PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناسایی SIS یه جای ATI

ALIREZA-PH
23-05-2015, 19:08
سلام
یه گرافیک ATI RADEON HD 7000 دارم که تو سیستم شناسایی نمیشه.
یعنی به جای اون SIS 315 شناسایی میشه که اصلا کارت گرافیک نیست.

جالب اینجاست که درایورش رو دانلود کردم ولی میگه که شما کارت گرافیک ATI ندارید
چند تا برنامه آپدیت درایور گرفتم که بهترینشون Driver TOOL KIT بود که همه درایور ها رو آپدیت کرد اما به جای ATI
اومد SIS رو آپدیت کرد .

الان بعضی از بازی ها اجرا میشه و ویندوز گرافیکش بهتر شده اما هنوز SIS هست که ویدئو مموری رو داخل ویندوز 16 مگابایت نشون میده و کلا تو همه نرم افزار ها همینه .
من قبلا ایکس پی داشتم و الان سون دارم . ویندوز آپدیت میگه همه چی اوکیه.
کمکم کنید یا حداقل بگید چطوری میشه از رم به عنوان گرافیک استفاده کرد؟ چون شنیدم تو گذشته کارت گرافیک نبوده

ALIREZA-PH
12-06-2015, 09:12
چی شد ؟ کسی نمیدونه؟ ببرم خدمات کامپیوتری ؟

مشکل من فقط با Pixel Shader هست و چون SIS کارت گرافیک نیست این قابلیت رو نداره . و تو خیلی از برنامه ها مثل یونیتی ( در فایر فاکس ) و بلو استک من بلو اسکرین میبینم که مشکل از همون قابلیت هست . الان ایکس پی ریختم .

میشه حداقل جواب سوال 2 رو بدید ؟

EXTREME
12-06-2015, 11:02
اگه با ورژن های مختلف درایور گرافیک به درستی شناسایی نمیشه بایوس مین رو آپدیت کنید و حتما گرافیکتون رو روی یک سیستم دیگه چک کنید اگر بازم مشکل داشت ایراد از گرافیک هست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

ALIREZA-PH
12-06-2015, 17:37
اگه با ورژن های مختلف درایور گرافیک به درستی شناسایی نمیشه بایوس مین رو آپدیت کنید و حتما گرافیکتون رو روی یک سیستم دیگه چک کنید اگر بازم مشکل داشت ایراد از گرافیک هست

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

آقا دمت گرم

ALIREZA-PH
08-08-2015, 16:22
سلام . سیستم رو بردم خدماتی گفتش اصلا ربطی به بایوس نداره و شاید مشکل از بایوس کارت گرافیک باشه . درایور پک گذاشت باز هم چیزی پیدا نکرد . میشه این دوتا صفحه رو بخونید و هرچی دستتون میاد بگید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]