PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه نویس با هر زبانی

AmirAZA
19-05-2015, 16:04
با عرض سلام و خسته نباشید
ابتدا اگر سوالم را در تاپیک اشتباهی مطرح کردم معذرت می خواهم.
درس برنامه نویسی پیشرفته امروز یک پروژه داده و3 ماه هم مهلت داده که ان را انجام دهیم . نصف آن را انجام دادم ولی یک قسمت ان را هر کاری میکنم نمی تونم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید:
آن قسمتی که نتونستم این است : با لینک مثلا سایت ---------- وارد شه (لینک سایت باید ثابت باشه) سپس وارد قسمت create free account شده , سپس از ما username , password , email و تاریخ تولد می خواهد که باید وارد کنیم سپس یک T.O.S(اعدادی که می دهند رو باید عیننا وارد کنیم تا اکانت ساخته شه ) سپس 8 تا تگ تبلیغی در قسمت surveys هست که باید تک تک آنها رو کلیک کرده و در قسمت Website Review همان ایمیل داده شده رو وارد کنه و دکمه submit review رو بزنه و دوباره برگرده به قسمت home که دوباره تگ تبلیغی بعدی رو کارهاش رو مثل قبل انجام بده، این کار رو برای 8 تا تگ تبلیغی به نوبت انجام بده . فقط فکر کنم که می خواهد برنامه رو روی سایتی چک کنه یعنی بشه روی سایت ها چک کرد یعنی مثلا سایتی رو باز کنه و بخواهد چند تا اکانت بسازه پس باید آن اعداری که که سایت به ما می ده و هر سری هم تغییر میکنه رو ما با مرورگر مشاهده کنیم(آن اعداد ویا حروفی که تا عیننا وارد نکنی نمی تونی ثبت نام کنی).ممنون

مهندس الهه
10-06-2015, 17:00
میخای با تقلب از سایتهای تبلیغ کلیکی پول دربیاری؟