PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام 206 تیپ 5 بخرم نیاز به راهنمایی مفصل دارم

Ali_softcenter
04-06-2015, 12:39
سلام دوستان

من دوساله که پراید 111 دارم...توی این دو سال جونم رو به لبم رسونده...20 تا کارکرده 60% قطعاتش رو عوض کردم...هر ماه گند یه چیزیش در میاد!
تصمیم گرفتم بفروشمش 206 بگیرم
سمند پیشنهاد ندید که اصلا ماشین بزرگ خوشم نمیاد...
کلا از سایپا میخوام بکشم بیرون پس تیبا هاچ بک هم که نه به قیمتش می ارزه نه ماشین خوبیه...در حد تیپ 2 هست ولی من تیپ 2 نمیخوام
207 هم مسلما نمیشه نو خرید...دست دوش رو هم آدم نمیدونه باید چی بگیره! این رنگی که من میخوام هم 207 فقط سفارشی میزنه فک کنم...باید پارتی داشته باشی شنیدم برای مدیرای ایران خودرو چند تا زده فقط..
تا نزدیک 40 تومن میتونم هزینه کنم..مثلا 37-38
حالا اینش مهم نیست

مسئله اینه که من بدجوری این رنگ رو دلم میخواد : اسپورتش کنی عالی میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم بهش میگن گوجه ای یه نمایشگاهی بهم گفت ما میگیم اهریمنی!..به هر حال روشن ترین قرمز 206 هست....منتهی نمیدونم این رنگ تیپ 5 داره؟؟
خیلیا بهم میگن قرمز نگیر تابلو میشی و ...ولی من برام مهم نیست...کاری نمیخوام بکنم که مهم باشه تابلو باشم یا نه! فقط این رنگ رو دوس دارم! همیشه دوس داشتم ماشین قرمز داشته باشم باید بخرم :دی آلبالویی هاش رو هم دوس ندارم..به نظرم این رنگ اسپورت بشه خیلی جیگره.

حالا...
جدا از مسئله رنگش من هیچ اطلاعاتی از انواع موتور های 206 ندارم! فقط تیپ هاشو میشناسم! میخوام دوستان لطف کنند بهترین راهنمایی رو بکنند به لحاظ فنی و قطعات و قیمت و ....
راستش میدونید که پراید همه قطعاتش بنجله...قطعات خوب هم براش توی بازار نایابه! نمیدونم 206 قطعات غیر چینی براش چطوری گیر میاد....هزینه قطعاتش چند برابر پرایده؟
آیا مثل 111 و ....هر ماه یه چیزیش خراب میشه؟؟؟؟
من توی فروم قبلا جسته گریخته خوندم میگن 206 صفرنخرید..نمیدونم 89 یا 90 خوبه و .....اما دقیقا نمیدونم دلیلشون چیه...
اگه لطف کنید کامل توضیح بدید ممنون میشم
مسئله اینه که اگه بخوام دست دو بخرم....خب این رنگ چیزی نیست که زیاد باشه! اگرم پیدا یشه طرف عشق و حالاش رو کرده و معلوم نیست چی به سر ماشین اومده بعد میترسم من بگیرم توی خرج افتاده باشه....
بعد مصرف بنزین تیپ 5 از پراید کمتره؟؟؟ اینم توضیح بدید...
کلا هر چیزی که نیاز دارم بدونم برای خرید این رنگ 206 ..عیب ها و خوبی هاش رو بگید ممنون میشم
یه چیزی باشه کولر میگیری ازش جونش گرفته نشه!
فقط خواهشا با دلیل و منطق و تجربه باشه...
جواب های یه خطی هم نمیخوام..توضیح مفصل بدید من حوصله م زیاده...
مرسی

Ali_softcenter
04-06-2015, 13:59
43 نفر اومدن فقط نگاه میکنن!!! سینما نیست که عزیزان..راهنمایی لطفا.

Pourya-pc
04-06-2015, 18:24
43 نفر اومدن فقط نگاه میکنن!!! سینما نیست که عزیزان..راهنمایی لطفا.

دوست عزیز اینجا که چت نیست درجا جواب بگیرید .
برای رنگ قرمز صفر باید صبر کنید شاید ایرانخودرو گذاشت . فعلا همچین رنگی موجود نیست .
تاپیک زیر تمام سوالاتتون رو پاسخ داده است :
۵۵۰۰ کیلومتر با ۲۰۶ TU5 مدل ۹۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali_softcenter
04-06-2015, 18:40
برای رنگ قرمز صفر باید صبر کنید شاید ایرانخودرو گذاشت . فعلا همچین رنگی موجود نیست .
تاپیک زیر تمام سوالاتتون رو پاسخ داده است :
۵۵۰۰ کیلومتر با ۲۰۶ TU5 مدل ۹۴ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من نمیخوام از کارخونه بگیرم!
میخوام آزاد بگیرم...صفر یا کارکرده!
پس این قرمزا رو ملت از کجا میخرن!؟؟ نگید که نیست! هر چی قرمز روشن می بینم نوی نو هست!

keyhantaktaz
04-06-2015, 19:21
الان تو سایت ایران خودرو قرمز هست، ولی آلبالویی هست فکر کنم، یکم پر رنگ هست.
رتگ های خاص یا سفارشی هست که پارتی میخواد، یا هم هر چند وقت یک بار تو فروششون میذارن

Ali_softcenter
04-06-2015, 21:29
اینم از قرمزی که من میگم! صفر!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله میدوم سفارشیه! منم نگفتم سفارشی نیست! ولی هست برای خرید!

mohsen206206
05-06-2015, 14:19
قطعاتش از پراید گرونتره، مصرفش هم بیشتر از پراید(نه خیلی)،
کولرش اتوماته و عالیه، مث پراید هم نیست که وقتی کولر میگیری، ماشین به ریپ زدن بیافته، جون نداشته باشه، طبق گفته دوستان تو تیپ5 کولر تاثیر زیادی رو قدرت و شتاب ماشین نمیزاره. در کل اصلا با پراید قابل مقایسه نیست.
در مورد صفر و کارکردشم میتونی به همین لینکی که آقاپوریا معرفی کردن مراجعه کنی.

بنظرمن بخر، پیشاپیش هم تبریک[emoji4]

Ali_softcenter
05-06-2015, 15:07
قطعاتش از پراید گرونتره، مصرفش هم بیشتر از پراید(نه خیلی)،
کولرش اتوماته و عالیه، مث پراید هم نیست که وقتی کولر میگیری، ماشین به ریپ زدن بیافته، جون نداشته باشه، طبق گفته دوستان تو تیپ5 کولر تاثیر زیادی رو قدرت و شتاب ماشین نمیزاره. در کل اصلا با پراید قابل مقایسه نیست.
در مورد صفر و کارکردشم میتونی به همین لینکی که آقاپوریا معرفی کردن مراجعه کنی.

بنظرمن بخر، پیشاپیش هم تبریک[emoji4]

به من که همه میگن مصرف 206 از پراید کمتره که! :n13:

کدوم لینک؟ لینک تاپیک ماشین خودشون رو میگی؟ فعلا یه سوالی اونجا کردم فکر کنم 1هفته طول بکشه جواب همون یه سوال رو بگیرم :n02: