؟
سهمیه هم نوشته منطقه 3

ممنون

Mehran-King
21-07-2015, 14:18

با سلام ، دوست عزیز میشه بگین معدل کتبی نهایی دیپلم شما چند بوده؟
روزی چند ساعت درس میخوندین ؟
میشه بگین واسه هر درس از چه کتاب های کمک آموزشی استفاده می کردین ؟

با تشکر :n40:

navid oc
21-07-2015, 14:58
با سلام ، دوست عزیز میشه بگین معدل کتبی نهایی دیپلم شما چند بوده؟
روزی چند ساعت درس میخوندین ؟
میشه بگین واسه هر درس از چه کتاب های کمک آموزشی استفاده می کردین ؟

با تشکر :n40:

راستش من دو سال پشت کنکور نشستم و فقط می توانم بگم شانسی قبول شدم!!! چون عملا نهایتش 4 ماه درس خوندم !!! به خاطر مشکلات سربازی ....
ریاضیات جامع مهر و ماه
عربی گاج کامل
دینی کتاب درسی + خط ویژه گاج
ادبیات کتب موضوعی انرژی اتمی
شیمی مبتکران + حل سوالات آزمون های گاج (که خیلی خیلی سوالات آزمون های شیمی گاج کمک کرد!)
فیزیک گاج
زیست شناسی گاج
زمین شناسی دکتر چلاجور
معدل کتبی : 18.66

navid oc
21-07-2015, 15:00
دوستان یه سوال خواهشا جواب بدید! الان معدل تو درصدهای من و رتبه های من حساب شده یا زمان انتخاب رشته حساب می شود؟!!!!

Mehran-King
21-07-2015, 15:05
دوستان یه سوال خواهشا جواب بدید! الان معدل تو درصدهای من و رتبه های من حساب شده یا زمان انتخاب رشته حساب می شود؟!!!!

الان حساب شده دوست عزیز ، اگه به کارنامتون نگاه کنید متوجه خواهید شد که نوشته میزان تاثیر سوابق تحصیلی 25% که سوابق تحصیلی همون معدل کتبی نهایی دیپلم شماست! :n16:

A/|\IR
21-07-2015, 15:29
این کارنامه یکی از اقوامه، رتبه ش چند شده ؟ :| ( هزارتا رتبه نوشته آدم نمیدونه کدومه )

احتمالش هست روزانه قبول بشه؟؟ پیام نور چطور؟ چه رشته هایی؟؟
سهمیه هم نوشته منطقه 3

ممنون

به اقوام توصیه کنید یکم درس بخونن:دی
شما در هر زیر گروه باید ردیف دوم رو بخونید غون رتبه ی شماست و بر اساس اون باید انتخاب رشته کنید
مثلا در زیر گروع یک رتبه شون شده ۲۸۶۲۶ در زیر گروه دو ۴۳۷۱۹
رشته های زیر گروه یک با زیر گروه دو متفاوته که تو دفترچه کنکور ذکر شده

دولتی قبول نمیشن ولی پیام نور مشکلی ندارن هیچ رشته ای

استاد شیفو
21-07-2015, 15:32
دوستان چطوری میتونم بدونم با توجه به رتبه کشوری کدوم دانشگاه ها مجاز شدیم ؟؟؟؟؟؟؟

A/|\IR
21-07-2015, 15:35
مرسی که جواب میدید کدوم شهرا شانس قبولی دارم؟؟خود من شیراز رو میخوام یکی دیگه هم دیدم تو کانون پارسال منطقه 2 با رتبه 3500 قبول شد یادمه مشاور هم گفت 5000-6000 شیراز قبولی

خواهش میکنم
من زیاد از رشته های زبان سر در نمیارم ولی بنظرم شما شانس داری در دانشگاه شیراز و هم رده هاش.

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز من. من داروسازی شیراز می خوام. قبول می شم؟
دندانپزشکی بین الملل قبول می شم؟( مکان برام مهم نیست)
بله داروسازی شیراز شانس قبولی تون خیلی بالاس
دندان بین المللی هم رتبه ی لازم رو دارین

هر دو رشته شانس قبولیتون بالاس:)

A/|\IR
21-07-2015, 18:14
دوستان چطوری میتونم بدونم با توجه به رتبه کشوری کدوم دانشگاه ها مجاز شدیم ؟؟؟؟؟؟؟
برین سایت کانون فرهنگی آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همون صفحه اول انتخاب رشته ی همه رشته ها فعال شده
ازاونجا میتونین اطلاعات نسبی به دست بیارین

griefcottage
21-07-2015, 18:35
دوستان اطلاعاتی که توی این سایت هست آیا مورد اطمینان هست؟

مثلاً نوشته

.
پرستاري
آباده
41
144132

منظورش دقیقاً چیه؟چارک پایین رتبه کشوری

Soroush-S
21-07-2015, 19:14
الان شبکه خبر گفته که دفترچه اومده ولی داخل سایت سنجش خبری نیست!

A/|\IR
21-07-2015, 21:03
دوستان اطلاعاتی که توی این سایت هست آیا مورد اطمینان هست؟

مثلاً نوشته

.
پرستاري
آباده
41
144132

منظورش دقیقاً چیه؟چارک پایین رتبه کشوری
تخمین رتبه ش منظورتونه؟ نه بنظر من اعتباری نیست
منظور اینه پایین ترین رتبه ای که شانس قبولی داره تو این حدوده

الان شبکه خبر گفته که دفترچه اومده ولی داخل سایت سنجش خبری نیست!
نه دیگه گفتن فردا ساعت 11 به بعد

navid oc
21-07-2015, 21:42
نظر شما درباره انتخاب رشته چی است؟ دارو را دوست دارم اما بازار کارش شنیدم الان خیلی خراب شده!!!

vahid-p
22-07-2015, 00:14
در مورد رشته مهندسی کامپیوتر - خصوصا گرایش نرم افزار سوالی بود از طریق پیغام خصوصی در خدمتم (دانشجوی ترم 8 ).

Mehran-King
22-07-2015, 10:17
امسال دفترچه شماره 2 رو کمی تغییر دادن ...

Squall Leonhart
22-07-2015, 10:31
در مورد رشته مهندسی کامپیوتر - خصوصا گرایش نرم افزار سوالی بود در خدمتم (دانشجوی ترم 8 )

من به الکترونیک (بیشتر طراحی مدارهای منطقی و دیجیتال) و کامپیوتر و برنامه نویسی علاقه مند هستم ولی نمیدونم کدوم رشته رو باید انتخاب بکنم :‌ برق الکترونیک - نرم افزار - سخت افزار - علوم کامپیوتر
لطفا در مورد هر کدوم یه خط توضیح بده تا ببینم کدوم یکی بیشتر به کار من میاد.
البته خودم احساس میکنم که سخت افزار بهتر هست چون هم از یه طرف با نرم افزار همپوشانی داره و از طرف دیگه با الکترونیک همپوشانی داره

ضمنا من دیپلمم رو سال 82 گرفتم و معدلم توی کنکور تاثیری نداره
رشته های پیام نور که نوشته صرفا با سوابق تحصیلی رو من میتونم انتخاب بکنم؟
معدلم هم خیلی کم هست (14.7)
احساس میکنم نمیتونم رشته کامپیوتر بخونم :n28:

MR.CART
22-07-2015, 10:44
من فکر میکنم تو کارنامه یه اشتباهی شده تو قسمت زبان عمومی چند تا سوال رو یادمه جواب درست رو دادم ولی تو پاسخنامم جواب چیز دیگه ای بوده تا حالا همچنین اشتباهایی داشته سنجش؟؟چجوری میتونم بهشون بگم شاید اشتباه کرده باشن؟؟

Arrowtic
22-07-2015, 10:57
دوستان ، با رتبه 633 چه دانشگاه هایی سطح خوبی تو پزشکی دارن که میتونم توشون قبول شم ؟(منطقه 2 ، کرج ، پسر)
دانشگاه اهواز چه طوره سطحش ؟ چون راحت ترینه برام ، از اونجایی که درگیر خوابگاه نمیشم .

navid oc
22-07-2015, 12:28
دوستان ، با رتبه 633 چه دانشگاه هایی سطح خوبی تو پزشکی دارن که میتونم توشون قبول شم ؟(منطقه 2 ، کرج ، پسر)
دانشگاه اهواز چه طوره سطحش ؟ چون راحت ترینه برام ، از اونجایی که درگیر خوابگاه نمیشم .

این رتبه تو منطقه یک نه ولی منطقه 2 شیراز احتمالش هست است قبول شی. در حال حاظر پزشکی دانشگاه شیراز از پزشکی شهید بهشتی هم رنک بالاتری دارد. پس شک نکن اول دانشگاه تهران بعد دانشگاه شیراز بعد دانشگاه شهید بهشتی. بعد از این دو شهر الویت با مشهد و اصفهان است. اهواز صد در صد قبولی ولی زیاد جالب نیست به نظر من.

