PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش هارد دوترابایت اینترنال وسترن گرین مدل WD20EZRX با دوترابایت دیتای انتخابی + کابل دیتا

mehr1362
29-05-2015, 14:33
سلام

یک عدد هارد دوترابایت اینترنال وسترن گرین مدل WD20EZRX برای فروش موجود هست با کارکرد تنها 8 روز + 2 ترابایت دیتای انتخابی که با انتخاب خریدار روی هارد میریزم + کابل دیتای اتصال هارد به مادربورد

دیتاها شامل : گیم ، فیلم ایرانی و خارجی ، سه بعدی ، مستند ، انیمه ، فیلم دوبله ، کنسرت و ... که همگی ارزشمند هستند و برای جمع آوریشون وقت ، انرژی و هزینه شده و اینطوری نیست که دیتای بی مصرف به خریدار بدم .
خود دیتاها به تنهایی در فروم های دیگر 100 تومن فروخته میشوند .

هارد بدون دیتا فروخته نخواهد شد ، لیست دیتا و تست با برنامه HDTune را در زیر میتونید ببینید :

لیست دیتا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علاوه بر لیست 200 گیگابایت فایل جدیدتر شامل گیم و فیلم های ایرانی نیز موجود میباشد .
علاوه بر موارد بالا اضافه شد ( در تاریخ 4 مرداد 1394 ) :
50 گیگابایت مجموعه بازی های رزیدنت اویل هم اضافه شد + 150 گیگ ایمیج بازی های PS2 شامل 72 عنوان
ایمیج بازی های playstation 2 را هم میشه رایت زد و روی کنسول اجرا کرد و هم اینکه با شبیه ساز با کامپیوتر اجرا کرد !
تست هارد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت : 250 تومان + دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست + کابل دیتا

mehr1362
02-06-2015, 13:44
هارد موجود ، تا 28-12-2015 ضمانت سازگار داره

mehr1362
03-06-2015, 13:48
دوستان ، اگر کسی سوالی ، ابهامی یا قصد خرید داره میتونه از طریق آیدی یاهو با من در ارتباط باشه .
آیدی یاهو : m62mehrdad

mehr1362
08-06-2015, 12:17
هارد موجود هست ، بعد از فروش داخل تاپیک عبارت ( فروخته شد ) درج میشه تا مدیران تاپیک را ببندند .
بنابراین تا زمانی که تاپیک باز هست ، هارد نیز موجود است .

mehr1362
15-06-2015, 17:18
دوستانی که بابت اعتماد سازی مشکل دارند :
در فروم پرشین تولز یوزر دارم همراه با سابقه خرید و فروش

هارد موجود

mehr1362
29-06-2015, 22:38
هارد موجود

shabnam1986
05-07-2015, 21:40
آخه دیجی کالا نوش رو میده 259 تومن
بدون دیتا نمیدی؟

mehr1362
07-07-2015, 03:47
آخه دیجی کالا نوش رو میده 259 تومن
بدون دیتا نمیدی؟

دوست عزیز
اولا که این هارد با آکبندش هیچ فرقی نداره ، حالا اگر کسی فکر میکنه در آکبندش فرقی هست میتونه آکبند بگیره .
هاردهای وسترن شاهکار هستند مثل هاردهای سامسونگ قدیم .
دو تا هارد وسترن گرین با 3 سال کارکرد فروختم بدون تنها یک ارور ، و خریدارهاش هنوزم دارن با اونها کار میکنند .
دوست دارید چند بفروشم ؟ 100 تومن ؟ اونوقت پس فردا خودم خواستم برم 260 بخرم ؟
جنس را باید در بازار دید و خرید ، دیجی کالا بزنه 260 ، من خودم جنسی که در شهرم هست و در بازار هست چرا باید از سایت اینترنتی بخرم ؟!
این هاردی که میبینید را بنده 360 تومان خریداری کردم و به اندازه ی کافی ضرر کردم قبلا .
رسیدیم به دیتا ، شما فکر میکنی دیتاها را از سر جوب ریختم داخل هارد ؟
تمام دیتاها با نت شخصی ( شبانه وایمکس ایرانسل و مبین نت ) دانلود شدند و یکبایت فایل بیهوده در دیتاها ندارم .
بنده اگر بخوام بدون دیتا بفروشم باید شیفت دلیت بزنم روی دیتاهایی که با زحمت نصف شب دانلود زدم چون فضایی برای نگهداری ندارم ، بنابراین ترجیح میدم یک نفر استفاده کنه تا اینکه بزنم زحمت خودم را نابود کنم .
شما میتونی بری از دیجی کالا 260 بخری بدون دیتا ولی با این هارد ذره ای تفاوت واست نخواهد داشت .
دوست داشتی شات هارد سامسونگم را بزارم که 6 سال و شایدم بیشتر هست داره کار میکنه آخ نگفته .
داستان این هارد وسترن گرین هم همین هست ، ضربه نخوره تا 5 سال ضمانت میکنم خراب شد بیای پولتو بگیری !
برای چی باید جنسی که خودم الان بخوام بخرم باید 260 بدم را بیام مفتی بفروشم ؟ خب نگه میدارم !
هر کسی هم فکر میکنه گرون هست میتونه بره از بازار خرید کنه و بعد پول بده برای نت نامحدود و دانلود زدن !
هارد اینجاست ، کسی خواست تقدیمش میکنم کسی هم نخواست نگه میدارم .
ارزونتر دوست دارید ، برید در فروم های دیگر هارد آکبند بدون ضمانت را ارزونتر میدن به شما ، ولی فرقش این هست که هارد آکبند بدون ضمانت مثل هندونه هست ، از آک درش میاری میفهمی خرابه و ضمانتی هم نداره که تعویض کنی!
کل زمان کارکرد این هارد صرف ریختن دیتاها و دسته بندی اطلاعات شده .
چرا باید هاردی که با آکبندش فرقی نداره را مفتی بدم ؟ اونهم با دیتا ؟
من میدونم بازار در این دو سال اخیر خراب شده و همه دنبال بزخری هستند ، اما راضی به ضرر بقیه نباشید .
بنده قبلا در پرشین تولز دنبال خرید هارد دوترابایت بودم ، دوستان هارد چند ماه کارکرده را قیمت آکبند پیشنهاد میدادند.
سه تا هارد دوترا خریدم دونه ای 360 تومن ، حالا هم که دارم با ضرر زیاد میفروشم .
اینهمه پول دادم برای نت وایمکس دو مگ ، حالا بیام دیتاها را شیفت دلیت کنم ؟ میدم به یک نفر که استفاده کنه .
توضیحات کامل دادم دوستان بعد از شما هم مطالعه کنند ، موفق باشید .

