PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین رفتن درایوها

l00t
26-05-2015, 10:45
با سلام

رو یه سیستم ک ویندوز xp روش بود خواستم ک ویندوز 7 نصب کنم ، در بخشی که درایوه

مورد نظر رو برای نصب ویندوز انتخاب می کنیم درایوی ک روبروش Extended نوشته شده بود رو

انتخاب کردم ، که ویندوز نصب شد ولی بقیه درایوها حذف شده و کله هارد یک دیرایوه یکپارچه

خالی شد،، یعنی همه اطلاعاتم پرید؟؟ اصن این Extended چی بود ک من روش ویندوز نصب کردم

و این اتفاق افتاد ،،، یعنی بدبخت شدم؟

لطفا کمک کنید،،اطلاعاتم خیلی برام مهم بودن

vissoto
26-05-2015, 19:30
سلام

درایوها در my computer نیستند یا در Disk managment هم حذف شده اند ؟

هنگتم نصب ویندوز از Format و یا Delete استفاده کردید ؟ در درایویی که ویندوز XP نصب بود ؛ امکان نصب ویندوز نبود ؟

(اگر فقط درایو را انتخاب کرده باشید و از Delete و Format استفاده نکرده باشید ؛ معمولا اطلاعات حذف نمی شوند )

بر my computer راست کلیک و Manage را بزنید و در پنجره باز شده سمت چپ Disk managment را انتخاب کنید. ببینید

درایوهای قبلی قابل مشاهده نیستند ؟

اطلاعات شما در چند درایو بودند ؟ (در صورت امکان یک عکس از Disk managment این جا بگذارید.)

اگر درایوها حذف شده بودند باید با نرم افزارهای ریکاوری فایل ها را برگردانید.

تا وقتی که مطمئن نشده اید که بیشتر فایل ها ریکاوری شده اند در درایوهای حذف شده هیچ گونه فایلی نباید کپی کنید.

در نتیجه باید فضای کافی در هارد اکسترنال / فلش مموری و .... یا درایوهای دیگر ویندوز که حذف نشده اند داشته باشید تا

فایل های ریکاوری شده را در آنجا کپی کنید.

دانلود MiniTool Power Data Recovery Personal 6.8.0.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Active File Recovery for Windows 14.0.1 – نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی هارددیسک به صورت MBR شناسایی شده باشد (در همه سیستم های قدیمی و برخی سیستم های جدید به این صورت است ) فقط 4 پارتیشن به صورت Primary می توان ساخت و برای ساختن درایوهای بیشتر باید یک پارتیشن Extended ساخت و در زیر مجموعه آن می توان پارتیشن های Logical ساخت (به تعداد دلخواه ).

l00t
27-05-2015, 09:43
ممنون

ریکاوریشون کردم