PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال عطسه / کاری از مهران مدیری ویژه شبکه نمایش خانگی

amirtehrani93
11-06-2015, 10:44
مهران مدیری ” عطسه ” را در سکوت خبری ساخت!
داوری، تهیه کننده این مجموعه گفت: برخی از بخشهای مجموعه طنز 10 قسمتی “عطسه” قبل از سریال “در حاشیه” و برخی پس از پایان آن و در سکوت کامل خبری ساخته شده است.

مهدی داوری، تهیه کننده سینما در گفتگو با مهام نیوز از ساخت مجموعه ای 10 قسمتی به کارگردانی مهران مدیری خبر داد و گفت: این مجموعه با نام “عطسه” کاملا ساخته شده و دارای آیتمهای طنز است.

وی با بیان اینکه اولین قسمت مجموعه هفته اول تیرماه روانه شبکه نمایش خانگی خواهد شد، افزود: سعی کردیم در این آیتمها نقد اجتماعی داشته باشیم. برخی قسمتها قبل از سریال “در حاشیه” و برخی پس از پایان این مجموعه، در سکوت ساخته شده است.

وی توضیح داد: سعی کردیم مجموعه را رسانه ای نکنیم تا کسی مزاحم کار نشود خصوصا اینکه هر مجموعه طنز اجتماعی هم ساخته میشود دچار حاشیه می‌شود. بنابراین ترجیح دادیم کار را در سکوت بسازیم.

وی همچنین افزود: مهران مدیری علاوه بر کارگردانی مجموعه “عطسه”، خودش نیز بعنوان بازیگر حضور دارد. کار پربازیگری است که از جمله میتوان به جواد رضویان، سیامک انصاری، مهران غفوریان و… اشاره داشت.

گفتنی است مجموعه “عطسه” قرار است هر دو هفته یک بار در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.

:: ما هم اکنون در حال راه اندازی وبسایت هواداری سریال ” عطسه ” هستیم و بزودی این سایت رونمایی می شود
-----------------------------
جالبه تا بحال هیچ خبری از این سریال منتشر نشده به احتمال زیاد منظور عارف لرستانی از سریال جدید همینه
در مورد مهدی داوری هم با جستجویی که من کردم تهیه کننده دوتا فیلم سینمایی بوده "تجریش ناتمام" و "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو"

Greedy
15-06-2015, 23:35
باز کاسبی رو شروع کرد مدیری
کلا از وقتی رفت شبکه خانگی خراب کرد خودشو و سریالاشم هر چی جلوتر رفت بدتر شد ...

amirtehrani93
17-06-2015, 10:39
مهران مدیری جدیدترین ساخته خود را در سکوت خبری و برای توزیع در شبکه ویدئویی آماده کرده است.
به گزارش بانی فیلم ، مدیری آخرین بار حدود دو سال پیش با مجموعه «شوخی کردم» در شبکه ویدئویی حضور داشت و سپس با ساخت «در حاشیه»، از نوروز امسال به تلویزیون بازگشت. او ضبط مجموعه جدید خود با عنوان «عطسه» را که ساختاری آیتمی و مضمون طنز دارد، از اواسط تولید «در حاشیه» آغاز کرد. طبق اطلاع خبرنگار بانی فیلم، ضبط عطسه پس از «در حاشیه» نیز ادامه یافت و اخیراً به پایان رسیده است. این مجموعه در قالب شوخی با محورهای متنوع و مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، هنری، فرهنگی و... تولید شده است و نویسندگان آیتم‌های آن، همان گروه در حاشیه متشکل از امیر مهدی ژوله، حمید برزگرو الهه زارع نژاد هستند. بازیگران این آیتم‌ها نیز اغلب همان بازیگران مجموعه «در حاشیه» هستند؛ چهره‌هایی همچون سید جواد رضویان ، سیامک انصاری ، نصرا... رادش، مهران غفوریان ، سپند امیرسلیمانی ، علی اوجی، فلامک جنیدی، شبنم فرشاد جو، نیما فلاح، الیکا عبدالرزاقی ، عارف لرستانی، علی لک پوریان، رامین ناصر نصیر ، سام نوری، آرش نوذری، فاطمه هاشمی و... .
خود مدیری نیز در کنار کارگردانی، در تعدادی از آیتم‌ها بازی داشته و طراحی صحنه و لباس را نیز انجام داده است.
این مجموعه در 100 آیتم تولید شده است که پیش بینی می‌شود در قالب 7 تا 8 دی وی دی به مرور در شبکه ویدئویی توزیع شود که احتمالاً از اوایل تابستان خواهد بود.
تهیه کنندگی این مجموعه را مهدی داوری برعهده دارد که تهیه کننده فیلم‌های «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو»، «پل چوبی» و... را عهده دار بود.
«در حاشیه» منتفی نشده است
در همین حال یک عضو اصلی پروژه «در حاشیه»، شایعات منتشر شده درباره منتفی شدن ساخت دنباله این سریال را رد کرد. وی به بانی فیلم گفت: «فعلاً اتفاق جدیدی نیفتاده و همچنان نگارش فیلمنامه در حال انجام است و توقف کلی تولید این سریال واقعیت ندارد».----------------------------------

باز کاسبی رو شروع کرد مدیری
کلا از وقتی رفت شبکه خانگی خراب کرد خودشو و سریالاشم هر چی جلوتر رفت بدتر شد ...
مدیری آخرین سریال خانگیش پارسال بوده
طوری میگید کاسبی انگار شماره حساب میده مردم پول بریزن به حسابش!!!!
خوب داره سریال میسازه هرکی دوست داره میخره هرکی دوست داره دانلود میکنه هرکی هم دوست نداره کلا نگاه نمیکنه مشکل شما این وسط چیه؟

L.utus
04-07-2015, 12:08
مگه قرار نبود هفته اول تیر بیاد؟
هفته دوم تیر هم تموم شد که پس چرا نیومد!؟
هنوز پخش سریال شروع نشده بدقولی ها و خلف وعده ها شروع شده دیگه چه برسه به زمان پخش سریال!
در ضمن این سریال دیگه از تلویزیون پخش نمیشه که بخوایم سانسورها و خط قرمزهای صدا و سیما و فشار جامعه پزشکان رو برای کیفیت پایین سریال بهانه کنیم
بینیم اینم مثل شوخی کردم و ویلای من بی مزست یا این یکی رو خوب میسازه

hp722
04-07-2015, 12:44
مدیری توی تلویزیون کارش خیلی خوب بود و عالی کار کرد ولی از وقتی که توی شبکه ی خانگی وارد شد بنظرم کارش خراب شد و هدفش بیشتر جمع آوری پول شد

پ.ن: امیدوارم این تایپیک بدون حاشیه و انتقادات به همراه احترام متقابل باشه و مثل تایپیک درحاشیه نشه

farshad0123
07-07-2015, 03:53
مهران مدیری هم دیگه بیمزش کرده خودش هم میدونه بدون قاسم خانی نمیتونه طنز خوب بسازه ولی پشت سر هم داره الکی سریال درست میکنه الان سعید آقاخانی خیلی سریال های بهتری درست میکنه

بهادر طلایی
26-09-2015, 21:45
مهران مدیری هم دیگه بیمزش کرده خودش هم میدونه بدون قاسم خانی نمیتونه طنز خوب بسازه ولی پشت سر هم داره الکی سریال درست میکنه الان سعید آقاخانی خیلی سریال های بهتری درست میکنه

قاسم خانیها رو مهران مدیری گندشون کرد.شما یه نگاه یه نیم نگاه به کارای پر طرفدار استاد مدیری بندازید میبینید که نویسندشون امیر مهدی ژوله بوده.خود استاد سرپرست نویسندگان بودن همیشه.

کلاس درسی بوده کارکردن با استاد مدیری برای قاسم خانیها و حالا فارغ التحصیل شدن و رفتن.

اون سروش صحت بود که با تکیه به قاسمخانیها طنز خوب ساخت

Gregar
27-09-2015, 00:27
قاسم خانیها رو مهران مدیری گندشون کرد.شما یه نگاه یه نیم نگاه به کارای پر طرفدار استاد مدیری بندازید میبینید که نویسندشون امیر مهدی ژوله بوده.خود استاد سرپرست نویسندگان بودن همیشه.

کلاس درسی بوده کارکردن با استاد مدیری برای قاسم خانیها و حالا فارغ التحصیل شدن و رفتن.