Mehran-King
22-07-2015, 13:04

سلام ، اگه نظر منو بپرسین اول اونجاهایی رو انتخاب کنین که خودت در اونجا بومی محسوب میشی یا حداقل نزدیکشونی مثل تهران و اطراف تهران ، چون قراره 7-8 سال اونجا درس بخونی! و بهتره که از خانوادتون زیاد دور نباشین سپس اگه خواستین در آخر شهر های دور رو بزنین ، موفق باشین:n16:

Soroush-S
22-07-2015, 13:06
دانشگاه های ناجا دانشجو نمیگیرن؟

Arrowtic
22-07-2015, 13:24
دوستان تو دفترچه راهنما پزشکی دانشگاه ایران نیمسال دوم نداره چرا ؟ یعنی هم ظرفیت کلی اومده پایین و هم دیگه اصلا نیمسال دوم نمیگیرن ؟!
+
این که گزینش پزشکی کشوری شده به ضررم شد نه ؟

After4Ever
22-07-2015, 15:19
دوستان تو دفترچه راهنما پزشکی دانشگاه ایران نیمسال دوم نداره چرا ؟ یعنی هم ظرفیت کلی اومده پایین و هم دیگه اصلا نیمسال دوم نمیگیرن ؟!
+
این که گزینش پزشکی کشوری شده به ضررم شد نه ؟

مثل اینکه پردیس خودگردانش 45 نفر اضافه کرده!!!

الان دارم ظرفیتا رو مقایسه می کنم خدا کنه امسال دیگه کمش نکرده باشن

MR.CART
22-07-2015, 15:34
میگم ممکنه تو رتبه و کارنامه اشتباهی پیش بیاد؟؟من تقریبا 7-8 سوال رو مطمعنم جواب درست دادم ولی تو پاسخنامه انگار یه جوابای دیگه دادم و اینکه چطوری میتونم بهشون بگم؟؟

A/|\IR
22-07-2015, 15:41
مثل اینکه پردیس خودگردانش 45 نفر اضافه کرده!!!

الان دارم ظرفیتا رو مقایسه می کنم خدا کنه امسال دیگه کمش نکرده باشن
چه دردی میخوره؟
اینا برای اینکه جیبشون پر بشه ظرفیت خودگردان هارو اضافه میکنن، وضع دانشگاه ها هم که مشخصه!

میگم ممکنه تو رتبه و کارنامه اشتباهی پیش بیاد؟؟من تقریبا 7-8 سوال رو مطمعنم جواب درست دادم ولی تو پاسخنامه انگار یه جوابای دیگه دادم و اینکه چطوری میتونم بهشون بگم؟؟

دوست عزیز حضوری برو سازمان سنجش
پارسال یه عده اعتراض داشتن رفتن سازمان سنجش، از اونجا بپرس ببین کاری میتونی بکنی یا نه؟

After4Ever
22-07-2015, 15:52
چه دردی میخوره؟
اینا برای اینکه جیبشون پر بشه ظرفیت خودگردان هارو اضافه میکنن، وضع دانشگاه ها هم که مشخصه!

دوست عزیز حضوری برو سازمان سنجش
پارسال یه عده اعتراض داشتن رفتن سازمان سنجش، از اونجا بپرس ببین کاری میتونی بکنی یا نه؟

اره اینا تا می تونند از تبصره ها و قانون ها استفاده می کنند تا ظرفیت پولی رو زیاد کننذ دلیلش هم اینه که بودجه ی دانشگاه کمه

vahid-p
22-07-2015, 15:52
من به الکترونیک (بیشتر طراحی مدارهای منطقی و دیجیتال) و کامپیوتر و برنامه نویسی علاقه مند هستم ولی نمیدونم کدوم رشته رو باید انتخاب بکنم :‌ برق الکترونیک - نرم افزار - سخت افزار - علوم کامپیوتر
لطفا در مورد هر کدوم یه خط توضیح بده تا ببینم کدوم یکی بیشتر به کار من میاد.

اگه میشه پیغام خصوصی بدین، و بیشتر در خصوص معیارها، مثلا علایق و بازار کار (استخدام بشید، آزاد و پروژه ای یا ... ) و دیگر معیارهاتون بنویسید.

Soroush-S
22-07-2015, 17:01
در زمان انتخاب رشته میشه هم رشته های با آزمون انتخاب کرد و هم رشته های صرفا با سوابق تحصیلی؟

A/|\IR
22-07-2015, 17:17
در زمان انتخاب رشته میشه هم رشته های با آزمون انتخاب کرد و هم رشته های صرفا با سوابق تحصیلی؟

بله میشه.

.......

Soroush-S
22-07-2015, 17:56
بله میشه.

.......

رشته تجربی شانس قبولی برا روانشناسی غیرانتفاعی شمال چقدره؟

Mehran-King
22-07-2015, 18:29
سلام یه مشکلی هست اونم اینکه من در درس روانشناسی امسال از 20 سوال همشونو (20 سوال) جواب دادم ولی زده صفر!!!!!!!!
عربی عمومی هم 8 تا سوال جواب دادم نوشته صفر!!!!!!!
تاریخ و جغرافیا هم همشونو (30سوال) جواب دادم نوشته صفر!!!!!!!!!!

یعنی واقعا من اینارو صفر زدم ؟!!!؟!؟!؟!؟! منفی نشده مثبت نشده همه اینا صفر شده ؟!؟!؟!؟!؟

واقعا مگه میشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟ :n34:

احساس میکنم این کارنامه مال من نیست!!!!!!!!!!

چیکار کنم ؟!؟!؟:n35:

rpf
22-07-2015, 18:51
دوستانی که پزشکی دارو دندون میخوان یه سر به سایت زیر بزنید

Amin-Nasim
22-07-2015, 19:05
سلام دوستان عزیز
رده بندی سطح علمی دانشگاه ها رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟
سطح علمی دانشگاه در اینده فرد چقدر تاثیر داره ؟

یه موردی توی دفترچه انتخاب رشته بود که افرادی که از سهمیه مناطق 2 و 3 استفاده کردند باید دوبرابر مدت تحصیل خودشون خدمت کنند ( عین جملش الان در دسترسم نیست ) یعنی چی ؟

MR.CART
22-07-2015, 19:15
سلام یه مشکلی هست اونم اینکه من در درس روانشناسی امسال از 20 سوال همشونو (20 سوال) جواب دادم ولی زده صفر!!!!!!!!
عربی عمومی هم 8 تا سوال جواب دادم نوشته صفر!!!!!!!
تاریخ و جغرافیا هم همشونو (30سوال) جواب دادم نوشته صفر!!!!!!!!!!

یعنی واقعا من اینارو صفر زدم ؟!!!؟!؟!؟!؟! منفی نشده مثبت نشده همه اینا صفر شده ؟!؟!؟!؟!؟

واقعا مگه میشه ؟!؟!؟!؟!؟!؟ :n34:

احساس میکنم این کارنامه مال من نیست!!!!!!!!!!

چیکار کنم ؟!؟!؟:n35:
یه عکس از کارنامت بیزحمت میزاری اینجا
مرسی

hamed m2m
22-07-2015, 19:15
سلام و درود
دوستان بنده تا پیش دانشگاهی تحصیل کردم ولی یک درس از سال آخر پاس نکردم
میشه توی دوره ی کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام کنم و در حین دانشگاه ائن یک درس رو هم پاس کنم بعدا؟
یا فقط میشه دوره ی کاردانی برم؟
ممنون

After4Ever
22-07-2015, 19:16
سلام دوستان عزیز
رده بندی سطح علمی دانشگاه ها رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟
سطح علمی دانشگاه در اینده فرد چقدر تاثیر داره ؟

یه موردی توی دفترچه انتخاب رشته بود که افرادی که از سهمیه مناطق 2 و 3 استفاده کردند باید دوبرابر مدت تحصیل خودشون خدمت کنند ( عین جملش الان در دسترسم نیست ) یعنی چی ؟

سرچ کن
خیلی تاثیر داره...
به ازای هر ترم یکسال باید تو ایران باشیدو کار کنید! (این تعهد آموزش رایگان برای کسایی که قصد مهاجرت دارند سخته که اونم با پول میشه مدرک رو آزاد کرد)

behnaz001
22-07-2015, 19:20
دوستان من كنكور هنر رتبه م 437 منطقه 1 تهران شد. ميخوام نقاشي بخونم يا صنايع دستي. فكر نميكنم تهران قبول شم. شهرستان هم وضع خوابگاه معلوم نيست. به نظرتون چيكار كنم؟
آزاد هم كه شهريه بالا.
كلا سردرگمم

After4Ever
22-07-2015, 19:20
سلام و درود
میشه توی دوره ی کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام کنم و در حین دانشگاه ائن یک درس رو هم پاس کنم بعدا؟
ممنون

