PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وراکروز (ix55) یا سورنتو ؟

Benygh
02-06-2015, 02:58
سلام
برای خرید خودرو بین وراکروز (ix55) یا سورنتو کدام یک رو توصیه می کنید ؟

راحتی و صدای داخل کابین، ضربه گیری در دست اندازها و انتقالش به اتاق، جا داری و امکانات و عملکرد خودرو در جاده های مختلف.

بودجه در نظر گرفته شده نهایتا ۲۲۰ تومنه

ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند

ممنونم.

armin_punisher6
02-06-2015, 10:27
ix55 یکی از دوستام داشتن که خیلی تعریف میکرد از کمک های ماشین.ولی خودم سانتافه نشستم اصلا از سواریش خوشم نیومد در کل پیشنهاد میکنم کره ای نخرین.البته سورنتو اطلاعی ندارم.

hossein.az
02-06-2015, 15:41
سلام
برای خرید خودرو بین وراکروز (ix55) یا سورنتو کدام یک رو توصیه می کنید ؟

راحتی و صدای داخل کابین، ضربه گیری در دست اندازها و انتقالش به اتاق، جا داری و امکانات و عملکرد خودرو در جاده های مختلف.

ممنون میشم دوستانی که اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند

ممنونم.

محدوده بودجتون چقدره؟
سورنتو ماشین نرم تری نسبت به وراکروز هست
اگر محدوده رو مشخص کنید بهتر میشه راهنماییتون کرد

Benygh
03-06-2015, 01:33
ix55 یکی از دوستام داشتن که خیلی تعریف میکرد از کمک های ماشین.ولی خودم سانتافه نشستم اصلا از سواریش خوشم نیومد در کل پیشنهاد میکنم کره ای نخرین.البته سورنتو اطلاعی ندارم.
بله، منم از سانتافه چیز خوبی نشنیدم، اما گویا جدیداش خیلی بهتر شده.

در حال حاضر هم کره ای دارم و ازش راضی ام، و صد البته اینکه در این محدوده بودجه بهترین انتخاب های زیادی نیست

Benygh
03-06-2015, 01:35
محدوده بودجتون چقدره؟
سورنتو ماشین نرم تری نسبت به وراکروز هست
اگر محدوده رو مشخص کنید بهتر میشه راهنماییتون کرد
سلام
بودجه ای که در نظر گرفتم نهایتا ۲۲۰ تومنه، نه بیشتر، قصد دارم ماشین کارکرده بخرم تا بتونم راحت تر بفروشم.

من سورنتو روندم، ۲۰۱۰ یکم سفت بود و سر و صدای کابینش زیاد بود، کیفیت ساختشم به نظرم پایین بود.

hossein.az
03-06-2015, 15:19
سلام
بودجه ای که در نظر گرفتم نهایتا ۲۲۰ تومنه، نه بیشتر، قصد دارم ماشین کارکرده بخرم تا بتونم راحت تر بفروشم.

من سورنتو روندم، ۲۰۱۰ یکم سفت بود و سر و صدای کابینش زیاد بود، کیفیت ساختشم به نظرم پایین بود.

تویوتا راو4 بگیرید
توی این محدوده بهترینه
بعد از اون نظر من با پرادو txl 2012 هست

Benygh
04-06-2015, 02:45
تویوتا راو4 بگیرید
توی این محدوده بهترینه
بعد از اون نظر من با پرادو txl 2012 هست
اتفاقا نظرم روی سانتافه نیو و راو ۴ بود اما هر دو به دلیل موتور ضعیف و کم جا بودن رد شدند.

پرادو TXL 2012 هم قیمت خیلی بالاتری دارد. (طبق سایت باما)

دلیلتون برای عدم خرید وراکروز چیه ؟

حتی اگر قرار باشه هزینه نزدیک به ۳۰۰ تومن پرداخت کنم بهتر نیست RX350 بگیرم ؟

hossein.az
04-06-2015, 11:13
اتفاقا نظرم روی سانتافه نیو و راو ۴ بود اما هر دو به دلیل موتور ضعیف و کم جا بودن رد شدند.

پرادو TXL 2012 هم قیمت خیلی بالاتری دارد. (طبق سایت باما)

دلیلتون برای عدم خرید وراکروز چیه ؟

حتی اگر قرار باشه هزینه نزدیک به ۳۰۰ تومن پرداخت کنم بهتر نیست RX350 بگیرم ؟

من کلا همیشه ماشین ژاپنی رو ارجح تر میدونم نسبت به کره ای ها

پرادو tx منظورم بود اشتباه txl زدم
لکسوس هم ماشین خوب و عالیه

armin_punisher6
05-06-2015, 09:53
بله، منم از سانتافه چیز خوبی نشنیدم، اما گویا جدیداش خیلی بهتر شده.

در حال حاضر هم کره ای دارم و ازش راضی ام، و صد البته اینکه در این محدوده بودجه بهترین انتخاب های زیادی نیست

منم سانتافه نیو 2014 رو گفتم دوست عزیز.در کل تا زمانی که ژاپنی سوار نشین متوجه ضعیف بودن کره ای نمیشین.

mohamad skystar
06-06-2015, 20:17
سلام دوست عزیز

با توجه به صحبت های شما و دوستان عزیز و گرامی
منم نظر خودم رو میدم

وراکروز با توجه به تجربه ای که من در مسافرت های طولانی مثل مشهد و شمال با این خودرو داشتم
باید بگم در مسیر طولانی صندلی هاش کمی سرنشین رو خسته میکنه همچنین فضای سرنشین عقب برای سه نفر ( در مسیر طولانی )
کمی خسته کننده میشه.
در مورد قدرت و شتاب مطلوب هست م امکانات و آپشن و ایمنی خوبی هم داره کیفیت ادواتش داخلیش هم خوبه
همچنین کیفیت صندلی ها هم خوب و مناسبه.
خودروی نرم و راحتی هست و رانندگی باهاش خسته کننده نیست.

