PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای دونستن چندتا چیز

ali.k77
03-06-2015, 08:48
سلام.من تو یه مسابقه ای شرکت کردم که باید با دوغ و نوشابه و ... یه شرکت عکس بگیری و بذاری تو شبکهی اجتماعی اون شرکت و بعد به عکسی که بیش ترین لایک رو داشته باشه جایزه می دن.بعضی از دوستان تصاویر بسیار زیبا می سازن می خواستم بدونم اینارو چجوری درست می کنن؟کلا با فتوشاپ یا یه عکسی رو بر میدارن میذارن وسط یه عکس دیگه یا ....
در زیر چندتا از عکسا رومی ذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash-Farvardin
04-06-2015, 20:24
سلام
دوست عزیز راههای زیادی وجود داره اما در مورد این عکسهایی که گذاشتین ...اولی بد در نیومده...اما راه ساختن : ساده ترین کار کلاژ هست (قرار دادن یا چسباندن تصویری در تصویر دیگر) برای اینکار یک بکگراند انتخاب میکنیم و سوژهء مورد نظر رو بهش اضافه میکنیم " در تصویر اول خود عکس یه اقکت Blur داره که خیلی کمک کرده (میشه این افکت رو هم روی بکگراند اضافه کرد) و البته بدیهیست که میبایست بعد از میکس کردن تصاویر شروع به سایه زدن یا سایه پردازی کنیم تا طبیعی بنظر برسه
موفق باشی

ali.k77
07-06-2015, 10:51
سلام من دنبال سایتی هستم که طراحی چنین عکسایی رو انجام بده ولی تو اینترنت پیدا نکردم میشه شما یه سایتی رو معرفی کنید یا تو این انجمن کسی هست که این کار رو انجام بده؟راستی هزینه طراحی دوتا عکس در حد عکس های بالیی چقدره؟

Arash-Farvardin
07-06-2015, 11:33
دوست عزیز سایتهای تبلیغاتی که زیادن.سرچ کنی پیدا میکنی...در مورد قیمت هم نمیتونم قیمت دقیقی بدم چون حالا دیگه هرکسی که دستش تو اینکاره قیمت خودشو داره!...اما بهرحال اینجا برات چندتا آدرس میزارم که میتونی استفاده کنی(تماس بگبری و قیمت بگیری)...موفق باشی