PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبیه ترین گوشی به iphone 5s تا سقف 400 هزار تومان

jamalhadipour
10-06-2015, 22:57
سلام دوستان

من یک گوشی تا 400 هزار تومان میخوام که

1- اولویت اول اندازه ؛حتما 4 اینچ باشه و اندروید

2- اولویت دوم دوربین ؛ حتما بهترین دوربین در این رنج با فلاشر رو داشته باشه

3- اولویت سوم ضخامت ؛ هرچه باریکتر باشه بهتر

4- اولویت چهارم وزن ؛هرچه وزنش کمتر باشه بهتر

من بیش تر از 400 هزارتومان نمی توانم برای خرید گوشی هزینه کنم ولی اگه پول داشتم آیفون 5s رو میخریدم حالا از شما میخوام لطف کنید شبیه ترین گوشی به مشخصات وشکل و ظاهر iphone 5s رو با در نظر گرفتن اولویت های بالا و تا سقف 400 هزار تومان به من معرفی کنید از کمک شما سپاسگزارم

jamalhadipour
12-06-2015, 10:41
کسی نیست جواب ما رو بده و راهنمایی کنه؟

mehrabooni
12-06-2015, 10:58
طرح فایو اس بگیر

jamalhadipour
12-06-2015, 11:13
طرح فایو اس بگیر

ممنون از راهنمایتون
من گوشی را برای اینکه نشان دهم آیفون دارم نمیخوام میخوام مشخصات و کارایش نیز مانند آیفون بالا باشه مثلا دوربین گوشی های طرح در بهترین حالت 3 است در حالیکه برای من بالا بودن کیفیت دوربین در اولویت بالا است
باز از راهنمایتون ممنونم

mehrabooni
12-06-2015, 16:41
ایفون بخر دیگه

jamalhadipour
12-06-2015, 18:32
کسی نیست جواب ما رو بده و راهنمایی کنه؟

Tidus and Shayne
12-06-2015, 19:59
اگه بخوای که امکانات گوشیت خوب باشه و گوشیت ارزون هم باشه، مجبوری سراغ برندهای چینی بری.
یعنی این برندها :

Huawei
Vivo
Xiaomi
UMi
THL
OnePlus
Oppo
ZTE Nubia
IUNI
Meizu

اما بنظرم اگه میتونستی یکم پول بیشتری جور کنی و با حدود 680000 تومان یه LG G3 Beat میخریدی، خیلی انتخاب بهتری بود.

jamalhadipour
13-06-2015, 10:00
عمرا گوشی چینی بخرم چون هیچ چیز آن ، آنچه اعلام شده نیست . خرید جنس چینی مثل کار اشتباه یا گناه است چون ارزون است آدم وسوسه میشه انجام بده یا بخره اما وقتی کار اشتباه را انجام دادی یا جنس چینی را خریدی مطمئنا پشیمان می شوی

اما در مورد LG G3 Beat؛ اول اینکه من اینقدر پول ندارم

دوم اگه اینقدر هم پول داشتم این گوشی رو نمی خریدم چون به نظرمن گوشی بزرگتر از 4 اینچ نمی تواند برای مهمترین وظیفه ای که یک گوشی دارد یعنی وسیله ای همیشه همراه برای ارتباط مناسب باشد به دلیل اینکه حمل گوشی بزرگتر از 4 اینچ سخت است ودر دست گرفتنش هم دشوار است خودم note 2 داشتم و در این مورد تجربه دارم

به نظر من گوشی اول باید با اندازه مناسبش یعنی 4 اینچ از عهده اولین وظیفه اش یعنی وسیله ای برای ارتباط با راحتی حمل برآید در مرحله بعد یک گوشی هوشمند باید با دوربین باکیفیت نیاز شما برای عکسبرداری و فیلمبرداری را رفع کند ودر مرحله بعد یک گوشی هوشمند باید سیستم عامل قوی و فراگیر مانند اندروید داشته باشد و در نهایت وزن گوشی و ضخامت گوشی هرچقدر کمتر باشد به بالا رفتن کارایی آن می افزاید
به هر حال از راهنمایتون ممنون

