PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار رايت كردن dvd

fireboy
13-09-2006, 18:39
سلام . من یه نرم افزار می خوام برای رایت dvd متاسفانه با nero موقعی که می خواستم vcd بزنم موقع add کردن فایل پسوند های .vob و چند تا پسوند دیگه ولی من میحواستم فایل های تصویری با پسوندmpg رو add کنم که نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید

Mehdi_Full
13-09-2006, 18:54
سوال خوبيه منم يكم با نرو مشكل دارم
اصلا بهترين نرم افزار براي رايت سي دي و دي وي دي بعد از نرو چيه كه البته بشه باهاش ويدئو سي دي هم زد ؟
اگه ميشه يه لينك هم بدين . ممنون

fireboy
13-09-2006, 22:03
دوستان . ما رو یاری کنید؟؟؟؟؟؟

Ehsani
14-09-2006, 02:42
سلام . من یه نرم افزار می خوام برای رایت dvd متاسفانه با nero موقعی که می خواستم vcd بزنم موقع add کردن فایل پسوند های .vob و چند تا پسوند دیگه ولی من میحواستم فایل های تصویری با پسوندmpg رو add کنم که نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزيز لطفا سوالتون رو دقيق مطرح كنيد تا جواب كاملي در مورد نحوه تبديل dvd و ....بهتون بدم..راستش حرفاي شما در بالا كمي گنگه...حداقل من نفهميدم مشكل اصليتون چيه...

Diego
14-09-2006, 09:47
منظور شما کمی نا مفهومه!شما میخواهید vob رو تبدیل به vcdکنید؟

fireboy
14-09-2006, 11:04
آقا مشكل من اينه كه نمي توانم dvd رايت بزنم

Diego
14-09-2006, 13:15
آقا مشكل من اينه كه نمي توانم dvd رايت بزنم
از حرف شما چند برداشت میشد داشت:
میخوای DVD به DVD رایت کنی.
میخوایِ VCD به DVD رایت کنی.
----------------
فکر کنم منظورت گزینه ی دوم هست:
از نرم افزار Ulead dvd movie factoryاستفاده کن.

Ehsani
14-09-2006, 17:55
از حرف شما چند برداشت میشد داشت:
میخوای DVD به DVD رایت کنی.
.
در اين مورد هم ميتوني از blindwrite استفاده كني

گلابی
14-09-2006, 20:56
با یولید dvdرایت کن

Ali&G
14-09-2006, 23:17
دوست عزيز من پيشنهاد مي كنم با يك مبدل خوب فايل هاي MPG روبهVOB تبديل كن
بعد Add كن ولي اگر باز هم add نشد از برنامه هاي ديگري براي رايت كردن استفاده
كن مثل:NTI CD-Maker 6 Standard ياAurora Media

hamed70
15-09-2006, 02:24
میتونی از برنامه ی نرو اکسپرس یا کلون دی وی دی استفاده کنی

fireboy
15-09-2006, 12:09
دوست عزيز من پيشنهاد مي كنم با يك مبدل خوب فايل هاي MPG روبهVOB تبديل كن
بعد Add كن ولي اگر باز هم add نشد از برنامه هاي ديگري براي رايت كردن استفاده
كن مثل:NTI CD-Maker 6 Standard ياAurora Media
براي كانورت كردن به vob که زمان خیلی زیادی طول می کشه
یه نرم افزار باشه که بدون کانورت کرد dvd از نوع vcd برام رایت بزنه

Diego
15-09-2006, 18:14
براي كانورت كردن به vob که زمان خیلی زیادی طول می کشه
یه نرم افزار باشه که بدون کانورت کرد dvd از نوع vcd برام رایت بزنه
شما از هر نرم افزاری که استفاده کنی,(برای رایت فایلهای VCD به DVD)بالاخره باید عمل کانورت انجام بشه.مثلا اون نرم افزاری که من معرفی کردم ابتدا فایلهای VCD رو تبدیل به VOB میکنه و در نهایت عمل رایت رو انجام میده....

