PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اين پورت را چطوري ميتونم ببندم؟؟؟؟؟؟؟!!!

dost1
13-09-2006, 05:39
سلام دوستان عزيز اميدوارم كه حالتان خوب باشه
من يه مشكل بزرگ دارم كه مشتري ها كه مياند از اينترنت استفاده كنند خوب اكثريتشان سايتهاي 3x را نگاه میکنند بعد یه سری چیزها روی ویندوز نصب میشه وقتی از یه کسی پرسیدم گفت اینها برای پایین آوردن سرعتت خیلی تاثیر داره یعنی اینکه همین چیزهایی که از این سایت ها دانلود میشه همین پچ ها و همین فایلها باعث میشه که با سرور خودش از طریق پورت اف تی پی که فکر کنم پورت 21 باشه ارتباط برقرار میکنه این کار باعث میشه که تمام بندویت را مصروف کنه و سرعت اینترنت را پایین بیاره من گفتم اگر راهی داشته باشه این پورت را از طریق خود ویندوز ببندم میشه بگید چطوری این کار را بکنم؟؟ اگر کمی اطلاعات در مورد این پورت هم داشته باشم خوب میشه؟
در ضمن بعد اینکه من این پورت را بستم آیا مشکلی برای آپلود فایلها از طریق ایمیل به وجود نمیاد؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

AK1
13-09-2006, 11:23
شما اگه يه فاير وال و ضد ويروس و انتي اسپاي وير داشته باشين از بيشتر اين خطرات در امانين
فاير وال ها قابليت بلاك پورت رو دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه چيز ديگه فكر كنم نرمافزار هاي مديريت كافي نت يكيشون اين قابليت رو داشت اسمش يادم نيست

راستي سيستكم -------- جديد مياد نگران نباشين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dost1
13-09-2006, 13:56
دوست عزيز ممنون از جوابي كه دادي فقط يك نكته را بگم اينكه اينجا افغانستان است و هيچ نوع فيلتري در كار نيست و كسي ----- هم نميكنه در ضمن اينجا اگه حتي فايروال ويندوز را هم فعال كنم اينترنتش كار نمي كنه آيا راهي داره كه توسط خود ويندوز اين پورت را ببيندم البته بدون استفاده از برنامه اي؟؟؟؟
:happy: