PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Note 4 H vs C

K!ng of th3 K!ngs
21-05-2015, 17:55
آیا درسته که مدل C چون سفارش اروپا هست آنتنش ضعیف تره و کمی داغ میکنه؟ چون از ندزیک هم دیدم اینو برای مدل C.
خواهشا فقط اگر دیدید که اینطوریه بگیید یا 100 درصد مطمئنید.

TimeWarp
21-05-2015, 19:25
دمت گرم. این سوال منم هست. چون خیلی حرف و حدیث پشت c و s هست . که میگن هنگ می کنه و ....

نمی دونم چون حالا خودشون وارد کننده h هستن و اگه اس و سی به فروش بره این رو دستشون باد می کنه همچین شایعه می سازن یا ماجرا یه چیز دیگست.

K!ng of th3 K!ngs
21-05-2015, 19:45
دقیقا باهاتون موافقم. ولی من فقط یک مورد S5 G900F دیدم که موقع صحبت کردن گرم میشد. ولی G900H برادرم اصلا همچین مشکلی نداره.
آیا کسی اطلاعی داره؟

TimeWarp
12-06-2015, 10:16
دمت گرم. این سوال منم هست. چون خیلی حرف و حدیث پشت c و s هست . که میگن هنگ می کنه و ....

نمی دونم چون حالا خودشون وارد کننده h هستن و اگه اس و سی به فروش بره این رو دستشون باد می کنه همچین شایعه می سازن یا ماجرا یه چیز دیگست.

بالاخره بنده نوت 4 رو خریدم اونم n910c . در یک کلام هلو ، همه چیزش عالیه . نه هنگی هست نه مشکلی .

از دیجی خریدم ، سعی کنید از یه جای معتبر بخرید (البته این به این معنی نیست که اونا هم گول نمی زنن ) در کل باید موقع خرید همه چیزشو تست کنید همون جا ( تو مغازه) یه نفرم با خودتون ببرید تا بهتون کمک کنه. هر چی هم مغازه دار گفت که آقا اوکی هست و .... به حرفش محل نذارید و بگید اینقدر دارم هزینه می کنم باید تست کنم یا نه !

بیرون این مدل رو بدون گارانتی دارن ولی بهتره از جایی بخرید که حداقل گارانتی نصفه و نیمه داشته باشه .

:n02:

TimeWarp
14-06-2015, 23:25
امروز عین آب خوردن تو 10 مین اندروید 4.4 نوت 4 مدل سی رو به اندروید 5.0.1 اپدیت کردم . یه آخم نگفت . ساخت ویتنامم هست. تا الان هم مشکلی ندیدم. خود گوشی فایل 1 گیگی رو از سرور سامسونگ دی ال کرد و با همون فایل آپ کردم.

یعنی چه کرده این سامسونگ . نت ته گوشیه والا . هنوزخودم اینجوریم :n04: