PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابي رم موبايل (SD Card) توسط گوشي

mamaly11
29-05-2015, 18:19
سلام دوستان. من دو عدد رم 8gb داشتم که الان هر دو تاشون به فنا رفتن. علتشم دقيق نميدونم چيه، ولي فکر ميکنم کار گوشيمه. گوشيم Huawei Ascend G600 هست. فکر ميکنم مشکل از برنامه ي دانلودر ADM باشه، چون اين برنامه قبل از دانلود يه فايل خالي تو رم ميسازه بعد با دانلود پرش ميکنه. به نظر شما مشکل ميتونه از اين باشه که وسط دانلود رم دراومده؟ رم اولي بعد از پنج شيش ماه و رم دومي بعد از سه چهار ماه خراب شد. بعد اگه ميشه بگيد چه کارايي انجام بدم تا رمم ديگه خراب نشه. ممنون:n16:

biostar
29-05-2015, 21:57
گوشی به مموری نمی تونه آسیب برسونه.
اون هم بعد از این همه مدت.

البه پارتیشن بندی و .. روی مموری اثر گذار هست

بهترین کار این هست که مموری رو با خود گوشی فرمت کنید و استفاده کنید

mamaly11
30-05-2015, 12:35
گوشی به مموری نمی تونه آسیب برسونه.
اون هم بعد از این همه مدت.

البه پارتیشن بندی و .. روی مموری اثر گذار هست

بهترین کار این هست که مموری رو با خود گوشی فرمت کنید و استفاده کنید
حالا که شده و به نظر مياد گوشي اينکارو کرده باشه. من گفته بودم که يه برنامه داشته کار رو رم انجام ميداده و در اين صورت احتمالش هست. فقط مطمئن نيستم. براي رم هاي خرابم هم هر نوع فرمتي رو که بخوايد از جمله فرمت با ويندوز، فرمت با دوربين ديجيتالي، خود گوشي و تبلت امتحان کردم ولي هيچ کدوم کارساز نبوده. الان هم يه رم جديد گرفتم ولي هنوز ننداختم چون نميخوام اينم بسوزه. دوستان اگه راه حلي دارن خواهشا بگن.

mr.138
09-08-2015, 00:42
سلام دوستان. من دو عدد رم 8gb داشتم که الان هر دو تاشون به فنا رفتن. علتشم دقيق نميدونم چيه، ولي فکر ميکنم کار گوشيمه. گوشيم Huawei Ascend G600 هست. فکر ميکنم مشکل از برنامه ي دانلودر ADM باشه، چون اين برنامه قبل از دانلود يه فايل خالي تو رم ميسازه بعد با دانلود پرش ميکنه. به نظر شما مشکل ميتونه از اين باشه که وسط دانلود رم دراومده؟ رم اولي بعد از پنج شيش ماه و رم دومي بعد از سه چهار ماه خراب شد. بعد اگه ميشه بگيد چه کارايي انجام بدم تا رمم ديگه خراب نشه. ممنون:n16:

احتمالا مموری رو ی دفه از گوشی میکشیدین بیرون با این کار خراب میشه و بالا نمیاد با کامپیوتر فرمتش کنید درست میشه

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

mamaly11
17-08-2015, 16:21
احتمالا مموری رو ی دفه از گوشی میکشیدین بیرون با این کار خراب میشه و بالا نمیاد با کامپیوتر فرمتش کنید درست میشه Sent from my SM-G7102 using Tapatalk نه والا من هیچوقت اصن مموریو از گوشی نمی کشم بیرون. با کابل یو اس بی اطلاعاتو بین پی سی و گوشی انتقال میدم. در مورد فرمت هم با هرنوع فرمتی که بگین امتحان کردم. با دوربین فرمت زدم نشد، با کامپیوتر نشد، با گوشی نشد با تبلت نشد