PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عجيب ترين مشكلي كه تا حالا ديد ( لطفا كمك كنيد تا حلش كنيم )

Mohammad Hosseyn
12-09-2006, 15:52
با سلام خدمت دوستان .اميدوارم همه خوب باشيد .

راستش من يه مشكل خيلي عجيب دارم كه نمي دونم چي جوري حلش كنم .خيلي وقته كه اين مشكل تمام اعصابمو خراب كرده ريخته به هم ديگه كلافه شدم .
مشكل هم اينه كه وقتي من مثلا وارد همين انجمن خودمون يا هر انجمن ديگه اي يا مكان هايي مثل وبلاگ ها مي شم. صفحه اي كه واردش مي شم آپديت نمي شه .يعني اگه من فرضا يه تايپيك باز كنم و اگه 10 سال ديگه هم بيام و اين تايپيك 1000 پست داشته باشه باز همون يه پست رو نشون مي ده .يعني طوري كه صفحه رو Reload نمي كنه و همون صفحه رو دوباره نشون مي ده . تازه جالب اينه كه با اين كه صفحه رو Reload نمي كنه اما همون زماني براي باز كردن صفحه صرف مي كنه كه بايد براي Reload كردن صرف كنه. و تنها راه حلي كه من براي اين مشكل پيدا كردم دوبار باز كردن صفحه هست . يعني وقتي صفحه رو باز مي كنم بايد دوباره دكمه ي Refresh رو بزنم تا صفحه اي كه باز مي شه آپديت بشه .تازه گاهي اوقات بايد 3 تا 4 بار اين كار رو تكرار كنم. و اين خيلي آزارم مي ده.
در ضمن من تا حالا 3 بار ويندوز رو عوض كردم و حتي در آخرين دفعه دوباره مجبور به پارتيشن بندي شدم اما هنوز مشكلم رفع نشده !!!
شما مي گيد چي كار كنم.
راستي دوستان اگه نفهميدند كه من چي مي گم حتما پست بدند تا من يه طور ديگه توضيح بدم .

با تشكر

R£ɀД
12-09-2006, 16:24
منم از وقتی که اینرنت اکسپلورر 7 رو نصب کردم این مشکل رو پیدا کردم. حتی وقتی که حذفش هم کردم باز همین مشکل برام موند. و برای اینکه اطلاعات جدید را نشون بده از کلید ctrl+F5 استفاده می کنم. ( البته الان هم بخاطر این مشکل موقتا از اپرا دارم استفاده می کنم.)

Mohammad Hosseyn
12-09-2006, 17:33
منم از وقتی که اینرنت اکسپلورر 7 رو نصب کردم این مشکل رو پیدا کردم. حتی وقتی که حذفش هم کردم باز همین مشکل برام موند. و برای اینکه اطلاعات جدید را نشون بده از کلید ctrl+F5 استفاده می کنم. ( البته الان هم بخاطر این مشکل موقتا از اپرا دارم استفاده می کنم.)

جالبه اما مي دونيد براي من چه اتفاقي افتاده . براي من هم تو اوپرا هم تو فاير فاكس و هم تو اينترنت اكسپلورر اينجوريه

s_e_i_d
12-09-2006, 17:40
سلام دوست عزیز این شاید به خاطر isp که باهاش به اینترنت وطل میشی باشه احتمالا کش isp آپدیت نمیشه میتونی آخر آدرسی که مینویسی علامت ؟ اضافه کنی یا از یه جای دیگه اینترنت بگیری

Mohammad Hosseyn
12-09-2006, 17:58
سلام دوست عزیز این شاید به خاطر isp که باهاش به اینترنت وطل میشی باشه احتمالا کش isp آپدیت نمیشه میتونی آخر آدرسی که مینویسی علامت ؟ اضافه کنی یا از یه جای دیگه اینترنت بگیری
ببين دوست عزيز من گفتم وقتي صفحه لود ميشه آپديت نشدست اما وقتي دوبار يا سه بار Refresh مي كنم در ست مي شه. با اين وضع بازم ممكنه از آي اس پي با شه .

Dash Ashki
12-09-2006, 18:11
سلام...
این مشکل رو منم داشتم...بعضی مواقع هنوزم دارم...
به احتمال زیاد از خود سایته...

حتی با چندتا اکانت از ISP های مختلف همین مشکل رو داشتم....

زیاد قصه نخور... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
12-09-2006, 18:16
مشکل از Isp ایست ! Isp ایت داره از کش استفاده میکنه ! و اطلاعات رو از رو کشش لود میکنه ! کلاهبرداری در روز روشن !!!

piishii
12-09-2006, 18:24
سلام.
نه اين مشكل رو من هم داشتم باز هم بعضي مواقع دارم البته نه از خونه !

Dash Ashki
12-09-2006, 18:36
مشکل از Isp ایست ! Isp ایت داره از کش استفاده میکنه ! و اطلاعات رو از رو کشش لود میکنه ! کلاهبرداری در روز روشن !!!

میتونی بگی چه سودی به حال ISP داره که از کشش استفاده کنه

Saeed kmss-D
12-09-2006, 18:38
منم فکر میکنم از isp باشه.

Dash Ashki
12-09-2006, 18:47
یه سوال از دوستان
این دو تا تصویری که میبینین از دو اکانت مختلفه...
به نظرتون چه فرقی با هم دارند...
کدومشون بهتره....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی ;)

Kamran_A
12-09-2006, 20:19
میتونی بگی چه سودی به حال ISP داره که از کشش استفاده کنه
خوب وقتی از کش می ده به یوزر، پهنای باند خودش که از مخابرات می گیره خلوت می مونه در نتیجه سرعتش برای یوزر های دیگه زیاد تر به نظر میاد.

R£ɀД
12-09-2006, 20:26
منم تا حدی این موضوع رو قبول دارم ولی وقتی برای من با یک مرورگر این مشکل هست و با مرورگر دیگری مشکلی نیست فکر نمی کنم به Isp برگرده؟!؟!؟!؟!؟!

MB_Danger
12-09-2006, 20:41
با سلام خدمت دوستان .اميدوارم همه خوب باشيد .

راستش من يه مشكل خيلي عجيب دارم كه نمي دونم چي جوري حلش كنم .خيلي وقته كه اين مشكل تمام اعصابمو خراب كرده ريخته به هم ديگه كلافه شدم .
مشكل هم اينه كه وقتي من مثلا وارد همين انجمن خودمون يا هر انجمن ديگه اي يا مكان هايي مثل وبلاگ ها مي شم. صفحه اي كه واردش مي شم آپديت نمي شه .يعني اگه من فرضا يه تايپيك باز كنم و اگه 10 سال ديگه هم بيام و اين تايپيك 1000 پست داشته باشه باز همون يه پست رو نشون مي ده .يعني طوري كه صفحه رو Reload نمي كنه و همون صفحه رو دوباره نشون مي ده . تازه جالب اينه كه با اين كه صفحه رو Reload نمي كنه اما همون زماني براي باز كردن صفحه صرف مي كنه كه بايد براي Reload كردن صرف كنه. و تنها راه حلي كه من براي اين مشكل پيدا كردم دوبار باز كردن صفحه هست . يعني وقتي صفحه رو باز مي كنم بايد دوباره دكمه ي Refresh رو بزنم تا صفحه اي كه باز مي شه آپديت بشه .تازه گاهي اوقات بايد 3 تا 4 بار اين كار رو تكرار كنم. و اين خيلي آزارم مي ده.
در ضمن من تا حالا 3 بار ويندوز رو عوض كردم و حتي در آخرين دفعه دوباره مجبور به پارتيشن بندي شدم اما هنوز مشكلم رفع نشده !!!
شما مي گيد چي كار كنم.
راستي دوستان اگه نفهميدند كه من چي مي گم حتما پست بدند تا من يه طور ديگه توضيح بدم .

با تشكر
سلام ...
اگر از Internet Explorer استفاده می کنید ...
محیط ویرایش رجیستری را باز کرده و به مسیر زیر بروید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در سمت راست متغیر DWORD ی را با نام SyncMode5 پیدا کنید و مقدار آن را به 3 تغییر دهید .
سیستم را LogOff کنید .
امیدوارم مشکل بر طرف شود .
موفق باشید .

mdchicho
13-09-2006, 09:16
اين مشكل ربطي به ISP نداره از Temp و كوكي هاست. چون اگر از ISP بود با رفرش كردن هم حل نميشد . من تنها راه رو پاك كردن هرروز كوكي ها و Temp ميبينم . البته شايد روش MB_Danger هم كه توي رجيستري هست جواب بده .
موفق باشيد

Dash Ashki
13-09-2006, 10:34
اين مشكل ربطي به ISP نداره از Temp و كوكي هاست. چون اگر از ISP بود با رفرش كردن هم حل نميشد . من تنها راه رو پاك كردن هرروز كوكي ها و Temp ميبينم . البته شايد روش MB_Danger هم كه توي رجيستري هست جواب بده .
موفق باشيد

آره در حال حاضر بهترین کار پاک کردن کوکی ها temp هاست...که من الان حداقلش روزی 2 بار انجام میدم ;)

R£ɀД
13-09-2006, 11:02
خوب پاك كردن كوكي و تمپ ها هم كار درستي نيست. چون خود اين ها توي سرعت لود صفحه ها تاثير دارند.
اون چيزي هم كه MB_Danger عزيز گفت جواب ميده ولي تا حدي مثل ctrl+f5 هست چون سرعت رو مياره پايين. ( فكر كنم ديگه اصلا از كش نمي خونه )
حوصله عوض كردن ويندوز هم ندارم ولي به موقع اش عوض مي كنم تا ببينم مشكل حل ميشه يا نه. ( البته از اين به بعد بايد از norton ghost كه MB_Danger جان زحمتش رو كشيدن استفاده كنم )

Mohammad Hosseyn
13-09-2006, 11:15
با سلام خدمت همه ي دوستان كه اومدند و راهنمائي كردند .راستش من حتي وقتي كه كوكي و تمپ ها رو پاك مي كنم اين مشكل برطرف نمي شه ديگه چند بار .من گفتم همين ديروز بود كه دوباره پارتيشن بندي كرده بودم و ويندوز رو هم دوباره نصب كرده بودم اما بازم حل نشد .
والا بايد بگم من اصلا از اينترنت اكسپلورر استفاده نمي كنم و براي همين اون ترفندي كه گفتيد هم به كارم نيومد اما به هر حال از دوستي كه راهنمائي كرده بود تشكر مي كنم .
بعد هم اينكه آي اس پي كه من ازش استفاده مي كنم بعيد مي دونم اين كاره باشه !!! احتمالا اشكي جان مي دونه من از چي استفاده مي كنم ( آخه همشهريم ديگه ) .حالا باشه من مي رم از يه جاي ديگه مي گيرم ببينم چي طوره بهتون خبر مي دم .
دوستان ديگه هم اگه نظري دارن بگن خواهشا ديگه اگه اينجوري ادامه پيدا كنه كيس رو مي كوبونم تو سر مانيتور ( اين گفتم تا بفهميد چقدر برام سخت مي گذره )
با تشكر

Dash Ashki
13-09-2006, 12:08
سلام...

دوست عزیز Reza_S نمیدونم تا حالا این مشکل برات پیش اومده یا نه ... موقعی که کانکت میکنی حدود2 دقیقه اصلا رسیوی نداشته باشی و رسیو روی 214 باشه... وتازه بعد این رسیوت عادی بشه(که بعضی مواقع عادی هم که میشه دوباره وسطای کار بازم رسیوی نداره)...
نمیدونم ربطی به این تمپ ها داره یا نه...ولی وقتی که اونا رو پاک میکنم ..و بعدش یه ریست...حالا اگه بخوام کانکت کنم ...مشکلی در رسیو ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مشکل رو همین چند وقت اخیر دارم....قبلا اینجوری نبود(در ضمن فکر سیستم رو هم چک کردم ویروس, اسپای ور و.... خبری نیست)

R£ɀД
13-09-2006, 12:46
سلام...

دوست عزیز Reza_S نمیدونم تا حالا این مشکل برات پیش اومده یا نه ... موقعی که کانکت میکنی حدود2 دقیقه اصلا رسیوی نداشته باشی و رسیو روی 214 باشه... وتازه بعد این رسیوت عادی بشه(که بعضی مواقع عادی هم که میشه دوباره وسطای کار بازم رسیوی نداره)...
نمیدونم ربطی به این تمپ ها داره یا نه...ولی وقتی که اونا رو پاک میکنم ..و بعدش یه ریست...حالا اگه بخوام کانکت کنم ...مشکلی در رسیو ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مشکل رو همین چند وقت اخیر دارم....قبلا اینجوری نبود(در ضمن فکر سیستم رو هم چک کردم ویروس, اسپای ور و.... خبری نیست)

داش اشكي جان راستش تا الان خدا رو شكر همچين مشكلي نداشتم. خوب يچيز منطقي هست كه با پاك كردن تم ها مشكل حل بشه. چون اون موقع حتما سايتي را كه مي خوايين بيارين مي خواد از كش سيستم خودتون (تمپ) بخونه و بنا به دليلي اون ها هم مشكل دارن و لود نميشه كه با پاك شدنشون مجبور به از اول خوندن ميشه.
ولي جالبي كار براي اين دوستمون هست كه با پاك كردن اتمپ و كوكي و گذاشتن علامت ? درآخر آدرس و يا زدن ctrl+f5 و تعويض ويندوز مشكلش حل نشده كه مطمئنان بايد مشكل از isp باشه.

Dash Ashki
13-09-2006, 13:56
داش اشكي جان راستش تا الان خدا رو شكر همچين مشكلي نداشتم. خوب يچيز منطقي هست كه با پاك كردن تم ها مشكل حل بشه. چون اون موقع حتما سايتي را كه مي خوايين بيارين مي خواد از كش سيستم خودتون (تمپ) بخونه و بنا به دليلي اون ها هم مشكل دارن و لود نميشه كه با پاك شدنشون مجبور به از اول خوندن ميشه.
ولي جالبي كار براي اين دوستمون هست كه با پاك كردن اتمپ و كوكي و گذاشتن علامت ? درآخر آدرس و يا زدن ctrl+f5 و تعويض ويندوز مشكلش حل نشده كه مطمئنان بايد مشكل از isp باشه.

سلام رضا جان :)
راستش تا الان 3 تا ISP عوض کردم...نمیدونم واقعا مشکل از ISP یا از کامپیوترم یا از سایته...

یعنی همه ISP ها مشکل دارند.......
تو چند پست قبلم دو تا تصویر گزاشتم نظرت چیه؟

مرسی ;)

TEC
13-09-2006, 15:05
یه سوال از دوستان
این دو تا تصویری که میبینین از دو اکانت مختلفه...
به نظرتون چه فرقی با هم دارند...
کدومشون بهتره....

مرسی ;)

دوست من خوب بود میزاشتید تا اندازه یک زمان مشخص از هر دوشون عکس میگرفتید.. اینطوری تشخیص راحت میشد.

یعنی مثلا با هر کدوم یک ساعت میموندید توی اینترنت بعد عکس میگرفتید..

