PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپیک تخصصی بازی batman : arkham origins

mohammad20014
05-06-2015, 20:57
دوستان با اینکه خیلی وقته این بازی منتشر شده اما هنوز ترفداران خودش رو داره.

من این تایپیک رو دارم بعد از 7 مرتبه تموم کردن بازی می زنم.

هرگونه باگ / عیب و ایراد / ضعف تکنیکی و مشکلات دیگه که بگید بر طرف می کنم...

Mehrshad-msv
05-06-2015, 23:55
یه بار بیشتر بازیش نکردم. واقعا بازیه نوآورانه و زیبایی بود. راستش بگ و عیبی که من ندیدم ...حالا شاید دوستان باشند کمک بخوان ممنون برای تاپیک:n40:

mohammad20014
06-06-2015, 13:37
با توجه به درخواست های دوستان تصمیم گرفتم آموزش رفع دو باگ بزرگ بازی رو براتون بذارم..

1. باگ تو مرحله ی آخر بازی موقع دستگیری جوکر..

ابتدا به تنظیمات گرافیکی بازی رفته و تمام قسمت هایی که متن divx11 دارند رو ی normal قرار دهید و بعد بازی را از آخرین چکپوینت بارگزاری کنید.....:n09:

2. باگ در آخرین برج انیگما در شهر بورنلی

تنها کاری که باید بکنید این است که آبدیت دوم بازی را به همراه کرک فیکس شده ی آن نصب کنید...:n09:

خوب باز هم اگر مشکلی بود در میان بگذارید تا حل کنم.....

mohammad20014
06-06-2015, 13:40
دوستان منتظر باشید به زودی آخرین راهنمای بازی رو به قلم خودم اون هم به زبان فارسی براتون در همین تایپیک قرار می دهم......:n05:

mohammad20014
06-06-2015, 16:47
دوستان سوال کرده بدن که راه راحت xp گرفتن چیه؟

1.هر وقت به batcave می روید با آلفرد صحبت کنید..

2. به معموریت هایی که از رادیو پلیس می شنوید بروید..

3. تمام دیتا پک های انیگما را جمع کنید..
:n02::n02::n02:

mohammad20014
06-06-2015, 19:56
خوب تصمیم گرفتم یه نصیحتی بهتون بکنم...

دوستان بعد از اینکه بازی رو به 47% رسوندین به هیچ وجه بازی را از اول شروع نکنید چون بازی تا 76% ادامه داره و شما باید به کمک گردون و باربارا بروید...

در آخر بازی هم شما قدرت سفر به بلک گیت رو پیدا می کنید پس گول نخورید.....:n05:

mohammad20014
07-06-2015, 09:30
دوستان خواسته بودین که روش مبارزه با دداستروک رو براتون بگم....

1.از قلاب استفاده کنید و اونو به سمت خود بکشید...

2.از بمب دودزا استفاده کنید...

3.از ژل انفجاری استفاده کنید...

4.به او بچسبید و از او دور نشوید...

5.ضربات او را دفاع کنید...

امید وارم به دردتون بوخوره...

mohammad20014
07-06-2015, 11:44
یه اسکرین شات از بازی که خودم گرفتم...:n33:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad20014
07-06-2015, 11:45
یکی دیگه...

mohammad20014
07-06-2015, 11:48
دوستان به زودی راهنما را برای شما آپلود خواهم کرد...

تصاویر راهنما با همین کیفیت هستند...

سعی میکنم بدون افت کیفیت راهنما را کم حجم کنم...

در حال حاضر 79 مگابایت است...:n05:

حالا حال کنید...

mohammad20014
07-06-2015, 13:59
اطلاعات جدیدی از راهنما براتون آماده کردم...:n01:

1.راهنما فقط برای مراحل اصلی و باگ های آن مراحل طراحی شده است...

2.حجم راهنما احتمالا تا زمان انتشار به 15 یا 12 مگابایت خواهد رسید...

