PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / لیگ جهانی والیبال | FIVB World League 2015

صفحه ها : 1 [2] 3

MR.CART
19-06-2015, 21:28
خدایی معروف خود خواهی کرد جا خالی انداخت اون ضربه اخر رو تا شکی هم نباشه یه پاس قشنگ میداد یه اسپک میزدن خلاص

Sent from my GT-I9105 using Tapatalk

omidscafild
19-06-2015, 21:30
عجب ستی رو گرفتیم !!! خیلی کیف داد انصافا ...
عالی بودن بچه ها ۳ امتیاز عقب بودیم ستو هم گرفتیم ...
بچه ها مچکریم . معروف مچکریم .

پ.ن : عادل چه امتیاز حساسی گرفت . دمش گرم .

Dadashmohammad22
19-06-2015, 21:35
والا من ندیده بودم اینقدر آمریکا سرویس خراب کنه :n02:

smahdis
19-06-2015, 21:36
قائمی باعث برد این ست شد، دمش گرم با این سرویس عالیش!

smahdis
19-06-2015, 21:37
راستی من ندیدم هیچ تیمی اینقدر جا خالی بندازه، فقط ایران تو این صنعت پیشرو هست و فکر میکنم بچه ها زیاده روی میکنن!

statue of liberty
19-06-2015, 22:00
مربی امریکا همون کچل معروف نیس:n02:

alish78
19-06-2015, 22:08
میگم انصافا این آهنگ خاله شادونه نیست دارن تو ورزشگاه پخش میکنن؟

jack82
19-06-2015, 22:10
تبریک به دوستان سه امتیاز حیاتی بدست اوردیم.به امید صعود:n10:

smahdis
19-06-2015, 22:12
آهنگه موبایل رو پخش میکنن، سونی.

چند بار پاشدم ببینم کی زنگ میزنه؟

چه خالی انداختن بچه ها تو این بازی، رکورد شکستن.

آمریکا رو نفله کردن، انتقام گرفتن واقعا.

inceptro
19-06-2015, 22:16
بازی خیلی خوب بود،بردو تبریک میگم:):n12:

وقتی بازی یه جای دیگس با سانسور اعصاب خورد میکنن وقتیم که داخل هست بازی با تصویربرداری خیلی خیلی بد تحت الشعاع قرار میگیره!!:n23:
این چه تصویر برداری بود آخه!!!

dourtarin
19-06-2015, 22:17
منم تبریک میگم:n18:
به خاطر استرسی که داشتم یک در میان نگاه می کردم امتیازها رو

این اخری آهنگ سون باند بود....:n02:

امتیاز آخری خیلی جالب بود..

statue of liberty
19-06-2015, 22:17
مربی امریکا همون کچل معروف نیس:n02:

and-roid2
19-06-2015, 22:18
این برد تاریخی رو به همه تبریک میگم...:n12:
+
لهستان هم 3 امتیاز بازی رو از روسیه گرفت ! باید بیاد ایران تا حساب کار دستش بیاد:n02:

campuzlit
19-06-2015, 22:21
برد ست دوم خیلی لذت بخش بود.

تصویربرداری واقعا آماتور بود و اصلا در حد جهانی نبود. امیدوارم یه فکری به حالش کنن.

دقت کردین که آمریکایی ها چقدر سرویس خراب کردن. واقعا عجیب بود. نشون میده جو ورزشگاه چقدر موثره. دوست دارم لهستان رو همینجوری له کنیم.

D o l f i n
19-06-2015, 22:39
خدا کنه روسیه بازی بعدی رو ببره یا حداقل یه امتیاز بگیره

befermatooo
19-06-2015, 22:47
محمودی امتیازآورترین بازیکن ایران و آمریکا
شهرام محمودی به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار اول ایران و آمریکا در لیگ جهانی والیبال شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال کشورمان در هفتمین دیدارش در لیگ جهانی از ساعت 21 در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران به مصاف آمریکا رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.
در پایان این مسابقه شهرام محمودی با کسب 16 به عنوان امتیازآوترین بازیکن میدان شناخته شد. ارون راسل و متیو اندرسون از آمریکا نیز با 13 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن حریف شناخته شد.

تیم ملی کشورمان یکشنبه در هشتمین دیدارش در سالن 12 هزار نفری آزادی میزبان آمریکا خواهد بود.

D o l f i n
19-06-2015, 22:47

befermatooo
19-06-2015, 22:52

اگه روسیه 3 امتیاز کامل رو بگیره چه بسا ما با شکست دادن آمریکا شرایط رو برای صعود به عنوان تیم اول مهیا کنیم .

یکم خوشبینانه هست اما غیر ممکن نیست !

teraktor2003
19-06-2015, 23:23
واقعا عالی بازی کردن...به معنای واقعی از اول بازی خوب بودن و چهره هاشون مصمم بود...دمشون گرم...و اما باز هم مثه همیشه نمره های منفی این بازی رو تلویزیون میلی ایران می گیره که نه کیفیت داره,نه کارگردانی,نه پخش مناسب,نه شعور که نمی فهمه یه بازی ورزشی رو نباید سیا.سی کنه...خاک بر سر اون مجری بی شخصیتی که اول بازی هرچی میذارن جلوش مثه یه میمون تقلید میکنه و می خونه!

Sh-Meteor
19-06-2015, 23:23
سلام

منم برد شیرین 3 - 0 تیم ملی کشورمون برابر آمریکا رو تبریک می گم :n12:

انشاالله بتونیم همین روند رو ادامه بدیم و 100% امتیازات بازی های خونگی رو بگیریم.

+
+
+

بانوان حاضر در سالن والیبال چه کسانی بودند؟

به رغم ممنوعیت حضور بانوان برای حضور در سالن 12 هزار نفری آزادی در بازی والیبال ایران و آمریکا، گروهی تماشاگر خانم در این محل حضور یافتند.

در مجموع 10 بانو در ورزشگاه حضور داشتند. شخصی که در تصویر پرچم ایران را به دوش دارد ایرانی است اما پاسپورت ایتالیایی داشته و از طرف سفارت ایتالیا در این مسابقات حضور دارد.
یکی از بانوان نیز خبرنگار بوده و بانوی دیگر حاضر در سالن نیز همسر سرکنسول روسیه در ایران است، 7 نفر بانوی دیگر نیز از کارمندان فدراسیون هستند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

منبع: بانک ورزش

+
++
+

انصافا خیلی زشته که بانوان کشور مون نمیتونن بازی ها رو ببینن

من شنیده بودم FIVB فدراسیون رو تهدید کرده که اگه چند تا کار رو انجام ندین (که یکیش هم اجازه دادن به بانوان برای ورود به سالن بود) میزبانی ها رو ازتون میگیریم.

befermatooo
19-06-2015, 23:27
دم بچه ها گرم از اینکه نذاشتن آمریکایی ها 2 رکورد خودشون رو جابجا کنند .

یکی گذشتن از 500 ست برده در لیگ جهانی که فعلا رو همون 499 موندن :n10:

دومی هم رکورد 10 برد پشت سر هم که این رو هم رو 9 موندن :n09:

لهستان فردا هم بازی داره و امیدوارم روسیه این بار غیرت بخرج بده :n09: اما ما یه روز استراحت داریم .

گزارشگر شبکه ورزش : 12000 تماشاگر با دهان روزه دارن تیم رو تشویق میکنن :n31:

متاسفانه باز هم استفاده سیاسی از این بازی ! خبرگذاری فارس تیتر زده تحقیر آمریکا در آزادی . آدم نمیدونه چی بگه :n27:

Pejvak61
19-06-2015, 23:35
جدا از حضوز بانوان که در این دوره از زمان خنده دار و بسیار خنده داره
موضوع بعدی و دردناک اینکه بعد سه سال حضور در لیگ جهانی ما 1درصد هم تجربه و هنر و تکنیک فیلمبرداری مون پیشرفت نداشته و متاسف میشه ادم که همچین بازی با کیفیتی رو باید از دید دوربین هایی نگاه کنیم که اصلا به خودشون زحمت ندادن رو تکنیک های حوزه خودشون کار کنند

كارگردان تلويزيوني و فيلمبردارها ابتدايي ترين تكنيك هاي فيلمبرداري را نميدونن. كارگردان تلويزيوني موقع پخش صحنه آهسته نميتونه زاويه مناسب را تشخيص بده و فيلمبردارها هم اينقدر كند هستن كه نميتونن توپو تا لحظه برخورد به زمين دنبال كنن و مثلاً براي اينكه كم نيارن بعد از اينكه توپو از كادر بيرون ميبينن روي صورت بازيكن ها زوم ميكنن و ... .

اما مشكل فقط اينها نبودن. گزارشگر موقع پخش سرود ملي آمريكا به جاي اينكه سكوت كنه مدام حرفهاي بي سروته ميزد و بارها از تصويربرداري همكارانش تعريف ميكرد. تماشاگرهاي ما هم به نظرم به طور كلي آبروي ما رو بردن. نوع تشويق كردن ها در واليبال با فوتبال يا بسكنبال يا كشتي فرق ميكنه و در همه جاي دنيا - غير از ايران - موقعي كه بازيكن حريف داره سرويس ميزنه سكوت ميكنن حتي اگر بازيكن سرويس زننده خودي نباشه. اون بوق ها هم به نظرم نبايستي اجازه ورود به سالن داشته باشن. وقتي هم دوربين سمت تماشاگرها ميومد به طرزي كه فقط منحصر به كشورهاي دوربين نديده است تماشاگرها شروع به دست تكون دادن ميكنن. در كل اصلاً فضاي واليبال ايني نيست كه داره تو ايران اجرا ميشه.

با اين وجود اين برتري را به همه تبريك ميگم. شايد هم كساني كه اين كارها را ميكنن تصور ميكنن اگر اين شرايط بر بازي حاكم نباشه اونوقت نتيجه ديگري رقم ميخوره در حاليكه به نظر من تيم ما در شرايط عادي هم توان برتري مقابل آمريكايي ها را داشت.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
19-06-2015, 23:53
سلام منم برد رو تبریک میگم به همه ایرانی های عزیز :n01:

نقش موثر تماشاگران ایرانی در دریافت ها و سرویس آمریکایی ها مخصوصا در ست اول کاملا نمایان بود و حیفه که شاید این میزبانی رو از ما بگیرن ( به خاطر عدم حضور بانوان )

امروز بچه ها خیلی خوب سرویس زدند و دریافت ها و دفاع روی تور هم خوب بود.

به امید پیروزی ایران در بازی بعد و روسیه بی انگیزه در مقابل لهستان در بازی فردا !:n34:

ایـــــران vs آمریکا

آمار بازی + جدول + عملکرد بازیکنان ایران

Reza31001
19-06-2015, 23:58
تبریک میگم
اون پاس بریده تو ست دوم رو دیدم (معروف داد و سید زد) یاد روزایی افتادم که بردن یه ست مقابل کره و ژاپن برامون آرزو بود:n28:
+
همین عکسایی که دوستمون گذاشتن رو سند کنن بفرستن بره دیگه:n02: (خانوم نبودن که بودن، تماشاگر نبودن که بودن، ایرانی نبودن که بودن دیگه چی میخواد فدراسیون جهانی!)
امروز داشتم فکر میکردم برگردن به fivbبگن مردا چون تعدادشون زیاده دیگه قبل از اینکه خانوما بخوان بیان ورزشگاه، صندلیا پر میشه به خانوما جا نمیرسه:n02:
پ ن: ببینید به کجا رسیدیم که باید با همچین توجیهاتی ماسمالی کنیم قضیه رو:n21:
+
مسابقه امروز مسابقه هفته (match of the week ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) لیگ جهانی بود (البته به صورت مشترک با مسابقه برزیل-ایتالیا)
قشنگ مشخصه که سطح والیبال ایران الان کجاست در دنیا
+
یکی از مسئولین مصاحبه می کرد گفت گنجایش سالن آزادی بعد از صندلی گذاری شده 7300 تا (اگه اشتباه نکنم)
بیاین هی به استادیوم فوتبال نگیم 100 هزار نفری و هی به سالن آزادی نگیم 12هزار نفری (چون نیستن) که مسئولین خودشون رو پشت این رقم ها پنهان نکنن و به فکر ساخت سالن جدید هم باشن
در آمریکا مسابقه ما تو سالن یکی از کالج های آمریکا برگزار شد ولی میزبانی ما همچنان در سالنیه که n سال از ساختش میگذره

خلاصه که اینا حاشیه بود اصلش برد 3-0 بود جلوی قهرمان پارسال
دست مریزاد بچه ها

statue of liberty
20-06-2015, 00:10
دوستان یه سوال:
می گم کلا چنتا گروه هست؟ و چنتا تیم میرن مرحله نهایی ک تو برزیله؟

armin_punisher6
20-06-2015, 00:27
كارگردان تلويزيوني و فيلمبردارها ابتدايي ترين تكنيك هاي فيلمبرداري را نميدونن. كارگردان تلويزيوني موقع پخش صحنه آهسته نميتونه زاويه مناسب را تشخيص بده و فيلمبردارها هم اينقدر كند هستن كه نميتونن توپو تا لحظه برخورد به زمين دنبال كنن و مثلاً براي اينكه كم نيارن بعد از اينكه توپو از كادر بيرون ميبينن روي صورت بازيكن ها زوم ميكنن و ... .

اما مشكل فقط اينها نبودن. گزارشگر موقع پخش سرود ملي آمريكا به جاي اينكه سكوت كنه مدام حرفهاي بي سروته ميزد و بارها از تصويربرداري همكارانش تعريف ميكرد. تماشاگرهاي ما هم به نظرم به طور كلي آبروي ما رو بردن. نوع تشويق كردن ها در واليبال با فوتبال يا بسكنبال يا كشتي فرق ميكنه و در همه جاي دنيا - غير از ايران - موقعي كه بازيكن حريف داره سرويس ميزنه سكوت ميكنن حتي اگر بازيكن سرويس زننده خودي نباشه. اون بوق ها هم به نظرم نبايستي اجازه ورود به سالن داشته باشن. وقتي هم دوربين سمت تماشاگرها ميومد به طرزي كه فقط منحصر به كشورهاي دوربين نديده است تماشاگرها شروع به دست تكون دادن ميكنن. در كل اصلاً فضاي واليبال ايني نيست كه داره تو ايران اجرا ميشه.

با اين وجود اين برتري را به همه تبريك ميگم. شايد هم كساني كه اين كارها را ميكنن تصور ميكنن اگر اين شرايط بر بازي حاكم نباشه اونوقت نتيجه ديگري رقم ميخوره در حاليكه به نظر من تيم ما در شرايط عادي هم توان برتري مقابل آمريكايي ها را داشت.

با اکثر حرفاتون موافقم ولی شما برو والیبال ژاپن تو زمینشو ببین که تماشاگرا موقع زدن سرویس حریف چه سر و صدایی میکنن.هیچ کشوری هم ندیدم که به ایران واسه این تشویق ها اعتراضی کرده باشه.راجع به دوربین ندیده ها هم بگم که انگار شما بازی های فوتبال جام اروپا رو ندیدین که وقتی میفهمن دوربین سمتشونه چه حرکاتی انجام میدادن.اینا فقط مربوط به ایران نیست،بلکه کل دنیا همینطوره.
البته نمیشه از حرکت زشتمون که سرود تیم ملیشونو قطع کردیم هم گذشت.

smahdis
20-06-2015, 02:24
دلم برای آمریکا میسوزه، دیروز غریب بودن.

تو آمریکا ایرانی خیلی بودن ولی تو ایران فکر کنم حتی یه تماشاگر آمریکایی نبود!

Pejvak61
20-06-2015, 06:30
با اکثر حرفاتون موافقم ولی شما برو والیبال ژاپن تو زمینشو ببین که تماشاگرا موقع زدن سرویس حریف چه سر و صدایی میکنن.هیچ کشوری هم ندیدم که به ایران واسه این تشویق ها اعتراضی کرده باشه.راجع به دوربین ندیده ها هم بگم که انگار شما بازی های فوتبال جام اروپا رو ندیدین که وقتی میفهمن دوربین سمتشونه چه حرکاتی انجام میدادن.اینا فقط مربوط به ایران نیست،بلکه کل دنیا همینطوره.
البته نمیشه از حرکت زشتمون که سرود تیم ملیشونو قطع کردیم هم گذشت.

در مورد ژاپن موافقم اما همون هم يك شرايط محدود و ويژه اي داره و سروصدا با وضعي كه در ايران هست خيلي تفاوت داره. تماشاگرا هم وقتي كه به صورت تكي روشون زوم ميشه يك حركتي از خودشون نشون ميدن نه اينكه در يك نماي باز اون هم با دوربين در حال حركت حركات عجيب و غريب در ميارن.

در كل موافقم كه شور و هيجان بازي اون هم به خاطر شرايط خاص ما ايراني ها كه هيچ تفريح ديگري نداريم ما را وادار به چنين عكس العملهايي ميكنه ولي معتقدم كه رفتار تماشاگران ما با استاندارد بين المللي فاصله داره.

piishii
20-06-2015, 09:06
در مورد ژاپن موافقم اما همون هم يك شرايط محدود و ويژه اي داره و سروصدا با وضعي كه در ايران هست خيلي تفاوت داره. تماشاگرا هم وقتي كه به صورت تكي روشون زوم ميشه يك حركتي از خودشون نشون ميدن نه اينكه در يك نماي باز اون هم با دوربين در حال حركت حركات عجيب و غريب در ميارن.

در كل موافقم كه شور و هيجان بازي اون هم به خاطر شرايط خاص ما ايراني ها كه هيچ تفريح ديگري نداريم ما را وادار به چنين عكس العملهايي ميكنه ولي معتقدم كه رفتار تماشاگران ما با استاندارد بين المللي فاصله داره.

ما ملت جو زده ای هستیم برادر و بارها همه چیز این رو ثابت کرده.
الان تمام دلخوشی ما هم همین والیبال است، من دیشب افطاری دعوت بودم ولی سریع خوردم برگردم خانه ام به بازی برسم ولی اونجا که بودم هی همه میپرسیدن بازی شروع شد
بازی شروع شده
بازی فلان اینا
در حالیکه اصلا والیبالی نیستند
این شور توی ورزشگاه هم بابت همین قضیه بوده و است
هم بردیم شبکه ی ورزش ای ملت ای نمیدونم ورزشکار دعای رهبرتان فلان اینا رو پخش کرد
هم بردیم تیتر اخبار آمریکا له شد آمریکا فلان شد! اینا یعنی جو زدگی و من خودم بدم میاد و حس میکنم همین چیزها بعد باعث میشه ایران ببازه :n27:
یعنی اونا هم ما رو میبرند میگن هی آمریکا هی کشور سر بلند و .... ایران له شد؟ آمریکا ایران رو لت و پار کرد
ما هیچیمون حرفه ای نیست
وگرنه ما چیمون کلا به استاندارد بین المللی نزدیک است هان؟
ما یک کشور نوپا هستیم که جلوی رشدمون رو سال هاست گرفتند و میگیرند (بنده حوصله بحث سیاسی و دینی مذهبی ندارم و نقل قول هم از این قسمت نگیرید و همگان اذعان داریم که ایران با استاندارد های جهانی سال ها فاصله داره و داره درجا میزنه وگرنه دوتا خانم رو هم راه دادن به ورزشگاه که بخواد پرچم کشورش دستش باشه هیچ جای دین نهی نشده، مگه میخواستن مثل cheerleeder های روسی و لهستانی باشند آخه؟ من که همیشه افسوس میخورم جوونیم توی کشوری سپری شد که مردمش حس جهنم رو داشتند- الانم که توی دهه ی 30 هستم همین حس رو دوباره دارم و نه کافر هستم نه بی دین ولی کارهایی هم که میبینم با اسلام هیچ سنخیتی ندارند.... اه چقدر سخته آدم جلوی خودش رو بگیره ادامه نده)

aliano
20-06-2015, 09:43
کلاً تماشاگرای ما تشویق نمی کنن بلکه شلوغ می کنن!
ورود این بوقها رو باید ممنوع کنن.واقعاً هم رو اعصاب بازیکناست هم بیننده های تلویزیون.می تونن از همون سوتهای دستی خودشون استفاده کنن!
کلاً یه بار می بینید تماشاگرای ما دست بزنن؟مثلاً آخر بازی نباید دست بزنن به نظرتون؟ولی تماشاگرای ما می رقصن و بوق می زنن!

Gilopa
20-06-2015, 09:49
خوب امریکا رو بردیم و جای تبریک داره :n12: 3 امتیاز به موقع به دست آوردیم هر چقدر دوره های قبل 2 امتیازی میبردیم این دفعه خدارو شکر پیش بینیمون غلط ار آب در اومد و تا اینجا داریم 3 امتیازی میبریم که خیلی خوبه ...
در رابطه با بازی مشخصاٌ تماشاگران تاثیر ویژه روی امریکا داشتند و فاکتور سرویس که نقطه قوتشون بود از کار افتاد . همین مهمترین عامل برد ما شد . وقتی امریکا نتونه سرویس بزنه بردنش کار سختی نیست اما خدا نکنه سرویسهاشون بگیره دیگه مگه میشه جلوشون بازی کرد .برزیلش نمیتونه کاری کنه جلوی سرویسهای این تیم... شهرام محمودی باز هم به روزهای اوجش برگشته اما در مورد شهرام همیشه تودلم میگم کاش یکم میتونست بلند تر بپره اگر دقت کنید نسبت به مهاجم های سطح اول دنیا پرش پایینتری داره به خاطر همین مجبور میشه از هوشش استفاده کنه و توپها رو اکثرا به دست و بدن بازیکنها میزنه .دفاع روی تور و سرویسمون کم کم داره به روزهای اوجش بر میگرده و کلاٌ تیممون خیلی خوب شده و باید این روند حفظ بشه .

+

به نظر شخصی هیچ کدوم از بازیکنای ما از نظر استیل ورزشی پای امیر عفور نمیرسند . قد . هیکل . نوع سرویس زدن + حرکت دست موقع اسپک زدنش فوق العادست از نظرم . درسته شهرام محمودی عالی عمل میکنه و من خیلی دوسش دارم به شخصه اما امیدوارم به غفور بیشتر بازی برسه .

منم موافقم استفاده از بوق در سالن والیبال با استانداردهای تشویق کردن جور در نمیاد و کلاٌ حرکت جالبی نیست این بوق زدنهای ممتد ..
کلا کشور ما فقر فرهنگی داره و نمیشه انکارش کرد وقتی دید جهانی نسبت به مملکت منفی باشه سعی میکنی با این رفتارها جلب توجه کنی که ما هم هستیم !. هندوستان هم تو بازی های آسیایی تماشاگراش حرکات خیلی تابلویی در می آوردند که واقعاٌ ضایع بود . البته اینم در نظر بگیریم که والیبال ما تازه یه ساله در سطح جهانی شده هنوز ذوق زیادی داریم . اگر تیم یه بار بره رو سکوهای جهانی واسه مردم عادی تر میشه ..

Masoud King
20-06-2015, 10:41
تبریک بابت این برد بزرگ

بازم دیشب خیلی خوب سرویس زدیم و جو سالن هم کلا آمریکا رو نا امید کرده بود. در طرف مقابل آمریکا سرویس های
خوبی نزد و خیلی خطا داشتن. فقط ست دوم رو خوب بودن که اونم ایران تو زمان های مهم بازی تونست امتیازها رو بگیره و برنده بشه.
قبلا هم گفتم، جلوی هر تیمی مثه بازی با روسیه سرویس بزنیم امتیاز گرفتن قطعیه. بنده خدا اندرسون، همه توپا رو دست اون بود و خیلی هم خوب همکاری می کرد :دی تو بازی رفت مربی آمریکا منتظر همچین سرویس هایی بود که این بازی انتظارش به پایان رسید..

به نظر شخصی هیچ کدوم از بازیکنای ما از نظر استیل ورزشی پای امیر عفور نمیرسند . قد . هیکل . نوع سرویس زدن + حرکت دست موقع اسپک زدنش فوق العادست از نظرم . درسته شهرام محمودی عالی عمل میکنه و من خیلی دوسش دارم به شخصه اما امیدوارم به غفور بیشتر بازی برسه .
غفور استیل داره ولی فکر نداره مثه محمودی و خوش دفاع هست.

Gilopa
20-06-2015, 10:47
تبریک بابت این برد بزرگ

بازم دیشب خیلی خوب سرویس زدیم و جو سالن هم کلا آمریکا رو نا امید کرده بود. در طرف مقابل آمریکا سرویس های
خوبی نزد و خیلی خطا داشتن. فقط ست دوم رو خوب بودن که اونم ایران تو زمان های مهم بازی تونست امتیازها رو بگیره و برنده بشه.
قبلا هم گفتم، جلوی هر تیمی مثه بازی با روسیه سرویس بزنیم امتیاز گرفتن قطعیه. بنده خدا اندرسون، همه توپا رو دست اون بود و خیلی هم خوب همکاری می کرد :دی تو بازی رفت مربی آمریکا منتظر همچین سرویس هایی بود که این بازی انتظارش به پایان رسید..

غفور استیل داره ولی فکر نداره مثه محمودی و خوش دفاع هست.

موافقم هوش شهرام بالاست .. کلاٌ ارثیه برادرش بهنام هم خیلی باهوش و مهاجم تراز اولی بود و الان که فکر میکنم چقدر بهنام بدشانس بود که تو دوره ضعیف والیبال ایران قرار داشت ..
اما غفور هم خیلی اوقات شده که با فکر به توپ ضربه زده . جوونه هنوز فرصت زیادی داره و باید روش کار بشه. مثل عبادی پور که افتضاح بود اما الان داره خودش رو نشون میده . غفور سرویسهای خیلی خوبی میزنه که میتونه به کمک تیم بیاد در مواقع اضطراری .اما قعلاٌ حریف سرسختی به نام شهرام محمودی داره و ازونجایی که دریافت کننده قدرتی نیست کواچ نمیتونه به جای میرزاجانپور یا میلاد عبادی یا قائمی بازیش بده . و این موضوع بدجور داره به ضررش تموم میشه .

befermatooo
20-06-2015, 11:04
گروه بندی کامل مسابقات و رتبه تا این لحظه :

از گروه A سه تیم صعود می کنند

از گروه B دو تیم و تنها تیم باقیمانده هم قهرمان گروه های C الی H

گروه A

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Brazil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7
15
5
2

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Italy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
13
5
2

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Serbia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
11
3
4

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Australia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
3

1
6

گروه B

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) USA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
17
6
1

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Poland ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
14
5
2

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Iran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
10
3
4

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Russia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
1
0
7

گروه C

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Canada ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
9
21
6
3

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Bulgaria ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6
10
4
2

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Argentina ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6
9
3
3

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Cuba ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
9
5
2
7

گروه D

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) France ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
21
7
0

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Korea ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6
7
2
4

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Japan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6
7
2
4

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Czech Republic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
4
2
5

گروه E

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Belgium ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8
19
7
1

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Netherlands ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
16
6
1

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Finland ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
8
8
2
6

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Portugal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7
2
0
7

گروه F

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Montenegro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
12
4
0

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Turkey ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
8
3
1

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Tunisia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
3
1
3

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Puerto Rico ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
1
0
4

گروه G

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) China ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
9
4
0

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Greece ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
8
3
1

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Slovakia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
6
1
3

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Mexico ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
1
0
4

گروه H

Rank
Teams
Matches
Lost

1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Spain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
11
4
0

2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Egypt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
10
3
1

3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Kazakhstan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
2
1
3

4
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Venezuela ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4
1
0
4

* نمیدونم چرا پنجره SPOILER برا من باز نمیشه ! ببخید که پست طولانی شد

.

Ahmad
20-06-2015, 11:04

یادداشت مولاوردی پس از پیروزی شب گذشته تیم ملی والیبال و حواشی حضور زنان در ورزشگاه

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، شب گذشته یادداشتی را در صفحه شخصی خود در فیس بوک درباره پیروزی شب گذشته تیم ملی والیبال منتشر کرده و گزارشی از حواشی بوجود آمده درباره ورود زنان به ورزشگاه نوشته است.

متن یادداشت شهین‌دخت مولاوردی چنین است؛

امشب پیروزی غرورآفرین تیم ملی کشورمان در برابر تیم آمریکا در لیگ جهانی والیبال کاممان را شیرین کرد. بالاخره بعد از ماهها اما و اگر برای حضور زنان در ورزشگاه این مسابقات به میزبانی ایران برگزار شد.

ضمن ادای احترام به رأی و نظر مراجع عظام، در این مدت تمام تلاشمان بر این بود و هست تا این موضوع به مسئله و هزینه‌ای برای کشور تبدیل نشود و با رعایت تمامی جوانب و ملاحظات شرعی و عرفی و قانونی ضمن احترام و توجه به دغدغه‌ها و دل‌نگرانی‌های بخشی از جامعه، به خواسته و مطالبه مشروع بخشی دیگر از جامعه هم پاسخ داده شود. بدیهی است این تلاشها معطوف به حضور بی‌قید و شرط و به هر بهایی آن هم در همه رشته‌های ورزشی نیست، این در حالی است که تمام این قیل‌وقال‌ها نه برای تماشای ورزش فوتبال و شنا و بوکس و کشتی بلکه برای تماشای ورزش والیبال است که تا دو سال پیش منع خاصی نداشت و امری عادی تلقی می‌شده است.

سؤال این است آیا در این دو سال شرایط و اوضاع و احوال تماشای این بازی‌ها تغییر اساسی پیدا کرده که حکم آن نیز باید مشمول تغییر شود؟ آیا با این اوصاف کشور خود را ناتوان از مدیریت و کنترل این موضوع ساده و تعبیه سازوکارها و ایجاد زیرساخت‌های لازم معرفی نمی‌کنیم؟ مگر در همین کشور طرح سالم‌سازی دریا پیاده نشده است؟ در همین سفرهای استانی و در سخنرانی‌های عمومی رییس‌جمهور یا در اماکن مذهبی با اتخاذ تدابیر لازم زن و مرد در کنار هم حضور دارند چه اتفاقی می‌افتد؟ چرا عده‌ای هنرشان پیچیده کردن مسایل و دشوار کردن حل آن است تا گرهی که با دست باز می‌شود را با دندان هم نتوان باز کرد؟ و با تبدیل یک مسئله ساده به مسئله چندمجهولی بدین ترتیب تمام بار اسلامیت نظام بر دوش زنان گذاشته شود.

بویژه در آستانه سالگرد انتخابات 24 مرداد 92 که همه اعضای دولت بشدت درگیر ارائه گزارش و برنامه‌های متعدد برای گرامیداشت این حماسه سیاسی هستند، طوری وانمود شد انگار هم و غم ما جز این نیست و تمام فعالیت‌های خود را تعطیل کرده‌ایم و شبانه‌روزی در تکاپوی تحقق این موضوعیم. البته این سناریو از ماهها پیش کلید خورده بود، همان زمان که سعی کردند به دروغ از قول من این موضوع را در صدر مطالبات زنان قرار دهند و بر اساس آن چه تحلیل‌ها که ارائه ندادند.

بالاخره این موضوع در صدر منکرات جای گرفت، غافل از آنکه به راحتی از کنار منکرات بزرگ‌تر عبور می‌کنیم و سرمان را یواشکی برمی‌گردانیم تا مبادا خطی بر وجدانمان بیافتد: زندگی 5000 زن کارتن خواب در تهران، آمار 9 درصدی معتادان زن از کل معتادان که در 5 سال اخیر دو برابر شده است، آمار 32 درصدی مرگ‌ومیر زنان ناشی از اعتیاد، رواج افسردگی و رسیدن سن اعتیاد به 13 سال در بین دختران و تغییر الگوی مصرف آنها از مواد سنتی به مواد صنعتی و روانگردان که منجر به لذت و هیجان و شادی کاذب می‌شود، وجود دو میلیون کودک کار در کشور و... قله‌ای از کوه یخی است. همزمان خبر تجاوز گروهی 6 مرد معتاد زیر پلی به دختر 11 ساله‌ای که کودک کار است هم منتشر شد. خبری که در هیاهوهای اخیر گم شد و دریغ از واکنشی کوچک به این عمل شنیع و غیر انسانی که به فرموده مولای متقیان از شنیدن آن انسان اگر بمیرد رواست.

در چند هفته اخیر شدیدترین هجمه‌ها و حملات را از جانب کسانی که اکثریت واجدین شرایط دو سال پیش در چنین روزهایی بر روش‌ها و رویکردها و رویه‌های آنان خط بطلان کشیدند تحمل کردیم، کسانی که 8 سال در غار کهف خود خزیده بودند در این دو سال از هیچ کوششی برای پاشیدن بذر ناامیدی و دلسردی در میان مردم دریغ نورزیده‌اند.

جماعت مقدس‌نما و مدعی دیانتی که با صدور اطلاعیه پشت اطلاعیه و خط‌ و نشان کشیدن‌های پی‌درپی از زلزله به پا کردن در روز مسابقه و برخورد خونین تا قبیح‌ترین و مشمئزکننده‌ترین اهانت‌ها و توهین‌ها که لایق خودشان بود، زنان و دختران پاکدامن و عفیف این سرزمین را خطاب قرار دادند. کسانی که نام یاران خدا را بر خود نهاده‌اند به رغم توصیه دیگران به حیا، برای نهی از یک منکر ده‌ها منکر دیگر مرتکب شدند، الفاظی که قلم از یادآوری و نوشتن آن شرمسار است و مصداق بارز چندین عنوان مجرمانه در قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

اگر روزی زنان و دختران عزیزمان این جماعت را ببخشند بی‌تردید فراموششان نخواهند کرد و در حافظه تاریخی خود این روزها را به یاد خواهند سپرد.

خبرآنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
20-06-2015, 11:36
از گروه B دو تیم و تنها تیم باقیمانده هم قهرمان گروه های C الی H

فقط اصلاح میکنم که تیم آخر صعودکننده قهرمان گروه های C,D,Eهست

یادداشت مولاوردی پس از پیروزی شب گذشته تیم ملی والیبال و حواشی حضور زنان در ورزشگاه
کامنتی که در این مورد خوندم و به جاست:

سرکار خانم اینا رو باید با صدای بلند و بنا به وظیفه از تمام رسانه ها اعلام و دستور لازم رو بدید. نه با فیلتر شکن برید تو فیس بوک و اونجا کامت بزارد و امثال من لایک بزنن براتون . به شدت کم کاری کردید تو این زمینه

گفتن این موارد تو فضای مجازی حالا حالاها دردی رو دوا نمیکنه

D o l f i n
20-06-2015, 11:58
ما با این شرایط جدول باید حتما از آمریکا امتیاز بگیریم و لهستان رو هم حتما ببریم که در بازی با روسیه خیالمون راحت باشه
کارمون سخته

MOHAMMAD2010
20-06-2015, 12:38
حالم از جوگیری صدا و سیما و سایت ها به هم میخوره !
+
امیدوارم میزبانی از ایران گرفته بشه !

z.ahr.a
20-06-2015, 15:31
سلام بچه ها
ایرانیا یه جوری آمریکارو ترکوندن
وزارت خارجشون تبریک گفته:n05::n05::n05::n05:

لینکشو واستون گذاشتم اینجا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

and-roid2
20-06-2015, 19:30
لهستان - روسیه
هم اکنون از شبکه ورزش

smahdis
20-06-2015, 20:20
والا من ندیدم مگر چی کار کردن که اینقدر میگید؟

دیشب من تا یک ربع بعد از برد داشتم tv میدیدم ولی به جز زیر نویس کار خاصی نکردن؟

Mohammad
20-06-2015, 21:18
لهستان تویه یه بازی سخت 3-2 روسیه رو برد و 16 امتیازی شد. بازی فردا چقدر حساسه ! هم واسه ما و هم واسه آمریکا. هر دو تا فقط 3 امتیاز می خوان.

mohammadirani
20-06-2015, 23:32
وقتي هم دوربين سمت تماشاگرها ميومد به طرزي كه فقط منحصر به كشورهاي دوربين نديده است تماشاگرها شروع به دست تكون دادن ميكنن. در كل اصلاً فضاي واليبال ايني نيست كه داره تو ايران اجرا ميشه.

این چه حرفیه که میزنین آخه؟؟؟
بابا باور کنید تو کشورای دیگه هم همین طوریه
دوربین میاد روشون حسابی ذوق میکنند شکلک در میارند میخندند و شادی میکنند
تازه اصلا پدیده ای داریم به نام Kiss cam که الان چند ساله تو بسکتبال و سپس والیبال مد شده و هر وفت دوربین میاد رو یه زوج، اون زوج سریع همدیگر رو میبوسند
در کل گیر مدیم درسته ولی دیگه به چیزهای الکی گیر ندیم دیگه!

Gilopa
20-06-2015, 23:52
لهستان تویه یه بازی سخت 3-2 روسیه رو برد و 16 امتیازی شد. بازی فردا چقدر حساسه ! هم واسه ما و هم واسه آمریکا. هر دو تا فقط 3 امتیاز می خوان.

دقیقا ٌ
به نظرم اوایل بازی تو والیبال خیلی حائز اهمیته . اگر سرویسها و اسپکهای بازیکن در اوایل بازی خراب بشه خیلی بعیده در ادامه تیم بتونه خوب کار کنه . حالا فردا خیلی مهمه مثل بازی جمعه بتونیم سرویسهای امریکا رو از کار بندازیم

Mohammad
21-06-2015, 06:14
وقتي هم دوربين سمت تماشاگرها ميومد به طرزي كه فقط منحصر به كشورهاي دوربين نديده است تماشاگرها شروع به دست تكون دادن ميكنن. در كل اصلاً فضاي واليبال ايني نيست كه داره تو ايران اجرا ميشه.

همونطور که دوستان گفتن این چیزی نیست که منحصر به ایران باشه !! عجیبه تا حالا در سایر بازی ها به این موضوع دقت نکردین. به جز تشویق های غیر تعارف (بوق و طبل که عملا غیرقانونی نیست ولی خوب هم نیست) فکر نمی کنم فضای والیبال ایران مشکلی داشته باشه. این شور و نشاط تماشاگران ایرانی منحصر به والیبال نیست.

به نظرم اوایل بازی تو والیبال خیلی حائز اهمیته . اگر سرویسها و اسپکهای بازیکن در اوایل بازی خراب بشه خیلی بعیده در ادامه تیم بتونه خوب کار کنه . حالا فردا خیلی مهمه مثل بازی جمعه بتونیم سرویسهای امریکا رو از کار بندازیم

آره درسته؛ البته تیم ما نشون داده وقتی آماده باشه قطعا می تونه به بازی برگرده حتی اگه یه ست رو واگذار کرده باشه.
فاصله امتیازی لهستان و آمریکا 3 امتیاز شده، واسه همین آمریکا بیش از پیش احساس خطر می کنه. البته به فرض اینکه 3 امتیاز بازی امروز واسه ما باشه، آمریکا می تونه با گرفتن امتیازهای بازی با روسیه خیالش خودش رو راحت کنه، منظور اینکه کمی بعیده آمریکا از این گروه به عنوان تیم اول صعود نکنه.

من شدیدا منتظر بازی با لهستان هستم ! باید یه انتقام درست و حسابی از این لهستان آماده گرفت. تیم ما بهترین تیم از نظر کسب امتیاز بازی های خانگی هست.

and-roid2
21-06-2015, 10:45
ناظر فدراسیون جهانی والیبال به عدم پخش سرود ملی کشور آمریکا از تلویزیون در جریان بازی روز بیست و نهم خرداد ماه مقابل تیم ‌ملی والیبال ایران اعتراض کرد.

تیم‌های والیبال ایران و آمریکا روز بیست و نهم خرداد ماه از هفته‌ ششم لیگ جهانی 2015 به مصاف هم رفتند. این نخستین میزبانی ایران در لیگ جهانی امسال به شمار می‌رفت. قبل از شروع مسابقه به دلیل این که نقص فنی اعلام شد سرود ملی کشور آمریکا از طریق تلویزیون پخش نشد.
ناظر فدراسیون جهانی (FIVB) که برای بررسی استانداردهای میزبانی ایران به تهران سفر کرده است با حساسیت روی این موضوع نسبت به عدم پخش سرود ملی آمریکا از تلویزیون اعتراض کرد و در این باره به فدراسیون والیبال تذکر داد.
تیم‌های ملی ایران و آمریکا بار دیگر از ساعت 21 امروز (یکشنبه) در مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف هم می‌روند.

MOHAMMAD2010
21-06-2015, 11:22
تقصیر خودشون نیست ، حتی از سرود دشمن هم میترسن ! + تو جام جهانی فوتبال هم تلویزیون هیچ وقت سرود امریکا رو پخش نکرد !
---------------------------
کسی میدونه چه جوری میشه این شبکه HD رو روی ماه واره بدر بار کرد ؟ من هر کار میکنم صفحه سیاه میاد !

befermatooo
21-06-2015, 12:29
گزیده خبر :

شب گذشته لهستان روسیه را شکست داد تا برای رسیدن به آمریکا فقط یک امتیاز نیاز داشته باشد و اختلافش با ایران را به 6 رساند. ایران و آمریکا هر یک به دلیل خاصی باید در بازی امشب پیروز شوند، یکی برای تثبیت و دیگری برای رسیدن. شکست برای هر یک از دو تیم به منزله ادامه ای سخت در طول لیگ جهانی محسوب می شود و تیمی مثل آمریکا شاید مجبور شود قید صعود را بزند چرا که در آخرین بازی گروهی خود باید در خانه لهستان به مصاف این تیم برود.

متن کامل خبر ( ورزش 3 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!-%D9%87%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%8C-%D9%87%D9%85-%D9%81%D9%86%DB%8C)

SNOW PATROL
21-06-2015, 12:40
تقصیر خودشون نیست ، حتی از سرود دشمن هم میترسن ! + تو جام جهانی فوتبال هم تلویزیون هیچ وقت سرود امریکا رو پخش نکرد !
---------------------------
کسی میدونه چه جوری میشه این شبکه HD رو روی ماه واره بدر بار کرد ؟ من هر کار میکنم صفحه سیاه میاد !

این شبکه دیگر بر روی ماهواره پخش نمی شود ...فقط دیجیتال

mojtabaivi
21-06-2015, 12:47
تیترهای ورزش سه جالبه، انگار جنگه:
عملیات دوازده هزارنفری آزادی (2)!ایران - آمریکا؛ حساس! هم ملی، هم فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!-%D9%87%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%8C-%D9%87%D9%85-%D9%81%D9%86%DB%8C)

Pejvak61
21-06-2015, 13:10
این چه حرفیه که میزنین آخه؟؟؟
بابا باور کنید تو کشورای دیگه هم همین طوریه
دوربین میاد روشون حسابی ذوق میکنند شکلک در میارند میخندند و شادی میکنند
تازه اصلا پدیده ای داریم به نام Kiss cam که الان چند ساله تو بسکتبال و سپس والیبال مد شده و هر وفت دوربین میاد رو یه زوج، اون زوج سریع همدیگر رو میبوسند
در کل گیر مدیم درسته ولی دیگه به چیزهای الکی گیر ندیم دیگه!

همونطور که دوستان گفتن این چیزی نیست که منحصر به ایران باشه !! عجیبه تا حالا در سایر بازی ها به این موضوع دقت نکردین. به جز تشویق های غیر تعارف (بوق و طبل که عملا غیرقانونی نیست ولی خوب هم نیست) فکر نمی کنم فضای والیبال ایران مشکلی داشته باشه. این شور و نشاط تماشاگران ایرانی منحصر به والیبال نیست.

توجه شما دو عزيز را به جوابي كه قبلاً به اين قبيل موضوعات دادم جلب ميكنم :

اين را هم اضافه ميكنم : ممكنه اين طور حركات منحصر به ايران نباشه ولي مطمئناً به جوامع رو به پيشرفت هم تعلق نداره.
اميدوارم با بردهاي بيشتر و كسب عناوين جهاني كمي از هيجان بيش از اندازه ما كه بيشترش به خاطر شور و شوق حضور در اين مراحل است تعديل بشه.

اين يك نشانه بارز سياسي نگري در امور ورزشي است. برخلاف همه دنيا اينا معتقدن دقيقاً ورزش به سياست وصله حتي حاضر نيستن در اين مورد ظاهر سازي كنن.

Pejvak61
21-06-2015, 13:17
عملیات دوازده هزارنفری آزادی (2)!

ایران - آمریکا؛ حساس! هم ملی، هم فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!-%D9%87%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%8C-%D9%87%D9%85-%D9%81%D9%86%DB%8C)

به نكته خوبي اشاره كردي.

گمان نميكنم اين حس دروني مردم باشه. فقط حس دروني حاكميته كه آمريكا را حتي در ورزش دشمن خود ميدونه.

alone_boy
21-06-2015, 13:21
متاسفانه کار رو به جایی رسوندن که سرود ملیشون رو هم پخش نکردن...
فقط جای تاسف داره و بس

Gilopa
21-06-2015, 14:06
تو بازی اول هل شدن بازیکنهای امریکا کاملاٌ مشخص بود . حتی اندرسون بارها با خنده های خاص به هم تیمیهاش میفهموند که عجیب جوی داره این ورزشگاه:n02: اما متاسفانه حاشیه های بازی ایران امریکا داره زیاد میشه و مسلما موضوع پخش نشدن سرود ملی به گوش بازیکنهاشون رسیده و ممکنه جریحه دار شده باشند .. امیدوارم این حاشیه ها که دوروبریها و حکومتیها دارند برای تیم ایجاد میکنند امشب رو بازیکنها تاثیر منفی نذاره . ازونجایی که ما ایرانی هستیم و کلا تیمهای ورزشی ایران ثبات ندارند کمی از بابت بازی امشب میترسم ! میترسم ازین جهت که امریکا خودش رو با شرایط ورزشگاه وفق بده .. میترسم ازینکه بازیکنهای تیم مغرور شده باشند .. میترسم ازینکه بازیکنها 2 ست اول رو دست کم بگیرند و یادشون بره چقدر 3 امتیاز این بازی مهمه و یکهو به خودشون بیان (مثل گذشته ).
اما با تمام این تفاسیر ما داریم با امریکا بازی میکنیم که خیلی قدره .. والیبال ورزشیه که زیاد رو قاعده کار نمیکنه و یه تیمی که 3 بر 0 میبازه در بازی بعد ممکنه به راحتی جبران کنه و این دلیل بر ضعف یا قدرت تیم در این ورزش نیست! ماهیت این ورزش خاصه .جدای از بازی امشب چه ببازیم چه ببریم در هر صورت حریف اصلی ما لهستانه و خودمون رو باید حسابی برای ضربات سهمگین جناب کرک آماده کنیم .

Reza31001
21-06-2015, 14:55
بازی اول فقط در ست دوم شرایط کمی سخت شد که اونم به نظرم به خاطر فروکش انگیزه بچه های خودمون بود
امشب امیدوارم اولا بچه ها با انگیزه بازی کنن و به قول گفتنی فعل خواستن رو صرف کنن :n04::n02:

دوم اینکه باید ببینیم آنالیز حریف از بازی اول چی بوده و اگه تو بازی به گره ای برخوردیم واکنش کواچ چیه
این مورد دوم به نظرم خیلی مهمه
تا اینجا کواچ نشون داده تو آنالیز خونگی (به سبک شطرنج بازا:n01:) کارشو بلده و میتونه گزینه ای مثل مرندی رو رو کنه ولی حالا سوال اینجاست که اگه در میانه بازی به مشکل خوردیم چی تو چنته داره
تو بازیهای سال قبل که عملکردش کمی انفعالی بود
ببینیم امشب به همچین چالشی میخوره یا نه و البته پاسخش چه خواهد بود

maziyarkhani
21-06-2015, 16:58
از راه بدر شدن :n02::n09:

BestDev
21-06-2015, 18:09
چه تيپاي ساده و معمولي دارن. مقايسه كنين مثلا با فوتباليستاي خودمون ! درخت هرچي پربارتر افتاده تر....

smahdis
21-06-2015, 18:31
عملیات دوازده هزارنفری آزادی (2)!ایران - آمریکا؛ حساس! هم ملی، هم فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!-%D9%87%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%8C-%D9%87%D9%85-%D9%81%D9%86%DB%8C)

دوست من شما دیگه دارید خیلی حساس میشید، این چیزا تو همه کشورها عادیه که وقتی با یه کشوری که رابطه خاص دارن بازی دارن، خبرگزاریها یه نیم گریزی به تاریخچه دو کشور میزنن.

بازی فوتبال ایران آرژانتین خبرگزاریهای خارجی پر بود از تاریخچه روابط دیرینه دو کشور.

حالا شما میگید چرا تو آمریکا اینطور نیست، آمریکا اصلا ایران رو آدم حساب نمیکنه.

فرض کنید روسیه و آمریکا برای 30 سال رابطه نداشتن و بعد قرار بود تو یه بازی والیبال به مصاف هم برن، شما مطمئن باش تیتر خبرگزاری های هر دو کشور هم حول مسائل بازی و هم حول تاریخچه سیاسی 2 کشور میچرخه.

Dadashmohammad22
21-06-2015, 18:45
بی‌توجهی، دلیل اصلی شکستن سکوت ظریف

یک روز پس از پیروزی شیرین آسمانخراش‌های والیبال ایران مقابل آمریکا، انتظار هر چیزی را داشتیم غیر از مصاحبه فرهاد ظریف... ظریف که این روزها مرد تنهای والیبال است، وقتی بعد از بازی ایران و لهستان در این کشور اروپایی به تهران برگردانده شد، تصور می‌کرد برای بازی‌های خانگی مقابل آمریکا، لهستان و روسیه به اردو دعوت شود اما نه تنها او را به اردو برنگرداندند که حتی برای تماشای بازی خانگی ایران و آمریکا برای او که لیبروی تیم ملی بود، بلیت هم در نظر نگرفتند. انگار همین بی‌توجهی باعث شد فرهاد ظریف سکوت را بشکند و از ناراحتی‌هایش حرف بزند و بگوید: «نه مصدوم بودم، نه قهر کردم و نمی‌دانم چرا من را وسط مسابقات به تهران برگرداندند. یک نفر باید حقیقت را بگوید و تکلیف من را روشن کند وگرنه حرف می‌زنم و همه چیز را می‌گویم!»

alish78
21-06-2015, 20:39
تا اینجا که فعلا لهشون کردیم[emoji41]

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-06-2015, 20:56
تا اینجا که فعلا لهشون کردیم[emoji41]

چرا این همه خشونت؟

:n02:

میرزاجانپور عالی بوده تا حالا

شهرام محمودی هم خیلی با فکر بازی میکنه

mohsen_gh1991
21-06-2015, 21:12
دوستان ایران سیستم ویدئو چگ نداره؟ تو این بازی اصلا استفاده نشد. بازی قبلی رو هم دقت نکردم

SNOW PATROL
21-06-2015, 21:17
دوستان ایران سیستم ویدئو چگ نداره؟ تو این بازی اصلا استفاده نشد. بازی قبلی رو هم دقت نکردم
چرا همین چند دقیقه پیش استفاده کرد که
از شرایط اولیه میزبانی هست

Gilopa
21-06-2015, 21:23
آخه یکی به محتشمیان بگه به تو چه کواچ چی میگه! خیلی ادعا داره این بشر... یه کت و شلوار داره 1 ساله همینو داره میپوشه انگار نه انگار یه مجری گزارشگر به خودش باید برسه .. خوبه کواچ به تیپ تو گیر بده ؟:n02:

Dadashmohammad22
21-06-2015, 21:25
آخه یکی به محتشمیان بگه به تو چه کواچ چی میگه! خیلی ادعا داره این بشر... یه کت و شلوار داره 1 ساله همینو داره میپوشه انگار نه انگار یه مجری گزارشگر به خودش باید برسه .. خوبه کواچ به تیپ تو گیر بده ؟:n02:
جانا سخن از زبان ما میگویی
+ اینکه هروقت عبارت "در والیبال مدرن امروز" رو استفاده میکنه کهیر میزنم

smahdis
21-06-2015, 21:29
حالم از این مسابقات پیامکی شبکه 3 که به نحوی کاسبی هستش بهم میخوره. واقعا کسی هست تو این جور مسابقات برای قرعه کشی شرکت کنه؟
آره دیگه حتما شرکت میکنن که اینا هر روز بساط گدایی رو پهن میکن. واقعا یه نوع گدایی هست، بعد با افتخار میگن به 5 نفر یا 10 نفر جایزه نفیس اهدا میشه! جایزه نفیسش فکر نکنم بیتشر از 200 تومن ارزش داشته باشه.

mehdig20
21-06-2015, 21:30
منم میخواستم راحع به محتشمیان حزف بزنم،نمیشه ی کمپینی چیزی تشکیل داد این و کرده رو بیرون کنن،خیلی رو مخن،خصوصا محتشمیان،کم بوده عقده ای بیچاره جنگ جمل و نهروان رو هم بندازه گردن کواچ،حالا خداروشکر کواچ هم خوب جواب اینا رو داده،بدبختای عقده ای

Sent from my WT19i using Tapatalk

Reza31001
21-06-2015, 22:01
یعنی قائمی رو تو آب نمک خوابونده بود فقط بیاد سرویس آخر رو ace بزنه بره
خیلی حال داد :n02:
تبریک

Demon King
21-06-2015, 22:03
تبریک ...