TEC
13-09-2006, 15:08
من هم اين مشکل رو با يکي از سايتها داشتم.. کوکي ها رو هم حذف ميکردم.. 1000 بار ريفرش هم مسزدم بازم مشکلم حل نشد.
Isp رو هم عوض کردم حل نشد.
ولي يه چند وقتي (چند هفته منظورمه) که گذشت و حسابي لجم رو در آورد بلاخره سرش به سنگ خورد.
الآن ديگه راحتم و مشکلي ندارم.
نميدونم ديگه.. ظاهرا خيلي ها با اين مشکل به نحوي برخورد داشتن.

M.etallic.A
13-09-2006, 15:23
اين مشكلي رو كه تو داري منم دارم. اتفاقا منم بچه قائمشهرم و از اي اس پي نوين موج اكانت ميگيرم فكر كنم تو هم از اين اي اس پي اكانت ميگيري ؟ به نظرت چرا كارت 20 ساعته نوين 3700 تومنه اما نت پرداز ميده 5000 تومان ؟ جالب نيست به نظرت ؟ نه نت پرداز بقيه اي اس پي هاي قائمشهر هم نرخشون بالاتر از نوين موجه . حالا بزار يه چيزي بهت بگم. من بيشتر وقت ها كه وارد اين فروم ميشم. اون بالا به جاي نام كاربري من ماله تورو مينويسه يعني محمد حسين. تو بلاگفا كه وارد ميشم به جاي اينكه وارد كنترل پانل وبلاگ من بشه ماله يه وبلاگ ديگه باز ميشه ( جالب اينه كه من وقتي تحقيق كردم ديدم اون وبلاگ ماله يكي از بچه هاي قائمشهره كه اونم از نوين موج كارت ميخره) و آخرين مورد هم مربوط به دوستمه كه يه سايت فروش هاستينگ و دامين داره. به من پي ام داد گفت سايت منو باز كن ببين بالا مياد منم بازش كردم يه خطايي داد با اين عنوان i-net cash error بعدش اين دوست من فكر كرد كه كلا اينترنت تو مازندران از كش استفاده ميكنه زنگ زد به معاون رئيس مخابرات استان و اين مشكل رو بهش گفت اونم گفت كه اين مشكل از اي اس پي ...

حالا بزار توضيح بدم كه جريان چيه . اي اس پي ها به همون مقدار كه از پهناي باند استفاده ميكنن به مخابرات پول ميدن يعني هر چي كمتر استفاده كنن كمتر پول ميدن. اين اي اس پي نوين موج هم با سو استفاده از آماتور بودن اكثر مشتري ها ( اكثرا سردرنميارن و فكر ميكنن مشكل از سيستم خودشونه البته منظورم شما نيستي عزيز ) پهناي باندش رو به شدت كاهش داده و عوضش يه كش خريده و نصب كرده. امروز ساعت 9 صبح شما وارد سايت بلاگفا ميشي و يه مطلب تو وبلاگت مينويسي. من ساعت 11 صبح وارد بلاگفا ميشم. چه اتفاقي ميفته ؟ اون صفحه كنترل پانل وبلاگت تو كش ذخيره شده و به جاي اينكه صفحه مخصوص وبلاگ من بياد صفحه وبلاگ تورو از كش لود ميكنه و بقيه ماجرا .... بقيه سايتها هم همينطور . حالا فرض كن ميخواي يه سايتي باز كني كه قبلا كسي بازش نكرده و تو كش نيست . دچار عذاب اليم ميشي اولا كه اصلا باز نميكنه اگه هم باز كنه بعد از يك قرن اونم نصفه نيمه . حالا فكر كنم فهميده باشي كه چرا كارت نوين اينقدر ارزونه. در حقيقت داره كلاهي ميزاره سر من و تو به اين گشادي ....

