PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید مودم یا اکسس پوینت برای انتقال اطلاعات

mkmosaarg
21-05-2015, 19:27
سلام دوستان من 2 تا سیستم به فاصله حدود 20 متر از هم دارم،
من میخوام بتونم اطلاعات رو باسرعت بالا ومناسب جابه جا کنم، تااونجایی که من خبر دارم سرعت انتقال اطلاعات درشبکه وایرلس 54mbps هست، برای من نصف این سرعتم کافیه
حالا به نظرتون با این فاصله مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])TP-LINK TD-W8960N 300Mbps ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب کار منو میده؟ یا مدل TP-LINK TD-W8970 N300 Wireless Gigabit ADSL2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لطفا کسایی که چنین تجربه ای داشتن کمکم کنند،تو این فاصله جواب میده انتقال اطلاعات که اذیتمم نکنه

mkmosaarg
13-10-2016, 01:31
بیشتر از یک سال گذشت کسی جواب ما رو نداد،من هنوز برای کارم روتر تهیه نکردم چون هزینه روتر جنس خوب بالاست و میترسم جواب کارم رو نده

میخوام بین دو تا کامپیوتر بتونیم باسرعت بالا انتقال اطلاعات داشته باشیم.
آیا با داشتن یک روتر بی سیم 3 آنتن می تونیم سرعت بالای انتقال دیتا، مثل اتصال با شبکه کابلی داشته باشیم؟
آیا برای انتقال اطلاعات استفاده از این مودم کار خوبیه؟وجواب میده اینکارو؟
اصلا اینترنت برام مهم نیست وفقط میخوام برای انتقال دیتا اونم با حجم سنگین ازش استفاده کنم(حداقل سرعت 30 مگ بر ثانیه میتونه بهم بده؟)