PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین تجربه درمان ریزش مو در خود و اشنایانتون رو بنویسید

HSN1994
20-05-2015, 09:40
بهترین تجربه درمان ریزش مو الوپسی خود یا دوستان و اشنایانتون رو بنویسید
استفاده از ماینوکسیدل، دیترانول ، سینره، سریتا، محصولات دوکری، هلیابراین، فیناستراید، کلوبتازول، اکوفن، زینک، داروی گیاهی، دیفنسیپرون ، تاکرولیموس، لوسیون اسپیرونولاکتون و بتامتازون، و حنا و داروی طلسم و، پی آر پی فایده نداشت
تیروئید ندارم
ارثی نیست
فلوکولهام هنوز هستن
بیست سالمه از ده سالگی دچار شدم
با کورتون خوراکی موهای طلاییم در اومد ولی عوارض داشت خونریزی معده کردم نزدیک ایست قلبی بودم
پیش تمام دکترهایی معروف مثل : نیلفروش زاده، صیرفی، اصیلیان، نوربالا، نخعی، آرین نژاد، رفتم بی تاثیر بود
کمک

Core
20-05-2015, 10:13
يه بخشي از داروهايي كه نوشتي تقويتي هستن و يه بخشي هم مربوط به ريزش موي ارثي
شما بايد اول ببيني به چه دليل موهاتون ميريزه بعد دنبال درمان باشيد.
از چند سالگي ريزش موهاتون شروع شد؟ موهايي كه ميريزه بعدا مينياتوري ميشه؟
براي ريزش موي ارثي بهترين تجربه استفاده از آوودارت ، آلوپكسي و يه قرص تقويتي مثل ريجن دايت، اكوفن يا نوركرين هست. به غير از اين هزينه اضافي هست. البته پي آر پي براي من احساس ميكنم تاثير داره و چند مرتبه انجام دادم. خوردن آوودارت در دوره ي طولاني هم داراي عوارض كمي بيشتر از فيناسترايد هست.
منم پيش اكثر دكترا رفتم اما جديدا احساس ميكنم سوادم از دكترا بيشتر هست و عملا به غير از يه نسخه تكراري و تجاري كار ديگه اي بلد نيستن.
در ضمن درمان ريزش مو صبر و حوصله ميخواد.

Alireza SM
20-05-2015, 10:18
شما بیخیال شو قرار نیست ریزش موهات درست بشه. همین پول ها رو نگه میداشتی میتونستی مو بکاری

HSN1994
20-05-2015, 10:33
ممنون از پاسختوناز ده سالگی که به دلیل شغل بابام از تهران به اصفهان اومدم و تنها شدم و افسرده، یک دفعه اینطور شد

رومنس
20-05-2015, 10:59
سلام
منم نظرم به کاشت مو در 30 سالگی هست . ولی می تونی هورمون درمانی هم کنی . پیش متخصص پوست و مو برو می دونه چیه بهت توضیح میده. در ضمن دایی من از دستفروش تو تجریش یه روغن مار افعی(عکس روی جعبه) گرفته بود یه شیشه کوچیک داشت هندی بود . بعد از یک ماه مشکلش حل شد . دیگه ریزش نداشت و قسمت های ریخته شده هم پرپشت شد .الان بعد 5 سال به نسبت ما ها(همه مون کچل) اون خیلی وضعش بهتره .در ضمن روغنه گرون بود.الانم باید باشه ولی حال و حوصله دنبالش گشتن رو نداریم .عطاری ها هم شاید داشته باشن چون دیده بود رفته بود بخره خیلی از دستفروش گرونتر می دادن./

HSN1994
20-05-2015, 12:06
سلاممنم نظرم به کاشت مو در 30 سالگی هست . ولی می تونی هورمون درمانی هم کنی . پیش متخصص پوست و مو برو می دونه چیه بهت توضیح میده. در ضمن دایی من از دستفروش تو تجریش یه روغن مار افعی(عکس روی جعبه) گرفته بود یه شیشه کوچیک داشت هندی بود . بعد از یک ماه مشکلش حل شد . دیگه ریزش نداشت و قسمت های ریخته شده هم پرپشت شد .الان بعد 5 سال به نسبت ما ها(همه مون کچل) اون خیلی وضعش بهتره .در ضمن روغنه گرون بود.الانم باید باشه ولی حال و حوصله دنبالش گشتن رو نداریم .عطاری ها هم شاید داشته باشن چون دیده بود رفته بود بخره خیلی از دستفروش گرونتر می دادن./ممنون از شما، فقط میشه برای ابرو هم ازش استفاده کرد؟

HSN1994
20-05-2015, 12:13
در ضمن من که محض رضای خدا یک تار موی بالای نیم ساعت ندارم میتوانم مو بکارم؟

HOJ-JAT
20-05-2015, 21:22
بهترين درمان فراموش كردن ربزش مو هست هر چي بيشتر بهش فكر كني بيشتر ميريزن

