PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید پژو 405 tu5 یا206 sd صندوقدار صفر

paket
22-05-2015, 14:19
دوستان عزیز بنده قبلا 405 xu7دوگانه داشتم ازبس سرسیلندش اذیتم کرد باکارکرد63 هزارتا فروختمش حالا 32 میلیون جور کردم باهزار بدبختی میخام بپرسم از دوستانی که اصلاعات دارن ک ایا رانا بخرم یا 405 tu5 داشبورت جدید !!کدومو !!!! ممنونم میشم کمکم کنید خودمم موندم کدومو بخرم عزیزان .مرسی
در ضمن رنگ پژو قبلیم دولفینی بوده ایا 405سفید خوبه ؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pourya-pc
22-05-2015, 22:09
دوستان عزیز بنده قبلا 405 xu7دوگانه داشتم ازبس سرسیلندش اذیتم کرد باکارکرد63 هزارتا فروختمش حالا 32 میلیون جور کردم باهزار بدبختی میخام بپرسم از دوستانی که اصلاعات دارن ک ایا رانا بخرم یا 405 tu5 داشبورت جدید !!کدومو !!!! ممنونم میشم کمکم کنید خودمم موندم کدومو بخرم عزیزان .مرسی
در ضمن رنگ پژو قبلیم دولفینی بوده ایا 405سفید خوبه ؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

عجیبه که با موتور قبلی مشکل داشتید چون یکی از سخت کارترین موتورهای دیروز و امروز ایران هست .
SLX ها هم یکسری مشکلات دارن که من خیلی موافقشون نیستم . ولی بهتر از XU7 ها میدونمشون .
اگر مشکل کمبود فضا ندارید رانا گزینه بهتری هست و البته اس دی هم به لحاظ کیفیت و دکوراتیو داشبورد خیلی بهتر از رانا هست .
درضمن این هم بگم داشبورد جدیدای ۴۰۵ و پارس ها خیلی زور به سروصدا میوفتن و در حد غیرعادی سروصدا دارن .( جنسشون هم آشغاله و پلاستیک خشک و ضعیف به کار رفته . )