ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید کارت گرافیک برای ساخت انیمیشن و کار با افتر افکت

mtchabok
19-05-2015, 12:03
سلام دوستان
میخواستم اگه ممکنه برای خرید کارت گرافیک راهنماییم کنین . نحوه استفاده ام برای تولید انیمیشن و همینطوری کار تدوین فیلمهاست . میزان بودجه ای که میخوام هزینه کنم حدود 700 الی 750 هزار تومن هست .
مشخصات سیستمی که الان دارم به صورت زیر هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاور حتما ضعیف هست و اگه میشه پاور هم متناسب با کارت گرافیک معرفی کنین که تا چ مقدار وات مناسب هست برای سیستمم .
اگر میشه حتما cpu و مادربرد رو در نظر بگیرین و متناسب با اونها پیشنهاد بهم بدین . چون نمیخوام کارتی بگیرم که نشه از همه توانش استفاده کرد .

Ali*Reza
19-05-2015, 15:00
سلام.
پیشنهاد من Sapphire R9 270x OC 2GB یا قیمت تقریبی 730
برای پاور هم میتونین Cosair VS 550 رو با قیمت تقریبی 180 تهیه کنین.

mtchabok
19-05-2015, 16:06
متاسفانه مادربورد من از pci express 3 پشتیبانی نمیکنه و این کارت هم این نسخه رو بکار گرفته و اینطوری حدر میره سرعتی که این کارت داره ولی نمیتونم از همه توانش روی مادربوردم استفاده کنم .
بهترین کارتی که برای pci express 2 داریم چی هست ؟ از کجا میتونم اطلاعات جامعی راجع به کارت گرافیک بگیرم ؟
چندتا برند داریم الان ؟ که حداقل در وبسایتشون کمی بگردم .
nvidia به صورت جدا دیگه کارت تولید نمیکنه؟ چرا اسمشو در خیلی از فروشگاه ها نمیبینم ؟

NEED FOR PC
19-05-2015, 16:39
متاسفانه مادربورد من از pci express 3 پشتیبانی نمیکنه و این کارت هم این نسخه رو بکار گرفته و اینطوری حدر میره سرعتی که این کارت داره ولی نمیتونم از همه توانش روی مادربوردم استفاده کنم .
بهترین کارتی که برای pci express 2 داریم چی هست ؟ از کجا میتونم اطلاعات جامعی راجع به کارت گرافیک بگیرم ؟
چندتا برند داریم الان ؟ که حداقل در وبسایتشون کمی بگردم .
nvidia به صورت جدا دیگه کارت تولید نمیکنه؟ چرا اسمشو در خیلی از فروشگاه ها نمیبینم ؟

سلام !

فرقی نمیکنه عزیز
مثله کار کردن فلش usb3 تو اسلات usb 2 هست که کار میکنه ولی با سرعت usb2 . اینم همونه. 270 هم خیلی قوی نیست که بخاد محسوس باشه

شرکت های سازنده کارت انویدیا که تو ایران هم هستند اینان:
ایسوس
گیگا
msi
زوتک
inno3d
evga
galax
palit
شرکت های سازنده کارت هایamd هم اینان که در بازار موجودند:
ایسوس
گیگا