اما من با توجه به بودجه شما یک خودرو پیشنهاد میکنم که مجموعه ای از تمام شاسی بلندهای بازار هست
بهترین شاسی بلند حال حاضر که با تمام ملاک های شما همخوانی داره همچنین تمام توقعات شما رو براورده میکنه
و از هر نظر به راحتی وراکروز پرادو راو 4 سورنتو رو پشت سر میزاره.

تویوتا لندکروزر GXR مدل 2007 یا 2008 که حتی کمتر از 220 میلیون تومان هم میتونید پیدا بکنید.

MajidJaneBaBa
24-06-2015, 16:17
وراکروز و سورنتو هر دو از خودروهای شاسی بلند دو شرکت کره ای بنام های هیوندای و کیا می باشند هر دو پر قدرت هستند. البته مصرف سوخت وراکروز بیشتره. سورنتو زیباتره . برای اطلاعات بیشتر به سایت ارزونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنین.Arzooneh.ir

Benygh
09-07-2015, 04:16
سلام دوست عزیز

با توجه به صحبت های شما و دوستان عزیز و گرامی
منم نظر خودم رو میدم

وراکروز با توجه به تجربه ای که من در مسافرت های طولانی مثل مشهد و شمال با این خودرو داشتم
باید بگم در مسیر طولانی صندلی هاش کمی سرنشین رو خسته میکنه همچنین فضای سرنشین عقب برای سه نفر ( در مسیر طولانی )
کمی خسته کننده میشه.
در مورد قدرت و شتاب مطلوب هست م امکانات و آپشن و ایمنی خوبی هم داره کیفیت ادواتش داخلیش هم خوبه
همچنین کیفیت صندلی ها هم خوب و مناسبه.
خودروی نرم و راحتی هست و رانندگی باهاش خسته کننده نیست.

اما من با توجه به بودجه شما یک خودرو پیشنهاد میکنم که مجموعه ای از تمام شاسی بلندهای بازار هست
بهترین شاسی بلند حال حاضر که با تمام ملاک های شما همخوانی داره همچنین تمام توقعات شما رو براورده میکنه
و از هر نظر به راحتی وراکروز پرادو راو 4 سورنتو رو پشت سر میزاره.

تویوتا لندکروزر GXR مدل 2007 یا 2008 که حتی کمتر از 220 میلیون تومان هم میتونید پیدا بکنید.

سلام

ببخشید، متاسفانه پستتون رو چون نقل قول نکرده بودین دیر دیدم.

در حال حاضر بین لکسوس RX350 و LandCruiser GXR مدل ۲۰۱۰ که هر دوشون نهایتا ۱۰۰ هزار تا کار کردن (طبق خودروهایی که در سایت باما ثبت میشه.) موندم، بودجه در نظر گرفته شده هم بین ۲۵۰ الی ۲۸۰ هست.

از نظر زیبایی و امکانات لکسوس خیلی بهتره، اما خوب لندکروز هم واسه خودش دل بریه :D

زیاد اهل مسافرت با خودرو نیستم واسه همین فکر میکنم فضای خیلی زیاد برام کاربرد چندانی نخواهد داشت.

یه مسئله هم ذهنم رو مشغول کرده اینه که سال تولید این ۲ خودرو برای ۵ سال پیش هست و دقیقا نمیدونم این مدت زمان و مقدار کارکرد کیلومتری بر روی این دو خودرو استهلاک چقدر تاثیر گذاره ؟

نظر شما چیه ؟

hossein.az
09-07-2015, 19:44
سلام

ببخشید، متاسفانه پستتون رو چون نقل قول نکرده بودین دیر دیدم.

در حال حاضر بین لکسوس RX350 و LandCruiser GXR مدل ۲۰۱۰ که هر دوشون نهایتا ۱۰۰ هزار تا کار کردن (طبق خودروهایی که در سایت باما ثبت میشه.) موندم، بودجه در نظر گرفته شده هم بین ۲۵۰ الی ۲۸۰ هست.

از نظر زیبایی و امکانات لکسوس خیلی بهتره، اما خوب لندکروز هم واسه خودش دل بریه :D

زیاد اهل مسافرت با خودرو نیستم واسه همین فکر میکنم فضای خیلی زیاد برام کاربرد چندانی نخواهد داشت.

یه مسئله هم ذهنم رو مشغول کرده اینه که سال تولید این ۲ خودرو برای ۵ سال پیش هست و دقیقا نمیدونم این مدت زمان و مقدار کارکرد کیلومتری بر روی این دو خودرو استهلاک چقدر تاثیر گذاره ؟

نظر شما چیه ؟

هر دو خودرو اصطلاک پایینی دارند
اما من لندکروز رو به لکسوس ترجیح میدم
سواری لند نرم تر و به اصطلاح سواری تر است
خشکی شاسی بلند توش احساس نمیشه

Benygh
09-07-2015, 19:47
هر دو خودرو اصطلاک پایینی دارند
اما من لندکروز رو به لکسوس ترجیح میدم
سواری لند نرم تر و به اصطلاح سواری تر است
خشکی شاسی بلند توش احساس نمیشه
هندلینگ و سایر موارد مثه شتاب و راحتی کابین و سر و صدای داخل کابین چطورن نسبت به هم ؟

من احساس میکنم لندکروز چون خیلی بزرگتره کابینش به نسبت راحتی کمتری نسبت به لکسوس داشته باشه.