تبریک به من تبریک به تو تبریک به همه ...

:n12::n12::n12:

MƐΛИĪИƓĿƐSS
21-06-2015, 22:09
یکی بیاد بگه میلاد معروف دیگه کیه؟؟:n36::n35:

در ضمن : " این یک بازی نبود،بلکه یک بازی متفکرانه بود "

استاد محتشمیان

statue of liberty
21-06-2015, 22:11
چقد گزارشکره رو اعصاب بود تو این بازی.

چرا یه کلمه از همه کواچ تعریف نکرد:n03::n03:

BestDev
21-06-2015, 22:11
تبريك ميگم.

ايران هميشه جلوي تيمهايي كه ميانگين جثه و قد مشابه خودش داره ميتونه خوب بازي كنه ولي جلوي لهستان با اون بازيكناي قد بلند و تنمندش كارمون خيلي سخته ... البته آمريكا هم تحت تاثير جو سالن واقعا نتونست خوب باي كنه اميدوارم براي لهستان هم همين اتفاق بيفته.

befermatooo
21-06-2015, 22:12

استاد محتشمیان

سطح اتکا :n33:

واقعا رو مخ بود گزارشگر . حتی تو نظارت سایت ورزش 3 هم نگاه کنید همه ازش ایراد گرفتن . اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%80%8E%D9%87%D8%A7)

smahdis
21-06-2015, 22:12
بابا بازی اینطور مقتدرانه میبرن اصلا لذتی نداره، مسئولین رسیدگی کنن. من باید همیشه چند کیلویی پای بازی آب کنم ولی این 2 بازی اخیر خیلی مقتدرانه بود! :n02::n02:

بازی باید به امتیاز 36 به بالا برسه، بازی که امتیازاش زیر 30 برسه بازی نیست.:n02:

D o l f i n
21-06-2015, 22:14
خب موند لهستان
جدا از اینکه این رو هم باید ببریم حتما و شانس ما در بازی های اخر عالیه ما روسیه رو داریم و لهستان با امریکا داره

Gilopa
تبریک فراوان..:n12::n40:
3 بازی آخر امتیاز آخر رو با سرویس مستقیم به دست آوردیم که رکورد جالبی میتونه باشه :n12:

maziyarkhani
شهرام محمودی عالی بود . 17 امتیاز ..... :n12:

Shoofaj
21-06-2015, 22:15
جناب گزارشگر:
«جالبه که بدونید هردو داور از ایتالیا هستند. ولی یکیشون ساکنِ بلژیکه.»

واقعا جالب بود. جر خوردم از تحیر!
--------------------------------------

واقعا واسم جای سواله که کواچ چه هیزم تری فروخته که که همه باهاش مشکل دارن؟

BestDev
21-06-2015, 22:21
اين گزارشگره فازش چيه؟ از مربي كه تمام وقت بد ميگفت و كلا داشت درس فني و فرهنگ و اخلاق ميداد به همه از بازيكن بگير تا مربي و بيننده !

لحجش تو حلقش....

smahdis
21-06-2015, 22:26
درس اخلاقش رو که خوب اومد،

نمیدونم بازیکنا کی میخوان یاد بگیرن قانونی اقدام کنن و همه یورش نبرن سمت داور.

یکیشون باید بگه...اون هم نه به داور، به مربی.

befermatooo
21-06-2015, 22:27
فکر می‌کنید رقبای اصلی شما در مسابقات سال جاری چه تیم‌هایی باشن؟

پاسخ رزنده :

در حال حاضر باید بگم اول آمریکا، بعدش هم لهستان خیلی خوب بازی می‌کنه و بعدش هم که فرانسه !

----

یکی از اصلی ترین دلایلی که دوست دارم بریم مرحله بعد اینه که بخوریم به برزیل و اونجا حال این رزنده رو بگیریم . مثلا میخواد بگه ما رو حریف نمی بینه ! :n24:

انشالله صعود کنیم از این گروه یکی از شانس های اصلی قهرمانی هستیم . فقط باید صعود کنیم

به امید قهرمانی در RIO 2015

Karistias
21-06-2015, 22:32

استاد محتشمیان
میلادش به خاطر این بود که قد و هیکل میلاد عبادی پور رو دید ولی معروفش به خاطر این بود که چون عبادی پور جاخالی داد اینم ناخود اگاه یاد استاد جاخالی یعنی سعید جاخالی افتاد ودر نهایت گفت میلاد معروف:n02:

ولی این دوره عادل هم خوب جاخالی میده ها بد نمیشه به غلامی هم گفت عادل جاخالی

در مورد محتشمیان هم بگم شور وحال و هیجانی که به بازی میده از این یارو کرده خیلی بیشتره از این حرکتش خوشم میاد تازه با توجه به این که سنش هم بیشتر هست از کرده حالا یه موقع هایی سوتی میده که پیش میاد دیگه

Mohammad
21-06-2015, 22:36
فکر می‌کنید رقبای اصلی شما در مسابقات سال جاری چه تیم‌هایی باشن؟

پاسخ رزنده :

در حال حاضر باید بگم اول آمریکا، بعدش هم لهستان خیلی خوب بازی می‌کنه و بعدش هم که فرانسه !

----

یکی از اصلی ترین دلایلی که دوست دارم بریم مرحله بعد اینه که بخوریم به برزیل و اونجا حال این رزنده رو بگیریم . مثلا میخواد بگه ما رو حریف نمی بینه ! :n24:

انشالله صعود کنیم از این گروه یکی از شانس های اصلی قهرمانی هستیم . فقط باید صعود کنیم

به امید قهرمانی در RIO 2015

تا کی می تونن خودشون رو بزنن جاده خاکی و ایران رو نبینن؟ :n02: بذار دست کم بگیرن، اینطوری واسه ما خیلی بهتره ! بی سر و صدا یکی پس از دیگری کارشون رو یکسره می کنیم ! :n09:

Iran Sweeps Home Matches Against Reigning World League Champs
Tehran, Iran, 20 June, 2015 – With their home fans loudly cheering them on, Iran defeated the reigning FIVB Volleyball World League champions, Team USA, 3-0 (25-20, 25-21, 25-19) on Sunday. As soon as the match ended, fans from Iran happily erupted into song.
Middle blocker Seyed Mohammad Mousavi Eraghi was dominant for Iran, recording five points off of blocks, as Iran won the battle of the block, eight points to three. Shahram Mahmoudi led Iran with 17 points, while Americans Matthew Anderson and Aaron Russell both had nine points.
Home court advantage has meant a lot to these two teams at the FIVB World League 2015. USA won both matches in Los Angeles in May, while Iran also won in Tehran on Friday 3-0 (25-19, 29-27, 25-20).
USA still leads Pool B with 17 points, while Iran is in third place with 13 points. Iran handed USA their only two loses in Pool B.

با همت و بازی عالی تیم، دقیقا همون چیزی که می خواستیم شد؛ یعنی 3 امتیاز اختلاف با لهستان و دو بازی فینال گونه با این تیم. راهمون برای صعود خیلی هموار هست، به خصوص اینکه باید لهستان رو ببریم.

mehr1362
21-06-2015, 22:38
این گزارشگر بازی ، انگار شستشوی مغزی عجیبی داشته ! میشه گفت جواد خیابانی والیبال هستند !
آمریکایی ها آب نخوردن تا اذان را بگن ! یعنی چی ؟ فکر کرده آمریکایی ها مثل خودش در بند دین گرفتار هستند ؟
والا اونها به همه ادیان احترام میگذارند ، این ماها هستیم که دین را الم کردیم برای پیشبرد افکار عقب مانده ی جهان سومی.
این کارهای صدا و سیما فقط تبلیغات هست که سال هاست دارن با دشمن سازی به خورد ملت میدن .
چه معنی داره که نتیجه ی بازی را بزارن گوشه کانال یک ؟ جز یک عقده ! همه چیز را قاطی میکنن .
مسابقه های پیامکی هم که همه برای جوسازی هست و کاسبی از احساسات مردم ، که متاسفانه مردم ساده هستند.
واقعا فکر کردن با بردن آمریکا قله های ورزش را فتح کردند ؟ آمریکا در المپیک و در جدول مدال ها همیشه یا اول بوده یا دوم.
ماها خیلی باید زور بزنیم که یک دهم اونها مدال بگیریم ، اینکارها فقط عوام فریبی هست .
جام جهانی 1998 هم ما آمریکایی ها را شانسی بردیم ، سه تا توپ خورد به تیرک ما ، خدا خواست ما بردیم و تا 10 سال گل استیلی شد سمبل پیروزی حق بر شیطان !
ماها هنوز با خودمون درگیریم ، از حضور خانم ها وحشت داریم ، ادعای پیشرفت هم میکنیم .
جالب اینه انتظار داشتیم میزبانی جام ملت های 2019 را هم به ماها بدن و نه به امارات !
تا وقتی تحجر هست ازین پیروزی ها خوشحال نمیشم ، چون زیر باد این پیروزی ها خیلی از حقایق را پنهان و کتمان میکنند.
به روزی فکر میکنم که مردم اینقدر درک درست داشته باشند که با هجوم به استادیوم و پر کردن ورزشگاه ها حق نیمی از جامعه را پایمال نکنند .

Esteghlal_Paydar44
21-06-2015, 22:43
از تربیت شدگان در سرزمین شیطان بزرگ !!! یاد بگیریم
با اینکه روزه نبودند ولی تا زمان اذان افطار , از نوشیدن آب در ورزشگاه خودداری کرده اند .

تبریک بابت برد :n16:

matr!x_2008
21-06-2015, 22:52
بعد این2 تا برد شیرین ایران، امریکا تحریمو بیشتر میکنه.... خخخخخخ :n02:دم بچه ها گرم...

امید رض
21-06-2015, 22:55
این گزارشگر بازی ، انگار شستشوی مغزی عجیبی داشته ! میشه گفت جواد خیابانی والیبال هستند !
آمریکایی ها آب نخوردن تا اذان را بگن ! یعنی چی ؟ فکر کرده آمریکایی ها مثل خودش در بند دین گرفتار هستند ؟
والا اونها به همه ادیان احترام میگذارند ، این ماها هستیم که دین را الم کردیم برای پیشبرد افکار عقب مانده ی جهان سومی.
این کارهای صدا و سیما فقط تبلیغات هست که سال هاست دارن با دشمن سازی به خورد ملت میدن .
چه معنی داره که نتیجه ی بازی را بزارن گوشه کانال یک ؟ جز یک عقده ! همه چیز را قاطی میکنن .
مسابقه های پیامکی هم که همه برای جوسازی هست و کاسبی از احساسات مردم ، که متاسفانه مردم ساده هستند.
واقعا فکر کردن با بردن آمریکا قله های ورزش را فتح کردند ؟ آمریکا در المپیک و در جدول مدال ها همیشه یا اول بوده یا دوم.
ماها خیلی باید زور بزنیم که یک دهم اونها مدال بگیریم ، اینکارها فقط عوام فریبی هست .
جام جهانی 1998 هم ما آمریکایی ها را شانسی بردیم ، سه تا توپ خورد به تیرک ما ، خدا خواست ما بردیم و تا 10 سال گل استیلی شد سمبل پیروزی حق بر شیطان !
ماها هنوز با خودمون درگیریم ، از حضور خانم ها وحشت داریم ، ادعای پیشرفت هم میکنیم .
جالب اینه انتظار داشتیم میزبانی جام ملت های 2019 را هم به ماها بدن و نه به امارات !
تا وقتی تحجر هست ازین پیروزی ها خوشحال نمیشم ، چون زیر باد این پیروزی ها خیلی از حقایق را پنهان و کتمان میکنند.
به روزی فکر میکنم که مردم اینقدر درک درست داشته باشند که با هجوم به استادیوم و پر کردن ورزشگاه ها حق نیمی از جامعه را پایمال نکنند .
ببین اقایه عزیز
1. ضعف مدریتی
2.نبود فرهنگ
3.کمبود سواد در جامعه
4.زیادی محدودیت
باعث این عوامل نادرست هست
درضمن
چرا ایه ناامیدی میخونی! امریکا یه کشور تمام پیشرفتس ....اونا چندین میزبانی المپیک وهم جام جهانی دادن ....انتظار داری ما بیایم بترکونیمشون ! .ایران تو والیبال ارزو داشت یه باربیاد لیگ جهانی یا حتی یه ست از ژاپن بگیره. امریکا کاملا پرسابقه ترینه ..والیبال ایران تازه 2سال هست سری توسرا دراورده وکاملا ناشناختس
درضمن اصلا از فوتبال در تایپیک والیبال صحبت نکن که باز شرم اسیا خاطرش زنده میشه:n33:وبا این حرف هایه تکراری هم جامعه درست نمیشه ..کلا خوش باش
امریکا همه ورزش هاش پیشرفت کرده ولی براما فقط والیبال

moraddad
21-06-2015, 22:57

خسته نباشی آقای سرمربی.
گزارشگر محترم به اتفاق همکاران استودیو و سیار شبکه 3 و کانال ورزش، بارها از نقش تماشاگران پرشور، داورزنی، تعلل آندرسون، دعای روزه‌داران، اشتباهات حریف، یگان ویژه، نهاوندیان، گودرزی، ارنج نامناسب جان اسپرو، نصرالله سجادی و ... در این پیروزیهای تاریخی یاد کرد.
نوبت به اسلوبودان کواچ که می‌رسید، یادش می‌افتاد: «کاستیها رو هم باید بگیم!»
سهم تو در احیای تیمی که از موفقیت پارسال می‌توانست گرفتار غرور و بی انگیزگی شود، چشمگیر است. تیمی که طبیعتاً از رفتن ولاسکو و مرگ دلخراش حسین معدنی باید آسیب می‌دید را از نو زنده کردی.
بوبان عزیز، با ما بمان تا المپیک...

مهدی رستم پور.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gilopa
21-06-2015, 23:11
در اینکه با کواچ دشمن هستند هیچ شکی نیست . درسته کواچ ضعفهایی داره اما جنبه مثبت هم زیاد داره که اصلا بهش اشاره نمیشه مثل شجاعتش در کنار گذاشتن ظریف و آوردن مرندی یا استفاده از 2 دریافت کننده قدرتی در تیم و کنار گذاشتن قائمی در این 2 بازی برای گرفتن نتیجه بهتر ....
قبلاٌ ایران هر بازیی رو میبرد فوری با ولاسکو مصاحبه میکردند اما در این 2 بازی که ندیدم مصاحبه ای با کواچ بشه

+

از نظر شخصیم تنها ضعف کواچ عدم مدیریت و گره گشایی در بازی تیم در زمانهاییست که به بحران بر میخوریم که اینم به خاطر تجربه کمش هست و مطمئنم به مرور خیلی بهتر میشه

mehr1362
21-06-2015, 23:25
ببین اقایه عزیز
1. ضعف مدریتی
2.نبود فرهنگ
3.کمبود سواد در جامعه
4.زیادی محدودیت
باعث این عوامل نادرست هست
درضمن
چرا ایه ناامیدی میخونی! امریکا یه کشور تمام پیشرفتس ....اونا چندین میزبانی المپیک وهم جام جهانی دادن ....انتظار داری ما بیایم بترکونیمشون ! .ایران تو والیبال ارزو داشت یه باربیاد لیگ جهانی یا حتی یه ست از ژاپن بگیره. امریکا کاملا پرسابقه ترینه ..والیبال ایران تازه 2سال هست سری توسرا دراورده وکاملا ناشناختس
درضمن اصلا از فوتبال در تایپیک والیبال صحبت نکن که باز شرم اسیا خاطرش زنده میشه:n33:وبا این حرف هایه تکراری هم جامعه درست نمیشه ..کلا خوش باش

چهار موردی که فرمودید را نسبتا قبول دارم !
چهار موردی که 40 سال قبل داشتیم ! ولی ظاهرا ما در گذر زمان تمام 4 مورد و موارد دیگر را از دست دادیم !
40 سال قبل که کشور اینهمه بیسواد داشته ما هم مدیریت داشتیم ، هم فرهنگ و ....
ولی الان با اینهمه تحصیلکرده ( که من به اسم بد سواد میدونم ) نه فرهنگ داریم ، نه مدیریت !
------------
آیه نا امیدی از سر جهلی هست که ملت دارند و ظاهرا درست بشو هم نیست !
نکته ی بسیار خوبی را اشاره کردید ، بله من زمانی که سوم آسیا می شدیم و جشن میگرفتیم را هم به خاطر دارم .
و باز هم ممنون که تائید کردید ما خیلی نسبت به اون ها عقب مانده هستیم !
-----------
مردم حق دارند خوشحال باشند ، خوشحالی و شادی حق مردم هست .
روی سخنم با مسئولینی هست که همه چیز را قاطی میکنند و حالا تا 10 سال در بوق و کرنا میدمند و تمام معظلات مملکت را زیر باد این مسائل مخفی میکنند ، بنده هم اگر صدا و سیما منطقی به این بردها نگاه میکرد و از احساسات مردم سو استفاده نمیکرد اصلا اینجا نظری نمیدادم ، خوشحالی و شادی حق ملتی هست که به هر بهانه ای دنبال شادمانی هستند ، هیچ کسی نمیتونه مردم را به خاطر شادمانی پیروزی سرزنش کنه .
این جامعه تا صد سال دیگر هم اگر بر همین منوال باشه درست نخواهد شد ، جامعه را اول از همه فکر مردم درست میکنه و بعد از آن قانون و نظر مسئولان !
از نظر مسئولان ما*هوا*ره هم جرم بود ، اما چون مردم میخواستند حاکمیت چاره ای جز تسلیم نداشت .
در همین فروم تا چند سال قبل بحث ما*هوا*ره ممنوع بود ، ولی الان نیست چون مردم این قانون را نپسندیدند !
اگر امروز هم قوانین متحجرانه هست ، چون مردم اهمیتی نمیدهند ، چون مردم ساده انگارانه عبور میکنند .
من نمیتونم درک کنم در جامعه ای که زن و مرد در دانشگاه ، محیط کار و جامعه در کنار یکدیگر فعالیت دارند و زندگی میکنند این قوانین متحجرانه را عده ای قبول کنند !
ما یاد گرفتیم تا بحث عرب و عجم میشه سریع میگیم عرب ملخ خور ! آیا واقعا اینطوری هست ؟ یا سرمون را مثل کبک زیر برف کردیم ؟
کلا ماها با کل دنیا فرق داریم ، در شبه جزیره ی دور افتاده ای از دنیا به نام ایران زندگی میکنیم !
بازی ایران و لهستان را از شبکه خارجی تماشا کردم و لذت بردم از این مردم ، نمیتونم لذت ببرم از شبکه سوم با گزارش های قرون وسطایی ، جانبدارانه و آمیختن درست و غلط در یکدیگر !
اونها باختند و از الان میرن به دنبال آینده ، ما میبریم و تا 10 سال همه چیز را زیر همچین پیروزی هایی مخفی میکنیم .
ببخشید ! در مملکتی که یک دختر را به خاطر والیبال دیدن چند ماه میفرستند زندان ، بنده نمیتونم از پیروزیش خوشحال باشم ، اما ناراحت هم نیستم چون کشورم هست ، در حین حال شادمانی را برای مردم حق طبیعی قلمداد میکنم .

befermatooo
21-06-2015, 23:34
تکیه کلامها و جملات قصار جواد محتشمیان گزارشگر والیبال

باور بفرمایید اگه دوتا زمينم پشت بود توپ نميخوابيد،باور بفرمایید

وقتى سرعت رو چاشنى کار قرار بدى بايد بپذيرى که خطا هم به وجود مياد. واسه همينه که ميگن با سرعت رانندگى نکنيد :n04:

پس حاصل یه دریافت خوب به کار گیری سرعت در خط حمله است

تـــور مانع عبور توپ ميشه يا به عبارتى ارتفاع توپ از ٢ متر و ٤٣ سانتيمتر كمتره

زاویه ای که برای ضربه به توپ داده میشه بیشتر از نیاز توپ برای فرود در زمین نُه در نُه متر ایتالیاس

امتياز ٢ برای تيم حريف و اختلاف پوئن ٢ برای ايران

اختلاف یازده امتیاز نه تنها برای بازیکنا حاشیه امنیته واسه شما بینندگان عزیز هم هست

تو والیبال امروز هر تیمی یه پوئن از دست بده ، دو پوئن از دست میده

این تکرار های مکرر به خاطر اینه که جوون ها و نوجوون های کشورمون والیبال یاد بگیرن!

من سکوت کردم تا شما صحبت های مربیان رو بشنوید

استاد محتشمیان تو راه خونه اش ، توی ماشین هی با خودش تکرار می کنه : تور مانع عبور توپ میشه

ظاهرا چشمای مربی برزیلم مثل من ضعیفه ، ابروهاشو به هم نزدیک می کنه تا بتونه شماره ی بازیکنا رو بخونه

میرزاجانپور مچش مثله رادار کار میکنه

سطح اتکای لازم پشت توپ ایجاد نشد

سرویس های موسوی 50% با خطا مواجه بوده گفتم که نگید چشم زده

توپ، به خارج زمین میره اما امتیاز رو داور به اشتباه، به نفع ما میگیره , صداشم درّ، نمیاریم

امتیاز دو تیم مضربی از 7 میشه , دو هفت تا 14 امتیاز برای لهستان و سه هفت تا 21 امتیاز برای ایران

تو والیبال امروز هر تیمی یه پوئن از دست بده ، دو پوئن از دست میده !!

:n31:

امید رض
21-06-2015, 23:54
اصلا به پرچم کشور وایران احترام نمیذارن .......لباس ایران چراباید سیاه باشه!!!این مشکل که نمیتونن درکش کنن
امریکا لباسش کاملا با پرچمش فیکسه ولی ایران :n35: ...لباس نشان یک کشور وشخصیت است ولی اینا باگونی اشتباه گرفتن توهمه ضمینه ها:n33:این هم برضعف بی تدبیری مدیریت ..نتونستن به رنگ لباس توجه بکنن ...
همیشه باید لباس اول سفید و سبز وضمینه کوچیک قرمز
ولباس دوم قرمز وسبز با ضمینه کوچیک سفید
ولی حالا؟؟؟؟
:n34::n15::n15::n15::n15::n15:

albertxx
21-06-2015, 23:54
متاسفم برای کشوری که ادعای فرهنگ داره بعد گند به این بزرگی میزنه !!

حقیقت داره ناظر fivb به پخش نشدن سرود آمریکا از تلویزیون اعتراض کرده ؟؟؟؟

نمیدونم با این کارا چیو میخوایم ثابت کتیم ؟؟
از اون طرف میگیم آمریکایی ها قبل اذان آب نخوردن و به سنت های ما احترام گذاشتن
از این طرف خودمون با بی فرهنگی تمام بی احترامی میکنیم !!

آقای محتشمیان کل دنیا به سنت های دیگران احترام میزاره و متاسفانه فقط ما هستیم که ادعای فرهنگ و ... رو داریم ولی در عمل از همه بدتر خودمونیم !! :n01:

farhangian-1355
22-06-2015, 00:08
دوستان حیف نیست خون خودتون کثیف می کنید من که از اول بازی صدا ی نابهنجار وکم اطلاعات این مردک که گاه و بیگاه هم افاضه فضل میکنه رومی بندم.حالا وقتشه که شاد باشیم واز این بازی که بچه ها کردن احساس غرور..........به امید این که 6 امتیاز شیرینم از لهستان بگیریم.

mehr1362
22-06-2015, 01:54
متاسفم برای کشوری که ادعای فرهنگ داره بعد گند به این بزرگی میزنه !!

حقیقت داره ناظر fivb به پخش نشدن سرود آمریکا از تلویزیون اعتراض کرده ؟؟؟؟

نمیدونم با این کارا چیو میخوایم ثابت کتیم ؟؟
از اون طرف میگیم آمریکایی ها قبل اذان آب نخوردن و به سنت های ما احترام گذاشتن
از این طرف خودمون با بی فرهنگی تمام بی احترامی میکنیم !!

آقای محتشمیان کل دنیا به سنت های دیگران احترام میزاره و متاسفانه فقط ما هستیم که ادعای فرهنگ و ... رو داریم ولی در عمل از همه بدتر خودمونیم !! :n01:

من شنیدم که نمایندگان مجلس به پخش سرود تیم آمریکا از صدا و سیما در بازی اول اعتراض کردند !
البته من بازی اول را از ابتدا ندیدم و نمیدونم در بازی اول آیا سرود آمریکا پخش شده یا نه .
من اگر میگم نمیتونم خوشحال باشم به خاطر همین بی اخلاقی هاست که با روح ورزش منافات داره ، ورزش برد و باخت داره ولی اخلاق همیشه ماندگار هست ، شما نگاه کنید در خاک آمریکا چقدر ایرانی میرن برای دیدن بازی و سر و صداشون ده برابر آمریکایی هست اما نه بی احترامی میبینند و نه کسی میگه چرا خوشحالی میکنی بشین سر جات !
در بازی اول چهار پنج خانم را راه داده بودند که البته نمیدونم به کجا وابسته بودند ، اما میدونم همونطور که مردم مارا فریب میدهند ، دنیا را هم فریب دادند و فریب میدهند .
چند خانم را راه میدن که بعدا اگر فدراسون جهانی گفت مقررات را نقض کردید بگن نه ! ما راه داده بودیم اینم فیلمش !
ولی در ایران خانم ها به دیدن والیبال علاقه ای ندارند . کاری که قبلا هم کرده بودند .
فدراسون جهانی به نمایش بین ست ها اعتراض داشت که گویا ایران به جای رقص ، از ورزش های باستانی استفاده کرد.
اگر بازی های کامپیوتری دهه 60 را دیده باشید ( میکرو و سگا ) در همون ها بین ست والیبال و بسکتبال نمایشی هست که بعد از اینهمه سال هنوز هم با همون شکل و شمایل در شکل جهانی و واقعی اجرا میشه .
فدراسیون جهانی به دوربین های ما ایراد گرفت ، که ما مجبور شدیم بریم دوربین های فول اچ دی با فریم بالا بخریم !
کلا به هر چیز ما ایراد گرفتند با دوز و کلک از زیرش در رفتیم ، با ما هم خیلی راه اومدند و دارن راه میان .
لباس تیم ملی را هم دوستمون گفت ، چرا سیاه ؟ همه این ها برنامه ریزی شده هست و اتفاقی نیست .
اگر دقت کرده باشید لباس های تیم آمریکا شبیه رکابی بودند و آستین نداشتند ، لباس های ما تنگ و چسبان !
شاید فکر کردند اگر بازوی این آقایون از رسانه ملی دیده بشه دین و ایمان مردم بر باد خواهد رفت .
بد اخلاقی در گزارشگری موردی هست که سال هاست ادامه دار و هدفمند دنبال شده ، اینکه مشکلات سیاسی و رقابت های سیاسی را به مردم بسط بدهند ، مثل جواد خیابانی و امثالهم ، حالا یه جا عربستان و جای دیگر آمریکا
گزارشگر در یک صحنه که بازیکن ما توپش داشت میرفت خارج و با برخورد به بازیکن امریکایی برای ما امتیاز آورد گفت :
این دیگه مشکل خودشونه ! این بداخلاقی در گزارش هست که من ایرانی هم نمیپسندم که با تحقیر رقیب دنبال اهداف سیاسی بگردیم ، ورزش را کثیف میکنند به همین خاطر دیدنش برای من لذت بخش نیست .
دوستمون گفت ما فرهنگ نداریم ، بله ما فرهنگ نداریم یا کم داریم ولی آیا از افغانستان عقب مانده تر هستیم ؟!
اونها برای ورود خانم ها مانع نمیشوند ، چرا ما مانع میشیم ؟! دلیلش چیزهای دیگری هست که نمیشه گفت !
اینکه من نمیتونم احساس خوشحالی کنم به این خاطر هست که احساس میکنم با بردن راحت تر مردم ما فریب میخورند.
در شور این پیروزی ها هیچ کسی دنبال حقایق نمیره ، همه فراموش میکنند ! سو استفاده از احساسات مردم .
ما هیچکدوم از استاندارد های جهانی را رعایت نمیکنیم ، اگر من رئیس فدراسیون جهانی بودم ایران را ملزم به رعایت قوانین بین اللملی میکردم ، فعلا که اونها دایه مهربانتر از مادر هستند !

اگر اونها خیلی جاها کوتاه میان به خاطر همین استقبال مردم هست در استادیوم رفتن ، اونها خودشون را در مقابل ملت های دیگر نمیگذارند .
این گزارشگرها نون را به نرخ روز میخورند ، همه ی اینها چاپلوسی و چرب زبانی هست برای کسب منافع شخصی !

smahdis
22-06-2015, 07:31
بابا یه عده دیگه خیلی عشق آمریکا هستن که از باختش اینقدر جبهه گیری میکنن.

میگن چرا صدا و سیما خوشحالی میکنه، خوب برای همه تیمهای دیگه هم خوشحالی میکنه، ایران از هر تیمی برنده بشه، همین کار رو میکنن. حالا برای لهستان هم خواهیم دید.

عشق به آمریکا بعضی رو متاسفانه خیلی حساس کرده.

amin_947
22-06-2015, 07:53
به گفته خود آقای گزارشگر، آمریکایی ها آب های خودشون رو تا زمانی که اذان نگفته بوده توی سالن ورزشگاه نخوردن. به احترام ایرانی هایی که روزه بودن.
بعد ما به احترام آمریکاییها، سرودشون رو پخش نمی کنیم !! آخه آدم به کی بگه !!

smahdis
22-06-2015, 08:19
بابا یه عده دیگه خیلی عشق آمریکا هستن که از باختش اینقدر جبهه گیری میکنن.

میگن چرا صدا و سیما خوشحالی میکنه، خوب برای همه تیمهای دیگه هم خوشحالی میکنه، ایران از هر تیمی برنده بشه، همین کار رو میکنن. حالا برای لهستان هم خواهیم دید.

عشق به آمریکا بعضی رو متاسفانه خیلی حساس کرده.

Pejvak61
22-06-2015, 10:32
من نميدونم دليل دو باخت سنگين آمريكا چي بود؟ انصافاً درك نكردم. بازيكنان ما خيلي خوب شده بودن يا آمريكايي ها خيلي ضعيف ظاهر شدن. جداي از بازي خوب بازيكنان ما من تصور ميكنم آمريكايي ها تحت تأثير جو ورزشگاه قرار گرفتن و نتونستن خودشونو باهاش وفق بدن.

در هر صورت اين برد بزرگ را تبريك ميگم و خيلي خوشحالم كه در سطح اول واليبال جهان در بين بهترين ها هستيم.

اگر شرايط همينطوري پيش بره نه لهستان و نه روسيه هيچكومشون توان بردن حتي يك ست را از ما ندارن چرا كه جو سالن همونطور كه قبلاً هم گفتم به شدت به ضرر اونهاست و سروصدا هاي ممتد كر كننده بوقها اجازه تمركز به حريف نميده.

در مورد پخش سرود ملي هم بايد گفت كه به نظر مياد تلويزيون دستورالعملي داره مبني بر اينكه تحت هيچ شرايطي سرود ملي آمريكا از تلويزيون پخش نشه. بازي اول كه خيلي ضايع فقط سرود ملي ايرانو پخش كردن و بعد از اينكه نسبت به موضوع پخش نشدن سرود ملي آمريكا اعتراض شد در بازي دوم براي اينكه زير سئوال نرن كلاً نه سرود ملي ايرانو پخش كردن و نه آمريكا (مارمولكي هستن براي خودشون)

Kurosh
22-06-2015, 11:00
در مورد پخش سرود ملي هم بايد گفت كه به نظر مياد تلويزيون دستورالعملي داره مبني بر اينكه تحت هيچ شرايطي سرود ملي آمريكا از تلويزيون پخش نشه. بازي اول كه خيلي ضايع فقط سرود ملي ايرانو پخش كردن و بعد از اينكه نسبت به موضوع پخش نشدن سرود ملي آمريكا اعتراض شد در بازي دوم براي اينكه زير سئوال نرن كلاً نه سرود ملي ايرانو پخش كردن و نه آمريكا (مارمولكي هستن براي خودشون)
من دیروز از HD دیدم بازی رو ...
وقتی زدم که داشت سرود ملی ایران رو پخش می کرد

الان از بچه ها پرسیدم، ظاهراً قبلش سرود ملی آمریکا رو هم پخش کردن، ولی کارگردان برنامه اون آهنگ ورزشی رو هم از روی تصویر حذف نکرده ... (یعنی آهنگ و سرود ملی هر دو با هم پخش شدن)

دستورات از بالا می رسه قطعاً ... اختیاری نیست این قضایا

Reza31001
22-06-2015, 11:14
من نميدونم دليل دو باخت سنگين آمريكا چي بود؟ انصافاً درك نكردم. بازيكنان ما خيلي خوب شده بودن يا آمريكايي ها خيلي ضعيف ظاهر شدن. جداي از بازي خوب بازيكنان ما من تصور ميكنم آمريكايي ها تحت تأثير جو ورزشگاه قرار گرفتن و نتونستن خودشونو باهاش وفق بدن.
منم در بهترین حالت فکر نمی کردم بیایم و تو ایران دو بار 3-0 ببریم و حتی یه ست هم ندیم اون هم با این فاصله های معنی دار در هر ست!
سرمربی آمریکا بعد بازی دیشب گفت تو این بازی دیگه جو تماشاگرها روی ما تاثیری نداشت و این عملکرد تیم ایران بود که نتیجه بازی رو تعیین کرد
ایران در همه فاکتورهای والیبال بهترین بازی رو ارائه کرد و تونست بازی رو ببره

از این صحبتها میشه نتیجه گرفت حداقل برد دیشب کاملا به عملکرد فنی تیم خودمون بر می گشت
انصافا هم تیم کاملا رو فرمه
سرویس، دریافت، دفاع، حمله همه و همه عالی بود دیشب

m.b.z
22-06-2015, 12:08
دوستان اگر پخش زنده رو از شبکه HD میدید
همه شک و تردیدهاتون در مورد پخش سرود ملی برطرف میشد
هم سرود اونها و هم سرود ما به صورت کامل پخش شد
و فقط تنها ایراد این بازی گزارش بد این آقای محتشمی بود که همش موج منفی میفرستاد

MOHAMMAD2010
22-06-2015, 12:13

خب دیگه بدتر !
چرا باید از شبکه HD پخش بشه از شبکه 3 هیچ سرودی پخش نشه !؟
البته دلیلش مشخصه ! چون اقایون این شبکه رو میبینن و بیشتر مردم هم همینطور !
اینا همیشه قضیه رو یه جوری میپیچونن !
در مورد ورود زن ها هم که اول گفتن باشه بعدش زدن زیرش ! فقط گذاشتن 10 نفر برن !
سر سرود هم که بهشون تذکر دادن چرا بازی اول سرود امریکا رو پخش نکردین ، دیگه بازم دوم سرود ایران رو هم پخش نکردن ! ( که بگن ما فرقی نمیزاریم ! )
واقعا در پیچوندن قضایا ایران اول هست ! ( نمیدونم چه جوری میخوان سر قضیه هسته ای به ایران اعتماد کنن ! وقتی سر یه ورزش اینجوری میپیچونن دیگه وای به حال سیاست ! )

New Ray
22-06-2015, 13:28
شبکه های نوپا مثل HD و ورزش و غیره معمولا ساده تر و درستتر پخش میکنن و یه دلیلشم همون قانع کردنه فدراسیون جهانیه. نمونش سوتی های مختلفی که قبلا در عدم سانسور بعضی صحنه های مسابقات میدادن. اما شبکه 3 چون حرفه ای تره، فیلترهای بیشتری هم داره.

یکی دیگه از نکات منفی که متاسفانه از مرتضی حسینی شنیدم واژه " آمریکایی های مادر مرده " بود. فرض کنید اونها به بازیکنان ما میگفتن، چه حسی داشتیم؟! متاسفانه این تبلیغ میهن پرستی افراطی داره اخلاق رو در جامعه بی ارزش میکنه و با این روش روزی کاملا نژاد پرست خواهیم شد! ( تا حدی الان هم هستیم )

D o l f i n
22-06-2015, 13:42
یه نگاهی به عقب کلی پست نامربوط بنظر من بحث در مورد سرود امریکا و سیاست دولت و گزارشگری محتشمی
اولا بنظر من فعلا بهتر از محتشمی نداریم من به شخصه به اطلاعات اضافی که تو بازی میده اصلا توجه ندارم و برای همین این لیست سوتی که شما جمع کردید تا حالا به گوشم نخورده
صدای گرمی که داره و هیجانی که موقع گزارش داره بسه
در مورد پخش نکردن سرود هم بحث منو شما فایده نداره که چند پیج فقط رو این متمرکز شدیم هر کشوری سیاستی داره درست و غلط فعلا کاری نمیتونیم بکنیم
یعنی از دیشب هبچ تحلیلی در مورد این بازی نشده
که بزارید

majid322
22-06-2015, 13:53
من دیشب خودم اونجا بودم واقعا جو سالن خیلی سنگین بود تا همین الان گوشم داره سوت میکشه :n02:

خیلی تجربه خوبیه اگه تا حالا از نزدیک بازی رو ندیدید حتما یه بار برید زمین تا اسمون با دیدن تو تلویزیون فرق داره

مخصوصا 1 2 3 گفتن تماشاگرا هیجانی داره که نگو مخصوصا وقتی توپ امتیاز میشه .

سرویس اخری که قائمی زد کل سالن رفت رو هوا فکر کنم تماشاگرا بیشتر از بازیکنا پرش کردن تو طول بازی :دی

برد خیلی شیرینی بود به همه تبریک میگم .

امید رض
22-06-2015, 14:04
و فقط تنها ایراد این بازی گزارش بد این آقای محتشمی بود که همش موج منفی میفرستاد
چییییییییییییی؟؟؟!:n38:من از اول نشسته بودم پایه شبکه hd تا ببینم سرود امریکا پخش میشه یانمیشه:n33:که پخش نشد !!!
فقط داشت نشون میداد امریکایی ها دارن سرود کشورشون رومیخونن شبکه hd خودش اهنگ گذاشته بود قطع کرد سرود ایران روپخش کرد

Sh-Meteor
22-06-2015, 14:05
اول از همه یه تبریک میگم بابت، برد دیشب تیم ملی کشورمون :n12:

انشاالله که همینطوری ادامه بدیم و باز هم به مراحل نهایی برسیم.

در مورد پخش نشدن سرود ملی هم که کاری از دست بر نمیاد، جز تکون دادن سر به علامت تاسف! :41:

*
**
**
*

متاسفانه بازم ملت ریختن تو پیج مت اندرسون :n27: شماره 1 شون.

اکثر پست هاش، عموما بین 500 تا 600 تا کامنت میخوره، این آخریه، بیش از 16.000 تا کامنت خورده!

farhangian-1355
22-06-2015, 14:29
نحوه رده بندی تیم ها به تعداد بردهاست یا به مجموع امتیازات؟ چون الان تو گروه A ایتالیا با 5 برد و 13 امتیاز دومه ولی صربستان با 4 برد و14 امتیاز سوم.

Iloveu-ALL
22-06-2015, 14:40
نحوه رده بندی تیم ها به تعداد بردهاست یا به مجموع امتیازات؟ چون الان تو گروه A ایتالیا با 5 برد و 13 امتیاز دومه ولی صربستان با 4 برد و14 امتیاز سوم.

مهم ترین چیز امیتازه
وقتی امتیاز ها برابر باشه، توی این تورنومنت، به ترتیب اینا رو نگاه میکنن:
1-تعداد برد (اگه این برابر بود میرن سراغ دومی و ...)
2-تعداد ست برده
3-تعداد پوئن برده

در گروه اول صربستان با 14 امتیاز دومه و ایتالیا با 13 امتیاز سوم

Dadashmohammad22
22-06-2015, 14:44
مهم ترین چیز امیتازه
وقتی امتیاز ها برابر باشه، توی این تورنومنت، به ترتیب اینا رو نگاه میکنن:
1-تعداد برد (اگه این برابر بود میرن سراغ دومی و ...)
2-تعداد ست برده
3-تعداد پوئن برده

در گروه اول صربستان با 14 امتیاز دومه و ایتالیا با 13 امتیاز سوم

اشتباه میکنید. اولویت با تعداد برده
با توجه به این لینک:

و اینکه صربستان با 14 امتیاز دوم نیست. سومه. در صورتی که ایتالیا با 13 امتیاز به دلیل تعداد برد بیشتر دومه

campuzlit
22-06-2015, 16:16
دوستان اینجوری که خیلی به ضرر ماست اگه تعداد برد بدون توجه به امتیاز در اولویت هستش.

هر سال ما تعداد بردهای 2 امتیازیمون زیاد بود و امتیازمون کمتر بود به نسبت. اما امسال داریم همه رو سه امتیازی می بریم و و تعداد بردمون کمه. به نظر من این رده بندی نامعقوله و فکر نکنم تو ورزش دیگه ای همچین چیزی باشه. در صورت برابری امتیازها اگه به تعداد برد نگاه کنند معقولانه تره تا این روش. گرچه از یک بعد منصفانه هست ولی بیشتر غیرمنصفانه هست.

اینجوری در صورتی که یک باخت حتی 3-2 به لهستان بدیم کارمون خیلی خیلی سخته و باید بشینیم آمریکا 2 بازی رو از لهستان بگیره و ما هم 2 بازی از روسیه بگیریم تا صعود کنیم.

hojjatinho
22-06-2015, 16:59
تبریک برد شایسته و دل چسب مقابل امریکای جهان خوار:دی :n16:

و ضمن اعلام انزجار از خزعبلات گزارشگر محترم جناب اقای جواااااد محتشمیان :دی ( اب رو بریز اونجا که می سوزه برادر محتشم :دی )

باید بگم که متاسفانه فرمت رده بندی گروه به همین شکله که دوستان گفتند و ابتدا برد رو نگاه می کنند و سپس امتیازات رو . که در این صورت باید حتما مقابل لهستان به هر شکل ممکن ببریم حتی شده یکی رو 3-2 .
البته از FIVB این جور قوانین عجیب خیلی هم عجیب نیست : دی کلا عجیبن : دی :

یه زمانی ارزو داشتیم به جای ژاپنی که فرت و فرت از ما می باخت توی لیگ جهانی باشیم و به خاطر قوانین عجیب این فدراسیون بین المللی اتفاق نمی افتاد و حالا که به شایستگی و با قدرت جز دونه درشت های والیبال جهان شدیم زحمت کشیدن هر چی کشور عضو دارن رو جوری وارد فرایند مسابقات لیگ جهانی کردند ... ونزوئلا:دی قزاقستان:n13: و...

ولی بچه ها با همین قدرت مقابل لهستان هم بازی کنند قطعا پیروز می شویم در هر دو مسابقه :n06:

SoheilExtreme
22-06-2015, 17:00
اگه به قواعد انگلیسی اشنا بودید اینطور ترجمه نمیکردید ..امتیاز شاخص اول هست بعد برد و باخت.اون گروه هم باگ سایت هست که پارسال تو دور نهایی هم این اشتباهات برای تیم خودمون ثبت شده بود

hojjatinho
22-06-2015, 17:18
اگه به قواعد انگلیسی اشنا بودید اینطور ترجمه نمیکردید ..امتیاز شاخص اول هست بعد برد و باخت.اون گروه هم باگ سایت هست که پارسال تو دور نهایی هم این اشتباهات برای تیم خودمون ثبت شده بود

نه اقا با همین عدم تسلط به قواعد انگلیسی ( البته منظورتون گرامره دیگه چون قواعد که عربیه :دی ) میشه متوجه شد که فاکتور اول تعداد برده و فاکتور دوم امتیاز :

Pool standing procedure[edit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

Numbers of matches won
Match points
Sets ratio
Points ratio
Result of the last match between the tied teams

Match won 3–0 or 3–1: 3 match points for the winner, 0 match points for the loser
Match won 3–2: 2 match points for the winner, 1 match point for the loser

wiki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ ن : ای کاش همین اشنایی شما با انگلیسی همین که میگین بشه و بشه با خیال راحت تر به بازی با لهستان فکر کرد ولی ظاهرا نمیشه :دی

omidscafild
22-06-2015, 18:02
دوستان قطعا تو رده بندی تعداد برد مهم ـه و اشتباهی که سایت رسمی مسابقات کرده گذاشتن ستون امتیازها در جلوی تعدا برد هاست و ما هم به اشتباه فک کردیم قانون مثل همیشست .
بازم فک نمیکنم تأثیری روی کار ما داشته باشه . ما قبل ازین هم باید لهستان و روسیه رو میبردیم . بعد ازین هم همینطوره . پس اگر ما در دو بازی لهستان رو ببریم . میمونه دو بازی آخر که فوق العاده کار راحت تری به نسبت لهستان داریم .
پس جای نگرانی وجود نداره . چون هم تیممون روی فرم ـه ، هم شرایطمون نسبت به لهستان بهترـه . وقتی اسپرا میگه که کیفیت ایران در همه پست ها عالی بود دیگه فک نمیکنم جایی برای نگرانی و استرس باشه .

ali_phd71
22-06-2015, 18:42
توی جهنم آزادی هیچ تیمی سالم خارج نمیشه

albertxx
22-06-2015, 18:44
آقا اینا رو ول کنید ! :n02:
یه سوال

این شبکه HD رو تو شهرستان هم میشه گرفت ؟؟ (( لاهیجان ))
تلویزیون خودش گیرنده دیجیتال داره سرچ کردم چیزی نیومد !!! (( led سامسونگ ))

داستان چه شکلیه ؟؟؟؟؟؟

befermatooo
22-06-2015, 18:46
ایران و مثلث MMM ! (عکس)
ترکیب معروف، موسوی و محمودی حالا آتشین ترین مثلث دنیای والیبال است.

به گزارش "ورزش سه" بهترین اسپکر، دفاع و پاسور لیگ جهانی حالا کنار هم در ایران هستند و این سه بازیکن مثلثی را تشکیل دادند که در این سه پست جلودار ندارند. به قول یکی از مربیان صرب، معروف در زمین می رقصد، موسوی هم رد شدن اسپک را برای رقبا تبدیل به آرزو کرده است و محمودی هم گویا رادار در دستانش دارد و توپ را به هر نقطه ای از زمین بخواهد می فرستد.

* ما و MMM، شما همه *

campuzlit
22-06-2015, 19:30
دوستان یه نکته من بگم:

اینکه تعداد برد جایگزین امتیاز شده به ضرر ماست. لهستان همین الان 2 برد بیشتر داره. فرض کنیم ما یه برد 3 امتیازی و یک باخت 3-2 به لهستان بدیم اونموقع از نظر امتیازی یک امتیاز عقب میفتیم و از نظر تعداد برد باز هم 2 برد عقبیم. که اگر امتیاز ملاک اصلی بود کار ما در 2 بازی مقابل روسیه به مراتب راحت تر بود و شانس بالایی داشتیم و یک برد احتمالی آمریکا برای ما کفایت می کرد اما با لحاظ شدن تعداد بردها عملا باید بشینیم آمریکا هر دو بازی رو از لهستان ببره. پس میبینیم وقتی تعداد بردها ملاک اصلی باشه ما بیشتر ضرر می کنیم.
واقعا FIVB هم قوانینش خیلی عجیبه.

گذشته از همه اینها اگر تیم عملکرد دیشب رو داشته باشه لهستان هیچ کاری نمی تونه بکنه و از اونجاییکه تیم ما رو فرمه باید برای 4 برد به میدان بره مخصوصا اینکه سرنوشتش دست خودشه.

albertxx
22-06-2015, 19:53
دوستان اینو یکی جواب بده ممنون میشم !
به شدت دنبال این شبکه HD هستم !! :n37:

آقا اینا رو ول کنید ! :n02:
یه سوال

این شبکه HD رو تو شهرستان هم میشه گرفت ؟؟ (( لاهیجان ))
تلویزیون خودش گیرنده دیجیتال داره سرچ کردم چیزی نیومد !!! (( led سامسونگ ))

داستان چه شکلیه ؟؟؟؟؟؟

befermatooo
22-06-2015, 20:04

به نقل از سازمان صدا و سیما :

پرسش: با سلام خبري از شبكه HD در ديگر استانها نيست ....به عيد فطر هم نمي رسد ؟؟؟

پاسخ: دوست عزيز، خبر جديدي در اين خصوص به ما اعلام نكردند در صورت رسيدن خبر جديد حتما اطلاع رساني خواهيم كرد. با سپاس

و

پرسش: سلام، ببخشيد آيا امكان دريافت شبكه اچ دي رو در ماهواره بدروجود داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

پاسخ: خير دوست عزيژ، شبكه اچ دي فقط در تهران و قم آن هم با دستگاه ستاپ باكس قابل رويت است.

and-roid2
22-06-2015, 20:20

and-roid2
22-06-2015, 20:33
ویدیو کامل بازی برگشت ایران - امریکا (بازی اول)
کیفیت: HD -1080p
*تصویر خام و بدون گزارشگر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنن....این صدا و سیما انقدر صدای سالن رو کم میکنه که از جذابیت مسابقه کم میشه.ولی در این ویدیو صدا راضی کننده هست و جو واقعی ازادی رو نشون میده.

بازی دوم به محض اینکه در اینترنت قرار بگیره براتون میزارم.

hojjatinho
22-06-2015, 20:39

یه راهی هست که با کیفیت HD این بازی رو ببینید و حتا بهتر از HD صدا و سیما و اون هم اینه که جهت 7 درجه شرقی یا همون یوتل*ست رو در ماه*واره داشته باشید . فرکانس فید این مسابقه( در واقع فرکانس تصاویر خام و اصلی بدون گزارشگر که به همه شبکه های تلویزیونی فرستاده میشه ) چند ساعت قبل از اغاز فعال میشه و قابل جست و جو .