3. در این راهنما برای کسانی که زبان خوبی ندارند داستان بازی گنجانده شده است...

4. راهنما کاملا فارسی است...

5.نام تمام شخصیت ها به همراه معنی داخل زاهنما وجود دارد...

:n05::n05::n05:

دروغ نمی گم حالا خودتون میبینید...

:n09:

mohammad20014
07-06-2015, 14:01
به زودی راهنمای مراحل فرعی را هم خواهم نوشت...:n09:

منتظر باشید....

از این به بعد بیوگرافی شخصیت های بازی رو براتون خواهم گذاشت...

mohammad20014
07-06-2015, 14:41
اول از همه برویم سراغ شخصیت اصلی بازی

بروس وین ملقب به بتمن

بروس در کودکی والدین خود را از دست داده و همچنان خود را مسئول این اتفاق می داند...

بروس فردی جدی ماهر در هنر های رزمی و پرخاشگر است...

به طوری که وقتی پشت نقاب خفاش مخفی می شود نیمه ی دیگرش پیداست...

بتمن از دید گوردون یک اسطوره است...

اما گوردون برخلاف میل باطنی به دلایلی ناچار است وانمود کند بر ضد اوست...

خلاصه باید گفت که بتمن:

1.فردی زیرک است.

2.کمی خودسر است.

3.باهوش اما عصبی است.

4.به تجربه های خود اهمیت نمیدهد...

قسمت بعدی بیوگرافی جوکر...:n10:

فعلا اینو داشته باشین...

mohammad20014
07-06-2015, 16:41
بیوگرافی جوکر

جوکر( Joker)، یکی از شخصیت‌های منفی داستان‌های بتمن است.

تاریخچه ی خلق

باب کین، خالق داستان مصور بتمن، در سال 1940، شخصیت جوکر را وارد داستان خود کرد. بازیگر فیلم صامت مردی که می‌خندد) را به او نشان داد و این، منبع الهام شخصیت جوکر شد. داستان مردی که می‌خندد، داستان فردی است که در کودکی، اوباش، در دو طرف دهانش زخمی مانند یک لبخند ایجاد کرده‌اند و این زخم، تا آخر عمر، او را خندان نشان می‌دهد. اولین ایفای نقش جوکر، در بتمن#1 بود.
زندگی نامه

باب کین هیچ وقت درباره زندگی نامه جوکر حرفی نزده در حقیقت معلوم نیست او کیست و چه داستانی داشته ولی در فیلم شوالیه تاریکی او فقط از تبدیل شدن خود به جوکر می‌گوید.

نام

در بیشتر داستان‌های مصور بتمن، نام اصلی جوکر ذکر نشده‌است.
در چند شماره از داستان‌های مصور بتمن، بر می‌خوریم که زمانی، جوکر، مجرمی شناخته شده به نام «روپوش قرمز» (Red-hood) بوده. البته علت روپوش قرمز گذاشتن جوکر در هر کدام از آن‌ها متفاوت است.
در داستان «تسویه حساب» (Payback) و چند شماره دیگر از داستان‌های مصور دی سی کامیکس، گفته می‌شود که نام او، «جک» بوده‌است.
در فیلم بتمن (1989) نام جوکر، «جک ناپیر» است.
در فیلم شوالیه تاریکی، رییس پلیس گوردون، در مورد جوکر می‌گوید: «نه اسمی دارد و نه اسم مستعار دیگری.

گذشته
در فیلم بتمن مردی که می خندد جوکر اینگونه از گذشته ی خود یاد کرده است:او از شغلش به عنوان یک مهندس کارخانه مواد شیمیایی، استعفا داده و در شغل فعلی خود، که یک مجری نمایش کمدی است، نا موفق است و کسی به شوخی‌های او نمی‌خندد. او به همراه یک دسته خلافکار، قصد دزدی از آن کارخانه مواد شیمیایی می‌کند و در همان شب زن او، جنی، اشتباهی می‌میرد. دزدی نیز ناموفق می‌شود و با حضور بتمن، او از ترس خود را به درون مواد شیمیایی می‌اندازد.

