PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن مانیتور هنگام روشن شدن سیستم

SoroushRanger
04-06-2015, 13:21
سلام.
من حدودا یکی دو سالی هست که مشکل Display driver has stopped responding ... رو داشتم و دیگه بیخیالش شده بودم و یجورایی تحملش میکردم چون دوستان هر روشی گفتن جواب نمیداد.
چن وقته وقتی سیستمو روشن میکنم مانیتور روشن نمیشه.گفتم شاید مشکل از مانیتور باشه ولی دیدم ویندوز هم بالا نمیاد(مثلا اون بوقی که بعد از گذشتن از لوگوی مادربورد هنگام روشن شدن سیستم شنیده میشه اونم شنیده نمیشه،یعنی اصن سیستم بالا نمیاد!باید بیست بار هی از پاور خاموش کنم سیم پاور و مانیتور رو سیخ کنم تا شاید بالا بیاد. آخه کار سنگینی هم باهاش نمیکنم ! اورکلاک نکردم،بازی هم روزی دو سه ساعت کانتر استرایک(با اون گرافیکش!)بازی میکنم و یکم فیلم میبینم.
مشکل از چیه؟
لطفا سریع تر جواب بدین:n28:

EXTREME
04-06-2015, 14:42
یعنی سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده این مشکل علتهای مختلفی میتونه داشته باشه یکی میتونه از باتری مین باشه یا کثیفی و خرابی اسلات های رم و گرافیک باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید از جمله رم گرافیک و پاور

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

SoroushRanger
04-06-2015, 20:52
یعنی سیستم روشن میشه ولی تصویر نمیده این مشکل علتهای مختلفی میتونه داشته باشه یکی میتونه از باتری مین باشه یا کثیفی و خرابی اسلات های رم و گرافیک باید با قطعه سالم سیستم رو چک کنید از جمله رم گرافیک و پاور

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
سیستمم انگاری بالا نمیاد چون هیچ صدایی نمیده !

hamid3369
04-06-2015, 21:27
اگه مهارت سخت افزاری در باز و بسته کردن دارید سیستمو باز کنید رم ها رو چک کنید دوباره بزنید جا .اتصالا سیسم رو چک کن سی پی یو هم چک کن
اگه گرافیک انبرد داری اونم چک کن :n01:

EXTREME
04-06-2015, 22:37
سیستمم انگاری بالا نمیاد چون هیچ صدایی نمیده !

پس موارد گفته شده رو باید بررسی کنید...

MESII10
05-06-2015, 09:45
پس موارد گفته شده رو باید بررسی کنید...

سلام ((چون نمیتونستم پیغام خصوصی بهتون بدم مجبور شدم توی این پست بگم)) لطفا این مشکل رو هم حل کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SoroushRanger
06-06-2015, 09:56
@EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واااای کمکککک.
سیستم که میخواد روشن بشه رو لوگوی ویندوز گیر میکنه،مانیتور خاموش میشه و سیستم ریست میشه،اگه زیاد رو تنظیمات بایوس یا هر چیز دیگه هم طولش بدی باز گیر میکنه ربطی ب ویندوز نداره،میخواستم ببینم کارت گرافیکش قطع و وصل میشه؟؟؟یا مشکل از جای دیگه ایه؟؟؟؟
تو رو خدا سریع بگین به زور سیستمو بعد یه روز روشن کردم.
رم و کارت گرافیکم از جاش در آورم دوباره جا انداختم.
بازم حل نشده.
کمککککک:n28:
در ضمن اون مشکل بالا اومدن ویندوزم حل شد ولی حالا تصویر نیس!!!!یا تصویر نمیده یا هی ریست میکنه!!

EXTREME
06-06-2015, 10:13
@EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واااای کمکککک.
سیستم که میخواد روشن بشه رو لوگوی ویندوز گیر میکنه،مانیتور خاموش میشه و سیستم ریست میشه،اگه زیاد رو تنظیمات بایوس یا هر چیز دیگه هم طولش بدی باز گیر میکنه ربطی ب ویندوز نداره،میخواستم ببینم کارت گرافیکش قطع و وصل میشه؟؟؟یا مشکل از جای دیگه ایه؟؟؟؟
تو رو خدا سریع بگین به زور سیستمو بعد یه روز روشن کردم.
رم و کارت گرافیکم از جاش در آورم دوباره جا انداختم.
بازم حل نشده.
کمککککک:n28:
در ضمن اون مشکل بالا اومدن ویندوزم حل شد ولی حالا تصویر نیس!!!!یا تصویر نمیده یا هی ریست میکنه!!

همونطورکه گفتم باید با قطعه سالم سیستمتون رو چک کنید رم گرافیک و پاور

از دمای قطعات هم باید مطمئن بشید

mojezy
10-06-2015, 15:00
با توجه به مشکلی که خودمم داشتم به احتمال بسیار زیاد اگه صدای بالا اومدن ویندوز میاد که از گرافیکه
اگه نمیاد و فقط فن میچرخه که مربوط به رم های شماست