بدون پیش دانشگاهی نمی تونی بری کارشناسی بخونی

به نظرم برو شهریور پاسش کن

After4Ever
22-07-2015, 19:25
دوستان من كنكور هنر رتبه م 437 منطقه 1 تهران شد. ميخوام نقاشي بخونم يا صنايع دستي. فكر نميكنم تهران قبول شم. شهرستان هم وضع خوابگاه معلوم نيست. به نظرتون چيكار كنم؟
آزاد هم كه شهريه بالا.
كلا سردرگمم

چرا خوابگاه معلوم نیست؟! اگر روزانه قبول بشید بهتون میدن
احتمالا یکجا مثل اصفهان رو بیارید یادمه یکی از آشنایان با 300 قبول شد

Mehran-King
22-07-2015, 19:28
یه عکس از کارنامت بیزحمت میزاری اینجا
مرسی

متاسفانه وضعیت خرابه ... همه اطلاعات مربوط به خود من هستش اما نمیدونم چرا 3 درس رو درست صفر شدم!!!

behnaz001
22-07-2015, 19:29
چرا خوابگاه معلوم نیست؟! اگر روزانه قبول بشید بهتون میدن
احتمالا یکجا مثل اصفهان رو بیارید یادمه یکی از آشنایان با 300 قبول شد

والا من هر دانشگاهي خواستم نوشته بود يكي دو ترم خوابگاه دولتي. يا نهايت خودگردان . همينا گرونه خب. هيچكدومم تضمين نكردن. اونوقت اگه ندن من چيكار كنم. ريسكه ديگه

After4Ever
22-07-2015, 19:31
والا من هر دانشگاهي خواستم نوشته بود يكي دو ترم خوابگاه دولتي. يا نهايت خودگردان . همينا گرونه خب. هيچكدومم تضمين نكردن. اونوقت اگه ندن من چيكار كنم. ريسكه ديگه

اسم دانشگاه رو بگید تا بگم وضعیتش چطوره البته اگر بدونما

Mehran-King
22-07-2015, 19:31
دوستانی که پزشکی دارو دندون میخوان یه سر به سایت زیر بزنید

این سایت چرت نوشته! سال آینده معدل پیش دانشگاهی رو تاثیر نمیدن! همینطوری از خودش حرف در آورده!!!

معدل پیش دانشگاهی هیچ تاثیری در کنکور ندارد و نخواهد داشت!

Squall Leonhart
22-07-2015, 19:41
نحوه پذیرش توی رشته هایی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هست واسه کسایی که دیپلمشون رو قبل از 84 گرفتن چطوری هست؟

behnaz001
22-07-2015, 20:25
اسم دانشگاه رو بگید تا بگم وضعیتش چطوره البته اگر بدونما

مثلا دانشگاه هاي زنجان. بوعلي سينا همدان. سمنان.شاهرود

After4Ever
22-07-2015, 20:38
مثلا دانشگاه هاي زنجان. بوعلي سينا همدان. سمنان.شاهرود

زنجان خوابگاه میده اون ترم اولم که نمیده خودگردان هزینه اش زیاد نیست 300 تومن تقریبا
بقیه رو نمیدونم
بقیه هم اگر داشته باشن میدن
به آزاد تهرانم فکر کنید خوابگاه خیلی سخته

omid kan
22-07-2015, 21:07
سلام
ماکزیمم نمره کل زیر گروه ها :6345
رتیه کل در سهمیه:28910
رتبه کشوری بدون اعمال سهمیه:95584
رتبه سهمیه برای زیر گروه یک :25737
نمره کل نهایی برای زیر گروه یک :6335
با توجه به این وضع رتیه و نمره می تونم پرستاری ازاد بندرعباس قبول بشوم خواهش می کنم کمک کنید
منطقه سه و بومی هرمزگان

A/|\IR
22-07-2015, 22:16
رشته تجربی شانس قبولی برا روانشناسی غیرانتفاعی شمال چقدره؟

رتبه تون چنده دوست عزیز؟

سلام و درود
ممنون

بله میشه
از شما تعهد گرفته میشه که تا فلان روز مدرک پیش رو تحویل بدین
حالا یا میذارن سر کلاس بنشینید یا باید مرخصی بگیرید
در هر صورت باید شهریه دانشگاه پرداخت بشه.

سلام
با توجه به این وضع رتیه و نمره می تونم پرستاری ازاد بندرعباس قبول بشوم خواهش می کنم کمک کنید
منطقه سه و بومی هرمزگان

بله میتونین.

omid kan
22-07-2015, 23:02
سلام
با این رتبه اقتضاحم بهترین رشته چه ازاد و چه سراسری که می تونم قبول شوم چیست؟

Amin-Nasim
22-07-2015, 23:55
سرچ کن
خیلی تاثیر داره...
به ازای هر ترم یکسال باید تو ایران باشیدو کار کنید! (این تعهد آموزش رایگان برای کسایی که قصد مهاجرت دارند سخته که اونم با پول میشه مدرک رو آزاد کرد)

سرچ کردم ، اونی که سایتهای معتبر زده بودن برای سال 92 بود ، تا الان تغییر خاصی نداشتن دیگه ؟
دانشگاه ایران جز ده تای اول نیست ... درسته ؟

هرجای ایران که خود فرد بخواد میتونه کار کنه ؟ یا مثل تعهد سه برابر مدت تحصیل هر جایی که اونا بگن باید کار کرد ؟
هزینه آزاد کردن مدرک چقدر میشه ؟ نکنه به اندازه بین الملل پول میگیرن ؟
---------------
توی این فکر هستم که بعد از اینکه اینجا درسم تموم شد برم خارج از کشور
با چه مدرکی ( دکترای پزشکی عمومی، دندان و دارو ) راحت تر میشه رفت ؟

بنظرتون با رتبه 162 زیر گروه 2 و منطقه3 میتونم دارو سازی شهید بهشتی تهران قبول بشم ؟
با رتبه 217 زیر گروه 1 پزشکی کجا میتونم بیارم ؟ شیراز امکانش هست ؟

After4Ever
23-07-2015, 07:21
سرچ کردم ، اونی که سایتهای معتبر زده بودن برای سال 92 بود ، تا الان تغییر خاصی نداشتن دیگه ؟
دانشگاه ایران جز ده تای اول نیست ... درسته ؟

هرجای ایران که خود فرد بخواد میتونه کار کنه ؟ یا مثل تعهد سه برابر مدت تحصیل هر جایی که اونا بگن باید کار کرد ؟
هزینه آزاد کردن مدرک چقدر میشه ؟ نکنه به اندازه بین الملل پول میگیرن ؟
---------------
توی این فکر هستم که بعد از اینکه اینجا درسم تموم شد برم خارج از کشور
با چه مدرکی ( دکترای پزشکی عمومی، دندان و دارو ) راحت تر میشه رفت ؟

بنظرتون با رتبه 162 زیر گروه 2 و منطقه3 میتونم دارو سازی شهید بهشتی تهران قبول بشم ؟
با رتبه 217 زیر گروه 1 پزشکی کجا میتونم بیارم ؟ شیراز امکانش هست ؟

در مورد اینکه می خوای ببینی کدوم بهتره این فاکتور ها رو در نظر بگیر
سابقه دانشکده
تعداد دپارتمان علمی (برو به سایت دانشکده)
تعداد استاد با مرتبه ی علمی بیشتر (دانشیار و پروفسور بیشتر)
و از همه مهمتر تخصص های بیشتری رو برای ادامه تحصیل داشته باشه

مطمئن باش اینا بهترین فاکتورا هستن

نه به اندازه بین المل نه ولی به اندازه آزاد پول می گیرن
بله رتبتون خوبه تبریک میگم امکان قبولی در داروی تهران هم بالاست
پزشکی شیراز هم احتمالش خوبه

griefcottage
23-07-2015, 08:46
تخمین رتبه ش منظورتونه؟ نه بنظر من اعتباری نیست
منظور اینه پایین ترین رتبه ای که شانس قبولی داره تو این حدوده

یعنی با 144.000 پرستاری آزاد کسی قبول شده؟؟ واقعاً داریم؟؟

A/|\IR
23-07-2015, 09:12
یعنی با 144.000 پرستاری آزاد کسی قبول شده؟؟ واقعاً داریم؟؟

قبولی که شانس قبولی فک کنم داشته باشید
منظورم تخمین سایت بود

navid oc
23-07-2015, 09:41
من دانشجوی دانشگاه پیام نورم. برای رفتن به داروسازی شیراز دقیقاً چی کار باید بکنم؟!

omid kan
23-07-2015, 09:45
سلام
منطقه سه و بومی هرمزگان

سلام
چقدر احتمال قبولی دارم

hamid_diablo
23-07-2015, 10:14
سلام وستان

داداش من رتبش شده 16000
منطقه 1 ...

چه رشته هایی تو تهران میتونه قبول بشه؟

After4Ever
23-07-2015, 12:16

تمام رشته های تهران البته در رشته تجربی

omid kan
23-07-2015, 12:17

تمام رشته های تهران البته در رشته تجربی

سلام
منطقه سه و بومی هرمزگان

چقدر احتمال قبولی دارم

navid oc
23-07-2015, 12:51
تو سامانه مجازی انتخاب رشته سنجش برام زد قبول نمی شم دارو !!!!!!
954 زیرگروه 2 منطقه یک یعنی چی؟

Arrowtic
23-07-2015, 12:54
واسه من با رتبه 633 منطقه 2 زده شانس قبولی تو دانشگاه علوم پزشکی گناباد متوسط !!! اصلا تو استانای تهران و فارس و اصفهان هیچ کدوم از سه رشته پزشکی ، دندون و دارو رو تو بخش زیاد و خیلی زیاد نیورده . یعنی تو این سه استان یه شهر نیست من یکی از این سه رشته رو با احتمال زیاد در بیام ؟!

parisa1997
23-07-2015, 13:39
با رتبه ۱۵۸۷۵ احتمال قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه‌های روزانه هست؟ رتبه کشوری‌م ۵۸۸۶۰ هست....:n37: منطقه سه هستم

mr6768
23-07-2015, 13:45
با رتبه ۱۵۸۷۵ احتمال قبولی در رشته های پیراپزشکی دانشگاه‌های روزانه هست؟ رتبه کشوری‌م ۵۸۸۶۰ هست....:n37: منطقه سه هستم
فکر کنم بتونی اتاق عمل قبول شی.
اگه بشی خوبه، بازار کارش خیلی خوبه . من رفیقم از سال دوم تحصیل تو کارشناسیش وارد بیمارستان شد !

parisa1997
23-07-2015, 14:06
میدونید کدوم دانشگاه احتمالش هست قبول شم؟

parisa1997
23-07-2015, 14:32
میدونید کدوم دانشگاه احتمالش هست که قبول شم؟

behnaz001
23-07-2015, 15:16
رتبه 530 منطقه 1 (تهران) و 437 زير گروه 1 هنر ميشه نقاشي يا صنايع دستي تهران قبول شد؟
روزانه يا شبانه
كسي ميدونه لطفا بگه

After4Ever
23-07-2015, 15:28
سلام
منطقه سه و بومی هرمزگان

چقدر احتمال قبولی دارم

ببین خودت

After4Ever
23-07-2015, 15:31
بچه ها به انتخاب رشته سنجش خیلی کار نداشته باشید

واسه من با رتبه 633 منطقه 2 زده شانس قبولی تو دانشگاه علوم پزشکی گناباد متوسط !!! اصلا تو استانای تهران و فارس و اصفهان هیچ کدوم از سه رشته پزشکی ، دندون و دارو رو تو بخش زیاد و خیلی زیاد نیورده . یعنی تو این سه استان یه شهر نیست من یکی از این سه رشته رو با احتمال زیاد در بیام ؟!

دوستم داروی شهید بهشتی اورد 700 بود حتما دارو میاری

After4Ever
23-07-2015, 15:37
رتبه 530 منطقه 1 (تهران) و 437 زير گروه 1 هنر ميشه نقاشي يا صنايع دستي تهران قبول شد؟
روزانه يا شبانه
كسي ميدونه لطفا بگه

Persian_baby
23-07-2015, 19:53
سلام اساتید
بنده ریاضی کنکور دادم
زیرگروه یک رتبه م 19000 شده
فکر نمیکنم معماری دانشگاه خاصی قبول شم
واسه همین دارم به آزاد فکر میکنم
آزاد تهران قبول میشم با کشوری 45000؟
اصلا نظرتون راجع به آزاد و رشته معماریش چیه؟
از دانشگاه های درجه دو و سه شهرستان ها بهتر نیست؟
هزینه ش حدودا ترمی چقدر درمیاد؟

parisa1997
24-07-2015, 11:45
با رتبه ۱۵۸۷۵ منطقه سه میشه اتاق عمل کرمان، رفسنجان، یاسوج، جهرم یا یزد قبول شد؟ پرستاری چطور؟

parisa1997
24-07-2015, 14:23
کسی نیس جواب منو بدههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

stabesh
24-07-2015, 18:33
سلام
کسی میدونه فرق علوم تربیتی و روانشناسی تو چیه؟

raha20011
25-07-2015, 00:44
دوستان لطفا یکی برام این کارنامه رو توضیح بده من از اون موقع داشتم بر اساس 7000 حساب میکردم مثل اینکه باید به رتبه 1003 نگاه کنم؟
الان من تو دکترای حرفه ای کجاها قبولم؟
دانشگاه ازاد چطور؟مشهد پزشکی قبول میشم؟

Mohammad
25-07-2015, 10:01
دوستان لطفا یکی برام این کارنامه رو توضیح بده من از اون موقع داشتم بر اساس 7000 حساب میکردم مثل اینکه باید به رتبه 1003 نگاه کنم؟
الان من تو دکترای حرفه ای کجاها قبولم؟
دانشگاه ازاد چطور؟مشهد پزشکی قبول میشم؟

ملاک رتبه شماست.

دوستان می تونن برای انتخاب رشته از دو لینک زیر استفاده کنن تا حدود رشته های قبولی دستشون بیاد.

raha20011
25-07-2015, 12:13
ملاک رتبه شماست.

دوستان می تونن برای انتخاب رشته از دو لینک زیر استفاده کنن تا حدود رشته های قبولی دستشون بیاد.

خب الان من موندم رتبه کدومه؟
دوستان خواشا اگر کسی میدونه با این رتبه تو دکترای حرفه ای چه رشته هایی قبول میشسم بگه.برا ازاد هم بگه.

استاد شیفو
25-07-2015, 13:11
ملاک رتبه شماست.

سلام

در این سایت که فرمودید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

منظور از رتبه منطقه کدوم هست ؟ استان ما نوشته مرکزی .

و سوال دوم اینکه کدوم رتبه رو باید دربخش منطقه وارد کنیم ؟؟؟؟

behnaz001
25-07-2015, 13:12
رتبه بندي دانشگاه هاي علمي كاربردي. پيام نور. غير انتفاعي و موسسه غير انتفاعي به چه صورته؟

stabesh
25-07-2015, 13:23
رتبه بندي دانشگاه هاي علمي كاربردي. پيام نور. غير انتفاعي و موسسه غير انتفاعي به چه صورته؟
سلام
اول دانشگاه غیرانتفاعی بعد پیام نور بعد علمی کاربردی در حالت کلی اما ممکنه برای یه رشته ای متفاوت باشه

استاد شیفو
25-07-2015, 13:29
دوستان الان

سيستم راهنماي انتخاب رشته مجازي سراسري 94

چی هستش ؟ انتخاب رشته مگر از 5 مرداد نیست ؟ پس این چی هست ؟

stabesh
25-07-2015, 13:37
دوستان الان

سيستم راهنماي انتخاب رشته مجازي سراسري 94

چی هستش ؟ انتخاب رشته مگر از 5 مرداد نیست ؟ پس این چی هست ؟
یه جور مشاوره است منتها کامپیوتری ثبت نام می کنید بر اساس قبول شده های سال قبل میگه کجا قبول میشید خواهر من دیشب ثبت نام کرد و دید رشته هایی رو که دوست داره کجا میتونه قبول بشه

Mohammad
25-07-2015, 18:50
سلام

در این سایت که فرمودید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!

منظور از رتبه منطقه کدوم هست ؟ استان ما نوشته مرکزی .

و سوال دوم اینکه کدوم رتبه رو باید دربخش منطقه وارد کنیم ؟؟؟؟

منظورتون از رتبه منطقه چی هست؟ در اینجا یه رتبه کشوری هست و یه رتبه در سهمیه که شما باید اون رتبه در جدول پائین کارنامتون رو وارد کنید که نوشته رتبه کل در سهمیه.

خب الان من موندم رتبه کدومه؟
دوستان خواشا اگر کسی میدونه با این رتبه تو دکترای حرفه ای چه رشته هایی قبول میشسم بگه.برا ازاد هم بگه.

