PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای اختصاص ip جداگانه به مرورگرها

fa_shinobi
07-06-2015, 20:40
سلام دوستان
من دنبال یه برنامه ام که بتونم به مرورگرهام و IDM آی پی جداگانه بدم. شبکه جایی که بهش وصلم میتونم با آی پی های متفاوت وصل بشم و سرعت دانلود هر کدام جداگانه است.
یکی از بچه ها گفت همچین کاری کردم. چندتا کد ساده هم زدم. میخ.استم بدونم چطوری امکان پذیر هست؟ با چه برنامه ای؟

tajrobenik
08-06-2015, 11:34
سوال خیلی کلی هست:::: جواب: یکی از راهکارها استفاده از پر‌وکسی هست.

fa_shinobi
09-06-2015, 11:05
سوال خیلی کلی هست:::: جواب: یکی از راهکارها استفاده از پر‌وکسی هست.

ما توی جایی که هستیم به یه DHCP وصلیم که هم به صورت اتوماتیک آی پی میگیریم و هم میتونیم آی پی دستی set کنیم.
رنجش مثلا همچین چیزیه
192.168.1.1
تا
192.168.1.254
هر آی پی یه پهنای باند محدود داره. ولی اگه بشه از چند آی پی استفاده کرد خوب سرعتم چند برابر میشه. اگه میشه تنظیمات مربوط به ------ رو بفرمایید تا انجام بدم.
موزیلا، کروم، اکسپلورر، IDM. هر کدوم رو که بتونم جدا آی پی میدم.

tajrobenik
10-06-2015, 18:00
البته بستگی به نوع شبکه ای که داره اون جا استفاده می‌شه داره و این که محدودیت ها رو چه طوری اعمال کرده باشن.
اما با این روال معمولی که هست شما این روش رو امتحان کن احتمالا جواب می‌گیرید.
شما می‌تونید VMware Workstation نصب کنید و روی ماشین مجازی چند تا پر‌وکسی سرور نصب کنید.. و نرم افزار ها رو از طریق پرو‌کسی سرور به نت وصل کنید.
البته راه کار دیگه هم این که یک روتر روی ماشین مجازی نصب کنید... ولی خوب روتر تنظیمات داره اما پر‌وکسی سرور تنظیماتش کم تر هست.

fa_shinobi
25-06-2015, 22:51
بالاخره یه برنامه پیدا کردم به اسم forceIP bind که خیلی کم حجمه با زدن چند دستور در cmd میشه آی پی جداگانه اختصاص داد. اول باید در قسمت IP خود local area connection و در قسمت Advance یک سری IP اضافه کرد و بعد در cmd دستورات رو اجرا کرد. به هر برنامه ای میشه یه آی پی جدا اختصاص داد. ضمنا محیط گرافیکی هم تو سایتهای دیگه داره