Life24
20-05-2015, 21:29
سلام
مال ما هم به صورت M ماننده شروع به ریزش کرده و کاملا نمایان داره میشه
ارثی هست و پدرم هم همین طور هست. منتها چاره ای نیست. حوصله درمان هم ندارم. ولش کردم امان خدا..فعلا کارهای واجب تری هم هست.
زیاد ه تو فکرش نرید.. خیلی از متخصص های پوست کاملا موهاشون ریخته و حتی مو هم نکاشتند

رومنس
21-05-2015, 23:33
در ضمن من که محض رضای خدا یک تار موی بالای نیم ساعت ندارم میتوانم مو بکارم؟

می تونی بکاری چرا که نه.فقط یه توصیه بهت می کنم که حتما باید گوش کنی چون توصیه کسی هست که تمام خانوادش کچل هستن(خودمو میگم) صبر کن پول حسابی دستت باشه و یه دکتر خوب برو.
شده تو فامیل طرف با 500 تومن(با هزینه های جانبی 1 میلیون) مو کاشته بهتر که نشده هیچ کله اش مثل شونه شده یعنی 1 تار مو اطرافش تا 0/5 میل خالیه خالی دوباره 1 تار مو 0/5 میل خالی.البته اول که کاشته بود پر پشت تر بود الان این طوری شده .موردم داشتیم خیلی شیک 6/5 م خرج کرده الان جنگل آمازون داره بالای کلش.(البته به شوخی میگم ولی در کل به قدری کلش خوب شده و کچلیش پوشش داده شده که واقعا نمره 100 میشه به کار دکترش داد.
کلا راجع به کچلی سوال داری خلاصه ما در خدمتیم.
توصیه دوستان هم گوش کنی ضرر نداره اصلا بهش فکر نکن.

HSN1994
22-05-2015, 10:47
می تونی بکاری چرا که نه.فقط یه توصیه بهت می کنم که حتما باید گوش کنی چون توصیه کسی هست که تمام خانوادش کچل هستن(خودمو میگم) صبر کن پول حسابی دستت باشه و یه دکتر خوب برو.
شده تو فامیل طرف با 500 تومن(با هزینه های جانبی 1 میلیون) مو کاشته بهتر که نشده هیچ کله اش مثل شونه شده یعنی 1 تار مو اطرافش تا 0/5 میل خالیه خالی دوباره 1 تار مو 0/5 میل خالی.البته اول که کاشته بود پر پشت تر بود الان این طوری شده .موردم داشتیم خیلی شیک 6/5 م خرج کرده الان جنگل آمازون داره بالای کلش.(البته به شوخی میگم ولی در کل به قدری کلش خوب شده و کچلیش پوشش داده شده که واقعا نمره 100 میشه به کار دکترش داد.
کلا راجع به کچلی سوال داری خلاصه ما در خدمتیم.
توصیه دوستان هم گوش کنی ضرر نداره اصلا بهش فکر نکن.
ممنونم راستی موهام قبلا با قرص بتامتازون در اومد
اگر مکمل پتاسیم بخورم
نمک کم بخورم برای چافی و فشار خون
کلسیم بخورم برای جلوگیری از. پوکی استخوان
و لانسوپرازول. برای جلوگیری از زخم معده
مشکل پیش نمیاد ؟
اخه به لطف خدا موهام طلایی بود خشگل بود

hesam_a_r
30-05-2015, 00:28
من برای حالت ارثی از فیناستراید 1mg یک ماه و 2mg سه ماه بعد شستن با صابون و zinc بعضی وقتا رزماری میزدم همین نه الکی پول بیخود دادم ولی به موقع شروع کردم

موسی الرضا
29-09-2015, 02:34
بهترین تجربه درمان ریزش مو الوپسی خود یا دوستان و اشنایانتون رو بنویسید
استفاده از ماینوکسیدل، دیترانول ، سینره، سریتا، محصولات دوکری، هلیابراین، فیناستراید، کلوبتازول، اکوفن، زینک، داروی گیاهی، دیفنسیپرون ، تاکرولیموس، لوسیون اسپیرونولاکتون و بتامتازون، و حنا و داروی طلسم و، پی آر پی فایده نداشت
تیروئید ندارم
ارثی نیست
فلوکولهام هنوز هستن
بیست سالمه از ده سالگی دچار شدم
با کورتون خوراکی موهای طلاییم در اومد ولی عوارض داشت خونریزی معده کردم نزدیک ایست قلبی بودم
پیش تمام دکترهایی معروف مثل : نیلفروش زاده، صیرفی، اصیلیان، نوربالا، نخعی، آرین نژاد، رفتم بی تاثیر بود
کمک

من از Q10+شامپو 400Ml-بي اند وي و اسپری ضد ریزش و تقویت کننده ریشه مو 150ml.بی اند وی واسه جلوگیری از ریزش و رشد موهام استفاده کردم فوق العاده بود.الان ریزش موهام قطع شده و قسمتهای خالی سرم کاملا پرپشت شده
من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خریدم
به عنوان مشتری ترجیهی عضو سایت بشید
واسه کد ملی معرف 0860044947 رو بزنید