اون سروش صحت بود که با تکیه به قاسمخانیها طنز خوب ساخت

شما هم اومدی باز داری قاسم خانیها رو میکوبونی که . چرا باید یا اینوری باشیم یا اونوری . مهران مدیری نمیگم با تکیه به قاسم خانی ها اومد بالا . ولی همکاری این سه نفر واقعا سریالهایی رو ساخت که عمرا حالا حالاها مثلش بیاد .
بعد از اون هم قاسم خانیها هم بارها و بارها امتحانشون رو پس دادن و سر ساختمان پزشکان و دزد و پلیس نشون دادن واقعا چی تو چنته دارن . حتی بدون مهران مدیری . منتهی الان مهران مدیریه که دقیقا از وقتی با اونا همکاری نمیکنه سریالاش شکست میخوره .

نه کارگردان بدون نویسنده خوب موفق میشه نه نویسنده بدون کارگردان خوب .

mehryar1973
08-10-2015, 15:17
سلام
قسمت اولش دیروز شایدم پریروز توزیع شد
همونطور که انتظار میرفت یه چیزی تو مایه های شوخی کردم هستش،حداکثر انتظاری که ازش میره اینه که یکبار بشینی
نگاه کنی شاید یه لبخندی گوشه لبت بیاد اونم تازه به ضرب و زور چهره های نام آشنای بازیگرا:n39:

taghi_ramzi
11-10-2015, 12:11
استاد مدیری

"استاد"
:16:

سرهنگ معمر قذافی
11-10-2015, 12:39
استاد مدیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anti-military
16-10-2015, 02:38
مهران مدیری خیلی لوس و بی نمکه. دلیل اینکه تو ایران گنده شد این بود که بقیه بیش از حد بی استعداد و بی نمک بودن.
اینکه بعضی از کارهاش هم خوب شد دلیلش نویسنده و آدم های اطرافش بودن وگرنه خودش خیلی بی نمکه

Ali_softcenter
19-10-2015, 23:46
قسمت اول رو دیدم

مثل اکثر کارهای مدیری در آغاز بسیار نا امید کننده ! لوس و بی نمک!!! مزخرف به تمام معنا!!

شما فقط اولین طنزش که مهران غفوریان هست هست که پلیسه جریمه ش میکنه....حتی 1 درصد خلاقیت و طنز مشاهده نمیکنی!! جناب سرهنگ ننویس من باردارم!!! من شامپانزه ام جریمه نکن!!

یا قسمتی که رضویان و سحر ولد بیگی بازی میکردن رو بعد از 40 ثانیه زدم رفت جلو!

واقعا با چه رویی نویسنده این رو نوشته؟؟؟ خودش رو مسخره کرده یا مارو؟؟؟

همچین سریال هایی رو نه تنها نباید خرید بلکه باید فقط مجانی دانلود کرد و پخش کرد تا حتی یه قرون توی جیب تهیه کننده هم نره!

مدیری حتی در موفق ترین طنز های تلویزیونیش یعنی پاورچین و نقطه چین هم در آغاز فاجعه بود!!! و بعد با اضافه شدن رضویان و قضیه برره پاورچین رو نجات دادن و با اضافه کردن رضا شفیع جم هم نقطه چین رو.

فقط شب های برره و قهوه تلخ به نظرم قوی ترین کارهای مدیری از همون آغاز تا پایان بود.

momo1364
20-10-2015, 01:10
این قدر ایراد نگیرید... تحت سانسور شدید کار میکنه... قسمتی که خودش دکتر مجاری!!! بود خیلی قشنگ بود با قسمت مربوط به رامین ناصر نصیر که پرستار ازش میخاد چند دارو بخره... ایتمی یعنی همین!!!! قرار نیست همش عالی باشه

m.beh
24-10-2015, 17:50
من مشکلم با برنامه هایب مهران مدیری بیشتر اینه که کار رو پایان نمیده در سینمای خانگی. به هر حال پولی خرج می شه از طرف مخاطب و انتظار می ره که کار یه سر و تهی داشته باشه...

shahab_f
06-01-2016, 23:43
از این سریال فقط قرار بود ۵ قسمت بیاد یا بازهم ادامه داره؟

S0R3N4
16-01-2016, 21:16

دقیقا حرف دل منو زدی برادر ...

سعید آقاخانی خداییش داره فوق العاده کار میکنه...اوج هنرش هم تو سریال "دزد و پلیس" و بعدش هم "روزهای بد به در" و "خروس" بود بنظرم...