دیالوگ های ماندگار جوکر

دیوونگی مثل جاذبه ی زمینه! تنها چیزی که لازم داره،یه تکون ساده و کوچیکه…
--------------------------------------------------
معقولانه ترین راه برای زندگی در این دنیا اینه که بدون قانون و قاعده زندگی کنی
--------------------------------------------------
وقتی کارها طبقِ نقشه پـیش بره هیچ کس وحشت زده نمیشه، حتی اگه اون نقشه، وحشتناک باشه!

mohammad20014
07-06-2015, 20:16
یه اسکرین شات از کاپر هد.....:n05:

Mehrshad-msv
08-06-2015, 03:17
جالبه ادامه بده عزیز ولی فکر کنم یکم رنگ و رو بدی به توضیحاتت بهتر باشه.
در رابطه با رابطه بتمن و جوکر فکر کنم هردو در یک چیز مشترکند و اون تغییر در سیستم هست، و در یک چیز باهم تقابل دارند جوکر: نماد ویرانی و انسان بیزاری، بتمن: نماد آبادی و بشر دوستی. وهمین هست که این دورو به هم نزدیک میکنه چون خشم هردوشون از یکجا سرچشمه می گیره... و اون اعمال خودشونه و انسان ها.

و البته بتمن علاقه ای به کشتن کسی برای حل مسائل نداره به همین خاطر در دمو آخر بازی دقیقا نمی دونم این ورژن یا ورژن قبلی پس از کشته شدن جوکر افسوس میخوره چون تنها کسی بوده که جوکر رو درک می کرده و دیل اعمال بنظر شوم جوکر رو درک می کرده.

البته اینم نادیده نگیریم بیس این بازی روی روانشناسی قرار داره و تمام شخصیت ها یکجور آفریده تخیل سازندشون و تفکرش در مورد بیماری البته دوست ندارم بگم بیماری ولی چرخش رفتاری و عادات غیر قابل درک عموم رو با شخصیت ها نشون می ده. و بتمن هم نمونه یک انسان کامله اما خودش هم دچار یکجور افسوس و ترحم نسبت به عواطف انسانیه. والبته ایشون در روانشناسی (موندم در چی تکامل نداره فقط، و اونم فکر کنم رابطه با زن هاست:n02:)هم سر رشته دارند برای همینه رابطه جالب بین کاراکترها و شخصیت ها به وجود اومده:n01:

mohammad20014
08-06-2015, 12:24
جالبه ادامه بده عزیز ولی فکر کنم یکم رنگ و رو بدی به توضیحاتت بهتر باشه.
در رابطه با رابطه بتمن و جوکر فکر کنم هردو در یک چیز مشترکند و اون تغییر در سیستم هست، و در یک چیز باهم تقابل دارند جوکر: نماد ویرانی و انسان بیزاری، بتمن: نماد آبادی و بشر دوستی. وهمین هست که این دورو به هم نزدیک میکنه چون خشم هردوشون از یکجا سرچشمه می گیره... و اون اعمال خودشونه و انسان ها.

و البته بتمن علاقه ای به کشتن کسی برای حل مسائل نداره به همین خاطر در دمو آخر بازی دقیقا نمی دونم این ورژن یا ورژن قبلی پس از کشته شدن جوکر افسوس میخوره چون تنها کسی بوده که جوکر رو درک می کرده و دیل اعمال بنظر شوم جوکر رو درک می کرده.

