PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از آپدیت برنامه های اینترنتی

dash_yaser24
01-06-2015, 17:59
سلام دوستان. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم. راهی هست که از آپدیت برنامه های اینترنتی جلوگیری کرد. بیشتر منظورم قند ... شکنه. هات... اس.. پات
اگه تو فایروال قراربدیم دیگه اصلا وصل نمیشه به اینترنت

FOURTH RETURN
04-06-2015, 14:03
کدوم برنامه ها مثلا؟ تو تنظیمات خود برنامه ها نمیشه آپدیت اتوماتیکسون رو غیرفعال کرد؟

dash_yaser24
06-06-2015, 13:15
کدوم برنامه ها مثلا؟ تو تنظیمات خود برنامه ها نمیشه آپدیت اتوماتیکسون رو غیرفعال کرد؟

سلام. گفتم که برنامه قند... شکن... ها ت... اس... پات

tajrobenik
08-06-2015, 11:57
فایروال یکی از بهترین کار برای مدیریت ارتباط های اینترنت هست .............. برای کاربران معمولی فایروال نرم افزاری... رایگانش هم هست ............ کارکردن باهاش اولاش یکم سخت هست : به عنوان مثال کومودو////

m_hoseyny
10-06-2015, 09:11
سلام دوست عزیز
معمولا برنامه هایی که کارشون روی خود اینترته اپدیت و اتصالشون با همه !!!
مثلا همون قند شکنی که شما میگید رو هیچ کاریش نمیشه کرد ! من خودمو خیلی دنبالش گشتم ولی خوب اون برنامه هم میخواد پول در بیاره!
مگر اینکه برید تو تنظیمات رجیستری باهاش ور برید که اصلا توصیه نمیکنم!!
کلا استفاده از برنامه های رایگان این دردسر ها رو داره

FOURTH RETURN
10-06-2015, 21:16
من نسخه جدید و کرک شدش رو هم نصب کردم اما گزینه ای برای جلوگیری از اپدیت اتوماتیک پیدا نکردم توش من خودم از avg internet security استفاده میکنم کار با فایروالش سادس هر برنامه ای بخواد به اینترنت وصل بشه فایروالش ازت میپرسه اجازه دسترسی به اینترنت رو میدید یا نه در مورد برخی برنامه ها چند بار میپرسه چون به دلایل گوناگون به اینترنت وصل میشن شما باید اون گزینه که مربوط به اپدیت هست رو بدونی چیه و اجازه دسترسی به اینترنت رو به اون ندی و به بقیه پروسه های اون برنامه اجازه دسترسی به نت بدی که کارش مختل نشه

arezoo936100
10-06-2015, 23:15
سلام دوستان. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم. راهی هست که از آپدیت برنامه های اینترنتی جلوگیری کرد. بیشتر منظورم قند ... شکنه. هات... اس.. پات
اگه تو فایروال قراربدیم دیگه اصلا وصل نمیشه به اینترنت

اول باید تشخصی بدین از طریق چه آدرسی می خواد آپدیت بشه....
که خوب تشخیصش با فایروال هم می شه با یک نرم افزاری که مانیتورینگ هم داشته باشه می شه....

بعد همون رنج آی پی که می خواد آپدیت بشه رو از طریق فایروال بلاک کنید.