PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی موبایل

navid1gb
28-04-2015, 10:56
سلام دوستان

من میخواهم در چند روز آینده یه گوشی بین 600تا700هزار تومن بخرم لطفا گوشی مد نظرتون رو بگید
همچنین دلیل اینکه چرا این گوشی رو بخرم

h_kh_1367
28-04-2015, 12:45
سلام دوستان

من میخواهم در چند روز آینده یه گوشی بین 600تا700هزار تومن بخرم لطفا گوشی مد نظرتون رو بگید
همچنین دلیل اینکه چرا این گوشی رو بخرم

سلام دوست عزیز

معمولا کسی که قصد خرید داره میاد میگه من این انتظارات رو از یه گوشی دارم ، با توجه به این نیاز و اون هزینه یه گوشی خوب پیشنهاد بدید :n33:

خب حالا با این تفاسیر ، گوشیتون میخواهید اندروید باشه یا ویندوزفون باشه؟ دوربین داشته باشه یا نداشته باشه؟ نسل سه باشه یا نسل چهار باشه؟ دو سیمکارت باشه یا تک سیمکارت باشه؟ مموری کارتخور باشه یا نباشه؟ برای عکاسی و عکس سلفی باشه یا نباشه؟ برای بازی مناسب باشه یا نباشه؟ چه رنگی باشه؟ و .....

(بد آموزی های کلاه قرمزی:n02:)

navid1gb
28-04-2015, 21:18
اندروید
هم دوربین سلفی داشته باشه هم عقب
نسل سه
تک سیم کارت بهتره
کارت خوان هم داشته باشه
هم برای بازی هم برای نرم افزار های گرافیکی
رنگش مهم نیس:n02:

k1ozil
28-04-2015, 21:24
اندروید
هم دوربین سلفی داشته باشه هم عقب
نسل سه
تک سیم کارت بهتره
کارت خوان هم داشته باشه
هم برای بازی هم برای نرم افزار های گرافیکی
رنگش مهم نیس:n02:
گرند 2 و سونی c3 و الجی g3 beat. و ..... (خیلی هستن همشون هم مثل همن بستگی به سلیقه داره)
پیشنهاد من تو این رنج قیمتی مسلمن وینفون هست.الان یکی از سایتا داره لومیا 640xl رو میده 820 خیلی خوبه دوربینش هم فوق العادس.

navid1gb
28-04-2015, 21:45
گرند 2 و سونی c3 و الجی g3 beat. و ..... (خیلی هستن همشون هم مثل همن بستگی به سلیقه داره)
پیشنهاد من تو این رنج قیمتی مسلمن وینفون هست.الان یکی از سایتا داره لومیا 640xl رو میده 820 خیلی خوبه دوربینش هم فوق العادس.
اینایی که داری میگی همرو بررسی کردم منتها خواستم از تجربیات دیگران استفاده کنم
وییندوز فون هم اصلا حرفشو نزن...

k1ozil
29-04-2015, 14:33
اینایی که داری میگی همرو بررسی کردم منتها خواستم از تجربیات دیگران استفاده کنم
وییندوز فون هم اصلا حرفشو نزن...
من بخوام بگیرم g3 beat به دلیل رابط کاربری زیبا و طراحی خیلی بهتر نسبت به هم رده ها و حتی پر چمدارا