PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ๑۞๑ نظر سنجی ، کدوم دانشگاه درس میخونید ؟ ๑۞๑

s.k.y
15-05-2015, 21:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان در نظر سنجی شرکت کنید .

میتونید اسم دانشگاه و شهر تحصیلتون رو بگید .

از دانشگاهتون راضی هستی ؟ در یک پست اعلام کنید.

Alireza SM
15-05-2015, 22:48
اگه تاپیک با پست های کل کل و شوخی های خنده دار و اسپم پر نشه بهتره.
فقط در مورد دانشگاه و درس بحث بشه لطفا.

Sh-Meteor
18-05-2015, 00:37
سلام

استارتر تو پست اول گفتن که در مورد دانشگاه مون توضیح بدیم که اینم توضیح ما:

بنده در حال حاضر دانشجوی ترم دوم مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته کامپیوتر - نرم افزار موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی صدرالمتالهین (صدرا) در شهر تهران هستم!
از دانشگاه که راضی ام (بدک نیست)
توی چند سال اخیر، اساتید خیلی خوبی به همت مدیرگروه مون (آقای دکتر خرسند) به کادر اساتید اضافه شدن.

+

مدرک کاردانی رو هم از دانشکده فنی (دولتی) شهید شمسی پور تهران گرفتم!
اونجا هم خوب بود (ولی حیف که قدر شو ندونستیم ...)

:n16:

mjorh
18-05-2015, 00:43
ترم آخر مهندسی مکانیک - دولتی زنجان - دانشگاه هم سطحش خوبه استادای برجسته داره ... البته اوایل خیلی بهتر بود الان دیگه افت کرده.

Alireza SM
18-05-2015, 09:46
من علوم پزشکی اردبیل درس میخونم سال سوم هستم شهریور هم علوم پایه رو تموم میکنم.
محاسن دانشگاهمون اینه که نزدیک یکی از بهترین کتابخونه های شمال غرب کشوره. نزدیک دریاچه هم هست و منظره دیدنی و باصفایی داره. البته مجاور دریاچه نیست. استادهای علوم پایه که زیاد حساس نبودن و در عوض خیلیم تو درس کمکمون نکردن ما نکته مثبتشون این بود که جزوه هاشون کاملا منطبق با منابع آزمون علوم پاسه بود و ما برای آزمون علوم پایه زیاد قرار نیست مثل بقیه دانشگاه ها وقت بزاریم. استادای بالینی که همون پزشکان شهرمون هستن اصلا سخت گیر نیستن خیلی وقت آژاد بهت میدن. بیمارستان هایی هم که توشون قراره کشیک باشیم همگی تو یه منطقه از مرکز شهر هستن و رفت و آمد آسون و استراحت کافی میسر خواهد بود. همچنین بیمارستان ها کشیک های سبک دارن و همین موضوع باعث میشه که برخلاف دانشگاه های دیگه که دانشجوهای سال های آخر مشغول کشیک های سنگین و درس خوندن برایامتحاناتشون هستن، ما فرصت کافی برای مطالعه منابع آزمون دستیاری تخصصی داشته باشیم و در امتحانش موفقتر بشیم. اینو بگم که امسال دانشگاه آزاد شهرمون 20 نفر قبولی در آزمون تخصص داشت که 13نفرشون در رشته های اصلی بودن. علوم پزشکی هم قبولیاش زیاد بودن.

کلا برای کسی که به دنبال خوندن رشته پزشکی در کمال آرامش و آسایش هست یه انتخاب بسیار خوب میتونه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل باشه. ولی رشته های دندانپزشکی و داروسازیش فاجعه ای اسفبار (اسفناک؟!؟) هستن.

A/|\IR
19-05-2015, 12:29
من علوم پزشکی اردبیل درس میخونم سال سوم هستم شهریور هم علوم پایه رو تموم میکنم.
محاسن دانشگاهمون اینه که نزدیک یکی از بهترین کتابخونه های شمال غرب کشوره. نزدیک دریاچه هم هست و منظره دیدنی و باصفایی داره. البته مجاور دریاچه نیست. استادهای علوم پایه که زیاد حساس نبودن و در عوض خیلیم تو درس کمکمون نکردن ما نکته مثبتشون این بود که جزوه هاشون کاملا منطبق با منابع آزمون علوم پاسه بود و ما برای آزمون علوم پایه زیاد قرار نیست مثل بقیه دانشگاه ها وقت بزاریم. استادای بالینی که همون پزشکان شهرمون هستن اصلا سخت گیر نیستن خیلی وقت آژاد بهت میدن. بیمارستان هایی هم که توشون قراره کشیک باشیم همگی تو یه منطقه از مرکز شهر هستن و رفت و آمد آسون و استراحت کافی میسر خواهد بود. همچنین بیمارستان ها کشیک های سبک دارن و همین موضوع باعث میشه که برخلاف دانشگاه های دیگه که دانشجوهای سال های آخر مشغول کشیک های سنگین و درس خوندن برایامتحاناتشون هستن، ما فرصت کافی برای مطالعه منابع آزمون دستیاری تخصصی داشته باشیم و در امتحانش موفقتر بشیم. اینو بگم که امسال دانشگاه آزاد شهرمون 20 نفر قبولی در آزمون تخصص داشت که 13نفرشون در رشته های اصلی بودن. علوم پزشکی هم قبولیاش زیاد بودن.