من بازی اول رو از همین فید دیدم هم کیفیت اچ دیه و چون به اصلاح رله نشده همون کیفیت اصلی بدون تغییره هم صدای گزارشگر های حرفه ای ایران رو نخواهید داشت و با صدای استادیوم و تماشاگران بازی رو می بیند و هم مهمتر از همه اینکه اگه اشکال فنی صداوسیما تصمیم گرفت سرود لهستان و سانسور کنه مشکلی نخواهید داشت:دی

and-roid2
22-06-2015, 21:00
بدون شرح!:n02:

اعتراض سعید معروف در رختکن به دولتی ها + فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+
معروف: مسئولان دولت بسیار لطف دارند

به نقل از فارس، سعید معروف بعد از پیروزی 3 بر صفر برابر آمریکا درمورد حضور وزیر ورزش در رختکن تیم ملی اظهار داشت: مسئولان لطف زیادی به ما دارند. وزیر ورزش دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به والیبال دارد و همیشه حامی ورزش بوده است. دست مسئولان درد نکند که به فکر والیبال هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزیر قول پاداش به آنها داده است یا خیر، تصریح کرد: ما کارهای زیاد و اهداف بالاتری داریم. برای شادی دل مردم می‌جنگیم نه گرفتن پاداش و جایزه.

معروف در مورد اینکه گفته می‌شود در رختکن از وزیر گلایه کرده و گفته است که آنها فقط بعد از بردها با بازیکنان عکس یادگاری می‌گیرند، عنوان کرد: من هرگز چنین حرفی نزدم. مسئولان دولت تدبیر و امید لطف زیادی به ما دارند و همیشه از آنها تشکر کرده‌ام.

pedramh
22-06-2015, 21:59
دوستان این رینکینگ بازیکن ها (بهترین مدافع و اسپکر و .... ) اینا تو سایت FIVB کجاست؟
سایت طراحیش نسبت به پارسال عوض شده . من گشتم پیدا نکردم
الان سایت های مختلف این آمار رو از کجا میارن؟

---------------------
ادیت :
پیداش کردم، اگر کسی دیگه هم دوست داشت اینجاست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pejvak61
23-06-2015, 09:09
در مورد نحوه ي رده بندي گروه اگر ممكنه لينكي از وب سايت FIVB.org بذارين تا بصورت مستند در جريان قرار بگيريم. آخه در ايران هم بارها از اين موضوع صحبت شده و تا اونجايي كه من دنبال ميكردم گفته شده كه در رده بندي اول امتياز ملاكه بعد برد ولي اينطور كه از صحبت دوستان بر مياد انگار برعكس شده. اگر اينطوري باشه اوضاع كمي پيچيده ميشه.
جواد محتشميان يكي از مجريان قديمي واليبال هست كه سالهاست به سبك خودش گزارش ميكنه. قبول دارم در پاره اي از مواقع خيلي بي روح گزارش ميكنه ولي باور بفرمائيد:n02: شخصيت بسيار خوبي داره و در كسوت مربيگري هم بسيار فعال بوده و خودم تكنيك هاي واليبال را از ايشان ياد گرفتم. ايشون تنها گزارشگر نيست بلكه بطور عملي هم كار كرده و تمام قواعد بازي را هم بلده.

به نظرم خيلي جالب نيست كه مثل خياباني بهش تاخته بشه.

Mohammad
23-06-2015, 11:41
در مورد نحوه ي رده بندي گروه اگر ممكنه لينكي از وب سايت FIVB.org بذارين تا بصورت مستند در جريان قرار بگيريم. آخه در ايران هم بارها از اين موضوع صحبت شده و تا اونجايي كه من دنبال ميكردم گفته شده كه در رده بندي اول امتياز ملاكه بعد برد ولي اينطور كه از صحبت دوستان بر مياد انگار برعكس شده. اگر اينطوري باشه اوضاع كمي پيچيده ميشه.

این لینک رو دوستان صفحه قبل گذاشتن :

که همون اولش اشاره شده :

New Team Ranking
The Round Robin team ranking criteria for all events is based on the following:

1) By the number of victories (match won, match lost) among teams of the same pool or group

Pejvak61
23-06-2015, 12:12
دلمون خوش بود كه فاصله امتيازي به حدي هست كه با دو برد در تهران مقابل لهستان كارمون تقريباً تموم بشه اما اينطور كه بوش مياد بايد تا لحظه آخر كار كنيم. اما در هر صورت اون چيزي كه مشخصه اينه كه 4 بازي آخرمونو بايد ببريم تا هم از نظر تعداد برد كارمون رديف شه و هم از نظر امتياز.

در اين حالت برتري 3-0 با 3-2 فرق زيادي نميكنه!

Gilopa
23-06-2015, 12:59
جواد محتشميان يكي از مجريان قديمي واليبال هست كه سالهاست به سبك خودش گزارش ميكنه. قبول دارم در پاره اي از مواقع خيلي بي روح گزارش ميكنه ولي باور بفرمائيد:n02: شخصيت بسيار خوبي داره و در كسوت مربيگري هم بسيار فعال بوده و خودم تكنيك هاي واليبال را از ايشان ياد گرفتم. ايشون تنها گزارشگر نيست بلكه بطور عملي هم كار كرده و تمام قواعد بازي را هم بلده.

به نظرم خيلي جالب نيست كه مثل خياباني بهش تاخته بشه.

کسی نگفت ایشون شخصیت بدی داره اما باید یاد بگیره که انقدر حرفهای تکراری رو بیان نکنه .. قدیم اگر کسی والیبال رو بلد نبود کار خوبی میکرد آمورش میداد اما با توجه به شرایط الان باید این آموزشهای مسخرشو کنار بذاره و ذهن بیننده با حرفهای تکراری و خسته کننده آزرده نکنه .

Gilopa
23-06-2015, 16:32
دوستان یه نکته من بگم:

اینکه تعداد برد جایگزین امتیاز شده به ضرر ماست. لهستان همین الان 2 برد بیشتر داره. فرض کنیم ما یه برد 3 امتیازی و یک باخت 3-2 به لهستان بدیم اونموقع از نظر امتیازی یک امتیاز عقب میفتیم و از نظر تعداد برد باز هم 2 برد عقبیم. که اگر امتیاز ملاک اصلی بود کار ما در 2 بازی مقابل روسیه به مراتب راحت تر بود و شانس بالایی داشتیم و یک برد احتمالی آمریکا برای ما کفایت می کرد اما با لحاظ شدن تعداد بردها عملا باید بشینیم آمریکا هر دو بازی رو از لهستان ببره. پس میبینیم وقتی تعداد بردها ملاک اصلی باشه ما بیشتر ضرر می کنیم.
واقعا FIVB هم قوانینش خیلی عجیبه.

گذشته از همه اینها اگر تیم عملکرد دیشب رو داشته باشه لهستان هیچ کاری نمی تونه بکنه و از اونجاییکه تیم ما رو فرمه باید برای 4 برد به میدان بره مخصوصا اینکه سرنوشتش دست خودشه.

درسته اما اگر ما لهستان رو ببریم اونا باید بیشتر از ما نگران باشند و کلاٌ وضعیت ایران بهتره . چون ما هر 4 بازی رو میزبان هستیم و 2 بازی آخر رو با روسیه ای داریم که خیلی نوسان داره اما اونها با امریکا بازی دارند و خیلی سخته بخوان رو 6 امتیاز اون 2 بازی حساب کنند .

hojjatinho
23-06-2015, 17:00
آیا گزارشگران والیبال از تیم ملی انتقاد می کنند چون به سفر نرفته اند؟

علی شاکری گزارشگر قدیمی والیبال در گفت و گویی با خبرآنلاین از شکاف این روزها میان گزارشگران نسل قدیم والیبال با تیم ملی سخن می گوید و ابهام زدایی می کند

فرهاد عشوندی - خبرآنلاین: این روزها تب انتقاد گزارشگران والیبال از ملی پوشان داغ شده؟ آیا آنها منتقد کواچ و تیمش هستند؟ حرف های جواد محتشمیان ، گزارشگر قدیمی والیبال تلویزیون موجی به راه انداخت و منتقدان زیادی داشت . علی شاکری والیبال نویس پیشکسوت که با صدای گرمش برای رادیو ورزش بازی ها را گزارش می کند ، این بار با خبرآنلاین به گفت و گو نشسته و خیلی صریح درباره این انتقادها حرف زده است. *الان گزارشگران رادیو و تلویزیون با تیم ملی موضع دارند؟ خیلی از مردم می گویند شما و همکاران تان را متهم می کنند به انتقاد بی دلیل از تیم ملی. نه ما منتقد نیستیم. ما گزارشگرهای والیبال ، سالهاست که این کار را انجام می دهیم خیلی از همکاران من اصلا کارشناس والیبال هستند اما وقت گزارش مردم دوست دارند گزارش بازی بشنوند و گاهی این این در هم آمیختن نظر فنی با سبک گزارش باعث ایجاد سوء تفاهم می شود. *اما نظر خیلی از کاربران ما این است که والیبال مان خیلی از گزارشگرانش پیشی گرفته و نسل قدیم گزارشگران والیبال به روز نیستند؟ این کم معرفتی است ، به نظرم همراه پیشرفت والیبال بچه های همکار من هم خود را به روز می کنند. گاهی از سر دلسوزی ، نکاتی را می گویند اما این طور نیست که مشکلی داشته باشند یا اطلاعات شان خبر باشد. شاید مردم می گویند این انتقادها را همکارانم زود شروع کردند ولی مثلا من دارم بازی مان با آمریکا در لس آنجلس را گزارش می کنم ، وقتی جو بازی را می بینم چه باید بگویم؟ وقتی سرمربی تیم ملی باعد از همان بازی می گوید تیم ما راه می رفت یا معروف می گوید بدترین بازی عمرم بود ، کارشناس بازی چه باید بگوید؟ وقتی تیم ما آن روز بد بود ، باید بگوییم بد بود؟ *ولی اینکه از همان روز اول شمشیر را برای مربی و بازیکنان از رو ببندند هم ... شخصا می گویم نباید در قضاوت عجله کرد. تعدادی از همکارانم صبور نبودند و حتی تجربه سال های قبل گذشته را در نظر نگرفتند . قضاوت شان باب طبع نبود. من از اول هم خوشبین بودم و می گفتم تیم ما موتورش دیر گرم می شود اما خوب می شود و حتی موتور مربی ما هم یک دفعه گرم شد و عالی کار کرد. من به گذشته نگاه می کردم. در این چند سال هم همیشه لیگ جهانی برای ما با شکست شروع شد اما هر بار تیم مان شکل گرفت و در اواخر بازی ها رویایی می شدیم. این بار چون 4 بازی اول مان خارج از ایران و همراه با سفرهای سخت بود ، کمی دیرتر گرم شدیم. *ولی اساس با سرمربی تیم ملی زاویه دارید. هم شما ، هم آقای کرده و هم استاد محتشمیان. شاید این قدر که آناستازی یا برناردی را می پسندید ، علاقه ای به کواچ ندارید. کواچ وقتی در زمان بازی اش در ایران بود ، بازیکنی بود که نقش یک لیدر را داشت. او یکی از بهترین و بزرگترین بازیکنان دنیا در زمان خودش بود که حضورش در لیگ ایران کمک زیادی به تغییر نگاه حرفه ای بازیکنان ما به والیبال داشت . من به شخصه نمی گویماو والیبال را نمی فهمد ، فقط از زمان انتخابش می گفتم تجربه مربیگری با تیمی در سطح ایران را ندارد. *او دو سال است که مربیگری می کند اما انتقادها سر جای شان باقی هستند. از روزی که کواچ آمد ،در مربیگری تجربه نداشت. برناردی هم هندوانه در بسته بود. اما هنوز هم می گویم آناستازی ، یک گزینه عالی بود. ما دشمن کواچ نیستیم. الان این هایی که به ما می گویند منتقد کواچ ، گذشته والیبال یادشان نیست. همه ما در زمانی که کواچ بازی می کرد ، او را دوستش داشتیم و حمایتش می کردیم. همه ما او را الگو می دانستیم . در زمان بازی از نظر تجربه توان زیادی داشت. ولی مثلا ولاسکو در مربیگری اثرگذاری بیشتری داشت ، حرف شنوی بازیکنان هم از او بیشتر بود . کواچ بازیکن بزرگتری از ولاسکو بود اما نام ولاسکو در زمان مربیگری در ایران بیشتر بازیکنان را تحت تاثیر قرار می داد. او این قدر بزرگ بود که حتی همه موفقیت ها به نامش تمام می شد و این گاهی فدراسیون و ملی پوشان را رنج می داد. *یعنی می گویید فدراسیون و ملی پوشان به جایی رسیده بودند که ترجیح شان رفتن ولاسکو بود؟ چیزی که بچه ها را رنج می داد، این بود که نام بازیکنان همیشه زیر سایه ولاسکو بود. او بقدری بزرگنمایی شده بود که اصلا کسی تلاش بچه ها را نمی دید. هر موفقیتی که بدست می آمد برای ولاسکو بود و سهم کمرنگش برای فدراسیون یا بازیکنان می رسید. البته ولاسکو خیلی در موفقیت تیم نقش داشت اما بچه ها و فدراسیون هم در این موفقیت ، کم نقش نداشتند. *پس یعنی جدایی او با رضایت سه جانبه فدراسیون ، بازیکنان و خودش بوده است؟ به نظرم او می خواست به تیم ملی کشورش برود اما فدراسیون و بازیکنان هم از رفتنش راضی بودند. چون همه چیز به نام ولاسکو نوشته می شد اما داورزنی هم خیلی زحمت می کشید. ولی الان زحمت های فدراسیون بهتر دیده می شود. آن زمان همه می گفتند ولاسکو . به نظرم آن نوع نگاه افراطی اشتباه بود اما الان این طوری نیست. به هر حال تیم دارد نتیجه می گیرد و مربی هم بخشی از موفقیت تیم است. *مثلا همه برای نسل سازی ولاسکو از او تمجید می کردند اما الان کسی حرفی از کواچ نمی زند؟ ولاسکو یک مربی روانشناس بود اما کواچ نیست. ولاسکو ذهنیت غلط بازیکنان را پاک کرد. اولین کسی بود که این باور را در مغز بازیکنان انداخت که می توانند تیم های بزرگ را شکست بدهند. او حرکات شان حرفه ای کرد و یادشان داد از بزرگ ها نترسند. اسم ولاسکو باعث شده بود ما با هر تیمی که بخواهیم ، بتوانیم بازی کنیم. آن موقع نام ولاسکو ، به ما کمک کرد. نخستین جرقه بردهای جهانی ما با او بدست آمد. ما با او لهستان ، آرژانتین را بردیم که دنیا اسم والیبال ایران را شناخت. *ولی کواچ هم دستاوردهای زیادی در ساختن بازیکن داشته؟ کواچ به نظرم در میدان دادن به جوان ها جسارت بیشتری دارد. من خودم یکی از کسانی بودم که به دلیل چیدمان بازیکنان ، اتخاذ تاکتیکی از او انتقاد می کردم اما در ست دوم بازی اول با روسیه یکباره متحول شد . ما از بازی با روسیه در 4 بردمان اشتباهی نداشته ایم . شجاع بوده و ریسک کرده و جواب گرفته . بیرون بردن قائمی از ارنج اصلی اگر با نتیجه همراه نمی شد ، او را دار می زدند. اما شهامت به خرج داد وجواب کارش را گرفت. او تغییر پست عبادی پور ، میرزاجانپور و قائمی همه چیز را تغییر داد و روند تیم عوض شد الان تک تک بچه های تیمش را شناخته است. آدم باید شهامت این را داشته باشد که کار خوبش هم را نادیده نگیرد. گزارشگر باید توصیف گر واقعیت ها باشد . اگر کواچ کار خوبی کرد باید صادقانه به آن اعتراف کرد. گاهی از سر میهن پرستی نمی توانی خودت را کنترل کنی و نکته ای که به نظرت منفی است را می گویی اما خوبی اش را هم باید گفت. من الان درباره او با شهامت می گویم که دارد تجربه پیدا می کند و ترسی ندارم که مثلا بگویم اشتباه کردم. *یکی از ایرادهایی که که خیلی در تلویزیون گرفته می شود درباره رفتار مربیگری کواچ است. مدام شاکی هستید که چرا فریاد می زند و ... ببین فرق مربیگری ولاسکو و کواچ است. ولاسکو قبل از بازی وقتی پوریا فیاضی را به تیم ملی آورد ، پوریا گفت او با من حرف زد و دلگرمی و اعتماد به نفس داد، گفت برو نتیجه می گیری. در وقت مسابقه مدام می گفت کسی غر نزند وهمه تمرکز کنند که اشتباه را به نقطه قوت کنند. کواچ جوانتر است و مربی بدی نبوده ، او دارد با تیم ملی ما آزمون و خطا کند چون تجربیات بین المللی ملی را دارد پشت سر می گذارد. این یک بازی برد برد برای دو طرف است. ما از جوانی و تلاش او برای بزرگ شدن ، داریم استفاده می کنیم. والیبال ما از او سود می برد. در زمان بازی او یکی از کامل ترین های دنیا بود و هر 6 تکنیک والیبال را داشت. او هم دارد خودش را بین المللی می کند. *درباره فریادهایش کنار زمین نگفتید؟ مربی های صرب همین طور هستند. ست کوویچ هم همین است. صربها با بقیه فرق دارند. روسها سرد و بی روح هستند ولی مربیان صرب خیلی فریاد می زنند و مربیگری شان فرق دارند. ست کوویچ با فریادهایش جواب گرفت. این بچه هایی که امروز داریم را ست کوویچ ساخت. 80 درصد تیم شاگرد ست کوویچ هستند. ست کوویچ بیرون زمین خیلی با تیمش دوست بود اما تو بازی خیلی هیجان داشت و سخت می گرفت. بچه ها چون با ست کوویچ کار کردند ، خیلی با رفتار کواچ مشکلی ندارند. *یکی از انتقادها از گزارشگران این است که می گویند شما و همکاران تان چون همراه تیم نبودید و به سفر نرفتید این اتفاقات می افتد و انتقادها وجود دارد. نه این حرف خیلی نامردی است . من دو سال است همراه تیم ملی نرفتم ولی هیچ وقت از حد اعتدال خارج نشدم. همکاران دیگرم هم قطعا همین طور هستند. ولی در مجموع کسی که همراه تیم ملی است ، بهتر بازی را گزارش می کند. گزارشگر اگر در کنار تیم باشد ، بیشتر در جریان شرایط است و بهتر رعایت عدالت را می کند. در بیرون از خانه آن نبودن بچه ها به همراه تیم، باعث می شود که گزارشگر در جریان ریز اتفاقات تیم نباشده و گاهی گزارش تندتر به نظر می رسد.

:n09::n02:

Pejvak61
23-06-2015, 17:25
همين آقاي علي شاكري كه الآن از ولاسكو تعريف ميكنه در زماني كه ما موفق نشديم به المپيك بريم كلي انتقاد ناجور نثار ولاسكو كرد كه نگو.

از نظر من تنها انتقادي كه با اين تيم وارده اينه كه هيچ تورنمنتي را با آمادگي حتي نسبي هم شروع نميكنه. اينا قبل از شروع ليگ جهاني حتي جلوي فنلاند هم در دو بازي اولشون 3-0 و 3-1 بازنده شدن. حتي فنلاند هم آمادگي اوليه اش از ايران بيشتر بود!

hojjatinho
23-06-2015, 17:41
خبرانلاین به نقل از بانک ورزش و صحبت های اقا جواد محتشمیان

جالبه . یک قسمتش خبرنگار می پرسه درسته که امسال نحوه رده بندی عوض شده و برد مهمتر از امتیازه ؟ که ایشون میگه نه ! خبرنگار مثال می زنه که گروه مقابل ولی اینجوری شده و فلان و ... که می گه گروه مقابل رو ول کنید و ... یک مشت جواب بی ربط می دهد .

بماند که خبرنگار هم اطلاعاتش کامل نیست و یه جورایی قانع میشه .

یعنی ایشون که گزارشگر و مثلا کارشناس والیبال هستند و طبیعتا باید از من و شما خیلی خیلی بهتر هم قوانین رو بدونن هم مسایل رو بیشتر درک کنند متاسفانه زحمت اندک مطالعه ای به خودشون نمی دن جالبه ادعا هم می کنن همراه والیبال ما گزارشگران هم به روز شدند :دی

فرمت رده بندی در لیگ جهانی امسال :

Pool standing procedure[edit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

Numbers of matches won
Match points
Sets ratio
Points ratio

فرمت دره بندی در لیگ جهانی سال قبل :

Match points
Numbers of matches won
Sets ratio
Points ratio

Gilopa
23-06-2015, 19:09
میگم من اگر بخوام بازی ایران و لهستان رو از نزدیک ببینم چند ساعت قبل بازی باید حضور داشته باشم ؟ ازونجایی که بلیط اینترنتی میخوام بگیرم میشه اعتماد کرد یا نه یکی دیگه ممکنه جامو بگیره ؟

MƐΛИĪИƓĿƐSS
23-06-2015, 20:39
سلام.

امروز جام جهانی والیبال 2015 ژاپن قرعه کشی شد !

گروه B: لهستان، نماینده اول کنفدراسیون آفریقا، روسیه، ونزوئلا، آرژانتین و ایران

Reza31001
23-06-2015, 21:33
در مورد امتیازبندی که دوستان گفتن
به ما که رسید وا رسید!
حالا که 3 امتیازی می بریم و یکی از باختامون هم 3-2 بوده شرایط عوض شده ولی اشکال نداره ما با شرایط سخت جدول عادت داریم!

در مورد محتشمیان هم تو رو خدا هر چی می گید بگین ولی با خیابانی مقایسه نکندیش:n02:
خیابانی بنده خدا اولا کلا تعطیلاته
بازیکن تعویض میشه میگه اخراج، مهاجم تو آفسایده و کمک، پرچمش بالاس این بنده خدا تو باغ نیست و داره با حرارت گزارش میکنه، صحنه آهسته گل رو نشون میدن فکر میکنه گل جدید زدن و ...
ضمنا نفرت من و خیلی های دیگه از ایشون وقتی زیاد شد که تو برنامه آقای گزارشگرِ پارسال چهره واقعیش رو نشون داد
ولی محتشمیان اصلا این طورها هم نیست
حالا تو یه بازی طوری گزارش کرده و به نظر میاد قدر کواچ و کادر فنی رو نمیدونه این طور نیست واقعا
محتشمیان و همین طور آقای کرده، جفتشون منصفانه گزارش میکنن
حالا در مورد محتشمیان قبول دارم که بروز نیست قبول دارم که خیلی تیکه کلامهای تکراری داره
مثلا این "سطح اتکا" یا "والیبال مدرن امروز" یا وقتی تیمی 20-15 جلوئه "5 امتیاز تا پایان ست و 5 امتیاز برتری برای تیم X" و تیکه کلامهای دیگه زیاد داره ایشون
منتها اینم در نظر بگیرید که دیگه عادت کرده
حداقل من تو شاید این 7-8 سالی که تو ذهنمه محتشمیان همینی بوده که هست ترک عادت هم که می دونید سخته دیگه!
حالا چون تیم ما داره موفقیت به دست میاره و کلا والیبال شده ورزش روز، نحوه گزارش ایشون هم بولد شده وگرنه اون قدرها هم شرایط حاد نیست

میگم من اگر بخوام بازی ایران و لهستان رو از نزدیک ببینم چند ساعت قبل بازی باید حضور داشته باشم ؟ ازونجایی که بلیط اینترنتی میخوام بگیرم میشه اعتماد کرد یا نه یکی دیگه ممکنه جامو بگیره ؟
حالا اگه دوستان تهرانی و به خصوص اونایی که بازی آمریکا رو رفتن بیان و بگن اطلاعاتشون موثق تره ولی من طبق تجربه سال قبل میگم
اول اینکه بلیط فروشی همچنان وضعیتش ضعیفه و خرید اینترنتی شما به هیچ وجه دلیل بر حضور شما در سالن نیست و خیلی راحت اگه دیر برید میگن سالن پره و تشریف ببرید خونه
در سالن هم حدودای 3 باز میشه و اگه میخواین جایگاه روبرو بشینید باید قبل این ساعت ورزشگاه باشید تا به محض اینکه در باز میشه و از چندتا بازرسی رد میشید به سرعت هرچه تمام برید و جا بگیرید

Sh-Meteor
23-06-2015, 23:38
نرخ هر ثانیه آگهی بازرگانی قبل از مسابقه والیبال ایران و آمریکا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).jpg

به گزارش بانک ورزش، به نقل از روزنامه اقتصاد

mohammadirani
24-06-2015, 00:49
اون جام ملت هایی که قراره تو تهران برگذار شه هیچ ارزشی نداره؟
پارسال شایعه شده بود که قهرمانش به المپیک میره و برای همین میزبانی ایران خیلی مهمه
با این حساب مثل دوره های قبلی باز هم جام ملت ها قهرمانش کشکه؟

Reza31001
24-06-2015, 01:06
پارسال شایعه شده بود که قهرمانش به المپیک میره و برای همین میزبانی ایران خیلی مهمه
اتفاقا کاملا ارزشمنده و اون شایعه هم حقیقت داره
البته دیگه اون قدر گنده شدیم که ادعا کنیم میتونیم تو مسابقات ژاپن بریم فینال و سهمیه بگیریم! ولی کلا همین قهرمانی آسیا دم دست ترین سهمیه المپیکه
غیر از اون دو مسابقه دیگه هم هست که جفتش تو ژاپن خواهد بود
اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QUALIFICATION SYSTEM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sale2000
24-06-2015, 02:26
خیلی حرف چرتیه که بگیم بیننده به تکامل رسیده پس باید محتشمیان حرف نزنه! این ملت دید انتقادیش قتل عام میکنه:n35: فقط مسئله گزارشگر هم نیست پرداختن به این مسائل خاله زنکی در هر مسئله ای
که شاید استثنایی و انحصاری باشه مهم و عجیب هست!:n13:

Pejvak61
24-06-2015, 06:52
البته دیگه اون قدر گنده شدیم که ادعا کنیم میتونیم تو مسابقات ژاپن بریم فینال و سهمیه بگیریم! ولی کلا همین قهرمانی آسیا دم دست ترین سهمیه المپیکه

در مورد قسمتي كه قرمز كردم با شما به شدت موافقم. به همين دليل هم گرفتن ميزباني قهرماني آسيا را كاري بيهوده و اتلاف هزينه ميدونم چرا كه اگر حتي ميزبان كره، ژاپن، چين يا استراليا هم باشن بازهم براي ما اونها سوسكن. به نظرم خيلي بهتر بود به جاي هزينه كردن در اون رقابت ها پولشو بدن به واليباليستها تا از نظر مالي هم شارژ بشن.

