PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش اسکرپیت لیچر دبرید { طراحی اختصاصی }

MASTER OC 7
30-05-2015, 21:27
سلام این لیچر رو بنده پارسال سفارش نوشتن رو داده بودم و امسال تو فروردین ماه کارش تموم شد ولی متاسفانه بخاطر مشغله کاری و سایتی که دارم نمیتونم این سایت رو اداره کنم
البته سایت حدودا 1 ماه فقط بالا بود و بعدش بستیم
سایت کاملا اختصاصی توسط پارسیان وب نوشته و توسعه داده شد و تمام پلاگین ها - پنل مدیریت و خلاصه تمامی قسمت ها زیر نظر خود بنده به صورت کاملا اختصاصی نوشته شده
سایت قابلیت بسیار زیادی داره از جمله پشتیبانی از اکثر سایت ها + اگه یکمقدار php بلد باشید میتونید سایت دیگه رو هم اضافه کنید
سایت هایی که رو لیچر ما پشتیبانی میکردیم

1fichier
4shared
depfile
depositfiles
filedust
filefactory
1st-files
filesflash
movshare
nowvideo
sharingmaster
thefile
uploaded
uploadhero
upstore
uptobox
youtube
googleplay
uploadbaz
4upld​
+ All Debrid این سایت یه لیچر معروف خارجی هست که بیش از 108 آپلودسنتر مختلف رو یکجا ساپورت میکنه و شما میتونید با اضافه کردن اکانت تمام اون سایت هایی که این لیچر پشتیبانی میکنه رو داشته باشید و ساپورت کنید
این سایت رو میتونید بصورت پشتیبان هم داشته باشید چون هر لحظه ممکن هست هر یک از اکانت ها از کار بیوفته در اینجور مواقع اکانت سایت All Debrid بکارتون میاد و اون سایت کار لیچ رو براتون انجام میده

سایت پنل مدیریت پیشرفته و کاملی داره و 3 گروه کاربری مختلف داره که میتونید بیشتر هم بکنید ( کاربر معمولی - کاربر محدود - کاربر نامحدود )
کاربر محدود منظور کاربرانی هستند که یه حجم خاص رو خریداری میکنند و همون حجم هم میتونند لیچ کنند کاربران نامحدود هم کاربرانی هستند که ظرفیت لیچ اون در روز به اندازه حجم خریداری شده هست و تا زمانی که فایلشون رو از داخل اکانت پاک نکنند نمیتونند فایل جدید لیچ کنند
همونطوری که میبینید ما 2 نوع گروه کاربری ساخته بودیم بر خلاف سایر سایت های ایرانی که تنها یه گروه کاربری دارن و اکثرا هم گروه کاربری محدود دارند و قصدمون فراتر از سایت های ایرانی بود ولی متاسفانه ....
همچنین پلاگین درگاه زرین پال نوشته و رو سایت ست شده و میتونید با تغییر api اکانت خودتون درگاهتون رو به راحتی به سایت متصل کنید

در قسمت پنل مدیریت به جز ویرایش گروه های کاربری میتونید اقدام به ویرایش اطلاعات کاربران - ویرایش اکانت ها و تنظیمات اسکرپیت بکنید

در حساب کاربری کاربران تمام مشخصات اکانت از جمله فضای دیسک - سطح حساب - پهنای باند - تاریخ عضویت و .... ذکر میشه و کاربران میتونند ایمیل و پسورد خودشون رو هم تغییر بدن

فایل منیجر دارای 3 فیلد حذف - ویرایش و دانلود هست
خود سایت HTML5 و Full Responsive هست و کاملا Seo و Optimize شده هست

با توجه به اینکه خودم تو کار کرک اکانت هستم این سایت که زیر نظر خودمون طراحی شده کاملا غیرقابل کرک شدن هست و هیچکس نمیتونه اکانتی از این سایت کرک کنه و واقعا امنیتش در حد 100% شده

لینک پیش نمایش سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک تنها جهت مشاهده هست و اگه مشکلی در اسکریپت دیدید بخاطر کانفیگ نبودن سرور هست - برای لیچر حتما باید یه سرور خریداری کنید و کانفیگ هارو وب هاستینگ مورد نظر براتون انجام بده

کار طراحی لیچر حدود 6.7 ماهی زمان برد و هزینه دومیلیون پانصدهزارتومان شد مطمئن باشید طراحی یه سایت لیچر به این صورت بیشتر از این پنج میلیون تومان قطعا هزینه خواهد داشت ( میتونید از سایت هایی که طراحی میکنند قیمت بگیرید ) ولی گروه تیم طراحی پارسیان وب هدفشون از طراحی ارزان سایت معروف شدن از طریق کپی رایت بود که متاسفانه نه تنها ما بلکه اون ها هم فعلا به هدفشون نرسیدن

قیمت فروش این سایت به طور کامل همون قیمت دومیلیون پانصدهزارتومان هست ولی اگه کسی واقعا خریدار باشه یه تخفیف بسیار ویژه هم بهش میدم

اطلاعات تماس برای خریداری : majidkarimi747@gmail.com
سایت : free-premium.ir یوزر MASTER OC 7