البته اینم نادیده نگیریم بیس این بازی روی روانشناسی قرار داره و تمام شخصیت ها یکجور آفریده تخیل سازندشون و تفکرش در مورد بیماری البته دوست ندارم بگم بیماری ولی چرخش رفتاری و عادات غیر قابل درک عموم رو با شخصیت ها نشون می ده. و بتمن هم نمونه یک انسان کامله اما خودش هم دچار یکجور افسوس و ترحم نسبت به عواطف انسانیه. والبته ایشون در روانشناسی (موندم در چی تکامل نداره فقط، و اونم فکر کنم رابطه با زن هاست:n02:)هم سر رشته دارند برای همینه رابطه جالب بین کاراکترها و شخصیت ها به وجود اومده:n01:

ممنون مهرشاد جان ویرایش شد...

mohammad20014
08-06-2015, 15:54
گوردون مرد قانون

mohammad20014
08-06-2015, 15:59
بین در چنگال قانون

mohammad20014
08-06-2015, 16:38
فیس تو فیس...

mohammad20014
08-06-2015, 18:15
بتمن و فایر فلای...

mohammad20014
08-06-2015, 19:50
دوستان منتظر باشید...هم اکنون حجم فایل را با 2٪ افت کیفیت به 60 مگ رسانده امالان در حال رساندن آن به 55 مگ هستم...

mohammad20014
08-06-2015, 20:16
علامت خفاش بر فراز آسمان...:n23:

Gregar
08-06-2015, 22:10
عزیزم بازی خودش تاپیک داره و تاپیک دوباره واسه یه بازی که دو سال از اومدنش میگذره نمیزنن .

در ضمن فکر نمیکنی پستهات زیادی مفیدن ؟ اخه به ملت چه که داری حجم فایل رو از 60 مگ میاری به 55 مگ :n08:

بچه دبستانی هم الان دیگه شخصیت بتمن و جوکر رو میدونه . بعد واسه طرفدارهای بازی اومدی شخصیتش رو توضیح میدی ؟ :n08:

یکی این تاپیک رو قفل کنه خداییش تا از خنده نمردیم :n08:

Mehrshad-msv
09-06-2015, 03:56
عزیزم بازی خودش تاپیک داره و تاپیک دوباره واسه یه بازی که دو سال از اومدنش میگذره نمیزنن .

در ضمن فکر نمیکنی پستهات زیادی مفیدن ؟ اخه به ملت چه که داری حجم فایل رو از 60 مگ میاری به 55 مگ :n08:

بچه دبستانی هم الان دیگه شخصیت بتمن و جوکر رو میدونه . بعد واسه طرفدارهای بازی اومدی شخصیتش رو توضیح میدی ؟ :n08:

یکی این تاپیک رو قفل کنه خداییش تا از خنده نمردیم :n08:

چون دنیای مجازی دلیل نمیشه شا یه دیک باشید دوست خوبم. اینجا تیم مدیریت داره و می تونند ایشون را با پیغام خصوصی آگاه کنند.
در ضمن شما چیزی از شخصیت و مخصوصا شخصیت بتمن نمیدونید که اینطور بچه گانه و کودکانه عمل می کنید.
لطفا تاپیک پیوست بشه تا محمد جان کار با ارزششون رو اونجا ادامه بدن، ممنون:n01:

Gregar
09-06-2015, 09:04
چون دنیای مجازی دلیل نمیشه شا یه دیک باشید دوست خوبم. اینجا تیم مدیریت داره و می تونند ایشون را با پیغام خصوصی آگاه کنند.
در ضمن شما چیزی از شخصیت و مخصوصا شخصیت بتمن نمیدونید که اینطور بچه گانه و کودکانه عمل می کنید.
لطفا تاپیک پیوست بشه تا محمد جان کار با ارزششون رو اونجا ادامه بدن، ممنون:n01:

از طرز حرف زدنت معلومه چکاره ای
شما برو عزیزم به همون پستهای مفیدت ادامه بده :n39:

Layken
09-06-2015, 13:03
سلام

بازی تاپیک داره و دوستمون میتونن پست ها و نظرات خودشون رو در تاپیک خود بازی ادامه بدن.
Batman: Arkham Origins ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])