EhsanCPU
24-06-2015, 07:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.jpg

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا پس از بازگشت به کشور خود در پیامی ایران را برای هموطنانش توصیف کرد.

نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفت‌انگیزی مهمان‌نواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمئن شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم.

من فکر می‌کنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر می‌کنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه‌ تهران خوردیم.

ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه می‌دانیم که چهره‌ ای که رسانه‌ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده‌اند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است.

چیزی که من می‌دانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموخته‌ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست

و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر می‌کنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.

بله اینجا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه می‌بریم این است : سفر بی‌نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر می‌کنم درک بهتری از آنچه داخل و خارج ورزشگاه می‌گذرد پیدا کرده‌ایم.

جان اسپراو
سرمربي تيم ملي واليبال آمريكا
منبع : سایت FIVB
منبع داخلی : پیام سرمربی والیبال آمریکا به مردم كشورش در مورد ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

befermatooo
24-06-2015, 09:06
کورک مصدوم شد
غیبت پرامتیازترین بازیکن جهان مقابل ایران
امتیازآورترین بازیکن لیگ جهانی و ستاره لهستانی ها به دلیل مصدومیت بازی مقابل لیران را به احتمال فراوان از دست خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه" تیم ملی والیبال لهستان که روز دوشنبه به ایران سفر کرده بود، اولین جلسه تمرینات آمادگی اش را با بدشانسی پشت سر گذاشت. بارتوژ کورک، ستاره بخت و اقبال لهستانی ها در تمرینات امروز از ناحیه ستون فقرات دچار مصدومیت شد و حضور او در مسابقه روز جمعه برابر تیم ملی والیبال ایران در هاله ای از ابهام قرار دارد.
توماس سیکورا، پزشک تیم ملی لهستان در خصوص مصدومیت کورک گفت: «او در تمرین احساس درد شدید در ناحیه کمرش داشت و نتوانست به تمرینات ادامه دهد.»
دکتر توماس در ادامه از درصد آمادگی کورک در مسابقه روز جمعه اظهار کرد: «سلامتی کورک از هرچه برای ما واجب تر است و ما نمی خواهیم ریسک کنیم. اگر مسئله مهمی باشد، نمی تواند به میدان برود. اما باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش خواهد آمد.»
بارتوژ کورک 27 ساله تیم ملی والیبال لهستان یکی از بهترین بازیکنان تیم سفید-قرمزها محسوب می شود که در مسابقات رفت این تیم برابر تیم ملی ایران در شهر چستوخوا لهستان موفق شد با 30 و 21 امتیاز در بازی های اول و دوم امتیازآورترین بازیکن زمین در هر 2 مسابقه شود و در حال حاضر با کسب ١٧٥ امتیاز، موثرترین بازیکن لیگ جهانی بوده است.

and-roid2
24-06-2015, 09:20
لاو و پیام‌های عاشقانه دخترهای ایرانی برای «مت اندرسون» بازیکن خوش تیپ تیم ملی والیبال آمریکا که برای بازی با تیم ملی ایران به تهران سفر کرده بود، ادامه دارد.
نمونه چند کامنت جدید که به فارسی یا فینگلیش در اینستاگرام اندرسون پست شده::n29:
- یا خدا ! این چقدر ج*ره
- مال من بشو تو فقط من
- دلم میخواد بازهاتو گاز بگیرم
- تتوی رو بازتو دوست دارم عشقم
- وقتی موقع بازی زیر تور بالا پائین میپریدی من فقط قربون صدقت میرفتم عزیزم خدا بهمرات
- خدا اینا چی میخورن که اینجوری خوشگلن چرا پسرای ما این شکلی نمیشن !!
- زبون منم که حالیت نمیشه حرف قلبمو بهت بگم درکم کنی

واقعا معنی این کارا چیه؟! |:

Gilopa
24-06-2015, 11:25
نمیدونم خبر خوبیه برای ما یا نه . البته احتمال اینکه دروغ تاکتیکی باشه هم وجود داره اما بهرحال مهره اصلی لهستان یعنی کورک مصدومیت شدیدی در تمرینات پیدا کرده و حضورش در بازی جمعه به گفته پزشک تیم لهستان بعیده .گرچه از نظر خودم به بازی میرسه اما همین که مصدوم شده و از کیفیت کارش کاسته شده به نفع تیم ماست .

majid322
24-06-2015, 11:45

من بازی دوم رو برای تماشا رفتم هر چه زودتر برید جای بهتر گیرتون میاد....امسال مثل اینکه در رو ساعت 4.30 باز میکنن....من ساعت 6.30 رسیدم هنوز جا زیاد مونده بود ولی

اون قسمت وسط که پشت داور هست و بهترین جا حساب میشه کامل پر شده بود....تو خود سایت هم نوشته 2 ساعت قبل باید اونجا باشید مطمئنن جا گیرتون میاد ولی

به نظرم هر چه زودتر تونستی برو ..... فقط یه چیزی بطری اب معدنی با خودتون نبرید نمیزارن ببرید داخل به دلیل اینکه قابل پرت کردن هست .... فکر کنید ببینید تو چی

میتونید اب ببرید چون اونجا اب میفروشن ( تو بسته های ساندیس ) 1000 بعضی ها هم 1500 :n15:

pedramh
24-06-2015, 11:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7.jpg

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا پس از بازگشت به کشور خود در پیامی ایران را برای هموطنانش توصیف کرد.

نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفت‌انگیزی مهمان‌نواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمئن شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم.

من فکر می‌کنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر می‌کنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه‌ تهران خوردیم.

ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه می‌دانیم که چهره‌ ای که رسانه‌ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده‌اند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است.

چیزی که من می‌دانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموخته‌ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست

و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر می‌کنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.

بله اینجا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه می‌بریم این است : سفر بی‌نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر می‌کنم درک بهتری از آنچه داخل و خارج ورزشگاه می‌گذرد پیدا کرده‌ایم.

جان اسپراو
سرمربي تيم ملي واليبال آمريكا
منبع : سایت FIVB

میشه یه لینک از این خبر بدید؟
خیلی بعیده همچین چیزی رو توی سایت FIVB بزنه چون اصلا ربطی به والیبال نداره.
از اینکه منبع رو هم فقط نوشته FIVB به نظرم خبر فیک باشه

Gilopa
24-06-2015, 12:12
خیلی حرف چرتیه که بگیم بیننده به تکامل رسیده پس باید محتشمیان حرف نزنه! این ملت دید انتقادیش قتل عام میکنه:n35: فقط مسئله گزارشگر هم نیست پرداختن به این مسائل خاله زنکی در هر مسئله ای
که شاید استثنایی و انحصاری باشه مهم و عجیب هست!:n13:

اولاٌ درست صحبت کنید . چرت یعنی چی ؟ ازونجایی که من در مورد آموزشها صحبت کردم حرفتون رو به خودم گرفتم ثانیاٌ چه ربطی داره یه گزارشگر باید ذهن مخاطب رو خسته نکنه چه اصراریه تو هر بازی همش به آموزشهای والیبال بپردازیم . مگه خنگیم که هر دفعه میاد دقیقاٌ حرفهای بازی قبل رو به بیننده میگه . گزارشگر وظیفش آموزش والیبال نیست بلکه وظیفش گزارش جریان بازیه . شما برید اصول گزارشگری رو یاد بگیرید بعد بیاید اینطوری صحبت کنید .

Gilopa
24-06-2015, 12:32

صحت داره من الان نگاه کردم :

Speraw on Iran and his message to Americans: "My first impression was that everyone here has been incredibly hospitable. Everyone has been very nice. They have gone out of their way to make sure that we had really nice experience here. I think we have enjoyed it tremendously. We had the opportunity to get out into the city one day. We went to the [Milad Tower] and learning a little more about Tehran, and I think that is good for us. We went to a nice lunch on the hills. I think we wanted to do those things because I think we are all aware that the portrait of the relationship between Iran and the United States is inaccurate in the media. Probably on both sides, my guess. I think, what I know and have known from spending time with Iran and the United States both last year and this year is that the relationship between the people is not reflective of the relationship between our governments and that the Iranian people are wonderful people and have treated us kindly. I think we have shown the same because America is a wonderful country with wonderful people too. Yes, it a great place, so the message we would bring back is this: it was a great trip and we look forward to coming here again. And I think we have much better understanding of what the environment is both inside the arena and outside."

لینک خبر :

hojjatinho
24-06-2015, 15:07

البته اینجا یه ابهامی هست . :n13:
پی دی افی که رضا جان گذاشت صراحتا نوشته شده که از هر قاره ای از مسابقات قاره ای قهرمان اون قاره به المپیک می ره البته این توضیحات برای فوریه 2014 هست . اما صفحه ویکی پدیای انتخابی والیبال برای المپیک نشون نمی ده که قهرمان مسابقات قهرمانی اسیا به المپیک راه پیدا می کنه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omen%27s_qualification#World_qualification_tournam ent

در قسمت Qualification summary یک جدولی هست که همین طور که می بینید :

Means of qualification[

v ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
e ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

]

Date
Host
Vacancies
Qualified

Hosts
2 Oct 2009
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Copenhagen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Brazil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2015 World Cup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
22 Aug–6 Sep 2015
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) various
2

European Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omen%27s_European_qualification)
4–9 Jan 2016
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Ankara ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1

African Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pics_%E2%80%93_Women%27s_African_qualification&action=edit&redlink=1)
Jan–Mar 2016
TBD
1

South American Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pics_%E2%80%93_Women%27s_South_American_qualificat ion&action=edit&redlink=1)
Jan 2016
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1

North American Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pics_%E2%80%93_Women%27s_North_American_qualificat ion&action=edit&redlink=1)
10–16 May 2016
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1

Asian Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omen%27s_qualification#World_qualification_tournam ent) *
May 2016
1

World Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omen%27s_qualification#World_tournament)
3

Intercontinental Qualifier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omen%27s_qualification#Intercontinental_tournament )
1

Total
12

همه قاره ها مسابقات انتخابی جدا دارند جز اسیا که طبق توضیحات ویکی بدین شکله :

The Asian Qualifier will be combined with the World Qualifier. The best asian team of the tournament will qualify as the Asian
Qualifier winners, while the top three teams except the best asian team will also qualify for the Olympic Games.

این یعنی همون تقریبا دوره های قبل و مسابقات انتخابی در ژاپن که البته باز یه ابهام دیگه ای داره و اونم اینکه تا دیروز ویکی جدول تیمهای شرکت کننده رو که زده بود از اسیا ایران به عنوان بهترین رنک اسیا داخلش بود اما امروز ایران حذف شده و چین و کره و تایلند اومدن

از طرفی در لینک ویکی پدیای قهرمانی اسیا که در تهران برگزار میشه هم حرفی از المپیک زده نشده :

احتمالا این ادیت اشتباه سایت ویکی پدیا باشه و قاعدتا تصویب شده بود قهرمان اسیا هم به المپیک مستقیما راه پیدا کنه . اما به هر حال شایدم قوانین عجیب FIVB در اخرین لحظات مانع این کار بشه :دی

EhsanCPU
24-06-2015, 15:10

لینک داخلی باشگاه خبرنگاران :
پیام سرمربی والیبال آمریکا به مردم كشورش در مورد ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

albertxx
24-06-2015, 18:53
یه چیز در مورد بازی با آمریکا هست اینه که آمریکا اگه اشتباه نکنم تا حالا جلوی این تیم تو این سالن بازی نکرده بود (( خیلی وقته فکر کنم ))
و همچین جوی واسش نا آشنا بوده !

صد در صد بازی با لهستان پا یا پای خواهد بود !
لهستان تو این سالن بازی کرده و به جوش آشناست !

سخته بخوایم بگیم چون آمریکا رو بردیم که قهرمان جهان بود
پس لهستان و روسیه رو هم قاطعانه 3-0 میبریم
از اون طرف هم لهستان بیخیال نمیشه چون منجر به حذفش میشه !

omidscafild
24-06-2015, 20:06
مثل اینکه وضعیت کورک جدی هست و به بازی روز جمعه نمیرسه . بنابراین دیگه فک نکنم کار سختی داشته باشیم . امیدوارم بچه ها مثل بازی با آمریکا از همون اول باقدرت شروع کنن تا دو پیروزی شیرین دیگه رو کسب کنیم .
حداقل کورک به بازی دوم برسه که بهانه باخت نداشته باشن دیگه .

and-roid2
25-06-2015, 00:10
طرفداری- یکی از مهم ترین تغییراتی که در قوانین لیگ جهانی سال 2015 رخ داده، اهمیت تعداد پیروزی هاست که این مورد را در الویت اول رده بندی تیم ها قرار داده و امتیاز کسب شده توسط تیم ها در اولویت دوم برای رده بندی قرار دارد.

مطرح شدن این موضوع یک ابهام در ذهن والیبال دوستان ایرانی ایجاد کرده بود که اینک مشخص می شود که موضوع مطرح شده صحت دارد و تیمی در رده بندی مرحله گروهی لیگ جهانی امسال بالاتر از رقیبانش قرار خواهد داشت که تعداد بردهای بیشتری داشته باشد.
مثال واضح برای روشن شدن این قانون، گروه اول بازی های لیگ جهانی است که تیم ایتالیا با 5 برد و 13 امتیاز بالاتر از صربستان 14 امتیازی قرار دارد که با چهار برد، یک پیروزی کمتر از این تیم کسب کرده است.
به این ترتیب ملی پوشان والیبال کشورمان که در حال حاضر با 4 برد و 13 امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی گروه دوم بازی ها قرار دارند، تنها در صورتی می توانند بالاتر از لهستان (6 برد و 16 امتیاز) قرار بگیرند که دو بازی خانگی مقابل این تیم را برده و ضمن بالا بردن امتیازات، تعداد بردهایشان را به عدد شش رسانده و با این تیم برابر شوند.
در صورت رخ دادن این اتفاق چون تعداد بردها مساوی خواهد شد، امتیاز دو تیم ملاک رده بندی است و این یعنی پیشی گرفتن تیم ملی والیبال کشورمان از لهستان.

and-roid2
25-06-2015, 11:04
وضعیت کورک امروز مشخص می‌شود

وضعیت نهایی امتیاز آورترین بازیکن لیگ جهانی والیبال برای بازی مقابل ایران پس از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی لهستان مشخص می‌شود.

بارتوژ کورک، امتیاز آورترین بازیکن تیم ملی والیبال لهستان روز گذشته (چهارشنبه) در هیچ‌کدام از تمرینات تیمش در تهران پیش از بازی با تیم ملی ایران در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال شرکت نکرد.

به گزارش تسنیم، وی قبل از سفر به ایران در یکی از تمرینات تیمش به هنگام اسپک زدن دچار مصدومیت کمر شد اما به گفته پزشکان تیم لهستان آسیب‌دیدگی او جدی نیست. با این وجود این مسئله به دلیل درد زیاد روی عملکرد او در نخستین بازی ایران و لهستان در روز جمعه تأثیرگذار خواهد بود.

در هر حال وضعیت نهایی کورک برای بازی مقابل ایران پس از تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی لهستان مشخص می‌شود.

در صورتی که کورک نتواند فردا شب به میدان برود، جاکوب یاروژ جانشین این بازیکن در بازی مقابل ایران خواهد بود.

and-roid2
25-06-2015, 11:57
سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 14 بازیکن تیم کشورمان برای دو دیدار مقابل لهستان را اعلام کرد.

سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ اسامی 14 بازیکن ایران برای دو دیدار با لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی را اعلام کرد. بر این اساس سعید معروف، سید محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میزرزاجان‌پور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد حسن صنوبر، حمزه زرینی، میلاد عبادی‌پور، مهدی مرندی و علی شفیعی 14 بازیکن ایران در این دو مسابقه خواهند بود.

بدین ترتیب تیم ایران با یک تغییر نسبت به دیدار با تیم‌های روسیه و آمریکا به میدان می‌رود که حمزه زرینی به جای فرهاد قائمی در ترکیب قرار گرفته است.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان ساعت 21 روزهای جمعه و یکشنبه پنجم و هفتم تیر در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

Gilopa
25-06-2015, 12:22
سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 14 بازیکن تیم کشورمان برای دو دیدار مقابل لهستان را اعلام کرد.

سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ اسامی 14 بازیکن ایران برای دو دیدار با لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی را اعلام کرد. بر این اساس سعید معروف، سید محمد موسوی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میزرزاجان‌پور، مهدی مهدوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، امیر غفور، محمد حسن صنوبر، حمزه زرینی، میلاد عبادی‌پور، مهدی مرندی و علی شفیعی 14 بازیکن ایران در این دو مسابقه خواهند بود.

بدین ترتیب تیم ایران با یک تغییر نسبت به دیدار با تیم‌های روسیه و آمریکا به میدان می‌رود که حمزه زرینی به جای فرهاد قائمی در ترکیب قرار گرفته است.

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان ساعت 21 روزهای جمعه و یکشنبه پنجم و هفتم تیر در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

ورزش 3 هم یه حرفهای میزنه چه ربطی داره که با اطمینان نوشته حمزه زرینی به جای فرهاد قائمی در ترکیب اصلی قرار گرفته . اسامی 14 بازیکن رو اعلام کرده کواچ فقط همین .. حمزه زرینی خیلی بازیشو رو دوست ندارم ساعدهاش اصلاٌ جفت و جور نیست و در گذشته تیمها با آنالیز این بازیکن سرویسهاشون رو به دست زرینی میزدند . ولی پشت خط زن بدی نیست و میتونه گاهی به کمک تیم بیاد با این شرط که روحیه خوبی داشته باشه

hojjatinho
25-06-2015, 13:53
از اونجا که خبرگزاری های داخلی ( بخونین کپی گزاری ها :دی ) متن ها رو زحمت نگارش نمی دن و با کپی و پیس کار رو پیش می برن این اشتباه رو ورزش 3 و خبرانلاین و چند تا خبرگزاری دیگه داشتن که حمزه زرینی رو به جای فرهاد قائمی تیتر زدن در حالی که توی متن خبر مشخص هست که زرینی جانشین معنوی نژاد شده .

majid322
25-06-2015, 14:21
بچه ها کسی تونست بلیت بگیره ؟؟ من دو تا با موفقیت گرفتم :n02:

and-roid2
25-06-2015, 20:30
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: به ایران آمده‌ایم که دو بازی را ببریم و برویم.

به گزارش "ورزش سه" از فارس، استفان آنتیگا در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان در نشست خبری حاضر شد و در مورد این بازی اظهار داشت: صحبت خاصی ندارم ما به ایران آمده‌ایم که 2 بازی با تیم ملی این کشور انجام دهیم و با پیروزی ایران را ترک کنیم.

وی درمورد غیبت کرک، بازیکن کلیدی تیمش خاطر نشان کرد: وی از ناحیه کمر مصدوم شده است و یروژ جایگزین وی خواهد شد که فصل خوبی را هم پشت سر گذاشته است.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان ادامه داد مشکلی با غیبت وی نداریم و به راحتی یک بازیکن را جایگزین کرک می‌کنیم سال گذشته هم همین اتفاق برای ما افتاد و توانستیم به کار خود ادامه دهیم.

=======================

باشه به همین خیال باش...:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

teraktor2003
25-06-2015, 21:00
این مربی لهستان بنده خدا نمی دونه ایرانی جماعت برن رو روحیه ش بدتر جواب می ده...نمونه ش بازی ایران کره جنوبی...اگه 1 درصد احتمال برد لهستان رو می دادم با حرفایی که زد دیگه مطمئن شدم کارشون تمومه...

MR.CART
25-06-2015, 23:34
اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QUALIFICATION SYSTEM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @Reza31001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
hojattinho درست میگه اگه شما به این لینک برید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] en%27s_qualification
میبینید برایasian qualifierنوشته سه تیم اول در رنکینگ اسیا+تیم های دیگه میرن تو مسابقان انتخابی ژاپن که فکر کنم خرداد سال بعد برگزار میشه شرکت کنند
این یعنی با قهرمانی اسیا سهمیه ای بدست نمیاد
اطلاعات کاملش تو لینک ویکی هست بخونید.

Mohammad
26-06-2015, 00:03
14 والیبالیست لهستان برای بازی با ایران

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان اسامی چهارده بازیکن تیمش را برای دیدار با ایران در لیگ جهانی 2015 معرفی کرد.
تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان ساعت 21 روزهای جمعه و یکشنبه پنجم و هفتم تیرماه در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

«استفان آنتیگا» سرمربی تیم ملی والیبال لهستان اسامی 14 بازیکن خود را برای دو دیدار برابر ایران اعلام کرد که به قرار زیر است:

پیوتر نواکوفسکی، یاکوب یَرُش، بارتُش کورک، آندری ورونا، فابیان دیژیزگا، گیژِگُش وُماچ، میکال کوبیاک، پیوتر گاسِک، پاوِل زاتُرسکی، مارچین مُزدُنِک، ماتئوش میکا، رافال بوشِک، بارتُش بِدنُرش و ماتئوش بیئِنیئِک

Gilopa
26-06-2015, 11:05
متاسفانه تیم قهرمان آسیا به ریو 2016 صعود نمیکنه ...

اجلاسی که در سال 93 در تایلند فکر میکنم برگزار شد پیشنهاد فدراسیون ایران و استرالیا مبنی بر حضور مستقیم تیم قهرمان آسیا بررسی شد اما این موضوع پذیرفته نشد و از طرف دیگه سال ۲۰۰۴ یک قرارداد بین فدراسیون جهانی والیبال و فدراسیون ژاپن بسته شد تا تورنمنت انتخابی المپیک در این کشور برگزار شه هنوز هم این قرارداد لغو نشده است و اعتراض در اینجاست که چرا باید در این تورنمنت تیمی غیر آسیایی حضور داشته باشه ؟
در رابطه با سهمیه المپیک در ریو 2016... 12 تیم حاضر میشند ..
جام بین قاره ای ژاپن با حضور هشت تیم برگزار میشه. تیم های قهرمان و نایب قهرمان این رقابت ها و بهترین تیم آسیا (بدون توجه به رنکینگ و با توجه به رتبه تیم در مسابقات) مجوز حضور در بازی های المپیک رو به دست میاره. هرجور حساب میکنم ایران از همین طریق به راحتی میتونه صعود کنه .هشت تیم در این رقابت ها شرکت می کنند که شامل تیم دوم نورسیکا، تیم های دوم و سوم اروپا، تیم دوم آمریکای جنوبی و چهار تیم از آسیا هستند که بهترین تیم آسیایی و قهرمان مسابقات به المپیک ریو صعود میکنند .
مسابقات دیگه ای برای سهمیه المپیک با حضور چهار تیم ژانویه و می سال 2016 برگزار می شه که اوج بی انصافی fivb اینجا مشخصه : تیم سوم نورسیکا، تیم سوم آمریکایی جنوبی، تیم های دوم و سوم قاره آفریقا توش شرکت می کنند و قهرمان به بازی های المپیک صعود می کنه.
کلاٌ نفوذ قاره های دیگه بیشتر از آسیاست . حتی افریقا هم صعود مستقیم داره تازه تیمهای دوم و سومش بازم شانس صعود دارند . افریقایی که تنها 2 تیم شاید خوب مثل مصر و تونس داره .
ایران باید تمام توانش رو برای سهمیه المپیک بذاره و حتی به طور حرفه ای فکر کنه و سعی کنه به فینال مسابقات جهانی برسه ( خارج از توان بچه های ما نیست ) باید تمام راه ها برای صعود رو جدی بگیره وگرنه مثل دوره قبل از کانادا میبازیم بعد همون کانادا به استرالیا میبازه ما صعود نمیکنیم . کی فکرشو میکرد ؟

and-roid2
26-06-2015, 11:50
بازیکن سرعتی و مدافع بلند قامت تیم ملی والیبال روسیه، بعد از رهایی از مصدومیت به لیست تیمش برای بازی با ایالات متحده بازگشت.

طرفداری- نام دیمیتری موزرسکی، ستاره تیم ملی روسیه در ترکیب اصلی این تیم برای دو بازی مقابل امریکا وجود دارد.
به گفته والی وود، موزرسکی که 8 مسابقه تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد اکنون در شرایط خوبی به سر می برد و آماده بازی است.

Gilopa
26-06-2015, 12:17
بازیکن سرعتی و مدافع بلند قامت تیم ملی والیبال روسیه، بعد از رهایی از مصدومیت به لیست تیمش برای بازی با ایالات متحده بازگشت.

طرفداری- نام دیمیتری موزرسکی، ستاره تیم ملی روسیه در ترکیب اصلی این تیم برای دو بازی مقابل امریکا وجود دارد.
به گفته والی وود، موزرسکی که 8 مسابقه تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد اکنون در شرایط خوبی به سر می برد و آماده بازی است.

هی وای من :n03: نمیخوام ارزشهای تیممون رو پایین بیارم اما حضورش در 2 بازی با ایران خیلی نگران کنندست . آخه شانسو نگاه الان وقت اومدنه ؟ مگر اینکه امریکا رو بتونند با حضورش ببرند که به نفع ما هم میشه

MR.CART
26-06-2015, 13:03
البته یه اشتباهی کردم اصلا قهرمان جام ملت های والیبال تو هر قاره ای سهمیه المپیک نمیگیره بلکه تیم اول اون قاره و (فکر کنم) تیم های دوم و سوم و پایینتر مجوز شرکت به "مسابقات انتخابی المپیک" رو میگیرن واسه هر قاره این انتخابی مجزا برگزار میشه.ولی انتخابی آسیا با بقیه کشور ها انجام میشه.