سریال "دزد و پلیس" یکی از قوی ترین ساخته های طنز ایران بود از نظره ساختاره فنی !
مقایسه کنیدش با بقیه سریال های طنز ایرانی از نظر فنی !! چقدر متفاوته خداییش؟!!
بازی بی نظیر هومن برق نورد همیشه دوست داشتنی و متن های همیشه بی نظیر برادران قاسم خانی هم که بهش اضافه کنید دیگه یه سریال طنز همه چیز تموم میشه !!

اما.....
مدیری بعد از پروژه ی قهوه ی تلخ ، هرچه بیشتر که گذشت و کار های جدید تر داد،سیر نزولی رو به سرعتِ هرچه تمام تر طی کرد!!
دلیل اصلی این قضیه هم جدایی پیمان قاسم خانی بزرگ و تیمش از جمع یاران مهران مدیری بودن!! بدون هیچ شک و شبهه ای !!

امیدوارم این آخرین کاری از مدیری باشه که قراره بدون پیمان قاسم خانی و تیمش ساخته بشه ...!

من فکر میکردم که محاله مهران مدیری دیگه سریال به ضعیفی درحاشیه (1) بسازه در طول عمر هنریش !!
تا اینکه قسمت هایی از سریال عطسه رو دیدم و فهمیدم که ...........

از این سریال فقط قرار بود ۵ قسمت بیاد یا بازهم ادامه داره؟

تا اونجا که من شنیدم قراره تو 10 قسمت بیاد و به تازگی هم قسمت 6 رو دادن بیرون...

farshad0123
17-01-2016, 01:55
دقیقا حرف دل منو زدی برادر ...

سعید آقاخانی خداییش داره فوق العاده کار میکنه...اوج هنرش هم تو سریال "دزد و پلیس" و بعدش هم "روزهای بد به در" و "خروس" بود بنظرم...

سریال "دزد و پلیس" یکی از قوی ترین ساخته های طنز ایران بود از نظره ساختاره فنی !
مقایسه کنیدش با بقیه سریال های طنز ایرانی از نظر فنی !! چقدر متفاوته خداییش؟!!
بازی بی نظیر هومن برق نورد همیشه دوست داشتنی و متن های همیشه بی نظیر برادران قاسم خانی هم که بهش اضافه کنید دیگه یه سریال طنز همه چیز تموم میشه !!

اما.....
مدیری بعد از پروژه ی قهوه ی تلخ ، هرچه بیشتر که گذشت و کار های جدید تر داد،سیر نزولی رو به سرعتِ هرچه تمام تر طی کرد!!
دلیل اصلی این قضیه هم جدایی پیمان قاسم خانی بزرگ و تیمش از جمع یاران مهران مدیری بودن!! بدون هیچ شک و شبهه ای !!

امیدوارم این آخرین کاری از مدیری باشه که قراره بدون پیمان قاسم خانی و تیمش ساخته بشه ...!

من فکر میکردم که محاله مهران مدیری دیگه سریال به ضعیفی درحاشیه (1) بسازه در طول عمر هنریش !!
تا اینکه قسمت هایی از سریال عطسه رو دیدم و فهمیدم که ...........

تا اونجا که من شنیدم قراره تو 10 قسمت بیاد و به تازگی هم قسمت 6 رو دادن بیرون...

دزد و پلیس که عالی بود
عطسه رو 5قسمتشو با هم دانلود کردم قسمت اول و دومشو دیدم بقیشو از هارد پاک کردم حیف وقتی که برا دانلودش گذاشتم فاجعه بود انگار واسه بچه ها ساختنش من که یخورده هم خندم نگرفت:n21:

Baharbostan
19-01-2016, 23:20
مهران مدیری به گفته ی یکی از نوسندگان فیلمش هر چی اعتبار داره از نویسنده هاش داره ...راست میکن اونا هستن که اصل فیلم رو دارن و مردمو میخندونن :n05:

S0R3N4
29-01-2016, 03:00
مهران مدیری هرچی اعتبار داره از نویسنده هاش داره ... راست میگن،اونا هستن که اصل فیلم رو دارن و مردمو میخندونن

با وجود انتقاداتی که این روزا در مورده ساخته های مهران مدیری دارم،اما من دیگه اینو قبول ندارم...!!!

این واقعا بی انصافیه...

