PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر باز شدن آفیس ! لدفا !

gis0o0
09-05-2015, 12:29
سلام روز بخیر

یه مشکل موقع باز شدن آفیس دارم که تصویرشو براتون میزارم. و این باعث میشه فایلهای آفیسم دیر باز شن. ویندوزم سون و آفیسم 2007 . ارور widows configures microsoft office ....

فک می کنم از وقتی آنتی ویرووس رو نصب کردم ادا در آورده ولی الان با حذف آنتی ویروسمم مشکلش حل نشده.

مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

djbehnam73
09-05-2015, 12:35
سلام روز بخیر

یه مشکل موقع باز شدن آفیس دارم که تصویرشو براتون میزارم. و این باعث میشه فایلهای آفیسم دیر باز شن. ویندوزم سون و آفیسم 2007 . ارور widows configures microsoft office ....

فک می کنم از وقتی آنتی ویرووس رو نصب کردم ادا در آورده ولی الان با حذف آنتی ویروسمم مشکلش حل نشده.

مرسی

انتی ویروس ها یا یکسری نرم افزار های اکسنر این مشکل رو به جود میارن
و چیز زیاد مهمی نیست :n02:

gis0o0
09-05-2015, 12:43
انتی ویروس ها یا یکسری نرم افزار های اکسنر این مشکل رو به جود میارن
و چیز زیاد مهمی نیست :n02:

خو یکم مهمه. چون هر برنامه ای که یجوری مرتبط میشه به آفیس کند عمل می کنه. مثلا نرم افزار مکاتبات اداری . موقع باز کردن هر متن کلی زمان می بره که این اصلا خوب نیست . حتی خیلیم رو اعصابه! :n23:

djbehnam73
09-05-2015, 12:52
خو یکم مهمه. چون هر برنامه ای که یجوری مرتبط میشه به آفیس کند عمل می کنه. مثلا نرم افزار مکاتبات اداری . موقع باز کردن هر متن کلی زمان می بره که این اصلا خوب نیست . حتی خیلیم رو اعصابه! :n23:
والا منم این مشکل رو دارم ولی باهاش میسازم :n02:

gis0o0
09-05-2015, 12:58
والا منم این مشکل رو دارم ولی باهاش میسازم :n02:

ولی من تحملشو ندارم :n27: حتی حاضرم ویندوزو عوض کنم تا دیگه نبینمش . منتها فک می کنم عوض کردن ویندوز خیلی ناشیانه س! :n02:

ممنون میشم مشکل سیستمتونو حل کنید بعد هم به بنده اطلاع بدید :n40:

djbehnam73
09-05-2015, 13:03
ولی من تحملشو ندارم :n27: حتی حاضرم ویندوزو عوض کنم تا دیگه نبینمش . منتها فک می کنم عوض کردن ویندوز خیلی ناشیانه س! :n02:

ممنون میشم مشکل سیستمتونو حل کنید بعد هم به بنده اطلاع بدید :n40:
ببین برای منم هستش و تنها راهکارش اینه که از اون نرم افزار ها نباید استفاده کنی

gis0o0
09-05-2015, 13:16
[QUOTE=djbehnam73;8620186]ببین برای منم هستش و تنها راهکارش اینه که از اون نرم افزار ها نباید استفاده کنی

نححححححح :n28: آخه این نرم افزارا قبلا هم بودن و مشکلی ایجاد نمی کردن. ویندوزشو که عوض کردم بعدشم این نرم افزارا رو نصب کردم این شکلی شد.
در هر صورت مرسی از همدردی :n06:

scorpion2
09-05-2015, 13:48
سلام روز بخیر

مرسی

درود
راه حل زیر رو تست کنید ببینید مشکل بر طرف می شود:
کلید ویندوز + R را بزنید تا پنجره Run باز شود سپس کد زیر رو در آن کپی کنید و ok را بزنید.
برای Word 2007:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای Word 2010:

برای Word 2013:

سپس سیستم را ریست کتید و تست کنید مشکل برطرف شده است.
اگر مشکل رفع شده بود برای دیگر محصولات آفیس میتونید به جای کلمه Word در آدرس های بالا از Excel,Access,Powerpoint,Outlook استفاده کنید.