Gilopa
26-06-2015, 13:05
البته یه اشتباهی کردم اصلا قهرمان جام ملت های والیبال تو هر قاره ای سهمیه المپیک نمیگیره بلکه خود قهرمان و (فکر کنم) تیم های دوم و سوم و پایینتر مجوز شرکت به "مسابقات انتخابی المپیک" رو میگیرن واسه هر قاره این انتخابی مجزا برگزار میشه.ولی انتخابی آسیا با بقیه کشور ها انجام میشه.

نه عزیز به غیر از آسیا قهرمان بقیه قاره ها مستقیم به المپیک صعود میکنند و بقیه تیمها هم در بالا توضیح دادم

MR.CART
26-06-2015, 13:18
نه عزیز به غیر از آسیا قهرمان بقیه قاره ها مستقیم به المپیک صعود میکنند و بقیه تیمها هم در بالا توضیح دادم
این لینک مال سهمیه المپیک 2012 است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] en%27s_qualification
تو جام ملت های 2011 صربستان قهرمان میشه ولی تو جدول Qualification summary اسم ایتالیا جلوی سهمیه اروپاست
و اگه صربستان با قهرمانی سهمیه میگیره چرا تو انتخابی اون سال شرکت کرد با ما هم بازی کرد؟؟؟
یا اصلا بیایم به امسال:
تو جدول هاش همه جاشو بخونید جایی ننوشته مثلا تیمی با قهرمانی اروپا سهمیه میگیره فقط نوشته European Qualifier یا همون انتخابی که تو المان برگزار میشه+تازه جام ملت های 2015 اروپا تو بلغارستان و ایتالیا برگزار میشه

Gilopa
26-06-2015, 13:21
این لینک مال سهمیه المپیک 2012 است
تو جام ملت های 2011 صربستان قهرمان میشه ولی تو جدول Qualification summary اسم ایتالیا جلوی سهمیه اروپاست
و اگه صربستان با قهرمانی سهمیه میگیره چرا تو انتخابی اون سال شرکت کرد با ما هم بازی کرد؟؟؟
یا اصلا بیایم به امسال:
تو جدول هاش همه جاشو بخونید جایی ننوشته مثلا تیمی با قهرمانی اروپا سهمیه میگیره فقط نوشته European Qualifier یا همون انتخابی که تو المان برگزار میشه+تازه جام ملت های 2015 اروپا تو بلغارستان و ایتالیا برگزار میشه

ویکی پدیا قابلیت ویرایش توسط افراد عادی رو داره و صد در صد صحیح نیست .. صحبتهای داور زنی و سعید معروف که در متن ماجرا قرار دارند رو بخونید متوجه میشید تمام قاره ها مستقیماٌ صعود میکنند . تو Fivb هم یه جا کاملاٌ توضیح داده که الان دارم میرم بیرون فرصت ندارم بذارم . اما فعلاٌ صحبت معروف رو میذارم :

عدم صعود مستقیم قهرمان آسیا به مسابقات المپیک مشکل‌ساز نخواهد شد؟
فدراسیون جهانی والیبال نسبت به والیبال آسیا کم لطف است. نمود عینی این کم لطفی را می‌توان در عدم صعود مستقیم قهرمان آسیا به المپیک دید. در تمام قاره‌ها قهرمان مستقیما راهی المپیک می‌شود اما در آسیا هنوز شیوه قبلی پابرجاست. ما از این شیوه کاملا مطلع هستیم. از طرفی تیم ملی ایران امسال از نظر تجربه جهانی تیم بهتری نسبت به ادوار گذشته است. شرایط بهتری در تیم مهیا است و حمایت‌های خوبی از والیبال می‌شود. با این حال رفتن مستقیم به المپیک از طریق جام جهانی بسیار سخت است زیرا تنها تیم اول و دوم به المپیک می‌روند. خوشبختانه مسابقات مقدماتی المپیک هم برگزار می‌شود که می تواند میدان خوبی برای کسب سهمیه المپیک باشد. امیدوارم جواز حضور در المپیک را برای نخستین بار به دست آورده و افتخاراتمان را کامل کنیم.

+

الان یه لحظه سریع نگاه کردم تو سایتای خارجی .. ممکنه شما هم درست بگید .. تفاوت در اینه که انتخابی قاره آسیا را با گزینشی المپیک ادغام کرده ولی در قاره های دیگه خود تیمهای همون قاره با هم مسابقه میدند .
کلاٌ من گیج شدم نمیدونم باید به کدوم منبع اطمینان کرد . یکی بره fivb لینکشو در بیاره من پیداش نمیکنم .

Gilopa
26-06-2015, 13:27
پست بالا ویرایش شد ..
به امید برد امشب

MR.CART
26-06-2015, 13:47
درسته پیج های ویکیپدیا به راحتی ویرایش میشن ولی هر کدوم یه ناظر هم دارن که اون پیج ها رو نظارت میکنن مثلا من میخواستم یه تغییری تو پیج GTA V بدم سیو کردم روز بعد که اومدم دیدم مطلبی که ادیت کردم برداشته شده
بهر حال منم دنبال لینک FIVB میگردم جواب قطعی رو پیدا کنم

MR.CART
26-06-2015, 14:11
این لینک

Apart from the host countries, another seven teams – determined as per the European Ranking that will be released after completion of this year’s European Championships – will join the quest for the sole spot at stake to make it to the 2016 Olympic Games in Rio de Janeiro. The second and third-placed teams of each tournament will have another chance to crown their Olympic dreams by participating in the World Olympic Qualification Tournaments that will be held in late May and early June 2016 in Japan.
قسمت بولد میگه میزبان که همون آلمانه+هفت تیم اول رده بندی قاره اروپا که بعد از پایان جام ملت های اروپا رده بندیشون مشخص میشه میرن به برلین و در انتخابی شرکت میکنن تیم های دوم و سوم این تورنومنت هم شانس صعود دارن که با تیم های اسیایی میرن ژاپن مسابقه میدن.

Gilopa
26-06-2015, 14:40
این لینک

Apart from the host countries, another seven teams – determined as per the European Ranking that will be released after completion of this year’s European Championships – will join the quest for the sole spot at stake to make it to the 2016 Olympic Games in Rio de Janeiro. The second and third-placed teams of each tournament will have another chance to crown their Olympic dreams by participating in the World Olympic Qualification Tournaments that will be held in late May and early June 2016 in Japan.
قسمت بولد میگه میزبان که همون آلمانه+هفت تیم اول رده بندی قاره اروپا که بعد از پایان جام ملت های اروپا رده بندیشون مشخص میشه میرن به برلین و در انتخابی شرکت میکنن تیم های دوم و سوم این تورنومنت هم شانس صعود دارن که با تیم های اسیایی میرن ژاپن مسابقه میدن.

اره درسته ..
یعنی باید برای معروف و داورزنی تاسف خورد که هنوز نمیدونند شرایط صعودشون دقیقاٌ چیه ...

Mohammad
26-06-2015, 14:57
اره درسته ..
یعنی باید برای معروف و داورزنی تاسف خورد که هنوز نمیدونند شرایط صعودشون دقیقاٌ چیه ...

واقعا !! تا همین 2 3 روز پیش قول میدم هیچکس حتی همین فدراسیون نشین ها هم نمی دونستن (توجه نداشتن) تعداد برد ملاک هست نه امتیاز ! این بحث جدید که بماند ... باور کنید اگه می دونستن در بازی با لهستان ست 5 رو اونقدر شل و بی انگیزه بازی نمی کردن؛ چون دلخوش به همون 1 امتیاز بودن. نکته مثبت اینکه ما ایرانی ها همیشه باید تحت بدترین شرایط قرار بگیریم تا بهترین نتایج رو بگیریم ! به امید برد امروز.

and-roid2
26-06-2015, 15:44
هی وای من :n03: نمیخوام ارزشهای تیممون رو پایین بیارم اما حضورش در 2 بازی با ایران خیلی نگران کنندست . آخه شانسو نگاه الان وقت اومدنه ؟ مگر اینکه امریکا رو بتونند با حضورش ببرند که به نفع ما هم میشه

بقول یکی از نظرهای کاربران:

اتفاقا بهتره،اگه امریکا جلو روسیه به درد سر بیفته ممکنه بازی با لهستان خیلی جدیتر بازی کنه
+
خودم فعلا مشکل اصلیمون رو لهستان میدونم! ما باید اول دو برد شیرین از لهستان بدست بیاریم تا نگرانی از بابت روسیه برطرف بشه..
اگه هم روسیه دو بازی رو بتونه از امریکا ببره به نفع ما میشه و امریکا دو بازی اخرشو با لهستان شل نمیگیره.

smahdis
26-06-2015, 15:56
دوستان از وقتی تو این تاپیک در مورد صعود تیم ها بر اساس تعداد بردها خوندم، یه حسی به من میگه فدراسیون ایران هم تازه فهمیدن و محتشمیان هم تازه فهمیده و امشب این موضوع رو خواهد گفت!

Gilopa
26-06-2015, 17:43
بقول یکی از نظرهای کاربران:

+
خودم فعلا مشکل اصلیمون رو لهستان میدونم! ما باید اول دو برد شیرین از لهستان بدست بیاریم تا نگرانی از بابت روسیه برطرف بشه..
اگه هم روسیه دو بازی رو بتونه از امریکا ببره به نفع ما میشه و امریکا دو بازی اخرشو با لهستان شل نمیگیره.

آخه بدبختی میدونی چیه ؟ موزرسکی بعد مدتها داره اولین بازیش رو جلو امریکا میکنه که مطئمناٌ کیفیت کارش در این 2 بازی خیلی پایینتر از بازی با ایران خواهد بود . گرچه معتقدم بردن روسیه در ورزشگاه آزادی دست خودمونه و موزرسکی هم نمیتونه معجزه کنه مگر اینکه ما بد بازی کنیم .

hojjatinho
26-06-2015, 19:25
خب فید مسابقه امشب هم فعال شده ...

دوستانی که می خوان بازی رو با کیفیت HD ، با صدای ورزشگاه ، بدون گزارشگر و البته بدون سانسورهای احتمالی! ببینند از این فرکانس و این فید استفاده کنند :

ایران -- لهستان

ماه*واره : Eutelsat 7A 7E

فرکانس : 11070 V 7200

کد : CW: A7 BE 7F E4 00 95 FF 94

smahdis
26-06-2015, 20:13
بله همانطور که پیش بینی شد، ،گزارشگر هم اعلام کرد که ملاک برد هست. هم شبکه 3 و هم شبکه ورزش.

این قانون رو تازه رو کردن که کسی در ایران خبر نداشته؟

smahdis
26-06-2015, 21:23
واقعا افتضاح بود، پوشش های عقب زمین. چه امتیازاتی از دست دادیم.

واقعا باز هم بچه ها بی فرهنگی کردن و همه شون سر داور داد میزدن که داور دوم متذکر شد.

چقدر مشکل پخش داشتن، شبکه HD هم همینطور بود؟ یعنی اینا با این نوع پخششون اگه میزبانی رو از دست ندن شاهکاره.

alish78
26-06-2015, 22:04
قائمی به معنی واقعی کلمه گند زد

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

Dadashmohammad22
26-06-2015, 22:37
یه جورایی قانع شدم دلیل باخت 2 ست نبود میرزاجانپور بود
امیدوارم این ست آخرم ببریم که خیلی بهش نیاز داریم

campuzlit
26-06-2015, 22:37
روسیه با موزرسکی هم 3-0 باخت. تنها شانس صعود ایران برد ست پنجم دیدار امشب. به امید پیروزی.

mohammad_f29
26-06-2015, 22:40
باز هم استاد كُرده:

ميرزاجانپور، خب از اكسيژني كه بهش ميدن نشون ميده اكسيژن نرسيده به اين جوون خوش قد و بالاي كشورمون
.
.
.
.
.
ميگن جواد خياباني خودشو از بالكن خونشون پرت كرده پايين

albertxx
26-06-2015, 22:46
آقا یه سوال

فقط بردن مهمه ؟؟
مثلا 3-2 ببریم با 3-0 فرقی نداره ؟؟

فقط باس ببرین ؟

قوانین مذخرفی گذاشتن !!

smahdis
26-06-2015, 23:01
آره برد مهمه، اگر 2 تا تیم برداشون برابر بود، امتیازهاشون رو مقایسه میکنند.

عجب بازی بود امشب.

campuzlit
26-06-2015, 23:06
واقعا عجب بازی بود. ست 2 و 3 ایران واقعا بد بازی کرد .

لهستانی خوب روی دریافت سرویس کار کرده بودن و سرویس های هدف دار ایران رو تقریبا خوب کنترل کردن. در تیم خودمون هم قائمی خوب نبود به درد اسپک زدن نمی خوره. عبادی پور هم امشب زیاد جالب نبود. شانس آوردیم کورک نبود وگرنه...

پ.ن: مجری شبکه سه خیلی تو آفساید بود نمی تونست 5 دقیقه حرف بزنه فقط چرت و پرت می گفت بنده خدا اسم بازیکنا رو هم درست بلد نبود همش میگفت دژیزگا نمی دونست اصلا تو بازی نیست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
26-06-2015, 23:10
موسوی بعضی وقتا حرکات زشتی انجام میده !!:n41:

and-roid2
26-06-2015, 23:13
عجب بازی نفس گیری شد امشب...اصلا فکرش رو نمیکردم بازی به اینجا کشیده بشه.:n04:
ولی باز خداروشکر تونستیم برد رو ازشون بگیریم که مهمتر بود وگرنه چی میشد میباختیم ):

هنوز در تعجبم چرا میرزاجانپور از بازی بیرون رفت تیم کلا بهم ریخت |:
داوری افتضاح بود واقعا!انقدر داور باید بی عرضه باشه؟؟!!:n21:

albertxx
26-06-2015, 23:18
چیزی که چند روز قبل هم راحت پیش بینی شد !
کاملا مشخص بود لهستان رو مثل آمریکا نمیشه راحت برد !
لهستان به جو این سالن آشنا بود و راحت وا نمیداد !

نبود میرزاجانپور قشنگ تیمو بهم زد
اگه نمی اومد شاید میباختیم !
و شاید هم اگه مشکل واسش پیش نمی اومد بازی به ست 5 نمی کشید !

داور بازی هم از کشور دوست و همسایه بی عرضه بحرین !
کلنگ !
به معنای واقعای کلمه ...

اون کوبیاک هم شاخش شکسته شد حال کردم !
بازی یکشنبه میتونه سخت تر باشه !

Mohammad
26-06-2015, 23:21
تبریکـــــ ! بازی سخت، نفس گیر و پر استرسی بود !
لهستان هنوز یه باخت دیگه به ما بدهکاره ! بمونه واسه یکشنبه !

pedramh
26-06-2015, 23:28
تبریک بابت برد
عجب بازی پر هیجان و نفس گیری بود. خداروشکر که آخرش ما بردیم وگرنه شرایطمون برا صعود خیلی تخیلی (اگه نگم غیر ممکن) میشد.
نمیدونم تاثیر میرزاجانپور بود یا چی ولی دو ستی که تو بازی نبود واقعا تیم خوب کار نکرد. قائمی امسال اصلا در حد و اندازه های خودش نبوده متاسفانه.
در مورد تماشاگرا یه نکته که من رو خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی تیم عقب میافته ساکت میشن، در صورتی که دقیقا تیم وقتی باخته به حمایت و تشویق اونا نیاز داره. مخصوصا تیم احساسی مثل تیم ما که تقاوت روحیه بازیکن ها خیلی واضح موقع برد و باخت خودش رو نشون میده. شاید تماشاگر ها باید یاد بگیرن که حمایت و تشویق فقط برا تیم برنده نیست.

farhangian-1355
26-06-2015, 23:34
تبریک به همه .این بازی نشان داد که نبود میرزاجانپور توی این تیم چه مصیبته.انصافا" عادل غلامی هم امروز بازی خوبی را ارایه کرد.امیدوارم یکشنبه سه امتیازی ببریم و کار را به اما واگر نسپاریم.

campuzlit
26-06-2015, 23:35
در مورد تماشاگرا یه نکته که من رو خیلی اذیت میکنه اینه که وقتی تیم عقب میافته ساکت میشن، در صورتی که دقیقا تیم وقتی باخته به حمایت و تشویق اونا نیاز داره. مخصوصا تیم احساسی مثل تیم ما که تقاوت روحیه بازیکن ها خیلی واضح موقع برد و باخت خودش رو نشون میده. شاید تماشاگر ها باید یاد بگیرن که حمایت و تشویق فقط برا تیم برنده نیست.

کاملا موافقم ست سوم وقتی ایران عقب بود تماشاگرا هم روحیه تشویق نداشتن و این اصلا خوب نیست. باز هم خوبه عقل مسئولین رسیده یه نفر گوینده جو بده (عجب لغتی) رو آوردن برای تحریک تماشاگرا که کارش هم خوبه.

Mohammad
26-06-2015, 23:47
کوبیاک: جو سالن شگفت انگیز بود

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: ایران امشب خیلی خوب بازی کرد و جو سالن نیز شگفت انگیز بود.
کوبیاک در نشست مطبوعاتی بعد از شکست پیروزی تیم ملی لهستان مقابل ایران در لیگ جهانی گفت: این پیروزی را به ایران تبریک می‌گویم. آنها امشب خیلی خوب بازی کردند.
وی ادامه داد: حرف زیادی برای گفتن ندارم. ای کاش داور برای هر دو تیم خوب قضاوت می‌کرد. این داوری برای این سطح از بازی‌ها قابل قبول نیست.
وی در مورد اینکه آیا تاثیر هواداران ایرانی را حس کرده است، اظهار داشت: این جو را احساس کردم. بدون شک این جو شگفت انگیز است. بازی بسیار نزدیک بود. ایران در مسابقه حساسی پیروز شد.

معروف:داور می‌خواست به سودلهستان قضاوت‌کند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: داور دوم قصد داشت در ست پنجم به نفع لهستان قضاوت کند اما اعتراض به موقع ما کارساز شد.
سعید معروف در نشست مطبوعاتی بعد از پیروزی شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در لیگ جهانی گفت: به کاپیتان لهستان که ما را اذیت کرد و جور همه را کشید تبریک می‌گویم. کمی از باخت ترس داشتیم. این مسئله باعث شد کارایی لازم را نداشته باشیم.
وی افزود: تماشاگران کمک کردند و در جایی که همه فکر می‌کردند بازی تمام شده به مسابقه برگشتیم. روز یکشنبه بازی سخت تر خواهد بود.
کاپیتان ایران در مورد عصبانیتش در ست پنجم گفت: در لحظات حساس اشتباهاتی پیش می‌آید. تیم حریف در لحظه‌ای در خواست ویدئو چک کرد که منطقی نبود. داور دوم می‌خواست به سود لهستان قضاوت کند. فکر می‌کنم داور اشتباه عمد نداشت و اعتراض ما به موقع بود.

===

معروف واقعا یه کاپیتان و رهبر به تمام معناست !

aliano
27-06-2015, 00:05
بعضاً حرکات بازیکنای ما بخصوص موسوی مشمئز کننده ست.

rozbeh85
27-06-2015, 00:10

من از رادبو شنیدم، چیکار کرده؟

Gilopa
27-06-2015, 00:17
تبریک میگم این برد شیرین رو ...:n12:
ازونجایی که به امتیاز هم نیاز داریم باید تلاشمون بر این باشه بازی بعدی رو 3 امتیازی ببریم که وقتی تعداد بردها مساوی شد به مشکل بر نخوریم.
نبود میرزاجانپور به شدت حس شد و بار حملات روی دوش شهرام بنده خدا بود که تو یه صحنه خستگیش رو کاملاٌ نشون داد .قائمی هرچقدر دریافت کننده خوبیه پشت خط زن ضعیفیه طوری که معروف نمیتونه روش حساب ویژه ای باز کنه و این موضوع باعث شده بود میکا و دوستان به راحتی تیم رو دفاع میکردند چون تابلو بود یا شهرام یا موسوی قراره اسپک بزنند و اصلاٌ نیاز به آنالیز نداشت بیننده غیر حرفه ای هم متوجه قضیه میشد. مجتبی که به زمین برگشت دست معروف باز شد و تیم کلاٌ متحول شد ..شد همون تیمی که جلو امریکا بود .

خیلی باحال بود تیم به موسوی میگفت پرشی نزن کنترلی بزن سید هم میگفت نمیتونم آقا .. نمیتونم .. باز پرشی میزد:n02: عبادی پور امروز یه کوچولو دوباره سوتی میداد ولی در کل خوب بود و با سرویسهاش به تیم کمک کرد بارها. فقط به نظرم نباید تو ست دوم تو اون امتیاز حساس تک دفاع میشد . (ازونجایی که سابقه داره میگم )

+

عبادی پور به اشتباه تو مصاحبش گفته لهستان باید بره امریکا بازی کنه و کار سختی داره ... در حالی که لهستان هم مثل ما 2 تا بازی آخر رو میزبان هست .کلاٌ اینجور سوتی ها به نظرم شایسته یه بازیکن ملی در این سطح نیست . یا اینکه داورزنی و معروف نمیدونند نحوه صعود از گروه یا المپیک چجوریه و ازین دست مسائل .

Gilopa
27-06-2015, 00:33

قبول دارم حرکت موسوی و میرزاجانپور زشت بود اما یجور کری و تضعیف روحیه برای لهستانم بود و شاید حتی به موقع !
به نظرم پیش میاد برای هر تیمی .. بازیکنای ایتالیا خیلی ازین حرکات بدتر انجام میدند .. یا همین کوبیاک لهستان تو خیلی از بازیهای مهم حرکات عجیب انجام داده تو روسیه هم الکسی اسپریدونف کلاٌ رو اعصابه :n02:

اینم اضافه کنم بازیکنای ما تو بازی رفت تو لهستان چوب میزبانی لهستان رو خورده بودند و نمیخواستند تو این بازی تو ایران مجدداٌ به نفع لهستان سوت زده بشه . تو بازی رفت اگر یادتون باشه ویدیو چکی که ایران خواست نشون داده نشد و کواچ و بازیکنا به شدت معترض بودند .

Mohammad
27-06-2015, 00:49
خیلی باحال بود تیم به موسوی میگفت پرشی نزن کنترلی بزن سید هم میگفت نمیتونم آقا .. نمیتونم .. باز پرشی میزد

این صحنه خیلی جالب بود + صحنه ای که معروف و موسوی موقع دفاع رویه تور با هماهنگی قبلی اصلا دستشون رو بالا نیاوردن چون می دونستن می خواد با دستشون بازی کنه و توپ رو محکم بزنه:n02::n02:

Gilopa
27-06-2015, 00:51
راستی حیفم اومد نگم ..
سال قبلم گفتم پستهام موجوده بازم میگم عادل غلامی یه مهره گرانبها برای ایرانه .. انصافاٌ بهش کم لطفی میشه و کمتر تو چشمه .. همیشه در خدمت تیم بوده و کمترین خطا رو داره . چه سرویس چه اسپکهای سرعتیش . جدیداٌ هم دفاع روی تورهای عالی انجام میده چون هم پست موسوی هست معمولاٌ بازیش کمتر به چشم میاد ..

ببخشید که پستهام زیاد شد .. اما یکی یکی یادم میاد .
به امید برد بعدی ایران ... شب همگی بخیر :n12:

farhangian-1355
27-06-2015, 01:03
راستی حیفم اومد نگم ..
سال قبلم گفتم پستهام موجوده بازم میگم عادل غلامی یه مهره گرانبها برای ایرانه .. انصافاٌ بهش کم لطفی میشه و کمتر تو چشمه .. همیشه در خدمت تیم بوده و کمترین خطا رو داره . چه سرویس چه اسپکهای سرعتیش . جدیداٌ هم دفاع روی تورهای عالی انجام میده چون هم پست موسوی هست معمولاٌ بازیش کمتر به چشم میاد ..

ببخشید که پستهام زیاد شد .. اما یکی یکی یادم میاد .
به امید برد بعدی ایران ... شب همگی بخیر :n12:
به شدت با شما موافقم. در ضمن سبک خوشحالی کردنش و اینکه بسیار ادم محجوب و باوقاریه وغیرت مثال زدنیش.

albertxx
27-06-2015, 01:14
من از رادبو شنیدم، چیکار کرده؟

اگه اشتباه نکنم موقعی که ست پنجم 11-9 بود و ایران امتیاز 12 رو گرفت
موسوی و میرزاجانپور به مربی لهستان به حالت تمسخر گفتن ویدئو چک بده ! :n02:

اینکه این حرکت زشت بود یا نه کاری ندارم (( اگرچه از نظر خودم از نظر روحی خوب بود ))
ولی یادمون نره تیم های دیگه از این بدترن

همین کوبیاک
عملا یه وحشیه !
ولش کنن دلش میخواد همه رو بزنه و حرکاتش خارج از عرفه !

حرکت موسوی از نظر تضعیف روحیه و فشار عصبی خوب بود !

حتی یه صحنه هم موسوی و معروف سر کوبیاک همچین حرکتی زدن
همونجایی که موسوی و معروف دستشون رو کشیدن و کوبیاک توپ رو بیرون زد
موسوی و معروف خندیدین و از اون طرف وقتی کوبیاکو نشون داد اعصاب نداشت !
دقیقا بعدش کوبیاک تعویض شد
از نظر روحی فشار زیادی روش بود و امتیاز بدی رو از دست داده بود

اینجور فشار روانی و روحی بعضی مواقع کارسازه !

Esteghlal_Paydar44
27-06-2015, 02:10
یه خسته نباشید به کل تیم , کواچ , تماشاگران و همه ی بیننده ها .

همه میگن توی بازیه بعدی ما بازیه سختتری داریم اما من مطمئنم توی بازی بعدی بازیه راحتتری داریم , بیرون رفتنه میرزاجانپور خیلی تیمو بهم ریخت ! اصلا کاری به سطح بازیشون ندارم , وقتی یه سرمربی و کل بازیکنا روی یه بازیکن حساب باز میکنن , به یکدفعه اون بازیکن از زمین 2 ست خارج میشه یه جورایی تو بازیه بچه ها تاثیر میذاره . بازیه بعد اگه مشکلی نباشه خیلی راحتتر بازی میکنیم ...