رتبه ملاک، رتبه هایی هست که در هر زیر گروه کسب کردین که مثلا برای شما بهترین رتبه رو در زیر گروه 1 و بالاترین رتبه رو در زیرگروه 3 بدست آوردین (البته اختلاف رتبه های شما زیاد نیست). برای استفاده از سایت های انتخاب رشته شما دست بالا "رتبه کل در سهمیه" رو وارد کنید ولی مشخصا در دفترچه راهنمای انتخاب رشته عنوان شده که ملاک انتخاب رشته، رتبه هایی هست که به تفکیک در هر زیر گروه آوردین.

behnaz001
25-07-2015, 21:06
سلام
اول دانشگاه غیرانتفاعی بعد پیام نور بعد علمی کاربردی در حالت کلی اما ممکنه برای یه رشته ای متفاوت باشه

مثلا تو رشته هاي هنر مثه نقاشي گرافيك به چه صورته؟

navid oc
26-07-2015, 18:55
خواهشا یه نفر من را روشن کند!!! من با رتبه زیر گروه دو 954 منطقه 1 شیراز داروسازی قبول نمیشم؟!!!!
پس چرا در سیستم انتخاب رشته مجازی برای من زده قبول نمی شم؟

Mohammad
26-07-2015, 19:01
خواهشا یه نفر من را روشن کند!!! من با رتبه زیر گروه دو 954 منطقه 1 شیراز داروسازی قبول نمیشم؟!!!!
پس چرا در سیستم انتخاب رشته مجازی برای من زده قبول نمی شم؟

شما به یه سایت اکتفا نکنید. هر سه سایت کانون، سنجش و گزینه دو رو چک کنید. همچنین نمونه کارنامه های قبولی سال قبل رو هم ببینید.

navid oc
26-07-2015, 19:04
شما به یه سایت اکتفا نکنید. هر سه سایت کانون، سنجش و گزینه دو رو چک کنید. همچنین نمونه کارنامه های قبولی سال قبل رو هم ببینید.

من برام مهم نیست کجا ؛ هر جا قبول شم می رم.
خداوکیلی من داروسازی با رتبه 950 هیچ جا شانس قبولی ندارم که سنجش برام زده نداری؟؟؟؟

Mohammad
26-07-2015, 19:07
خداوکیلی من داروسازی با رتبه 950 هیچ جا شانس قبولی ندارم که سنجش برام زده نداری؟؟؟؟

من اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم. از لینک هایی که صفحات قبل دادم استفاده کنید، فقط اینکه طبق تجربه استفاده از هر سه سایت، انتخاب رشته دو سایت دیگه از سایت سنجش قابل استناد تره به این معنی که سنجش خیلی دست بالا اعلام می کنه و کلا نا امیدتون می کنه !

navid oc
26-07-2015, 19:31
من اطلاعات دقیقی از رشته شما ندارم. از لینک هایی که صفحات قبل دادم استفاده کنید، فقط اینکه طبق تجربه استفاده از هر سه سایت، انتخاب رشته دو سایت دیگه از سایت سنجش قابل استناد تره به این معنی که سنجش خیلی دست بالا اعلام می کنه و کلا نا امیدتون می کنه !

والا اون لینک هایی که شما به من دادید تا 2200 هم قبولی توشون بود چه برسد به رتبه 950!!! و کشوری هم تا 5400 که کشوری من 2655 است!!! اما سنجش می گوید عمرا قبول نمی شی!!!

Mohammad
26-07-2015, 20:16
والا اون لینک هایی که شما به من دادید تا 2200 هم قبولی توشون بود چه برسد به رتبه 950!!! و کشوری هم تا 5400 که کشوری من 2655 است!!! اما سنجش می گوید عمرا قبول نمی شی!!!

پس قطعا امیدوار باشید. شما انتخاب رشتتون رو براساس شهر و رشته مورد علاقتون با دقت انجام بدین، دیگه باید منتظر بشید ببینید ایشالا کجا قبول میشید. در این انتخاب رشته ها بعضا اتفاقات عجیب و غریب می افته. اصلا به واسطه اینکه "سایت ها" میگن فلان رشته رو قبول نمیشید، انتخابی رو حذف نکنید.

Arrowtic
26-07-2015, 21:55
برا دارو خیلی جاهای خوب شما شانس قبولی خیلی خوب داری .

hp722
27-07-2015, 11:37
دوستان این نرم افزار مجازی سنجش رو ما گرفتیم.هرچی زدیم هیجا نیومد حتی پیام نور با رتبه 14هزار تجربی.این مشکل داره؟!

از دوستان کسی میدونه با این رتبه داروسازی یا پرستاری روزانه و شبانه تهران و یا شهرستان میشه درومد یا نه؟

Mohammad
27-07-2015, 12:24
دوستان این نرم افزار مجازی سنجش رو ما گرفتیم.هرچی زدیم هیجا نیومد حتی پیام نور با رتبه 14هزار تجربی.این مشکل داره؟!

از دوستان کسی میدونه با این رتبه داروسازی یا پرستاری روزانه و شبانه تهران و یا شهرستان میشه درومد یا نه؟

از سایت های کانون و گزینه 2 استفاده کن. به شخصه گزینه 2 رو از همه کامل تر می دونم، چندین نفر رو تست کردم و خوب بود.

M-H2013
27-07-2015, 13:18
سلام دوستان بنده به دلیل شرایط خاص ام می تونم در تمام رشته های دانشگاهی علوم تجربی در دانشگاه آزاد اسلامی قبول بشم
لطفا کمکم کنید
پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی که هزینه اش خیلی بالا است بیخیال
من فقط یک رشته خوب می خوام که توش بازار کار وجو داشته باشه و حقوقشم خوب باشه
شما چی پیشنهاد می دید
خودم رادیولوژی مد نظرم بود ولی حقوقش خیلی کمه
خواهش کمکم کنید علاقه رو هم بیخیال
فکر نکنید آدم پول دوست و بدی هستم که این شرایط رو گفتم
نه زندگی سختی داشتم و می خوام به مردم خدمت کنم ولی قبول داشته باشید که پول خوبه در کنار آدم خوب بودن
ممنون

MR.CART
27-07-2015, 16:06
دوستان من امسال کنکور دادم و نتیجش واسه خودم خوب نبود چون میخواستم دانشگاه سطح خوب مثل شیراز قبول بشم خانواده رو هم تقریبا راضی کردم ولی اشنا ها و فامیل خیلی اصرار میکنن برو دانشگاه های روزانه سطح پایینتر شهر های دیگه
حالا نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برم اون دانشگاه ها یا پشت کنکور بمونم خودم که مطمئنم پشت کنکور بمونم میخونم

پادشاه اسمان
28-07-2015, 11:26
سلام
من رشته ام تجربی هست و کنکور تجربی دادم می خواستم ببینم می تونم در ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی کامپیوتر که توی رشته ریاضی هست را انتخاب کنم؟

amir deja vu
28-07-2015, 12:01
سلام دوستان بنده به دلیل شرایط خاص ام می تونم در تمام رشته های دانشگاهی علوم تجربی در دانشگاه آزاد اسلامی قبول بشم
لطفا کمکم کنید
شما چی پیشنهاد می دید
نه زندگی سختی داشتم و می خوام به مردم خدمت کنم ولی قبول داشته باشید که پول خوبه در کنار آدم خوب بودن
ممنون

ببین اگه رشته ای میخوای که درآمد خوبی داشته باشه تو تجربی خوب اول که همون رشته های تاپ تجربی هستن که خودت گفتی یعنی پزشکی، دندون و دارو ..اما چون گفتی هزینه اش برات مهمه پزشکی رو که توصیه نمیکنم چون سنگینترین هزینه رو داره و تا 7 سال اول هم درآمدی نداری...اما دندون و دارو هزینه کمتری دارن و نکته ای که هست در مورد این دو رشته اینه که اگه بتونی هزینه چند سال اول این دو رشته رو بدی بعدش وارد بازار کار شدی و هزینه ترم های باقی مونده رو میتونی با کار کردن بدی...تا اونجایی که میدونم دانشجوهای داروسازی از سال چهارم تو داروخونه ها طرح کار دارن و دانشجوهای دندون هم در حین تحصیل میتونن کار کنن...

اما اگه بخوای رشته دیگه ای غیر اینا انتخاب کنی این رشته ها آینده کاری مطمئن تری دارن در تجربی:

(به ترتیب درآمد) : بینایی سنجی، فیزیوتراپی،رادیولوژی، پرستاری

هوشبری و اتاق عمل هم میتونی به اینا اضاف کنی اما با درآمد کمتر

amir deja vu
28-07-2015, 12:16
دوستان من امسال کنکور دادم و نتیجش واسه خودم خوب نبود چون میخواستم دانشگاه سطح خوب مثل شیراز قبول بشم خانواده رو هم تقریبا راضی کردم ولی اشنا ها و فامیل خیلی اصرار میکنن برو دانشگاه های روزانه سطح پایینتر شهر های دیگه
حالا نمیدونم چیکار کنم بنظرتون برم اون دانشگاه ها یا پشت کنکور بمونم خودم که مطمئنم پشت کنکور بمونم میخونم

خوب مشخص نکردی که دقیقا چرا نمیخوای بری؟ چون رشته مورد علاقه ات قبول نشدی یا اینکه قبول شدی ولی دانشگاه مورد علاقه ات نبوده!

اگه اصلا رشته های مورد علاقه ات رو نیاوردی که توصیه میکنم بمونی پشت کنکور! چون قراره چند سال از زندگیت رو صرف تحصیل تو اون رشته کنی و اگه علاقه ای نداشته باشی اون چند سال بی حاصل ترین سالهای عمرت خواهد بود!

اگر که با رشته مشکلی نداری و فقط بحث دانشگاه هست به نظر من یک سال از عمرت رو هدر نده پشت کنکور که حتما یه دانشگاه خاص قبول بشی چون اولا ممکنه سال دیگه به هر دلیلی نتونی رتبه امسال رو بیاری( به شخصه خیلی ها رو دیدم که سال دوم فکر میکردن رتبه بهتری میارن ولی بدتر شدن!)

ثانیا سطح علمی دانشگاه مهمه ولی تفاوت سطح علمی دانشگاه ها به خصوص تو دوره کارشناسی اونقدری اهمیت پیدا نمیکنه که بخوای یک سال براش وقت بزاری...

البته تجربه زندگی تو یه شهر دیگه هم خیلی خوبه به شرطی که خیلی راه دور نباشه و خودت هم با زندگی تو شهر غریب و جدا از خانواده مشکلی نداشته باشی

A/|\IR
28-07-2015, 17:36
لطفا کمکم کنید
شما چی پیشنهاد می دید
ممنون

بعد از اون سه رشته که نمیخواین برین بهترین رشته تو تجربی فزیوتراپی هست که اونم آزاد نداره
دامپزشکی هم رشته خوبیه اگه علاقه و روحیه شو دارین
رشته پرستاری از رشته های پیرا پزشکی نظیر رادیولژی و شنوایی سنجی و اینچیزا بازار کار بهتری داره
اگه میخواین تا اخر دکترا ادامه بدین علوم ازمایشگاهی هم میتونه گذینه خوبی باشه
رشته های علوم پایه هم از نظر بازار کار وضعیت جالبی ندارن.

سلام
من رشته ام تجربی هست و کنکور تجربی دادم می خواستم ببینم می تونم در ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی کامپیوتر که توی رشته ریاضی هست را انتخاب کنم؟

سلام
نه نمیتونید.

vista7
28-07-2015, 23:31
با عرض سلام خدمت همگی
یه سوال داشتم
کد رشته هایی از دانشگاه تهران که محل تحصیل ـشون شهر های دیگه هست مثل:
-دانشگاه تهران (محل تحصيل دانشكده فني فومن واقع در شهرستان فومن استان گيلان)
-دانشگاه تهران (محل تحصيل دانشكده فني كاسپين واقع در رضوانشهر استان گيلان)
-دانشگاه تهران (محل تحصيل پرديس فارابي قم)

آیا باید هزینه پرداخت کرد یا رایگان هستند؟
و اگر هزینه باید پرداخت بشه هزینه در چه سطحی هست؟ (شبانه ، غیرانتفاعی ، آزاد ،..)

و اینکه در مقایسه ـشون با صنعتی اصفهان سطح علمی کدوم بالاتره؟

باتشکر :n40:

navid oc
29-07-2015, 14:36

نشستن پشت کنکور خریت محض است ، چون هیچ گونه تضمینی وجود ندارد که شما بد تر نشی. حدود 90% کسایی که می شینن بد تر می شن. ربطی هم به خوندن ندارد. من با این که سال اول برا کنکور خیلی خوندم اما رتبم 3300 شد و موندم پشت کنکور. سال دوم خیلی خیلی مشکلات برام پیش تومد نتونستم درس بخونم ، اما با زور چار ماه آخر خوندم و رتبم شد 950. بقیه رفقا که پشت کنکور نشسته بودن رتبشون خیلی از سال قبل فجیح تر شد.
سوسول بازی را کنار بزار و برو دانشگاه یه شهر دیگه ، وگرنه تا آخر زندگیت پشیمون می شی و داغش رو دلت می موند.

hosseinf722
29-07-2015, 17:29
سلام
من کد گرایش های مختلف رشته ی روانشاسی ( مثل بالینی ، عمومی ، کودکان استثنایی و...) رو از تو دفترچه پیدا نکردم و فقط یه کد برای "روانشناسی" زده
میشه راهنمایی کنین؟

ممنون

behnaz001
29-07-2015, 20:13
سلام
من کد گرایش های مختلف رشته ی روانشاسی ( مثل بالینی ، عمومی ، کودکان استثنایی و...) رو از تو دفترچه پیدا نکردم و فقط یه کد برای "روانشناسی" زده
میشه راهنمایی کنین؟

ممنون

تا جايي كه من ميدونم امسال روانشناسي بدون گرايش اعلام شده و همون كد رشته روانشناسي رو بايد بزني

behnaz001
29-07-2015, 20:18
براي انتخاب رشته هنر بين دانشگاه آزاد تهران مركز و دانشگاه علم و فرهنگ گير كردم
لطفا اگر كسي در موردشون اطلاع داره بگه

hosseinf722
29-07-2015, 23:53
تا جايي كه من ميدونم امسال روانشناسي بدون گرايش اعلام شده و همون كد رشته روانشناسي رو بايد بزني

خب اگه اینجوری باشه امسال دانشگاه تهران 6 نفر و تحت عنوان رشته "روانشاسی" دانشجو میگیره
منطقیه به نظرتون؟

behnaz001
30-07-2015, 07:27
مطمئنا منطقي نيست
ولي چه ميشه كرد

hosseinf722
30-07-2015, 07:46
مطمئنا منطقي نيست
ولي چه ميشه كرد

ظرفیت روانشناسی دانشگاه تهران 6 نفره که با 3 گرایش میشه توی هر کلاسی 2 نفر

بهشتی و علامه هم هرکدوم 6 نفر میگیرن
کلا قراره امسال توی تهران 18 نفر تو این سه تا دانشگاه درس بخونن

behnaz001
30-07-2015, 08:39
مطمئنا منطقي نيست
ولي چه ميشه كرد

hosseinf722
30-07-2015, 10:21
کسی هست که بخواد روانشاسی رو انتخاب کنه و مشکل منو داشته باشه؟

stabesh
30-07-2015, 10:27
سلام
باید برید دانشگاه آزاد البته خواهر من میگه علم و فرهنگ هم میگیره رتبه تون چنده؟

stabesh
30-07-2015, 10:28
کسی هست که بخواد روانشاسی رو انتخاب کنه و مشکل منو داشته باشه؟

آره خواهر منم میخواد بره روانشناسی ولی با رتبه ای که داره به احتمال زیاد غیرانتفاعی میاره

Arrowtic
30-07-2015, 11:29
دوستان برای پسر کرجی ، به نظرتون کدوم بهتره : پزشکی رشت یا پزشکی همدان ؟
هیچ کدوم خونه نداریم و باید حداقل سال اول رو برم خوابگاه .

stabesh
30-07-2015, 12:22
سلام
دانشگاه همدان بهتره

After4Ever
30-07-2015, 12:43
براي انتخاب رشته هنر بين دانشگاه آزاد تهران مركز و دانشگاه علم و فرهنگ گير كردم
لطفا اگر كسي در موردشون اطلاع داره بگه

تهران مرکزی خیلی بهتره

After4Ever
30-07-2015, 12:44
دوستان برای پسر کرجی ، به نظرتون کدوم بهتره : پزشکی رشت یا پزشکی همدان ؟
هیچ کدوم خونه نداریم و باید حداقل سال اول رو برم خوابگاه .

شهر رشت خیلی بهتر از همدانه!
دانشگاهش رو هر دوش رو برو تو سایتشون متوجه میشی

stabesh
30-07-2015, 12:46
شهر رشت خیلی بهتر از همدانه!
دانشگاهش رو هر دوش رو برو تو سایتشون متوجه میشی
ولی رو سایت کانون همدان بالاتره
بازم پرس و جو کنید

After4Ever
30-07-2015, 13:20
به نظرم بهترین راه اینه که دفترچه تخصص رو ببیتی
هر کدوم رشته ی بیشتری داشت اون بهتره

HoJJaT_007
30-07-2015, 18:50
کسی در مورد مکانیک و عمران بهشتی اطلاع داره؟ توی اصلاحیه زده که محلش همون بهشتی هست نه پردیس عباسپور که تو تهرانپارسه ولی امروز یکی گفت دو ترم بهشتی هستین بعد میرین عباسپور.
مکانش واسم خیلی مهمه. کسی میدونی دقیقا چجوریه؟

با 1600 امیدی هست به برق/مکانیک یا عمران بهشتی؟

پاییز1
30-07-2015, 23:41
دوستان بین روانشناسی و شیمی دارویی کدوم بهتره؟؟ و بازار کار شیمی دارویی چه طوریه؟؟

M-H2013
31-07-2015, 10:53
سلام دوستان هزینه پرستاری حدودا در دانشگاه آزاد اسلامی چه مقدار هست؟
ممنون

M-H2013
31-07-2015, 10:54
سلام دوستان هزینه پرستاری حدودا در دانشگاه آزاد اسلامی چه مقدار هست؟
ممنون

M-H2013
31-07-2015, 11:03
حذف.......

hamid_diablo
31-07-2015, 17:26
سلام دوستان

ترتیب انتخاب رشته برای برادرم باید چطور باشه؟
رتبه 16 هزار شده ....
اول باید دانشگاه هایی رو که قبولیش خیلی کمه رو باید انتخاب کنه یا اونایی که درصد قبولی بالایی داره؟؟

After4Ever
31-07-2015, 18:41
سلام دوستان

رتبه 16 هزار شده ....
اول باید دانشگاه هایی رو که قبولیش خیلی کمه رو باید انتخاب کنه یا اونایی که درصد قبولی بالایی داره؟؟
اونایی که قبولیش کمه

A/|\IR
31-07-2015, 21:40
سلام دوستان

رتبه 16 هزار شده ....

منظورتون احتمال قبولیه دیگه؟
جاهایی که احتمال قبولی کمتری داره باید بالاتر بزنه

پاییز1
02-08-2015, 04:46
بچه ها توی انتخاب رشته ، رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را می شه انتخاب کرد یا نه اونها انتخاب رشته شون جدا هست؟؟؟ برای سراسری منظورم هست

اگه کسی می دونه بگه من هنوز انتخاب رشته نکردم:n03:

A/|\IR
02-08-2015, 08:17
بچه ها توی انتخاب رشته ، رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را می شه انتخاب کرد یا نه اونها انتخاب رشته شون جدا هست؟؟؟ برای سراسری منظورم هست

جدا نیست دوست عزیز با هم باید انتخاب کنید.

Squall Leonhart
02-08-2015, 09:42

تا جایی که من متوجه شدم :

دو نوع پذیرش وجود داره :
1. نوع اول : عادی
2. نوع دوم : پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی

هر دو نوع رشته رو همه میتونن انتخاب بکنن

فقط تفاوتی که داره این هست :
واسه نوع اول ملاک پذیرش رتبه کنکور هست
واسه نوع دوم ملاک پذیرش معدل دیپلم هست (فکر میکنم معدل کتبی دیپلم که همون معدل امتحانات نهایی سال سوم هست ولی مطمئن نیستم)

پاییز1
05-08-2015, 07:08
سلام

کسی که رشته اش تجربی وامتحان تجربی داده می تونه در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد هر رشته ای را مثلا برق را که از زیر مجموعه رشته ریاضی هست را انتخاب کنه ؟؟

Arrowtic
07-08-2015, 12:59
یه سوال مسخره : امکان خطا هست ؟
مثلا یهویی از چندتا اولویت بپره سیستم و من با رتبه 600 بیفتم اراک ـی جایی !
والا به قدری بدشانسی اوردم این چند وقته ، همین یکی کم مونده !

After4Ever
07-08-2015, 13:31
یه سوال مسخره : امکان خطا هست ؟
مثلا یهویی از چندتا اولویت بپره سیستم و من با رتبه 600 بیفتم اراک ـی جایی !
والا به قدری بدشانسی اوردم این چند وقته ، همین یکی کم مونده !

نشنیدم فقط یادمه یکی اعتراض به کارنامش زد یکی زد درصداش 3 یا 4 تا بیشتر شد
به دلت بد راه نده

استاد شیفو
07-08-2015, 17:16
دوستان نتیجه انتخاب رشته کی مشخص میشه ؟ میدونید حدودی و یا دقیق بگین چه تاریخی هست ؟

پاییز1
08-08-2015, 00:52
سلام کسی که رشته اش تجربی وامتحان تجربی داده می تونه در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد هر رشته ای را مثلا برق را که از زیر مجموعه رشته ریاضی هست را انتخاب کنه ؟؟ کسی نبود جواب بده؟؟

After4Ever
08-08-2015, 10:28
کسی نبود جواب بده؟؟

سال پیش که میتونست دفترچه ازاد دمسال رو نخوندم

استاد شیفو
08-08-2015, 10:43

سلام
داداش به نظرت چه تاریخی نتیجه انتخاب رشته میاد ؟ میدونید سال های قبل چه تارخی نتیجه انتخاب رشته میاد ؟ چندم شهریور ؟

After4Ever
08-08-2015, 12:21
سلام
داداش به نظرت چه تاریخی نتیجه انتخاب رشته میاد ؟ میدونید سال های قبل چه تارخی نتیجه انتخاب رشته میاد ؟ چندم شهریور ؟

سال 91 23 شهریور اومد 92 هم 20 اومد
پارسال نمی دونم
ولی زودتر از نیمه دوم اصلا بهش فکر نکن

پاییز1
10-08-2015, 03:05

کسی از امسال خبر نداره؟؟:n13:

MR.CART
21-08-2015, 19:12
یه سوال من درسی رو افنادم شهریور که قبول نمیشم و میرم دی حالا اگه دانشگاه روزانه قبول بشم بهم مرخصی میدن تا درس دی رو پاس کنم؟؟؟

After4Ever
22-08-2015, 11:37
یه سوال من درسی رو افنادم شهریور که قبول نمیشم و میرم دی حالا اگه دانشگاه روزانه قبول بشم بهم مرخصی میدن تا درس دی رو پاس کنم؟؟؟

شرط مرخصی ثبت نام در دانشگاست
وقتی مدرک پیش رو ندارید چطور میخواید ثبت نام کنید

MR.CART
22-08-2015, 19:23
سلام
یعنی جدا اون دانشگاه روزانه اجازه نمیدن درس دی رو پاس کنم؟؟؟اخه من درس انتگرال و دیفرانسیل افتادم که خیلی سخته و وقتم کم اوردم نتونستم بخونم و از یه طرف به من گفتن دانشگاهت اجازه میده درس دی رو پاس کنی

After4Ever
22-08-2015, 19:30
سلام
یعنی جدا اون دانشگاه روزانه اجازه نمیدن درس دی رو پاس کنم؟؟؟اخه من درس انتگرال و دیفرانسیل افتادم که خیلی سخته و وقتم کم اوردم نتونستم بخونم و از یه طرف به من گفتن دانشگاهت اجازه میده درس دی رو پاس کنی

من چنین چیزی نشنیدم
فقط می دونم روز ثبت نام دانشگاه مدرک رو ازت می خواد

MR.CART
22-08-2015, 19:59
من چنین چیزی نشنیدم
فقط می دونم روز ثبت نام دانشگاه مدرک رو ازت می خواد
الان چی میشه اگه درس شهریور رو پاس نکنم؟؟

MR.CART
23-08-2015, 03:39
دوست عزیز این لینک پس چی میگه؟
myanswers.ir/question/qid__4687

After4Ever
23-08-2015, 12:18
دوست عزیز این لینک پس چی میگه؟
myanswers.ir/question/qid__4687

بهترین راهش تماس با امور اموزشیه دانشکده است
این لینکم یکی در میون گفتن میشه

Arrowtic
08-09-2015, 16:29
خب بعلــــه
با رتبه ی 633 منطقه 2 ، نیمسال دوم پزشکی رشت در اومدم !

navid oc
08-09-2015, 19:42
داروسازی شهید بهشتی - تهران با رتبه 954 منطقه یک زیر گروه 2.

navid oc
08-09-2015, 20:58
داروسازی شهید بهشتی - تهران با رتبه 954 منطقه یک زیر گروه 2.

اونوقت جالب است بدانید ، انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش برام زده بود هیچ جا داروسازی قبول نمی شی! فقط بین الملل یکی دوتا زده بود برام!!!!
اما حالا تهران قبول شدم!!! واقعاً عجیب است.
کسی می داند کی باید برم تهران برا ثبت نام؟!

a.sahami
08-09-2015, 21:47
سلام.دوستان من دندانپزشکی رشت@ پردیس قبول شدم. میخواستم راجع به ارزش مدرک این دانشگاه ها بیشتر بدونم .کسی هست کمکم کنه؟

After4Ever
08-09-2015, 21:59
سلام.دوستان من دندانپزشکی رشت@ پردیس قبول شدم. میخواستم راجع به ارزش مدرک این دانشگاه ها بیشتر بدونم .کسی هست کمکم کنه؟

تبریک لطفا رتبتون رو بگید
علوم پزشکی رشت جز دانشگاه های تیپ 1 می باشد

After4Ever
08-09-2015, 22:00
برای اطلاع از تاریخ ثبت نام به سایت دانشگاه یا با آموزش دانشکده ی مورد نظر تماس بگیرید

a.sahami
08-09-2015, 22:06
خیلی ممنون
رتبم 500سهمیه شاهد هستش.
میخواستم بدونم مدرک پردیس با روزانه چه فرقی داره؟