درسته که عدم همکاری با پیمان قاسم خانی بزرگ(به دلایلی نامعلوم) واقعا باعث افت فاهش کیفیت کارهای مدیری شده!!
اما این بدین معنا نیست که مدیری هرچی داره از پیمان قاسم خانی داره...!! (یا از بقیه نویسنده هاش)

اول اینکه خیلی از نویسنده هاش به واسطه ی اسم مهران مدیری بود که شناخته شدن و بزرگ شدن !!
دوم اینکه خوده مهران مدیری کلا یک شخصیت فوق العاده دوست داشتنی و محبوبه بین اکثریت مردم...! در حدی که به انتخاب مجله ی Newsweek در سال 2009 میلادی، مهران مدیری یکی از 20 مَرده قدرتمند ایران شناخته شده!!! :n38: (به واسطه ی پایگاه هواداری عظیمش) ! این چیزه کمیه؟!!
فقط مهران مدیری و عادل فردوسی پور در این لیست 20 نقره افراده غیره سیاسی بودن...
بقیه همگی از سیاستمداران و صاحب منصبـان کشور بودن...!!!!

سوم اینکه این خوده مدیری بود که بهترین چهره های طنز ایران رو به ما معرفی کرد یا بهتره بگیم اکثریت بزرگان طنز ایران،در کار های مدیری بود که بزرگ شدن و شناخته شدن... (به عنوان مثال با ساعت خوش و ...)

و چهارم اینکه مدیری یک بازیگر خیلی خوب و توانمند و دوست داشتنیه ! (به نظرم بازیگره بهتری هست تا کارگردان!! حتی خواننده ی بهتری هم هست تا کارگردان!! <مورد دوم شوخی بود> ):n02:

اما علت افت شدید مدیری،یکی جدایی از پیمان قاسم خانی بی همتا و تیمش بود که همیشه بهترین ایده ها و متن هارو در اختیار مدیری میگذاشت...

و دیگر اصرار و پای فشاری بیش از حد مدیری به استفاده از یک تیم نویسندگی تکراری هستش (امیر مهدی ژوله و خشایار الوند و الهه زارع نژاد و ....) که این نفرات هرچی باشند و هرچی بنویسند که
جای خالی پیمان و تیمش رو نمیتونن واسه مهران پر بکنند...
و دیگری اینکه مگه این 2 نفر چقدر ایده ی جالب و متن های خنده دار میتونن در ذهن شون خلق بکنن و بنویسن (حتی در طول عمرشون!) ....

بالاخره یک جایی تکراری و بی مزه میشه کارهاشون و این اتفاق بعد از سریال ویلای من و شوخی کردم استارت خورد و تا الان هم اون روند رو با شدت بیشتر داره ادامه میده...
(البته از حق نگذریم متن "قهوه تلخ" واقعا عالی و بی نقص و همه چیز تموم بود در سطح سریال های ایرانی و البته اندکی هم سریال ویلای من در بین ساخته های مهران بعد از جداییش از تیم پیمان جز کارای نسبتا خوبش بحساب میاد از نظره من)

اما در کل:
مگه ما چند نویسنده ی طنز در ایران داریم مثه پیمان قاسم خانی که قلم و ذهنشون دارای ظرفیتی نا محدود باشه واسه نوشته های طنز ؟!!

اون خوب خوب هاشون هم چندتا کار در میون ، خوب در میاد کاراشون...اما پیمان در همه ی کاراش متن هاش عالی بوده...

اکثرا یه جایی اون ظرفیتشون تــه میکشه و واسه تیم نویسندگی مهران مدیری این اتفاق افتاده ...

پ.ن:
امیر مهدی ژوله شاید یک نویسنده ی خیلی توانمند باشه!اما فقط به عنوان یه نویسنده ی مکمل ! ( مثلا قرار داشتن در زیرمجموعه ی تیم پیمان قاسم خانی)

نه یک نویسنده ی اصلی ! یا بهتره از واژه ی سرپرست نویسندگان استفاده کنم!!

این یعنی اینکه اصلا یک سرپرست نویسنده ی خوب نشون نداده در چند کاره اخیره مهران مدیری (عطسه و در حاشیه 1 و 2)

در هر صورت آرزوی من و مطمئنم تمام هواداران مهران مدیری همکاری مجدد با پیمان قاسم خانی هستش تا دوباره این دو غول طنز ایران به بهترین های طنز ایران تبدیل بشن در کنار هم...