و یه نکته ای که من واقعا دلم برای این مردم , برای این بچه ها , برای کلا این ملت میسوزه این بود که توی ست دوم یا سومش یادم نیست , بچه ها تقاضای ویدئو چک کردن , بعد داور دوم رفت دوربین روی تور رو بیاره نگو اصلا ضبط نکرده بودن اون صحنه رو !! که داوره دوم هی میومد به کواچ میگفت No Record !! یعنی واقعا جای تاسف داره توی کشور خودت بازی کنی درخواست ویدئو چک کنی حتی 1% هم شانس بازگشت امتیاز باشه بگن No Record !!!! که کاملا مشخص بود سعید معروف به مسئول پردازش ویدئو ها گفت مسخره کردین ؟!!!!

واقعا جای تاسف و تعجبه !!!

MR.CART
27-06-2015, 06:17
بچه ها اون صحنه که سعید و سید دستشون رو انداختن تا توپ بره تو اوت شاهکار بود این لینکش 2 مگابایته

mohsenfhm
27-06-2015, 09:53
دیشب مجری برنامه توپ و تور بین دو ست در مورد معروف چی میگفت ؟ من متوجه نشدم

وین رونی
27-06-2015, 10:22
به نظرتون تو بازی هایی در این سطح کسی می تونه روز بازی روزه بگیره؟
آخه میرزاجانپور که از حال رفت گفتم این بچه حتماً روزه گرفته الآن فشارش افتاده

and-roid2
27-06-2015, 11:00
دیشب دقت کردید معروف هر چی اومد جاخالی بندازه نا موفق بود؟! لهستانی ها دستشو خونده بودن.:n02:

befermatooo
27-06-2015, 11:59
دیشب دقت کردید معروف هر چی اومد جاخالی بندازه نا موفق بود؟! لهستانی ها دستشو خونده بودن.:n02:

دقیقا

دیگه دارن زیاده روی میکنند .

وقتی دریافت بد لهستانی ها می اومد تو زمینمون ، معروف بجای اینکه بزاره توپ بیاد تو زمین و بشه باهاش طراحی حمله کرد سریع میخواست بخوابونه تو زمین حریف و اما موفق نمی شد . قشنگ دو سه امتیاز رو از دست دادیم .

بازی زیبایی بود . واقعا نفس ها رو تو سینه حبس میکرد . انشالله بازی دوم یه حال اساسی تر میگیریم ازشون :n10:

این تیم روسیه هم قربونش برم به هیچ حریفی نه نمیگه وهمه رو تو دلش جا میده :n02:

Masoud King
27-06-2015, 12:08
سلام تبریک بابت این برد سخت و مهم

من موندم تو این جو سالن اینا چطوری بازی می کنن. واقعا تماشاگرای ما تو تشویق عالی هستن ..

لهستانی ها سرویس های موجی ایران رو اکثرا با پنجه می گرفتن و همین باعث شده بود تو دریافت زیاد مشکل نداشته باشن رو این سرویسا ولی عبادی و موسوی از سرویس های پرشی به حوبی استفاده کردن. زاتورسکی خیلی عالی و سریع هست و قدرت بازی خوانی بالایی داره ولی در مقابل مرندی فقط دریافت اولش حوبه و تو توپ گیری های آخر زمین موقع حمله حریف کمک خاصی نمیکنه و دریافتی هم بشه از طرف معروف هست بیشتر.

تو فاز حمله هم مشکل خاصی نداشتیم و فقط نبود میرزا جانپور برامون دردسر ساز شد. کلا تیم روند خودشو پیدا کرده و اتفاقات خاص می تونه مانع نتیجه نگرفتنمون تو آزادی بشه.

کوبیاک واقعا بازیکن باهوشی هست هرچند کلا رو اعصابه :دی امیدوارم کورک به بازی دوم هم نرسه.
به امید پیروزی تو بازی برگشت..

Gilopa
27-06-2015, 12:08
راستی دوستان چرا بازیهای ایران بر خلاف کشورهای دیگه یه روز در میون برگذار میشه ؟ همه تیمها تو 2 روز متوالی بازیها رو برگذار میکنند جز ایران که میزبانه

Masoud King
27-06-2015, 12:11
راستی دوستان چرا بازیهای ایران بر خلاف کشورهای دیگه یه روز در میون برگذار میشه ؟ همه تیمها تو 2 روز متوالی بازیها رو برگذار میکنند جز ایران که میزبانه
چون ایرانی ها خسته ان :دی

IRAN_KING
27-06-2015, 12:28
اواخر بازی وقتی تماشاچی ها اون صدای هو هو هو هو درمیاوردن یک لحظه فکر کردم رینگ بوکسه خیلی جو جالبی بود :n09:

and-roid2
27-06-2015, 12:49
بازی برزیل - استرالیا از شبکه ورزش در حال پخش هست......

campuzlit
27-06-2015, 14:38
نبود جایگزین مناسب برای میرزا خیلی زیاد خودش رو نشون داد. قائمی اصلا در حد پارسالش هم نیست. کلا فاز حمله و اسپک زدنش بسیار ضعیفه.

جدای از اینکه تیممون صعود میکنه یا نه دوست دارم بازی بعد رو با هر نتیجه ای فقط ببریم تا لهستان با مربی و کاپیتان بسیار مغرورشون رو سر جاشون بشونیم و به قول معروف شاخشون رو بشکنیم.

خدا به داوری بازی بعد رحم کنه داورها بسیار بی عرضه بودن. کوبیاک با اون دادوبیدادی که سر داور اول می کرد هر داور دیگه ای بود کمترین رفتارش تذکر سفت و سخت بود و به راحتی باید کارت می گرفت. آنتیگا و کوبیاک داشتن از ضعف داوری به شدت سوءاستفاده می کردن و اعتراض های الکی می کردن.

Mohammad
27-06-2015, 16:10
جدای از اینکه تیممون صعود میکنه یا نه دوست دارم بازی بعد رو با هر نتیجه ای فقط ببریم تا لهستان با مربی و کاپیتان بسیار مغرورشون رو سر جاشون بشونیم و به قول معروف شاخشون رو بشکنیم.

خدا به داوری بازی بعد رحم کنه داورها بسیار بی عرضه بودن. کوبیاک با اون دادوبیدادی که سر داور اول می کرد هر داور دیگه ای بود کمترین رفتارش تذکر سفت و سخت بود و به راحتی باید کارت می گرفت. آنتیگا و کوبیاک داشتن از ضعف داوری به شدت سوءاستفاده می کردن و اعتراض های الکی می کردن.

موافقم ! لهستان از جمله اون تیم هایی هست که حالا حالاها باهاش سر و کار داریم و باید چندین بار ببریمش تا بعدها راحت تر جلوش بازی کنیم. البته نباید فراموش کنیم این لهستان قهرمان جهان و تیم سوم رده بندی هست. سرویس های پرشی که ما دیشب می زدیم هر تیمی دیگه ای به جز لهستان با این آمادگی بود نمی تونست اینطوری مقاومت کنه ! خیلی آمادست، این ارزش کار تیم رو نشون میده.

اگه این دو تا داور تویه بازی رفت در لهستان بودن فاجعه میشد ! تازه اینجا تویه زمین خودمون با این جو اینطوری داوری کردن ! هرچند سعید معروف خیلی خوب جوسازی اونا رو جواب می داد یا خنثی می کرد ولی باز هم خیلی اذیت شدیم.

امشب روسیه با آمریکا بازی داره و بعید به نظر می رسه نتیجه ای جز برد 3 امتیازی آمریکا رقم بخوره. با احتساب برد احتمالی امشب آمریکا، این تیم 23 امتیازی، با 8 برد میشه. این یعنی اگه لهستان بازی فردا رو به ایران واگذار کنه و در بازی با آمریکا دو برد 3 امتیازی بیاره (سخت ولی شدنی) همه از نظر تعداد برد و هم از نظر امتیاز برابر میشن. (باخت 3 امتیازی به ایران)
از اون طرف برد 3 امتیازی ایران مقابل لهستان، همونقدر که وضعیت لهستان رو خطرناک می کنه وضعیت خودمون رو عالی می کنه ! در اون صورت ایران میشه تیم دوم گروه با 6 برد و 18 امتیاز؛ 1 امتیاز بیشتر از لهستان که این اتفاق عملا می تونه به احتمال خیلی زیاد برابر با صعود تیم از گروه حتی به عنوان تیم اول باشه.

حالت دیگه برد 2 امتیازی ایران مقابل لهستان هست. در این حالت ما تیم سوم می مونیم، با 6 برد و 17 امتیاز، ولی همچنان شانس خوبی برای صعود داریم و با برد مقابل روسیه احتمالا می تونیم به عنوان یکی از دو تیم صعود کنیم.

حالت دیگه باخت 1 امتیازی به لهستان هست. در این حالت شانسمون برای صعود خیلی کمه چون هم از نظر تعداد برد و هم از نظر امتیاز از لهستان و آمریکا کاملا عقب می افتیم. دو برد کمتر از لهستان و سه برد کمتر از آمریکا، 3 امتیاز کمتر از لهستان و 7 امتیاز کمتر از آمریکا.

باخت بدون امتیاز به لهستان؟ اصلا فکرش رو هم نکنید.

به امید یه برد دیگه مقابل لهستان با طعم صعود.

Pejvak61
27-06-2015, 16:33
از تمام اين حرفها گذشته اولاً من به اينكه تيم ما داره در سطح اول جهان اينطوري براي صعود ميجنگه به خودم ميبالم و از اينكه حس كنم تيممون ميتونه حتي براي رسيدن به المپيك به مسابقات جام جهاني اكتفا كنه در پوست خودم نميگنجم.

دوماً حالا كه اينقدر قوي هستيم كه در قلب تيم هاي ديگه براي رويارويي با ايران هراس ايجاد شده بايد اين ترس را با يك عنوان قشنگ تركيب كنيم تا بعضي از تيم ها مثل فرانسه و آلمان هم به قدرت ما اعتراف كنن و طوري نشه كه بگن رده بندي ليگ جهاني را قبول نداريم چون ايران در دسته اول قرار داره و ما اونجا نيستيم! يا اينكه موقعي كه از قويترين تيم هاي يك تورنمنتي كه ايران هم توش حضور داره حرف ميزنن اسم ايرانو به زبان نيارن انگار كه اصلاً وجود نداره. من فكر ميكنم اين مورد از مهمترين رسالت هاي اين تيمه.

albertxx
27-06-2015, 16:44
بچه ها اون صحنه که سعید و سید دستشون رو انداختن تا توپ بره تو اوت شاهکار بود این لینکش 2 مگابایته

یه بار دیگه این ویدئو رو ببینید !!
از پشت وقتی داره نشون میده

موسوی دست کوبیاک رو خوند !
وقتی موسوی و معروف داشتن میپریدن
موسوی 3 تا 4 بار میزنه رو شونه معروف به نشانه جا خالی

من اول فکر کردم پریدن بعد جا خالی دادن
نگو موسوی گفت جا خالی بدن ! :n02:

pedramh
27-06-2015, 17:00
الان داشتم آمار بازی رو نگاه میکردم

جالبه میرزاجانپور با اینکه ست دوم و سوم و تقریبا نصف ست اول رو بازی نکرد 12 امتیاز گرفته ، یک امتیاز کمتر از کوبیاک با اون همه ادعا و سر و صدا .
واقعا فکر نمیکردم یه روز ترکیب میرزاجانچور و عبادی پور به این خوبی جواب بده اینقدر که این دو نفر سوتی های وحشتناک میدادن. واقعا پیشرفتشون فوق العاده بوده :n19:

and-roid2
27-06-2015, 20:49
بازی روسیه - امریکا از شبکه ورزش در حال پخشه.
تا الان 1-1 هستن.

اگه روسیه این بازی رو ببره به نفع ما میشه.

and-roid2
27-06-2015, 22:17
متاسفانه روسیه مجدد به امریکا باخت و مسیر صعود رو برای امریکا هموارتر کرد...این موزرسکی هم به هیچ دردی نخورد!حالا تو بازی با ایران شاخ نشه خوبه:n29:
امیدوارم حداقل در دو بازی اخرش در تهران که برای ما بسیار حساس هست همانند قهرمانی جهان پارسال دردسر درست نکنه و مثل ادم ببازه و بره پی کارش.:n37:

albertxx
27-06-2015, 22:54
خب میشه گفت کارمون در اومد !
بازی فردا نفس گیر نشه شانس آوردیم !!

الان آمریکا صعودش یه جورایی قطعی شده و لهستان میدونه باید ایران رو ببره
چون در صورت باخت صعود لهستان به اما و اگر میکشه !

از اون طرف باز هم واسه ما بد شد !
غول 2 متر و 10 سانتی روسیه کار رو واسمون سخت میکنه !

فقط امیدوارم آخر حسرت اون 4 باخت شیرینی که به لهستان و آمریکا دادیم رو نخوریم ! :n37:

Gilopa
27-06-2015, 22:56
چقدر جالب من دیشب از عادل غلامی تعریف کردم که مهره گرانبهاییه امشب ورزش 3 در این مورد پست داده :n02:

عادل و میلاد، چراغ خاموش های والیبال
در حالی که تمام نگاه ها در پیروزی های تیم ملی والیبال بر ستاره های نامی است، چهره هایی که کمتر از سایرین در چشم هستند بیشترین تاثیر را در پیروزهای ایران داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، ایران شب گذشته توانست پنجمین پیروزی متوالی خود را در لیگ جهانی 2015 کسب کند و فاصله خود را تا تیم دوم به حداقل برساند. معروف، موسوی و شهرام محمودی بازیکنانی بودند که همیشه مورد تشویق و توجه بیشتری قرار می گرفتند و این طبیعت ورزش است که تعدادی ستاره همیشه محبوبیت بیشتری نسبت به سایرین دارند اما در چند بازی اخیر اسامی بودند که بیشترین نقش را در بردهای پی در پی ایران داشتند و کمتر از آنها نام برده می شود.

عادل غلامی، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در بازی با لهستان آماری فوق العاده داشت و از هم پستی خودش، موسوی به مراتب نمایشی بهتر داشت. او در حالی 4 دفاع انجام داد که سید با 3 دفاع در رتبه پایین تری قرار داشت و امتیازاتی حیاتی را به ایران بازگرداند. عادل در امتیازاتی حساس مسیر توپ های لهستانی ها را قطع کرد و توانست ایران را یک بار دیگر به بازی برگرداند که اوج آن در ست چهارم بود که به موقع به داد ایران رسید.

میلاد عبادی پور بعد از شهرام محمودی امتیازآورترین بازیکن ایران بود و حتی از میرزاجانپور هم عملکرد بهتری داشت و در این چند روز صحبتی از او نبود. میلاد در حال حاضر تنها بازیکنی در خط دریافت ایران است که هم در دریافت و هم در حمله عالی است و کاملا به بازیکنی قابل اتکا تبدیل شده است. او در دریافت، اسپک، توپگیری و دفاع آماری موفق داشت و تنها بازیکنی بود که در همه فاکتورها موفق به کسب امتیاز شد.

میلاد و عادل این روزها از بهترین و تاثیرگذار ترین های تیم ملی هستند و باید به قدردان زحمات آنها بود و از این به بعد توجه بیشتری به عملکردشان در زمین داشت.

Gilopa
28-06-2015, 00:17
متاسفانه روسیه مجدد به امریکا باخت و مسیر صعود رو برای امریکا هموارتر کرد...این موزرسکی هم به هیچ دردی نخورد!حالا تو بازی با ایران شاخ نشه خوبه:n29:
امیدوارم حداقل در دو بازی اخرش در تهران که برای ما بسیار حساس هست همانند قهرمانی جهان پارسال دردسر درست نکنه و مثل ادم ببازه و بره پی کارش.:n37:

موزرسکی قبلاٌ هم وقتی در روسیه بود تیمهای معتبری مثل لهستان یا امریکا و برزیل این تیم رو میبردند و اینطور نبود که موزرسکی گربه سیاه بشه . اما مشکل اینجاست که ایران با این بازیکن به شدت مشکل داره و توانایی دقاعش رو اصلاٌ نداره. موسوی هر کاری میکنه نمیتونه موزرسکی رو از کار بندازه و بارها نشون داده نمیتونه دفاعش کنه . البته در بازیهای گذشته با روسیه سرویسهای ایران اصلاٌ خوب نبود ..راه حل اینه که سرویسهای خوبمون رو در مقابل روسیه تکرار کنیم تا توپ به سختی به پاسور برسه و نتونه سرعتی پاس بده اونوقته که دیگه موزرسکی هم کاری نمیتونه انجام بده .

mohammadirani
28-06-2015, 00:18
میلاد عبادی پور بعد از شهرام محمودی امتیازآورترین بازیکن ایران بود و حتی از میرزاجانپور هم عملکرد بهتری داشت و در این چند روز صحبتی از او نبود. میلاد در حال حاضر تنها بازیکنی در خط دریافت ایران است که هم در دریافت و هم در حمله عالی است و کاملا به بازیکنی قابل اتکا تبدیل شده است. او در دریافت، اسپک، توپگیری و دفاع آماری موفق داشت و تنها بازیکنی بود که در همه فاکتورها موفق به کسب امتیاز شد.

چه قدر همه به این عبادی پور میتاختند و حتی اسمش رو هم عوض کرده بودند
ولی کواچ یه چیزی دیده بود که از پارسال این قدر بهش بها داد.عبادی پور هنوز خیلی خیلی جا داره برای پیشرفت و کامل شدن.در اینده میتونه کامل ترین بازیکن ما باشه

teraktor2003
28-06-2015, 11:24
ما امشب برای صعود باید بازی رو 3 امتیازی ببریم...چون صعود امریکا با توجه به بردهاش و امتیازش قطعیه...اگه ببازیم که 99 درصد حذفیم چون لهستان فقط کافیه یه بازی رو از امریکا تو خونه خودش ببره که قابل پیشبینیه...اگه 2 امتیازی ببریم کار گره می خوره و احتمالا تو روز اخر بین ایران و لهستان یکی امتیازی میره بالا که بازم شانس لهستان بیشتر خواهد بود...به هرحال بچه ها زحمتشون رو کشیدن و هر نتیجه ای پیش بیاد ازشون راضیم...به امید 3 برد 3 امتیازی و صعودی بدون اما و اگر...

campuzlit
28-06-2015, 17:45
دوستان در مورد صعود ایران و احتمالات موارد زیر رو بررسی کردم. با فرض رده بندی بر اساس ابتدا برد سپش امتیاز و بعد معدل ست

ایران با برد لهستان با هر نتیجه ای باز هم سرنوشت صعود دست خودش هست و به هیچ وجه اما و اگر نداره به شرطی که 6 امتیاز (دو برد سه امتیازی با هر نتیجه ای 3-0 یا 3-1) برابر روسیه داشته باشه.

دوستانی که میگن ایران باید حتما 3 امتیازی ببره تا سرنوشت دست خودش باشه اشتباه می کنن. اگر ایران 3-2 هم ببره با 17 امتیاز پست سر لهستان 18 امتیازی قرار میگیره حالا با فرض بالا:

1) اگه لهستان هر دو بازی خودش رو سه امتیازی از امریکا ببره با هر نتیجه ای (3-0 یا 3-1) تیم اول میشه و در اونصورت برد و امتیاز ایران و آمریکا برابر میشه که ایران معدل ست بهتری از آمریکا داره.

2) اگر لهستان 5 امتیاز از آمریکا بگیره فرضا برد 3-0 و برد 3-2 در اونصورت برد و امتیاز ایران و لهستان برابر میشه که باز هم معدل ست ایران بیشتره.

3) باقی موارد هم که نیاز به توضیح نداره و کاملا واضحه.

پس ایران فقط باید لهستان رو ببره.

روسیه هم تا حالا ایران نیومده و این شانس خوبی برای ایران هست که مثل آمریکا کاملا غافلگیر بشن.

EngineeR EhsaN
28-06-2015, 18:48
بدون شرح :n02:

and-roid2
28-06-2015, 18:50
کورک در بازی امروز از نظر کارشناسها به احتمال 90 درصد در ترکیب تیم لهستان هست.
به نظر من حضورش بهتره که باشه...اینطوری مشخصه که اکثر پاس های لهستان به کورک میرسه و بهتر میشه دفاعش کرد و تنوع نقشه های لهستان کمتر میشه.

MOHAMMAD2010
28-06-2015, 18:55
فوت برادر، گزارشگر والیبال را تغییر داد

جواد محتشمیان که قرار بود امشب دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان را گزارش کند، به دلیل درگذشت برادرش، گزارش این دیدار را به کیومرث کرده واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، گزارشگر پیشکسوت صداوسیما به دلیل نامساعد بودن شرایط روحی‌اش، گزارش این دیدار را به کیومرث کرده واگذار کرد. کیومرث کُرده که گزارشگر رقابت‌ جمعه شب تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان بود، امشب نیز این بازی را گزارش می‌کند.

رقابت تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان امشب ساعت 21 از شبکه سه سیما به‌ طور زنده پخش خواهد شد.

همچنین پخش مسقیم دیدار دو تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان امشب ساعت 21 در برنامه «4 سوی ورزش» از شبکه ورزش سیما به روی آنتن می‌رود.

Gilopa
28-06-2015, 19:39
بدون شرح :n02:

وای این عکس آخرشه .. ترکیدم از خنده:n09:

smahdis
28-06-2015, 20:14
حالا خوبه این بازی رو 3 انتیازی ببریم بعد 6 امتیاز به روسیه بدیم. چیزی که هیچ کس انتظار نداره.

saman123123
28-06-2015, 20:26
سه تا خاک لازمه اینجا:

1)خاک بر سر اون تماشاگر احمقی که لیزر میندازه رو چشم بازیکنای حریف!
2)خاک بر سر مسولان بازبینی و ویدیو چک!!
3)خاک بر سر دو داور!!

teraktor2003
28-06-2015, 20:30
سه تا خاک لازمه اینجا:

1)خاک بر سر اون تماشاگر احمقی که لیزر میندازه رو چشم بازیکنای حریف!
2)خاک بر سر مسولان بازبینی و ویدیو چک!!
3)خاک بر سر دو داور!!

بزرگترین خاک بر سری مال صدا سیما میلی ه که نه تصویر برداری بلده نه صدابرداری...

smahdis
28-06-2015, 20:39
واقعا خاک بر سر ویدئو چک، آخه این چه وضعشه؟

تو ست اول، تا حالا هر چی در خواست ویدئو چک کردن با ناامیدی رو به رو شدن. دوربین های بازبینی یا اصلا توپ رو نشون نمیده یا اصلا واضح نیست چه اتفاقی افتاده و چه خطایی رخ داده و داور باید از روی هوا قضاوت کنه.

alish78
28-06-2015, 21:18
جدا از همه مسائل ، این سرویس بیرون زدنا واقعا رو اعصابه

Gilopa
28-06-2015, 21:24
یه ست رو مفت واگذار کردیم . خداییش لهستان خیلی معمولی داره بازی میکنه .

استاد شیفو
28-06-2015, 21:25
روی سرویس زدن واقعا گند میزنیم ...:n03:

teraktor2003
28-06-2015, 21:26
چقد خطا داشتیم این ست...نباید اینقد ترکیب رو عوض کنه کواچ...

saman123123
28-06-2015, 21:52
فعلا بچه ها تو مرحله *چه زیشن* قرار دارن ،خدا اخرشو بخیر کنه!!!

alish78
28-06-2015, 22:06
اعصابمونو ریختن به هم با این بازی کردنشون
یه امتیاز میگیرن جو گیر میشن

Gilopa
28-06-2015, 22:07
قرار نیست همیشه ببریم که. ما باید انتظارمون رو پایین بیاریم .. باز میشه به بازی برگشت اما خدایی خیلی سخته با این روحیه پایین و استرس به بازی برگشتن

campuzlit
28-06-2015, 22:08
چرا اینقدر خطا؟ واقعا چرا؟ ما به خطاهای خودمون باختیم واقعا.

چرا کواچ اینقدر تعویض می کنه؟ در امتیاز حساس معروف رو بیرون می کشه. اصلا خوب اسپک نزدیم اصلا.

متاسفانه فشار زیادی رو تحمل می کنن و بازیشون خراب شده.

وین رونی
28-06-2015, 22:16
یکی بشمره این عبادی پور چقدر امتیاز داد تیم رو ریخته بهم

smahdis
28-06-2015, 22:26
این تماشاگرهای شنگول چطوری اینقدر سریع به دوربین واکنش نشون میدن؟ یعنی هنوز دوربین تماشاگرها رو نشون نداده میبینی همه دارن دست تکون میدن.

آیا اینا مدام در حال دست تکان دادن به دوربین هستن یا نکنه نمایشگر سالن چند ثانیه زودتر فعال میشه؟

and-roid2
28-06-2015, 22:39
این عبادی پور هر چی تو چند بازی اخیرش خوب بازی کرد و سرویس خوب زد تو این بازی همه رو تلافی کرد!! 90 درصد سرویسهاش رو خراب کرد |:
چقدر خطا داشتیم امشب!!

امید رض
28-06-2015, 22:43
والا این لهستانی که من میبینم برعکس شده همین تیمو ببره المپیک 30تا طلا میاره !
می گفتن جهنم ازادی
ولی حالا جهنم لهستان تو بهشت ازادی !!
...........
حالم ازاین ورزش بهم میخوره چون کثیفه..ولاسکو بهشون یه سرمربی عالی پیشنهاد داد ایناهم کلی بازی دراوردن که نه یارو پول زیاد میخواد نباید چون تیم قوی شده انقدر پول بدیم .....
وقتی والیبال کشور انقدر قوی شده به خودشون زحمت ندادن یه سرمربی قدرتی بیارن یا یه ورزشگاه غول بسازن ! سرمربی اونا رو می بین. سرمربی مارو می بینی