PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه دو گرافیک از لحاظ قدرت

behbod1
14-05-2015, 01:40
درود
این دو لینکی که در پایین میزارم رو ببینید یه نکته خیلی عجیب هست اونم اینه که هر دو این گرافیک ها از یک برند و یک مدل هستند ولی یکی فرکانس هسته بیشتری داره ولی اون یکی نه
حالا از کجا باید بفهمم موقع خرید کدوم مدل رو دارم میخرم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
14-05-2015, 07:54
درود
این دو لینکی که در پایین میزارم رو ببینید یه نکته خیلی عجیب هست اونم اینه که هر دو این گرافیک ها از یک برند و یک مدل هستند ولی یکی فرکانس هسته بیشتری داره ولی اون یکی نه
حالا از کجا باید بفهمم موقع خرید کدوم مدل رو دارم میخرم؟

عموما فرکانس هسته بیشتر یعنی بهتر ولی یک مدل GIGABYTE GTX 750 Ti WindForce 2X OC بیشتر نداریم که اونم مشخصاتش اینه.
اطلاعات لینک اول درسته.

behbod1
14-05-2015, 11:31
دوست عزیز همونطور که گفتم این مدل دو نوع فرکانس داره حالا میخوام بدونم چرا یه مدلی که دقیقا یک اسم دارن 2 کارت با فرکانس های مختلفی تولید شده ازش؟ و از کجا باید متوجه شد مدل مورد نظر همونیه که فرکانس بالاتری داره
من بدنبال مدل با فرکانس بالا در ایران میگردم ولی میخوام بدونم اون مدلی که میخوام هست
در سایت خود گیگابایت هم این دو مدل رو گذاشته مشاهده بفرمایید
از نظر ظاهری و اسمی با هم هیچ تفاوتی ندارن.:n41:

Ali*Reza
14-05-2015, 11:45
همونطور که خودتون هم اشاره کردین ، بهترین راه مراجعه به سایت مرجع برند مربوطه و انتخاب مدل مدنظر هست.
این دو مدل که شما مدنظرتون هست ، همونطور که در سایت گیگا هم مشخص هست از نظر اسم متفاوت هستند : GV-N75TOC-2GI و GV-N75TWF2OC-2GI
همچنین از روی ظاهرا بسته بندی هم میتونین متوجه بشین که کدوم مدل هست.

البته بعضی مدلها Revision خورده اند و در ورژنهای مختلف تولید شده اند که در سایت هم مشخص هستند.

behbod1
14-05-2015, 14:08
این مدل در ایران هست؟ من هرچی میگردم پیدا نمیکنم و عده ای میگن نیست و وارد هم نخواهد شد GV-N75TWF2OC-2GI

Ali*Reza
14-05-2015, 16:05
از موجوديتش اطلاعى ندارم.