PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیبورد در ویندوز 8

voodooist
16-05-2015, 12:51
سلام، من ویندوزمو عوض کردم، 8 نصب کردم، حالا از وقتی نصب کردم وقتی سیستم میره تو حالت StandBy یا Sleep دیگه آیکون switch بین کیبورد فارسی و انگلیسی تو taskbar نیستش تا وقتی سیستم رو reStart کنم.

مشکلش چیه؟ لطفا کمک کنید.

vissoto
19-05-2015, 22:00
سلام

در کنترل پنل به Control Panel>>>>>Clock, Language, and Region>>>>>Language بروید .

در سمت چپ پنجره Advanced settings را بزنید. در پنجره بعدی Use the Desktop language bar when its available را

انتخاب و Save را بزنید. چک کنید پس از Sleep باز هم آیکن ناپدید میشود ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

voodooist
22-05-2015, 00:45
خیلی ممنون، انجام دادم، تا بببینم درست میشه یا نه

voodooist
05-06-2015, 11:30
dadash damet garm, Dorost shod, vali icon makhsose switch language ke male Win 8 bod, ke ba "win+space" switch mishod dg nistesh

vissoto
05-06-2015, 23:22
dadash damet garm, Dorost shod, vali icon makhsose switch language ke male Win 8 bod, ke ba "win+space" switch mishod dg nistesh

مانند ویندوز 7 باید از Alt + Shift استفاده کنید.

اگر هدفتان از استفاده از win + space نمایش زبان ها در دسکتاپ و سپس تغییر زبان است می توانید بر آیکن زبان

راست کلیک و Restore the language bar را بزنید تا در دسکتاپ نمایش داده شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا هنگامی که در دسکتاپ نمایش داده می شود بر آن راست کلیک و گزینه های آن را چک کنید .(مانند کمرنگ شدن ؛

عمودی نشان دادن و ....)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AF_%D8%AF%D8%B1_%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88 %D8%B2_8_post8640795_Internet_Explorer.png

پست زیر را هم بررسی کنید . ببینید پس از انجام این تنظیمات کلیدهای win + space زبان را تغییر نمی دهند.

#5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])