PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صوت از کارت گرافیک

alone32
08-05-2015, 18:18
سلام دوستان
وقتی وارد بازی sniper 2 میشم کارت گرافیکم یه صوت ممتد کوچیک میکشه!!(جالب اینجاست موقع شروع بازی اونموقع که صفحه سیاه میاد تا بازی شروع بشه صوتش قطع میشه بعد با اومدن تصویر دوباره شروع میشه)موقع بازی هم اوایلش خود فرد رو نشون نمیده تا بعد از چند دقیقه!!
تو جاهای دیگه هم صوت نمیکشه تازه وقتی تو بازی هستم و از بازی برای چند لحظه خارج میشم هم صوتش قطع میشه(منظورم همون گرفتن کلید alt+tab هستش)
دماش موقع بازی بین 55تا65هستش!!
مشکل کجاست؟؟؟
vga:xfx r9 280x

EXTREME
08-05-2015, 19:23
سلام دوستان
وقتی وارد بازی sniper 2 میشم کارت گرافیکم یه صوت ممتد کوچیک میکشه!!(جالب اینجاست موقع شروع بازی اونموقع که صفحه سیاه میاد تا بازی شروع بشه صوتش قطع میشه بعد با اومدن تصویر دوباره شروع میشه)موقع بازی هم اوایلش خود فرد رو نشون نمیده تا بعد از چند دقیقه!!
تو جاهای دیگه هم صوت نمیکشه تازه وقتی تو بازی هستم و از بازی برای چند لحظه خارج میشم هم صوتش قطع میشه(منظورم همون گرفتن کلید alt+tab هستش)
دماش موقع بازی بین 55تا65هستش!!
مشکل کجاست؟؟؟
vga:xfx r9 280x

با بازی های دیگه هم این مشکل رو دارید؟ یا فقط با این بازی هست؟ این بازی تاجایی که میدونم کرکش مشکل داشت از سالم بودن کرک ویندوز و آپدیت بودن درایور گرافیک مطمئن هستید؟
دمای گرافیک در بازی مناسب است

alone32
08-05-2015, 19:41
با بازی های دیگه هم این مشکل رو دارید؟ یا فقط با این بازی هست؟ این بازی تاجایی که میدونم کرکش مشکل داشت از سالم بودن کرک ویندوز و آپدیت بودن درایور گرافیک مطمئن هستید؟
دمای گرافیک در بازی مناسب است

بله دوست عزیز تو بازی batelfield3 هم همچین صوتی رو میکشه!!
اپدیت بودن رو هم دارم الان دانلود میکنم تا ببینم حل میشه یان!!
ولی یکی از دوتان میگفت شاید coil whine باشه!درسته؟
اگ درسته باید چیکار کنم ک مطمئن بشم؟؟

EXTREME
09-05-2015, 07:48
بله دوست عزیز تو بازی batelfield3 هم همچین صوتی رو میکشه!!
اپدیت بودن رو هم دارم الان دانلود میکنم تا ببینم حل میشه یان!!
ولی یکی از دوتان میگفت شاید coil whine باشه!درسته؟
اگ درسته باید چیکار کنم ک مطمئن بشم؟؟

در صورتی که سوت میکشه ولی مشکلی تو بازی ندارید به نظرم مشکلی نیست ولی اگر تو بازی هم مشکل دارید و با روش های نرم افزاری مثل آپدیت درایور مشکل حل نمیشه و پاور هم برای سیستم کافی هست، کارت رو ببرید گارانتی نشون بدید...

alone32
09-05-2015, 23:30
در صورتی که سوت میکشه ولی مشکلی تو بازی ندارید به نظرم مشکلی نیست ولی اگر تو بازی هم مشکل دارید و با روش های نرم افزاری مثل آپدیت درایور مشکل حل نمیشه و پاور هم برای سیستم کافی هست، کارت رو ببرید گارانتی نشون بدید...

دوست عزیز کارت من گارانتی نداره
تو بازی هم مشکلی باش ندارم تست تری دی مارک هم گرفتم ولی همچین صدایی نمیداد!!
خیلی ها گفتند از چوک هاشه ک موقعه ای ک لود میره صد درصد نویز میندازه!!یا همون coil whine اتفاق میوفته!!
میگفتند این نمیتونه زیاد مشکلی ایجاد کنه این درسته؟
برای کارای رندر میخامش!!

EXTREME
10-05-2015, 09:02
دوست عزیز کارت من گارانتی نداره
تو بازی هم مشکلی باش ندارم تست تری دی مارک هم گرفتم ولی همچین صدایی نمیداد!!
خیلی ها گفتند از چوک هاشه ک موقعه ای ک لود میره صد درصد نویز میندازه!!یا همون coil whine اتفاق میوفته!!
میگفتند این نمیتونه زیاد مشکلی ایجاد کنه این درسته؟
برای کارای رندر میخامش!!

بله بهتون گفتم براتون مشکلی ایجاد نمیکنه...

alone32
10-05-2015, 18:35
دوست عزیز تست تری دی مارکش نرماله؟؟
یه سوال چطوری از تست تری دی مارک میشه دید که کارت مشکل داره؟یعنی باید چجوری بشه ک بفهمیم کارت مشکل داره تو تری دی مارک!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
10-05-2015, 19:58
دوست عزیز تست تری دی مارکش نرماله؟؟
یه سوال چطوری از تست تری دی مارک میشه دید که کارت مشکل داره؟یعنی باید چجوری بشه ک بفهمیم کارت مشکل داره تو تری دی مارک!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تری دی مارک اطلاعی ندارم ولی برای اینکه بفهمید کارتتون سالم است یا نه میتونید از نرم افزار furmark یک تست 5 دقیقه ای بگیرید ولی به نظر من گرافیکتون سالمه و مشکلی نداره...