کلا برای کسی که به دنبال خوندن رشته پزشکی در کمال آرامش و آسایش هست یه انتخاب بسیار خوب میتونه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل باشه. ولی رشته های دندانپزشکی و داروسازیش فاجعه ای اسفبار (اسفناک؟!؟) هستن.

یه سوال دکتر

اینکه دانشجو تو کدوم بیمارستان کشیک باشه رو چه کسی تعیین میکنه؟ بستگی به نمره داره یا استاد میگه؟
راستش یک بیمارستان هست چند وقت پیش گذرم افتاد اونجا زیر نظر علوم پزشکی شهید بهشتی بود خیلی وضعش خراب بود چون منطقه خلافکار ها بود راه به راه چاقو خورده و قمه خورده میومد تو! مردم میومدن با دکتر ها و پرسنل رفتار زشت و بدی داشتن و مدام فحاشی میکردن:n03: ولی بیمارستان های خوب دیگه ای هم دیدم که واقعا سطح بالا بودن و زیر نظر همین شهید بهشتی تهران هم بودن، سوال اینجاس این بیمارستان ها زمین تا اسمون با هم فرق میکنن بر اساس چه سنجشی دانشجو ها رو میفرستن اینجاها برای کشیک؟

MOHAMMAD2010
19-05-2015, 13:24
در حال حاضر آزاد ولی خب هم دولتی بودم هم غیر انتفاعی

Alireza SM
19-05-2015, 14:50
یه سوال دکتر

اینکه دانشجو تو کدوم بیمارستان کشیک باشه رو چه کسی تعیین میکنه؟ بستگی به نمره داره یا استاد میگه؟
راستش یک بیمارستان هست چند وقت پیش گذرم افتاد اونجا زیر نظر علوم پزشکی شهید بهشتی بود خیلی وضعش خراب بود چون منطقه خلافکار ها بود راه به راه چاقو خورده و قمه خورده میومد تو! مردم میومدن با دکتر ها و پرسنل رفتار زشت و بدی داشتن و مدام فحاشی میکردن:n03: ولی بیمارستان های خوب دیگه ای هم دیدم که واقعا سطح بالا بودن و زیر نظر همین شهید بهشتی تهران هم بودن، سوال اینجاس این بیمارستان ها زمین تا اسمون با هم فرق میکنن بر اساس چه سنجشی دانشجو ها رو میفرستن اینجاها برای کشیک؟

دانشجوی پزشکی عمومی کشیکش معلومه معمولا دو سه تا بیمارستان هستن که همیشه توی بخش های خاصی اینترن میگیرن. به نمره و استادم مربوط نیست برنامه ریزی وزارت بهداشت هست.
راستش همه بیمارستان های دولتی که اورژانس دارن محیطشون همونطوری هست و هر روز خلافکار توشون میارن. رفتار زشت هم به فرهنگ مردم و دیدشون نسبت به پزشک برمیگرده نه به بیمارستان. در تمامی بیمارستان های دولتی وجود داره و تقریبا همه پزشکان هر روز مورد توهین قرار میگیرن در بیمارستان دولتی.
حالا اینا که چیزی نیست. یهو میبینی ده تا مامور مسلح دوتا مجرم اعدامی رو آوردن برای آزمایش یا رایدولوژی یا آنژیو .... خودت تصور کن بیمارستان چی میشه دیگه....
اون بیمارستان هایی که سطح بالا هستن مربوط به عموم مردم نیستن و همینجوری مریض قبول نمیکنن مثلا بیمارستان مسیح دانشوری که مال همین شهید بهشتی هست مرکز جراحی ریه هست و پزشکان و بیمارستان های دیگه بهش مریض ارجاع میدن رئیسش هم دکتر ولایتی هست و بالتبع محیط امنیتیش اجازه درگیری و فحاشی و ... رو نمیده. کم پیش میاد که کسی همینجوری بره چنین بیمارتسان هایی. و اینترن هم نمیگیرن معمولا، اکثرا رزیدنت های تخصص و فوق تخصص توشون آموزش میبینن نه دانشجویی پزشکی عمومی.