Life24
14-06-2015, 12:48
سلام دوستان

من یک گوشی تا 400 هزار تومان میخوام که

1- اولویت اول اندازه ؛حتما 4 اینچ باشه و اندروید

2- اولویت دوم دوربین ؛ حتما بهترین دوربین در این رنج با فلاشر رو داشته باشه

3- اولویت سوم ضخامت ؛ هرچه باریکتر باشه بهتر

4- اولویت چهارم وزن ؛هرچه وزنش کمتر باشه بهتر

من بیش تر از 400 هزارتومان نمی توانم برای خرید گوشی هزینه کنم ولی اگه پول داشتم آیفون 5s رو میخریدم حالا از شما میخوام لطف کنید شبیه ترین گوشی به مشخصات وشکل و ظاهر iphone 5s رو با در نظر گرفتن اولویت های بالا و تا سقف 400 هزار تومان به من معرفی کنید از کمک شما سپاسگزارم

عزیز تو این قیمت htc بخر

Artam01
14-06-2015, 20:09
4-4.3 اینج سامسونگ کور پرایم ال جی ال فینو الان به ذهنم میرسه، ال جی ال 70 هم هست ولی به نظر اونا دوربینشون بهتره، ارزونتر بخوای سامسونگ کور2 یا جی1 و یا ایس 4 هم هست که جی1 تا حدودی طارحی بانوانه دارد همشون فلاش دارند.
اگر ویندوز بخوای لومیا 630 و530 و 535 و 532 میتونی بخری ولی فقط 535 فلاش داره اما 630 بدون فلاش هم دوربین خوبی دارد.
الان اینا یادمه باز چیزی یادم اومد میگم.
شباهتش هم خودت عکساشونو نگاه کن ببین کدوم نزدیکتره به آیفون هر چند من از اون دکمه ی گرد آیفونا خوشم نمیاد، اینا هم هیچ کدوم دکمه گرد ندارن لومیت ها هم کلن دکمه ندارند.

jamalhadipour
15-06-2015, 00:07
عزیز تو این قیمت htc بخر

کدوم مدلش رو پیشنهاد میدی رفیق

4-4.3 اینج سامسونگ کور پرایم ال جی ال فینو الان به ذهنم میرسه، ال جی ال 70 هم هست ولی به نظر اونا دوربینشون بهتره، ارزونتر بخوای سامسونگ کور2 یا جی1 و یا ایس 4 هم هست که جی1 تا حدودی طارحی بانوانه دارد همشون فلاش دارند.
اگر ویندوز بخوای لومیا 630 و530 و 535 و 532 میتونی بخری ولی فقط 535 فلاش داره اما 630 بدون فلاش هم دوربین خوبی دارد.
الان اینا یادمه باز چیزی یادم اومد میگم.
شباهتش هم خودت عکساشونو نگاه کن ببین کدوم نزدیکتره به آیفون هر چند من از اون دکمه ی گرد آیفونا خوشم نمیاد، اینا هم هیچ کدوم دکمه گرد ندارن لومیت ها هم کلن دکمه ندارند.

ممنون عزیز
فکر کنم Core Prime و L70 بد نیست اما هنوز از هیچکدوم راضی نیستم حداقل دوربینشان عالی نیست که آدم ظاهر وضخامتشان و وزنشان را نادیده بگیرد به هر حال فکر نکنم با این مقدار پول بشه گوشی بهتری خرید

از راهنمایت خیلی ممنونم گوشی های که زحمت کشیدی گفتی توی لیست انتخابم گذاشتم اگه چیز جدیدی به ذهنت رسید ممنون میشم راهنمایی کنی

Life24
15-06-2015, 06:55
HTC Desire 516 Dual SIM

jamalhadipour
15-06-2015, 10:45
HTC Desire 516 Dual SIM

این گوشی 5 اینچ است
به نظرمن گوشی بزرگتر از 4 اینچ نمی تواند برای مهمترین وظیفه ای که یک گوشی دارد یعنی وسیله ای همیشه همراه برای ارتباط مناسب باشد به دلیل اینکه حمل گوشی بزرگتر از 4 اینچ سخت است ودر دست گرفتنش هم دشوار است خودم note 2 داشتم و در این مورد تجربه دارم
ممنونم از راهنمایتان