حالا بزار يكي ديگه از حقه بازيهاي اين اي اس پي رو برات توضيح بدم. تا حالا شده شماره نوين موج يه بار اشغال بزنه ؟
من كه تا حالا نديدم سه سوت كانكت ميشه . در ظاهر خيلي خوب و عاليه ولي بزار حقيقت رو بهت بگم. اي اس پي ها يه ظرفيت محدود دارن مثلا همزمان 20 نفر ميتونن كانكت باشن و براي نفر 21 اشغال ميزنه تا اينكه يه نفر ديس كانكت كنه تا اون بتونه وصل بشه. ولي اي اس پي نوين از يه سيستم ديگه استفاده ميكنه. به اين صورت كه اگه ظرفيتش پر باشه و يك نفر بخواد كانكت كنه ديگه براي اون اشغال نميزنه يكي از اونهايي كه كانكت هستن رو دي سي ميكنه تا نفر جديد جاي اون بيادو براي همينه كه بيشتر وقتها پشت سر هم دي سي ميشه و حال آدمو ميگيره. و منو تو فكر ميكنيم كه چه خوب هيچ وقت اشغالي نداره. من كه ديگه از اين اي اس پي اكانت نميگيرم و هر جا هم برسم ازش بد ميگم چون واقعا داره كلاه ميزاره سر ملت....

البته اكثر اي اس پي ها كش دارن ولي اگه با عوض كردن اي اس پي هم چنين مشكلي رو داري دليلش اينه كه مخابرات استان مازندران مشكل داره مخصوصا مشكلي كه اينترنت همين اواخر پيدا كرده تو ايران و هنوزم معلوم نيست حل شده يا نه و باعث افت پهناي باند شده كه متاسفانه اين افت به چند استان از جمله مازندران تحميل شده تا بقيه استانها مثل تهران اصفهان و ... مشكلي نداشته باشن.

Dash Ashki
13-09-2006, 16:22
سلام.....
عجب این تاپیک فقط مخصوص قایمشهریاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز M_ETALLIC_A منم قایمشهریم...اتفاقا الان قایمشهر هرچی زیاد داره ISP هستش...
من حدود 3سال قبل که ISP نوین موج اومد مشتریشون شدم اون اوایل هم قیمتشون و هم خدماتشون مناسبتر از جاهای دیگه بود ولی بعد 6 ماه دیگه اثری از اون خدمات نبود و سرعت کم ...خدمات کم...و....که الان حدود 2 سال که از نت پرداز استفاده میکنم...اخیرا اکانتم تموم شد و از یکی از دوستان که نمایندگی اکانتهای نوین موج رو داشت اکانتی گرفتم(ساعت 12 شب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) خوب از همون موقع فکر کنم مشکل شروع شد....

شما رو هم یادمه...میدونی از کجا...فکر کنم الان کمتر از یه ماه عضو شده باشید..اون اوایل عضویت شما هر موقع که میخواستم بیام تو صفحه اصلی انجمن نام کاربری شما تو اون قسمت بود...
فقط تو صفحه اصلی..چون اون موقع شما تازه عضو شده بودید و به همه قسمتهای انجمن سر نمیزدید..این مشکل رو بیشتر تو صفحه اصلی و گهگاهی هم تو متفرقه داشتم....

در مورد کش هم فکر کنم درست میگید........

منظور منم از گزاشتن اون دو تا عکس همین بود...
تصویر بالایی از اکانت نوین موج و تصویر پایینی از نت پردازه...

در ضمن اون دوستی هم که گفتند یه ساعت تو اینترنت میموندید بعد ازش عکس میگرفتید...منظور من اندازه رسیو وسند نبود..بلکه هدفم Compression هر دو اکانت بود...
همونطور که دوست عزیز M_ETALLIC_A گفتند اون ISP اخیرا یک کش خریده و نصب کرده... همونی که جلوی Compression درصد نوشته شده...اونم به خاطر کشی که نصب کردند...یعنی اطلاعات رو میگیره فشرده میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کجا اینکار رو میکنه...خوب معلومه دیگه..به جای اینکه بره از سرور اصلی اون سایت اطلاعت رو بگیره همه رو از سروره خودش میگیره ومیزاره.........

=================

دوستان دیگه هم به کانکشن هاشون توجه کنند ببینند همچین چیزی رو جلوی Compression میبینند یا نه...

