PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی کردن GTA V با استفاده از دسته Xbox در کامپیوتر

wellbred
29-04-2015, 09:45
رفقا سلام، یه سوال حیاتی در مورد گیم پلی GTA V روی کامپیوتر،

من این بازی رو روی PS3 بازی کردم. دسته بی سیم PS3 جاهای مختلفی از بازی مثلا وقتی لاستیک ماشینت می افتاد رو دست اندازهای کنار جاده (اون رک رک ها) واکنش نشون می داد و می لرزید و حس جالبی داشت. طوری که ادم فکر می کنه واقعا در حال رانندگی هست و دست اندازها رو حس می کنه. حالا سوالم اینه اگر برای کامپیوترم دسته اورجینال Xbox بخرم، اون دسته هم همه این واکنش ها رو خواهد داشت یا نه؟

سپاس

saeed_136915
29-04-2015, 10:27
سلام
بله.
(خودم با دسته Xbox بازی میکنم)

wellbred
29-04-2015, 10:45
یعنی دقیقا همه ویبره ها و لرزش های نسخه پلی استیشن رو توی کامپیوتر هم شما با دسته Xbox تجربه می کنید؟ وقتی بهت شلیک میشه، یا ماشین به جایی می خوره یا میره روی دست انداز؟ جسارتا دسته شما بی سیم هست یا سیمی؟ Xbox 360 یا Xbox one?

saeed_136915
29-04-2015, 18:47
یعنی دقیقا همه ویبره ها و لرزش های نسخه پلی استیشن رو توی کامپیوتر هم شما با دسته Xbox تجربه می کنید؟ وقتی بهت شلیک میشه، یا ماشین به جایی می خوره یا میره روی دست انداز؟ جسارتا دسته شما بی سیم هست یا سیمی؟ Xbox 360 یا Xbox one?

بله.
با دسته ی بی سیم 360 + ----- دسته بازی میکنم.
بازی هایی که دسته ی x360 رو ساپرت میکنن (شاید یکی دوتا استثنا هم باشه که من ندیدم) فرقی بین کنسول و ایکس باکس و PS3/4 ندارن( از لحاظ دسته بازی).... هر جا تو کنسول ویبره بزنه روی PC هم همونطور هست.