After4Ever
08-09-2015, 22:13
خیلی ممنون
رتبم 500سهمیه شاهد هستش.
میخواستم بدونم مدرک پردیس با روزانه چه فرقی داره؟

تو مدرک شما قید میشه که جز پردیس بودید ولی از نظر آموزشی با روزانه تفاوتی نداره چون با روزانه ها در یک کلاس هستید و دوره ی آموزشی کلاملا یکسانی دارید
اینکه بابت تحصیل پولدادید یا اینکه روزانه بودید تاثیر خیلی خیلی کمی در ارزش مدرکتون داره مهم دانشگاهه

a.sahami
08-09-2015, 22:16
خیلی ممنون!
:n16:

Amin-Nasim
08-09-2015, 23:07
سلام
238 منطقه 3
دندان پزشکی - علوم پزشکی کرمان - روزانه

HoJJaT_007
09-09-2015, 09:56
1655 منطقه 1
برق شهید بهشتی

apadana34
12-09-2015, 08:07
من کنکور سراسری دادم و موقعه انتخاب رشته یه سری از رشته ها را انتخاب کردم بعدش به هوای اینکه بدون ازمون هم جدا بررسی میشه ثبت نام کردم و یه سری از رشته ها که رشته اصلی ام دران بود انتخاب کردم . اما وقتی جواب امد دیدم رشته ای که اولویت من نبوده قبول شدم و ظاهرا این دوتا با هم بررسی شدن چون من هیج جا ندیدم توی سامان سنجش که نتیجه بدون ازمون را جدا نشان بده . الان چکار میشه کرد ؟ من میخوام دران اولویت اولم که در پذیرش بدون ازمون انتخاب کرده بودم درس بخوانم

shk021051
12-09-2015, 12:21
کسی که از طریق کنکور سراسری پیام نور قبول شده برای ثبت نام باید چکار کنه

stabesh
12-09-2015, 12:56
سلام
تبریک می گم به همه
برای ثبت نام باید به سایت دانشگاه قبول شده مراجعه کنید اونجا اطلاعیه زده حتما
موفق باشید

Squall Leonhart
12-09-2015, 15:05
کسی که از طریق کنکور سراسری پیام نور قبول شده برای ثبت نام باید چکار کنه

فعلا که خبری نیست.
باید پیگیر این دو تا سایت باشی :
reg.pnu.ac.ir
pnu.ac.ir

K!ng of th3 K!ngs
13-09-2015, 14:13
بچه ها یکمی نیاز به مشاوره دارم.
من در سراسری رشته ی ادربیات انگلیسی قبول شدم در ایلام...(میتونم بعد از 1 سال انتقالی بگیر-م حاال مهم نیست) و در دانشگاه آزاد رشت هم رشته ی ژنتیک که خیلی علاقه دارم ( میدونم توی ایران آینده نداره... برنامه دارم بعد از لیسانس برم خارج برای فوق که اونجا آِنده خوبی داره) و اینکه بدون آزمون هم میتونم برم کارشناسی زیست شناسی عمومی توی شهر خودم یعنی تهران...
حالا شما میگید چیکار کنم؟
بعد از لیسانس زیست شناسی اولا بازار کارش چیه و اینکه برای فوق تو چه رشته هایی میشه رفت

After4Ever
13-09-2015, 18:09
با رشته های علوم پایه نمیتونی به بازار کار امیدوار باشی!!
پس باید به مقاطع بالاتر فکر.کنی
یکسر برو به sanjeshp.ir قسمت ارشد ببین میتونی کدوم ار رشته های وزارت بهداشت رو بری

After4Ever
13-09-2015, 18:11
بچه ها یکمی نیاز به مشاوره دارم.
من در سراسری رشته ی ادربیات انگلیسی قبول شدم در ایلام...(میتونم بعد از 1 سال انتقالی بگیر-م حاال مهم نیست) و در دانشگاه آزاد رشت هم رشته ی ژنتیک که خیلی علاقه دارم ( میدونم توی ایران آینده نداره... برنامه دارم بعد از لیسانس برم خارج برای فوق که اونجا آِنده خوبی داره) و اینکه بدون آزمون هم میتونم برم کارشناسی زیست شناسی عمومی توی شهر خودم یعنی تهران...
حالا شما میگید چیکار کنم؟
بعد از لیسانس زیست شناسی اولا بازار کارش چیه و اینکه برای فوق تو چه رشته هایی میشه رفت
ِِِِِِ..............

K!ng of th3 K!ngs
13-09-2015, 20:10
بله میدونم اینجا بازار کار نداره ...
ولی من قصد دارم بعد از لیسانس از ایران برم و فوق رو اونور آب بگیرم...
حالا میشه از ریست شناسی عمومی فوق ژنتیک گرفت؟

After4Ever
13-09-2015, 20:14
بله میدونم اینجا بازار کار نداره ...
ولی من قصد دارم بعد از لیسانس از ایران برم و فوق رو اونور آب بگیرم...
حالا میشه از ریست شناسی عمومی فوق ژنتیک گرفت؟

بله میشه
گفتم دفترچه رو دانلود کنید نوشته چه رشته هایی میتونید برید!

یک چیزه دیگه علوم پایه در کشور های دیگه هم خیلی تعریفی نداره!

Squall Leonhart
13-09-2015, 21:59

بله میشه
گفتم دفترچه رو دانلود کنید نوشته چه رشته هایی میتونید برید!

یک چیزه دیگه علوم پایه در کشور های دیگه هم خیلی تعریفی نداره!

منظورت از علوم پایه دقیقا کدوم رشته هاست؟
من شنیدم که وضع علوم انسانی هم خوب نیست!
پس وضع چی خوبه؟ پزشکی؟ :n29:

K!ng of th3 K!ngs
13-09-2015, 23:48
نه منم نمیخاوم روی علوم پای حساب کنم ... میخوام فوق لیسانس ژنتیک بگیرم اونور آّ بازار کار داره

K!ng of th3 K!ngs
14-09-2015, 00:05
حالا نظرتون در مورد زبان چیه؟ میشه یه کمی از آینده ی شغلیش توی ایران و یه کشور انگلیسی زبان بگید؟ چون من زبان رو در حد یه زبان مادری بلدم تقریبا اصلا کنکورش رو 98 درصد زبان عمومی 88 درصد هم تخصصی زدم فکر کنم بدون هیچچچچچچچ مطالعه ای یعنی کلا میخوام بگم کاری نداره اگه برم رشته زبان

a.sahami
14-09-2015, 20:45
سلام.
دوستان کارنامه سبز چیه؟
و سوال دوم میشه مثلا دو نفر که یه رشته قبول شدن جاهاشون رو با هم عوض کنن؟

After4Ever
14-09-2015, 22:17
سلام.
دوستان کارنامه سبز چیه؟

کارنامه نهایی
معلوم میشه اونایی که قبول نشدی چند نفر از سهمیه ات جلوت بودن و کدوم از انتخاب های پایین ترت رو قبول شدی

سوال دوم باید بگم شنیدم ولی دقیق نمی دونم

- - - Updated - - -

سلام.
دوستان کارنامه سبز چیه؟

کارنامه نهایی
معلوم میشه اونایی که قبول نشدی چند نفر از سهمیه ات جلوت بودن و کدوم از انتخاب های پایین ترت رو قبول شدی

سوال دوم باید بگم شنیدم ولی دقیق نمی دونم

After4Ever
14-09-2015, 22:18
منظورت از علوم پایه دقیقا کدوم رشته هاست؟
من شنیدم که وضع علوم انسانی هم خوب نیست!
پس وضع چی خوبه؟ پزشکی؟ :n29:

زیست شیمی فیزیک ریاضی.......

navid oc
24-09-2015, 18:39
دوستان من داروسازی شهید بهشتی قبول شدم و ثبت نام کردم.
می توانم به سازمان درخواست الویت بعدی که داروسازی شیراز است بدم؟
اگر موافقت شد حتما باید برم شیراز یا می توانم شهید بهشتی بمونم؟

donkeyoxte
22-02-2016, 15:29
دوستان تو تهران کدوم غیر انتفاعی بهتره؟
من فقط این دو تارو میشناسم صدرا و علم و فرهنگ

After4Ever
04-03-2016, 19:00
دوستان تو تهران کدوم غیر انتفاعی بهتره؟
من فقط این دو تارو میشناسم صدرا و علم و فرهنگ

علم و فرهنگ در زمینه ی رشته های انسانی بهتره

donkeyoxte
04-03-2016, 22:40
علم و فرهنگ در زمینه ی رشته های انسانی بهتره

رشته های فنی چطور؟
از نظر سطح دانشگاه ؟؟ از نظر معروف بودن و...؟؟

After4Ever
10-03-2016, 20:02
رشته های فنی چطور؟
از نظر سطح دانشگاه ؟؟ از نظر معروف بودن و...؟؟

راستیتش در مورد فنی اطلاعی ندارم