PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیم نبودن درست کیبورد !

vahida368
29-05-2015, 23:38
سلام و خسته نباشید
دوستان ی مشکلی با برخی کیبوردها دارم
فکر میکردم در ویندوز 8 یا 8.1 این مشکل وجود داره ولی اخیرا در ویندوز 7 هم مشاهده شده!

بعد از نصب ویندوز دکمه های " k - j - h - o - i - u - ; - ' - p " یا معادل فارسی دکمه ها " گ - ک -م - ن - ت - ا - ح - خ - ه " به اعداد " 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 " تبدیل میشند !!!
لازم ب ذکر هست ک همه جا اینطور نیست و این اتفاق ب ندرت پیش میاد

اخیرا رو یک لپتاپ 14 اینچ ک کیبورد دارای ماشین حساب نبود ویندوز 8.1 ریختم دیدم این مشکل وجود دارد
بعد اومدم ویندوز 7 نصب کردم اولش دیدم درست کار میکنه
سیستم را گذاشتم کنار 2 روز بعد اومدم روشن کردم دیدم دوباره همین مشکل وجود داره !!!

واقعا سر در نمیارم مشکل از کجاست
یکی میگفت چون لپتاپ 14 اینچ هست از اونه
بهش گفتم در PC هم نصب کردم ک کیبورد بزرگتر داره چرا چرا اینطوری میشه؟ نتونست جواب بده
اصلا ب مدل و مارک لپتاپ مربوط نیست
ب سی دی ویندوز هم فکر نکنم ارتباط داشته باشه
عیب کار از ی جا دیگه هست :n36:

دوستان اگر بتونید در این زمنیه راهنمایی کنید ممنون میشم

Dew Drop
04-06-2015, 01:52
سلام و خسته نباشید
دوستان ی مشکلی با برخی کیبوردها دارم
فکر میکردم در ویندوز 8 یا 8.1 این مشکل وجود داره ولی اخیرا در ویندوز 7 هم مشاهده شده!

بعد از نصب ویندوز دکمه های " k - j - h - o - i - u - ; - ' - p " یا معادل فارسی دکمه ها " گ - ک -م - ن - ت - ا - ح - خ - ه " به اعداد " 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 " تبدیل میشند !!!
لازم ب ذکر هست ک همه جا اینطور نیست و این اتفاق ب ندرت پیش میاد

اخیرا رو یک لپتاپ 14 اینچ ک کیبورد دارای ماشین حساب نبود ویندوز 8.1 ریختم دیدم این مشکل وجود دارد
بعد اومدم ویندوز 7 نصب کردم اولش دیدم درست کار میکنه
سیستم را گذاشتم کنار 2 روز بعد اومدم روشن کردم دیدم دوباره همین مشکل وجود داره !!!

واقعا سر در نمیارم مشکل از کجاست
یکی میگفت چون لپتاپ 14 اینچ هست از اونه
بهش گفتم در PC هم نصب کردم ک کیبورد بزرگتر داره چرا چرا اینطوری میشه؟ نتونست جواب بده
اصلا ب مدل و مارک لپتاپ مربوط نیست
ب سی دی ویندوز هم فکر نکنم ارتباط داشته باشه
عیب کار از ی جا دیگه هست :n36:

دوستان اگر بتونید در این زمنیه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام

معمولاً کلید Num LK در لپ تاپ روشن باشه حروف به صورت اعداد نوشته میشن.
در این مواقع ببینید کلید Num LK روشن نیست!

vahida368
10-06-2015, 13:00
مرسی
درست شد
هنوز دلیل اینکه کیبورد pc هم دچار این مشکل شده برام سواله چون خودش ماشین حساب داره نیازی نبود حروف ب اعداد تبدیل بشند !:n36: