PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش ویروسی شده با تروجان و کرم

mohammadmother
03-06-2015, 22:55
سلام
من سیستم دارای یک تروجان و یک کرم شده
تروجانlnk/agent.ak trojan
و کرم win32/filecoder.cr
وقتی که فلش رو به سیستم می زنم یک شرتکات از فلش درست میشه که باید روی اون دابل کلیک کنم تا وارد یک پوشه بی نام بشم و بعد اطلاعاتم اون تو هست
برای حذف ویروس از ESET online scanner h استفاده کردم که این دو تا ویروس رو حذف هم کرد ولی وقتی فلش رو safe می کنم و دوباره می زنم به سیستم بازهم ویروسی می شه .
اخیرا بیشتر از کل اطلاعات فلشم حذف شده . برای اینکه مشکل لپ تاپم رو حل کنم یه شب تا صبح با online scanner ند 32 اسکن کردم یه چیزایی پیدا کرد ولی هنوز سیستم ویروسی نمی دونم مشکل از کجاست ؟ از spyhunter هم استفاده کردم ولی مشکلم حل نشده .

ممنون میشم کمکم کنید

saeed ssd
03-06-2015, 23:32
درود
دیگه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه
خود انتی ویروس نود 32 خیلی از تروجان ها و ویروس ها رو نمی شناسه دیگه وای به حال online scanner :n02:
اولا پیشنهاد میکنم از انتی ویروس دیگه ای استفاده کنید مثل کسپر یا بیت
اگرم نمی خواید آنتی ویروس رو عوض کنید یه دیسک نجات کسپر یا بیت رو دانلود و سیستم رو اسکن کنید حل میشه

mohammadmother
05-06-2015, 21:31
درود
دیگه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه
خود انتی ویروس نود 32 خیلی از تروجان ها و ویروس ها رو نمی شناسه دیگه وای به حال online scanner :n02:
اولا پیشنهاد میکنم از انتی ویروس دیگه ای استفاده کنید مثل کسپر یا بیت
اگرم نمی خواید آنتی ویروس رو عوض کنید یه دیسک نجات کسپر یا بیت رو دانلود و سیستم رو اسکن کنید حل میشه

راستش امروز مشکلم رو با همون online scanner ند حل کردم
فقط نکته اش این هست که برای حذف ویروس باید فلش و سیستم یکجا اسکن بشه

موفق باشید

ziyajan
08-06-2015, 20:52
راستش امروز مشکلم رو با همون online scanner ند حل کردم
فقط نکته اش این هست که برای حذف ویروس باید فلش و سیستم یکجا اسکن بشه

موفق باشید

دوست عزیز مشکل اصلا فلش نیست !
pc شما ویروسی شده .
باید pc تون رو اسکن کنید .
فلش هم که با یه فرمت حل میشه !
به هر حال موفق باشید.

نیما سکیوریتی
25-09-2015, 00:55
سلام
من سیستم دارای یک تروجان و یک کرم شده
تروجانlnk/agent.ak trojan
و کرم win32/filecoder.cr
وقتی که فلش رو به سیستم می زنم یک شرتکات از فلش درست میشه که باید روی اون دابل کلیک کنم تا وارد یک پوشه بی نام بشم و بعد اطلاعاتم اون تو هست
برای حذف ویروس از ESET online scanner h استفاده کردم که این دو تا ویروس رو حذف هم کرد ولی وقتی فلش رو safe می کنم و دوباره می زنم به سیستم بازهم ویروسی می شه .
اخیرا بیشتر از کل اطلاعات فلشم حذف شده . برای اینکه مشکل لپ تاپم رو حل کنم یه شب تا صبح با online scanner ند 32 اسکن کردم یه چیزایی پیدا کرد ولی هنوز سیستم ویروسی نمی دونم مشکل از کجاست ؟ از spyhunter هم استفاده کردم ولی مشکلم حل نشده .

ممنون میشم کمکم کنید

شما ضد ویروس نود32 داری ؟

خوب با شرکتی که ضد ویروست رو ازش خریدی تماس بگیر .