PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود اپدیت ویندوزxp

shourgashti
17-05-2015, 15:59
با عرض سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم لینک جدیدترین اپدیت یا پچ فایل اپدیت دارید اینجا قرار بدید ممنون میشم

ALI . R
18-05-2015, 11:23
با عرض سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم لینک جدیدترین اپدیت یا پچ فایل اپدیت دارید اینجا قرار بدید ممنون میشم
سلام. دوست عزیز آخرین آپدیت و پشتیبانی ارائه شده از طرف مایکروسافت برای ویندوز xp برای اردیبهشت و خرداد 93 (سال گذشته) هست.:n01:

(May 2014)
این آپدیت کلی اگر هیچ آپدیتی نداشتید نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این آپدیت هم اگه شما آپدیت های قبلی رو داشتید نصب کنید :

موفق باشید:n12:

shourgashti
21-05-2015, 10:11
سلام دوست عزیز
اجازه دانلود نمیده
یه سوال دیگه نرم افزاری هست که همزمان اپدیت ویندوز بتونم پچ ها رو دانلود کنم بجز نرم افزار wsus

ALI . R
21-05-2015, 10:17
سلام دوست عزیز
اجازه دانلود نمیده
یه سوال دیگه نرم افزاری هست که همزمان اپدیت ویندوز بتونم پچ ها رو دانلود کنم بجز نرم افزار wsus
از لینک خود سایت دریافت کنید :

(May 2014)
این آپدیت کلی اگر هیچ آپدیتی نداشتید نصب کنید:

و
این آپدیت هم اگه شما آپدیت های قبلی رو داشتید نصب کنید :

ALI . R
21-05-2015, 10:29
میتونید برنامه های پایین هم امتحان کنید :
Windows Updates Downloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | بعد از دانلود لیست سرور آپدیت ویندوز انتخابیتون اون رو اجرا کنید تا سرور آپدیت اون ویندوز به نرم افزار Windows Update Downloader اضافه بشه .
لیست سرور آپدیت ویندوزهای ساپورت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و

WHDownloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shourgashti
21-05-2015, 10:33
سلام خیلی ممنون از راهنمایتون رفتم از خود سایت پیدا کردم اومدم تشکر کنم دیدم رفع مشکل گذاشتید ممنون دوست عزیز