PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بدافزار youtube accelerator helper

migmig3000
13-05-2015, 17:28
من چند وقته با یه بدافزار به اسم youtube accelerator helper به مشکل خوردم که روی فایرفاکس هم نصب شده و هرچی پاکش میکنم دوباره خودش رو نصب میکنه.
تو اینترنت سرچ کردم نرم افزار StrongholdAntiMalware رو پیشنهاد داده بودن که تاثیری نداشت (بعید نیست خودش هم Malware باشه!)
Auslogics Browser Care هم امتحان کردن موقت پاک میشه فقط!
اگه راهکاری سراغ دارید ممنون میشم کمک کنید...

jimrako
13-05-2015, 18:20
من چند وقته با یه بدافزار به اسم youtube accelerator helper به مشکل خوردم که روی فایرفاکس هم نصب شده و هرچی پاکش میکنم دوباره خودش رو نصب میکنه. تو اینترنت سرچ کردم نرم افزار StrongholdAntiMalware رو پیشنهاد داده بودن که تاثیری نداشت (بعید نیست خودش هم Malware باشه!) Auslogics Browser Care هم امتحان کردن موقت پاک میشه فقط! اگه راهکاری سراغ دارید ممنون میشم کمک کنید... سلام . از برنامه ی adwcleaner free استفاده کن ! نسخه ی آخرش رو دانلود کن ! اگر جواب نگرفتی برنامه ی malwareBytes AntiMalware free رو نصب کن و باهاش سیستمت رو چک کن ! با این دو مورد به احتمال زیاد مشکلت حل میشه !

migmig3000
14-05-2015, 14:24
سلام . از برنامه ی adwcleaner free استفاده کن ! نسخه ی آخرش رو دانلود کن ! اگر جواب نگرفتی برنامه ی malwareBytes AntiMalware free رو نصب کن و باهاش سیستمت رو چک کن ! با این دو مورد به احتمال زیاد مشکلت حل میشه !

malwareBytes رو قبلا نصب کردم ولی تاثیری نداشت ولی adwcleaner پاکش کرد ممنونم.

lashkhoor2
14-05-2015, 14:30
از این استفاده کن.Zemana antimalware
شاید درست شد