PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت شبکه بیسیم برای کامپیوتر

alish.gibson
02-06-2015, 20:47
سیلامعلیکوم...
من زیاد با قوانین forum اشنا نیستم اگه مشکلی پیش اومد شرمنده...
من یه سوال داشتم اونم این که من یه مودم دی لینک 2730U دارم میخواستم ازش به عنوان گیرنده اینترنت( از طریق انتن ش ) داشته باشم باید چی کار کنم..
منظورم اینه به عنوان کارت شبکه بیسیم ازش استفاده کنم.. ایا راهای هست؟؟
قربون همتون

vissoto
02-06-2015, 21:20
سلام

منظورتان این است که می خواهید در کامپیوتر شخصی (PC) به جای کابل Lan از طریق وایرلس (WI-FI)

اینترنت را دریافت کنید ؟

alish.gibson
02-06-2015, 21:30
اره یه جوارایی
توی لبتاب ها تو مادربوردشون ( تقریبا اکثرا) دارای کارت شبکه بیسیم هست.. حالا من میخوام با مودم این کارو انجام بدم برای کامپیوتر باید چی کارکنم؟
یعنی اینترنت از یه جایی به اشتراک گذاشته شده ( وای فای) من با مودم وایرلس خودم اینترنت رو ازش بگیرم

vissoto
02-06-2015, 21:33
اره یه جوارایی
توی لبتاب ها تو مادربوردشون ( تقریبا اکثرا) دارای کارت شبکه بیسیم هست.. حالا من میخوام با مودم این کارو انجام بدم برای کامپیوتر باید چی کارکنم؟
یعنی اینترنت از یه جایی به اشتراک گذاشته شده ( وای فای) من با مودم وایرلس خودم اینترنت رو ازش بگیرم

شما می توانید یک کارت شبکه بیسیم برای کامپیوتر خریداری کنید . این کارت ها هم به صورت USB و هم به صورت PCI

وجود دارند . و پس از اتصال به سیستم و نصب درایورها می توانید از اینترنت به صورت وایرلس استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alish.gibson
02-06-2015, 21:38
شما می توانید یک کارت شبکه بیسیم برای کامپیوتر خریداری کنید . این کارت ها هم به صورت USB و هم به صورت PCI

وجود دارند . و پس از اتصال به سیستم و نصب درایورها می توانید از اینترنت به صورت وایرلس استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قصدم همین بود که فردا برم همین کارت بیسیم رو بخرم ولی گفتم شاید راهی باشه که با مودم این کارو انجام بدم..شما راهی بلدی؟؟

vissoto
02-06-2015, 21:48
قصدم همین بود که فردا برم همین کارت بیسیم رو بخرم ولی گفتم شاید راهی باشه که با مودم این کارو انجام بدم..شما راهی بلدی؟؟

راه دیگه ای بلد نیستم . :n01: منتظر نظر سایر دوستان باشید.

afshin b
02-06-2015, 23:51
امکانش نیست. فقط یه سری مودم های خاص با دستکاری فیرمور این امکان رو دارن و برای شما نمیشه.