M . Sayid
07-07-2015, 09:22
اون 200 گیگ دیتای جدید چه بازی ها و فیلم هایی میشه ؟

mehr1362
07-07-2015, 17:58
اون 200 گیگ دیتای جدید چه بازی ها و فیلم هایی میشه ؟

داداشم دندون اسب پیش کش را که نمیشمرند :n36:
گیم های حجیم این چند ماه اخیر ، فیلم های ایرانی و سریال ایرانی ( ابله ) و ...
من چون برای اینکه پول نت را میدم با شبانش دانلود میزنم ولی استفاده ای نمیبرم ، فایل ها هر کدوم یه جا هستند و باور کنید خودمم استفاده نکردم برای همین حضور ذهن ندارم که بتونم همه را الان بگم .
حالا کسی خریدار بود من لیست میکنم 200 گیگ باقیش را ، ولی در کل جدید هستند .
حکایت من ، حکایت طرف بود که رفت سبزی خرید !
یارو رفت سبزی خرید وسطش یه غورباقه بود ، به غورباغه گفت قاری کنی قوری کنی میخورمت چون واست پول دادم :n02:

mehr1362
07-07-2015, 23:35
هر کی هارد را خواست و واقعا خریدار بود یه تخفیف کوچولو هم میدم بهش:n01:

mehr1362
13-07-2015, 01:51
هارد موجود

mehr1362
15-07-2015, 14:10
موجود است:n01:

mehr1362
26-07-2015, 00:41
علاوه بر لیست دیتا که لینک دادم
علاوه بر 200 گیگابایتی ( فیلم ، سریال ، گیم ) که به لیست اضافه نشده و قبلا ذکر کردم ...

50 گیگابایت مجموعه بازی های رزیدنت اویل هم اضافه شد + 150 گیگ ایمیج بازی های PS2 شامل 72 عنوان
ایمیج بازی های playstation 2 را هم میشه رایت زد و روی کنسول اجرا کرد و هم اینکه با شبیه ساز با کامپیوتر اجرا کرد !

هارد موجود

mehr1362
04-08-2015, 01:26
هارد موجود
50 گیگابایت هم به انتخاب خریدار دانلود میزنم و همراه هارد تقدیم میکنم !

اینهمه آوانس برای لذت بردن خریدار هست از دیتاها ، دیتاهایی که دوست دارم یک نفر استفاده کنه .
تمام دیتاها برای فروختن دانلود شدند اما بعدا از فروختن دیتا دست کشیدم .
حتی یک دونه از فیلم ها را خودم ندیدم ( جز تعدادی از فیلم های ایرانی ) یا گیم ها را بازی نکردم .

کسی نخواست از مدیران درخواست بستن تاپیک را میکنم ، چون دیگه بهتر از این نمیشه به نفع خریدار کار کرد ، دیتاهایی که کلی وقت و انرژی برای پیدا کردن لینک مستقیم و کلی هزینه به بار آورده و سیستم زبان بسته هم دائما روشن بوده ، کسی خریدار هست بسم اله .

تاپیک را تا آخر این هفته نگه میدارم ، خریدار منصف نباشه از مدیران تقاضای بستن تاپیک را میکنم .

mehr1362
05-08-2015, 01:29
همراه هارد و دیتاها :
100 گیگابایت به انتخاب خریدار دانلود زده و همراه هارد تقدیم خواهم کرد .
کافیست خریدار لینک مستقیم فایل های خود را به بنده بدهد .
فقط تا آخر این هفته

mehr1362
08-08-2015, 16:14
دوستان ، هارد دیگر فروشی نیست . دوست داشتم یک نفر از اینهمه دیتایی که واسش زحمت کشیده شده استفاده ببره .
ولی نمیشه که هم جنس عالی باشه هم مفت باشه !
البته قیمت مفت بود ، هیچ جایی هارد با این شرایط و دیتایی که شخصی دانلود شده را کمتر 300 به شما نمیدهند !
یکترابایت از دیتا حذف خواهد شد و جای اون دیتاهای جدیدتر دانلود و تا آخر شهریور جایگزین خواهد شد .
برای دوترابایت دیتا + 100 گیگ دیتای پیشنهادی 30 تومن در نظر گرفته شده بود ! که ظاهرا گرون بوده !
دوستان میتونن برن اینترنت نامحدود بگیرن و دویست سیصد تومن خرج کنن برای دانلود زدن دو ترابایت ، اونطوری ارزونتر و به صرفه تر در میاد واسشون !

مدیر عزیز ، لطفا تاپیک را ببندید ، ختم تاپیک