PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بسته شدن انتهای دی وی دی خام بعد از رایت

reza644
05-06-2015, 13:03
سلام
اخیرا برای من یه مشکلی پیش اومده که دی وی دی رایترم (مارک پایونر ) با اینکه فرمان باز گذاشتن انتهای دی وی دی رو بهش میدم خود بخود انتهای دی وی دی و سی دی رو می بنده، برنامه نرو رو هم عوض کردم فایده نداشت، خواهشن اگه کسی میدونم عیب از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنه

EXTREME
05-06-2015, 13:34
ببینید با ریستور کردن ویندوز مشکلتون حل میشه یا نه به صورت multisesson disk رایت میکنید تو نرو ؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

reza644
05-06-2015, 14:01
ببینید با ریستور کردن ویندوز مشکلتون حل میشه یا نه به صورت multisesson disk رایت میکنید تو نرو ؟

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

ویندوز بخاطر این موضوع عوض کردم البته ویندوزم ایکس پی هست ، بله به صورت multisesson disk رایت می کنم حتی نوع دی وی دی خام رو هم عوض کردم فایده نداره.

EXTREME
05-06-2015, 14:44
ویندوز بخاطر این موضوع عوض کردم البته ویندوزم ایکس پی هست ، بله به صورت multisesson disk رایت می کنم حتی نوع دی وی دی خام رو هم عوض کردم فایده نداره.

از طریق خود ویندوز هم رایت کنید همینطوری میشه ؟

reza644
05-06-2015, 19:01
ویندوز xp قابلیت مستقیم رایت روی دی وی دی رو نداره از ویندوز 7 به بعد این قابلیت بهش اضافه شده اما من روی سی دی امتحان نکردم چون بیشتر از دی وی دی استفاده می کنم . روی سی دی امتحان می کنم نتیجه کار رو میگم هرچند برای من رایت روی دی وی دی بیشتر مهمه تا روی سی دی، ممنون بخاطر پاسخگویی