Ehsani
15-09-2006, 20:16
فکر کنم منظورت گزینه ی دوم هست:
از نرم افزار Ulead dvd movie factoryاستفاده کن.

diego جان Ulead dvd movie factory هم زمان زيادي مي بره و هم اينكه كافي سيستم يك ذره ريپ بزنه اونوقت موقع تبديل vcd به dvd صدا از تصوير ميوفته جلو بعد از تبديل... تازه كيفيت vcd بعد از اينكه تبديل به dvd بشه افتضاح ميشه.... اينا خودم امتحان كردم..چندين مرتبه و با خيلي از برنامه ها از جمله همين برنامه يوليد...

fireboy جان كلا تبديل وي سي دي به دي وي دي به صرفه نيست نه از نظر وقت نه از نظر كيفيت... بعد از كلي تبديل خستگي به تن آدم مي مونه!!!! اونهايي كه مي بيني دي وي دي شدن فايل هاي avi بودن... وي سي دي كه mpeg هست خودش فشرده شده هست و خيلي از فريم هاش حذف شده..حالا ما با تبديل به دي وي دي مي خواهيم فريم هاشو ببريم بالا در نتيجه كيفيت به طرز خيلي محسوسي افت مي كنه.... اگه avi داري بد نيست تبديل كردن ولي اگه mpeg داري بيخيال شو... اين نظره منه

Diego
15-09-2006, 20:39
diego جان Ulead dvd movie factory هم زمان زيادي مي بره و هم اينكه كافي سيستم يك ذره ريپ بزنه اونوقت موقع تبديل vcd به dvd صدا از تصوير ميوفته جلو بعد از تبديل... تازه كيفيت vcd بعد از اينكه تبديل به dvd بشه افتضاح ميشه.... اينا خودم امتحان كردم..چندين مرتبه و با خيلي از برنامه ها از جمله همين برنامه يوليد...

fireboy جان كلا تبديل وي سي دي به دي وي دي به صرفه نيست نه از نظر وقت نه از نظر كيفيت... بعد از كلي تبديل خستگي به تن آدم مي مونه!!!! اونهايي كه مي بيني دي وي دي شدن فايل هاي avi بودن... وي سي دي كه mpeg هست خودش فشرده شده هست و خيلي از فريم هاش حذف شده..حالا ما با تبديل به دي وي دي مي خواهيم فريم هاشو ببريم بالا در نتيجه كيفيت به طرز خيلي محسوسي افت مي كنه.... اگه avi داري بد نيست تبديل كردن ولي اگه mpeg داري بيخيال شو... اين نظره منه
واسه من که پیش نیومده.....شما چه برنامه ای پیشنهاد میکنی؟

beauty
15-09-2006, 21:18
سلام

دوستان برنامه همه كاره inter video DVD copy تمام مشكلات شما را حل ميكنه

باورتون نميشه من تا حالا 40 50 تا نرم افزار در اين مورد استفاده كردم

ولي بهترينشون همين inter video DVD copy هستش

همه تبديل ها را انجام ميده با بهترين كيفيت

با بيشترين امكانات

ورژن جديدش كه 5 هستش ديگه تبديل vcd نداره (ولي بقيه فرمت ها عالي پشتيباني ميكنه)

ورژن 2 و 4 تبديل vcd دارند با كيفيت فوق العاده

اين برنامه را ميتونيد از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دريافت كنيد

fireboy
15-09-2006, 21:22
نتيجه چي شد
يه نرم افزار باشه كه هم وقت كمتري صرف كنه و هم كيفيت بالايي داشته باشه
؟؟؟؟؟؟؟

Diego
16-09-2006, 01:04
نتيجه چي شد
يه نرم افزار باشه كه هم وقت كمتري صرف كنه و هم كيفيت بالايي داشته باشه
؟؟؟؟؟؟؟
از من میشنوی در این زمینه فقط ادم باید خودش تجربه کنه...تاپیک در این زمینه زیاد داشتیم.همه هم فقط نرم افزاری رو که خودشون دوست دارن رو به عنوان بهترین معرفی میکنند.شما از بین نرم افزار های معرفی شده باید چند تاشو امتحان کنی از هر کدوم که خوشت اومد استفاده کنی.