PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با کلیک بر روی یک برنامه ريال یک برنامه دیگه هم اتومات باز بشه

Silent TR
09-05-2015, 09:21
دوستان میخواهم ببینم برنامه ایی هست یا روشی هست که وقتی روی برنامه مثلا x کلیک میکنم باز بشه برنامه y هم خودش اتومات باهاش باز بشه ؟

چون معمولا من از برنامه samp استفاده میکنم و همیشه باید باهاش bandicom رو هم باز کنم که بعضی موقع ها یادم میره و مشکل ساز میشه
میخواهم ببینم میشه کاری کرد که وقتی این samp رو باز کردم bandicom هم خودش باز شه ؟

scorpion2
09-05-2015, 10:12
دوستان میخواهم ببینم برنامه ایی هست یا روشی هست که وقتی روی برنامه مثلا x کلیک میکنم باز بشه برنامه y هم خودش اتومات باهاش باز بشه ؟

چون معمولا من از برنامه samp استفاده میکنم و همیشه باید باهاش bandicom رو هم باز کنم که بعضی موقع ها یادم میره و مشکل ساز میشه
میخواهم ببینم میشه کاری کرد که وقتی این samp رو باز کردم bandicom هم خودش باز شه ؟
درود
دوست عزیز با ساخت یک batch فایل ساده میتونید این کارو بکنید.
برنامه notepad رو باز کنید و کدهای زیر را در آن کپی کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من در کد بالا دو برنامه ماشین حساب و نت پد را آدرس دهی کردم که هنگام کلیک روی batch فایل ابتدا نت پد باز و سپس برنامه ماشین حساب باز می شود.
آدرس دقیق برنامه هایی که میخواهید باز شود رو جایگزین آدرس های بالا بکنید و دقت کنید دوتا کوتیشن آدرس ها وجودشون الزامی می باشد.
جای note و calc هر اسمی که دوست دارید قرار بدید.
سپس روی Save as کلیک کنید یک اسم برای فایلتون انتخاب کنید و با پسوند .bat آن را ذخیره کنید. (مثلا Test.bat) حالا هرموقع رو فایل ساخته شده کلیک کنید برنامه هایی که آدرس دهی کردید به ترتیب باز می شوند.