PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی، نیاز به کمک

Nocturne
16-05-2015, 09:16
سلام. چند وقته وقتی فلش مموری میزنم به لپ تاپ به صورت عکس زیر نمایش میده. یه شورت کات که با دبل کلیک روی اون فایها توی یک پنجره جدید نمایش داده میشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بسیاری از اوقات پیش میاد که قسمتی از فایلها رو نشون نمیده، یا مثلا اول که میزنی یه چیزی میریزی روش، لحظاتی بعد دوباره به این حالت در میاد و چیزی که همون موقع روش ریختی نمی بینی
بارها هم فلش رو فرمت کردم ولی باز اینطوری میشه. با Avira هم اسکن میکنم ویروس نشون میده. لطفا کمک کنید دارم کلافه میشم.

ata.royalfalcon
16-05-2015, 17:21
سلام. چند وقته وقتی فلش مموری میزنم به لپ تاپ به صورت عکس زیر نمایش میده. یه شورت کات که با دبل کلیک روی اون فایها توی یک پنجره جدید نمایش داده میشن

و بسیاری از اوقات پیش میاد که قسمتی از فایلها رو نشون نمیده، یا مثلا اول که میزنی یه چیزی میریزی روش، لحظاتی بعد دوباره به این حالت در میاد و چیزی که همون موقع روش ریختی نمی بینی
بارها هم فلش رو فرمت کردم ولی باز اینطوری میشه. با Avira هم اسکن میکنم ویروس نشون میده. لطفا کمک کنید دارم کلافه میشم.

سلام .

طبق روشی که در سایت زیر گفته شده میتونید این ویروس شورتکات را غیر فعال کنید و به اطلاعات دسترسی داشته باشید .

EXTREME
16-05-2015, 21:15

این موضوع بیشتر میتونه از ویروس باشه روی یک سیستم که ویروسی نیست اسکن ویروس بکنید درصورتی که ویروس کشی کردید و بازم به اطلاعات دسترسی نداشید کل اطلاعات فلش رو ریکاوری کنید و فلش رو فرمت کنید