PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داروی ترکیبی

Life24
27-05-2015, 22:31
سلام
دوستان در تمام کشور های معتبر مثل ایران داروی ساختگی می نویسند؟ بعد داروخانه ها اونجا مثل ما درست ش میکنند؟
اصلا چه تضیمینی داره که چیزی که پزشک نوشته رو اینها درست بسازند؟ چه تضمینی هست دقیقا همین مواد رو توش به کار ببره؟ چه تضیمینی هست توی غلظت اون اشتباه نکنه؟ اگر مثلا داروی خارجی نوشت و اون ایرانی داخلش ریخت ف از کجا بفهمم؟ اگر به جای فلان محلول ، محلول دیگه ای ترکیب کرد داد به من چی؟
شما برید داروخانه بگید فلان قرص می خواهم. رسما یک قرص مشابه با دوز دیگه بهت میگه. میگه کارایی اون همونه.
بعد من از کجا باید بفهمم؟ چطور میتونم ثابت کنم؟
اگر عوارض گذاشت. دستم به کجا بنده؟!
ای کاش یکی بود این سوالات رو پاسخ میداد و میتونست این موارد رو اصلاح کنه...من اعتماد ندارم به داروی ساختگی.

M.R.S.
28-05-2015, 13:24
برای اطمینان از صحت دارو میتونی از پزشک تجویز کننده بخوای که توصیه کنه دارو را از کجا تهیه کنی

Life24
28-05-2015, 14:39
برای اطمینان از صحت دارو میتونی از پزشک تجویز کننده بخوای که توصیه کنه دارو را از کجا تهیه کنی

ممنون از شما اما پاسخ سوالات من رو هیچ کسی نداره!! من از چند نفر دیگر هم پرسیدم..
هامن داروخانه هم دیدم میدن افراد غیرمتخصص ، محلول رو درست میکنن... اگر اشتباه کنه چی؟

hamid3369
03-06-2015, 18:08
اگه خیلی باهوش باشی و امکانات دارو را ازمایش میکنی

sadi.manoto
09-06-2015, 01:04
واقعاً حرف شما درست است بیشتر ما اطلاعات دارویی کم داریم و فریب می خوریم تازه کلی هزینه دارو انجام میدیم بعد متوجه میشیم که اصلاً بیماری درست تشخیص داده نشده است

Life24
09-06-2015, 07:53
واقعاً حرف شما درست است بیشتر ما اطلاعات دارویی کم داریم و فریب می خوریم تازه کلی هزینه دارو انجام میدیم بعد متوجه میشیم که اصلاً بیماری درست تشخیص داده نشده است

من شک ندارم. داروی یی که داروخانه درست کرده، مشکل داشت.و باعث عارضه شد برام. چون اصلا چنین عارضه ای تا حالا 1 مورد هم ثبت نشده در جهان .
اما چطور بیام ثابت کنم که داروخانه بد درست کرده دارو رو؟
حتی خود دکتر هم قبول داره که مشکل داروخانه هست