PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین دستی ثبت سرعت پلیس شبها پلاک رو نشون میده؟

بهنازی
05-06-2015, 20:02
با سلام
دیشب از جاده میرفتم نفهمیدم سرعتم زیاد شد یه لحظه دیده از پشت پلیس با دست میگه نگه دار ولی من دیر متوجه شدم نگه نداشتم جلو هم پلیس بود گفتم شاید به اونا بگن منو نگه دارن ولی جلومو نگرفتن
حالا این دوربینا پلاک رو شب میخونه ؟
و این جریمه بشم چقدر میشم و چجوری باید متوجه شدم جریمه شدم یا نه؟
شده دراین مواقع پلیس بیخیال بشه؟

Pourya-pc
06-06-2015, 10:20
با سلام
دیشب از جاده میرفتم نفهمیدم سرعتم زیاد شد یه لحظه دیده از پشت پلیس با دست میگه نگه دار ولی من دیر متوجه شدم نگه نداشتم جلو هم پلیس بود گفتم شاید به اونا بگن منو نگه دارن ولی جلومو نگرفتن
حالا این دوربینا پلاک رو شب میخونه ؟
و این جریمه بشم چقدر میشم و چجوری باید متوجه شدم جریمه شدم یا نه؟
شده دراین مواقع پلیس بیخیال بشه؟
دوربین ها خیلی خطا دارن توی شب قاعدتا باید با فلش خونده بشن ولی میتونن سرعت رو بسنجن .
شماره سریال کارت خودرو رو به شماره
۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰
ارسال کنید تا از خلافی ماشین با خبر بشید . البته از آخرین جریمه ۱۰ روز طول میکشه تا وارد سیستم بشه .

light
07-06-2015, 23:29
من خودم پارسال جریمه شدم سر همین
ساعت 2شب یارو با دوربین کنار بزرگراه منو گرفت با 125 کیلومتر سرعت
نصفه شب اومده بود وسط خیابون قابلمه تکون میداد شانس اورد نزدمش :n02:

در هر صورت عکس ماشین خلافکار تا 2 هفته ای تو دوربین میمونه ، اگر هم شما فرار کنید ثبت میکنه و بعدا جریمه میاد ،

کی میگه دوربین ها خطا دارن ؟ خطاشون 1% شاید باشه

saeid.saeid20
08-06-2015, 10:37
این دوربینی که شما میگی تو ایران خیلی کمه ( در شب بتونه پلاک بخونه ) چون خیلی گرون تر از اون ساده ها هستش باید قابلیت دید در شب داشته باشه
شما که میگی با 125 تا عکس انداخته می تونه از این دوربین های ثابت جدیدی باشه جدید وارد کردن یعنی همین دوربین ثابت های کنار اتوبان ها هستند فقط دیگه فلش نمیزنن با اشعه میگیرن و جلوتر پلیس گفته بزن بقل که شاید چیزی کاسب شه
دوربین های جدیدی که وارد کردند بلند تر از قبلیا هستش اونا خیلی دقیق هستن
بیشتر شبا پلیس تو جاده تهران قزوین و تهران قم هستن

light
27-06-2015, 12:05
سمت خارج از شهرستان بوده دوربین جدید :n04:

سالی یه بار اونجا مامور نیس ، تو این چند سال اولین باره شب دیدم هستن که اونم مارو گرفتن :n08: