PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد صفحه نمایش لپ تاپ

ali_ab
03-06-2015, 08:59
با سلام به دوستان عزیز
دو سوال از خدمت عزیزان داشتم
1- در محدوده قیمتی تا 3 تومن به غیر از توشیبا ستلایت و فلکس 2 لنوو لپ تاپی هست که صفحه نمایش ips داشته باشه؟
2- در ریووهایی که میخوندم از صفحه نمایش توشیبا انتقاد شده بود که متن ها مخصوصا در مرورگرها خیلی واضخ نیستن و اکثرا شکایت داشتن.ایا از دوستان کسی با این مشکل برخورد کرده؟
از توجه و راهنمایی شما سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

javad.pc
03-06-2015, 09:03
سلام
کمتر از 3 میلیون ندیدم ips به غیر این دومدل...
سری n و g ایسوسips دارن که حدود 3.500 مدل هایی که دیدم از برندهای دیگه هم فکرکنم تو همین حدود باید باشند...
در مرود توشیبا این مشکل رو بنده هم دیدم تو قسمت نظرات کاربران دیجی کالا اما مثل اینکه راه حل این مشکل پیدا شده بود چون همونجا دیدم توصیح داده بودن....

ali_ab
03-06-2015, 20:32
دوست عزیز از پاسخ شما خیلی سپاسگزارم
به نظر دوستان لپ تاپ هایی با صفحه نمایش ips که در محدوده قیمت 3 تومن هستن واقعا کیفیت صفحه نمایش خوبی دارن یا صرفا نام ips رو یدک میکشند؟
از راهنمایی سرورانم ممنونم
موفق باشید

ali_ab
06-06-2015, 07:41
با سلام به دوستان عزیز
لپ تاپ فعلیم سونی fw45GJ با صفحه نمایش 16.4 فول اچ دی هست که قصد تعویضش رو دارم .دنبال لپ تاپی با صفحه نمایش فول اچ دی هستم و با کمک و راهنمایی دوستان فروم به گزینه ایسوس n56jk رسیدم ولی چون کاربردم بیشتر وبگردی و کارهای روزانه و عادی هست نهایتا از 30-40 درصد قدرت سخت افزاری n56 استفاده می کنم و هزینه اضافی پرداخت کردم .
ایا در رنج قیمتی 2 تومن صفحه نمایشی به کیفیت ایسوس n56 میتونم پیدا کنم. مثلا کیفیت صفحه نمایش ایسر Aspire V5-561G در حد ایسوس n56 و یا لپ تاپ فعلیم هست؟
از کمک دوستانم سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید