PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی Unturned ، تک نفره و چند نفره

Unturned
22-05-2015, 13:44
اگر الان سری به بازی های پرطرفدار Steam بیندازید. بعد از عناوینی مشهور مانند Team Fortress 2 و Dota 2 اسم بازی Unturned نیز توجه شما را جلب می کند.

Unturned یک بازی Free To Play در حالت تلاش برای بقا و مقابله با زامبی ها و در ژانر Zombie Apocalypse Survival می باشد که توسط یک نوجوان کانادایی 16 ساله ساخته شده است.

این بازی سیستم ساده ای را برای شما و دوستانتان فراهم میکند تا در محیط یک جزیره زیبا در کنار دوستان خود بنشینید و از زنده ماندن در برابر سیل زامبی ها لذت ببرید! در قالب ادونچر ، گروه ها و تیم های مختلف بسیار از ویژگی های بازی همانند جمع کردن ( و یا غارت کردن ) منابع ، زنده ماندن در برابر زامبی ها و ارتباط برقرار کردن با بقیه افراد در جزیره خوشحال خواهند شد و مطمئنا لحظات خوبی در بازی به سرخواهند برد.

بغیر از این مسائل ، داستان بازی اینگونه است که شما بعد از جریانات آخرالزمان به داخل یک جزیره پرت می شوید که باید طبیعتا زنده بمانید و منابع غارت کنید و اینکار را باید با غارت کردن منابع و محیط افراد خود و بناکردن ساختمان ها و دفاع کردن از خودتان در برابر بقیه بازیکنان که شمارا بعنوان یک خطر می بینند ، انجام دهید. چند بار اولی که من به بازی کردن پرداختم در دقایق اولیه توسط زامبی ها نابود شدم چون موفق نشدم وسیله دفاعی ای برای خودم در برابر این موجودات پیدا کنم و در حالیکه من اکثرا به دنبال یک وسیله نقلیه برای گشت و گذار در جزیره استفاده میکنم ، این ماشین ها هیچوقت سوخت زیادی برای گشت و گذار ندارند و اگر مراقب خود نباشید زامبی ها در داخل ماشین به شما حمله خواهند کرد.

تعدادی تصاویر از این بازی (برخی در حالت بتا هستند و تغییر کرده اند):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر به این بازی علاقه مند هستید می توانید این بازی را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تهیه کنید. البته باید به شما هشدار دهم که در بازی Microtransaction وجود دارد. بدین معنی که همانند اکثر بازی های Free To Play می توانید برای ویژگی های بیشتر پولی بپردازید.
همچنین مرجع فارسی زبان این بازی با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز میتواند به شما کمک کند.

آخرین ورژن Stable این بازی 2.5.5 است ولی با وارد کردن کد OPERATIONMAPLELEAF در قسمت Betas میتوانید نسخه Previw (3) را نیز دریافت کنید که تفاوت های چشم گیری با نسخه 2.5.5 داشته است.