PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جرم : کتمان مدرک تحصیلی .. راه حل : گرفتن لیسانس دوم !!!!؟؟؟؟؟

fujin
24-05-2015, 19:18
با سلام ...

من در یک سازمان مشغول به کار هستم و چون لیسانس بنده با حداقل های اون سازمان مغایر بود به ناچار برای کار مدرک دیپلم ارائه دادم و الان حدود 2 سال میشه که با پست خدماتی در این سازمان مشغول کار هستم ...

بعد از این دو سال مدرک خودم رو فرستادم ولی به گفته خودشون چون کتمان مدرک کردم و تاریخ گرفتن لیسانسم کمتر از استخدام هستش مدرک رو قبول نمیکنن ...

تنها راه حلی که به ذهنم رسید گرفتن یک لیسانس دیگه هستش ... که مشکل تاریخ حل بشه

طبق تحقیق کوچیکی که توی اینترنت کردم با گذروندن 2 تا 3 ترم میشه لیسانس دوم رو گرفت که البته باید مرتبط با لیسانس اول باشه ...

سوال من اینه آیا تحقیقات من درست بوده ؟

از کجا میتونم منابع درست داشته باشم و به کجا برای این کار مراجعه کنم ؟

آیا این راه حل من از نظر قانونی درسته و در لیسانس دوم ذکر میشه که بر اسا لیسانس اول گرفته شده ؟

Alireza SM
24-05-2015, 20:40
از نظر قانونی که باید یه وکیل یا کارشناس حقوق پاسختون رو بده ولی در مورد لیسانس قطعا میشه یکی دوساله لیسانس گرفت در صورتی که لیسانس قبلی داشته باشین. تنها کسی که میتونه کمکتون کنه و جواب قابل اعتماد بهتون بده معاون آموزشی یکی از این دانشگاه های غیردولتی هست. غیرانتفایی و علمی کاربردی های عجیب غریب و ... صبح تا شب دنبال امثال شما میگردن که بهشون مدرک بدن:n26:

teraktor2003
24-05-2015, 22:25
دروسی که در مقطع کارشناسی بالای 14 شده باشین رو دوباره لازم نیس بگذرونین(البته نمره دقیق یادم نیس ولی فک کنم همین 14 بود) برین دانشگاه مقصد بپرسین دقیقشو بهتون میگن ولی این قانون وجود داره و زمانی که می خواستم لیسانس دوم بگیرم گفتن اوکیه...
این قانون بیشتر شامل دروس عمومی میشه که همه یجور گذروندن...و ماشالا نصف واحدها هم همین چرت و پرتا بود...فقط وقت دانشجو رو با یه سری خزعبل می گیرن

fujin
24-05-2015, 22:34
دروسی که در مقطع کارشناسی بالای 14 شده باشین رو دوباره لازم نیس بگذرونین(البته نمره دقیق یادم نیس ولی فک کنم همین 14 بود) برین دانشگاه مقصد بپرسین دقیقشو بهتون میگن ولی این قانون وجود داره و زمانی که می خواستم لیسانس دوم بگیرم گفتن اوکیه...
این قانون بیشتر شامل دروس عمومی میشه که همه یجور گذروندن...و ماشالا نصف واحدها هم همین چرت و پرتا بود...فقط وقت دانشجو رو با یه سری خزعبل می گیرن
ممنون. هر دانشگاهی میشه رفت؟ این دانشگاه مقصد رو نمیدونم کجا برم...
از چه منابعی باید این دانشگاه رو پیدا کنم؟

teraktor2003
25-05-2015, 11:42
ممنون. هر دانشگاهی میشه رفت؟ این دانشگاه مقصد رو نمیدونم کجا برم...
از چه منابعی باید این دانشگاه رو پیدا کنم؟

خیلی از دانشگاه ها هستن که بدون کنکور دانشجو می پذیرن...همین عبارت "پذیرش بدون ازمون" رو سرچ کنین باید به نتایج دلخواهتون برسین...
ولی من یه پیشنهاد دارم واستون ,شما که می خواین وقت بذارین 2 سال,خب این دو سال رو ارشد بگیرین یه پایه هم پیشرفت کردین! دو تا لیسانس کار زیاد درستی نیس وقتی ارشد ندارین...