مرسی

Mohammad Hosseyn
13-09-2006, 16:27
آقايون كشف كردم . همون طور كه M_etallic_a گفتند مشكل از آي اس پي هست و اگه بفهمم كه داشته سرم كلاه مي زاشته مي رم پدرشو در مي آرم درشم تخته مي كنم. دقيقا تمام مشكلاتي كه M_etallic_a جان عرض كردن من هم دارم تو وبلاگ ها تو هم پي سي ورلد كه گاهي اوقات وقتي وارد مي شم به عنوان نام كاربي M_etallic_a وارد مي شد (البته بعد از يك بار رفرش درست مي شد) .
الان من رفتم نت پرداز گرفتم هيچ مشكلي ندارم .
M_etallic_a جان و اشكي جان من و مگي مي خوام برم از اين آي اس پي شكايت كنم .مي دونيد چقدر زمان و پول رو از من گرفت تازه چيزي هم نمونده بود كيس رو از پنجره پرت كنم بيرون كه M_etallic_a همشهري عزيز حقيقت رو رو كرد .

راستي M_etallic_a جان پست خصوصي كه بهت دادم رو بخون نظرت رو هم برام پيفام خصوصي بده.
با تشكر

Mohammad Hosseyn
13-09-2006, 16:37
اشكي جان شما هم اين پيغام خصوصي رو كه دادم بخون ببينم چي مي گي.
با تشكر

piishii
13-09-2006, 17:20
سلام.
من که میرم یک جا که اینترنت ماهواره ای داره بازم همین مشکل رو دارم چی میگین ؟
اینجا که دیگه Isp در کار نیست که بخواد دزدی کنه.

Dash Ashki
13-09-2006, 17:38
سلام.
من که میرم یک جا که اینترنت ماهواره ای داره بازم همین مشکل رو دارم چی میگین ؟
اینجا که دیگه Isp در کار نیست که بخواد دزدی کنه.

سلام....
ببین کی اینجاست...
خوبی داش امین :)
==================
جدی میگی با اینترنت ماهواره ای هم همین مشکل رو داری...

نمیدونم والا یعنی همه بچه ها همین مشکل رو دارند :rolleye:

===================
بایستی یه فکری به حالش بشه ;)

piishii
13-09-2006, 17:49
سلام داداشي فدات بشم.
ولا اينترنتش مال ما كه نيست از اين شانس ها هم نداريم.
اما مشكل بديه فكرشو بكن من login هم نمیتونستم الان بشم !
باید هی F5 میزدم.
یکی از مدیرا بیاد یک پاسخی بده درد یک نفر دو نفر هم که نیست.

Dash Ashki
13-09-2006, 19:51
سلام امین جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=========
جدی میگی...توی لوگین هم مشکل داشتی...
مثل اینکه مختص شهر ما نیست..یا بهتر بگم خیلی ها مثل اینکه این مشکل رو دارند ..اونم این چند وقته اخیر... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید سایت مشکلی پیدا کرده...چند وقت قبل چندتا از بچه ها در مورد اخطارهایی از آنتی ویروساشون موقعی که به سایت وارد میشدند ..صحبت میکردند.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=========

M.etallic.A
14-09-2006, 14:43
اگه بخوايم كلي بررسي كنيم. اصلا همه جوره داره سر ما كلاه ميره . با اين قيمتها و اين سرعتها . ولي با همه اين حرفا اي اس پي نوين موج داره سو استفاده ميكنه . اتفاقا جديدا شنيدم قيمت ها رو پايين تر هم آورده . ديگه فكر كنم كاملا ميخواد از كش استفاده كنه.

Matarsak_Magic
17-09-2006, 10:26
تنها راهش اینه که اینترنت اکسپلورر تو به نسخه بالا ارتقاء بدی و روش بهتر اینکه از دیگر مرورگرها استفاده کنی...
چرا از اپرا یا فایرفکس یا نت اسکیپ و .... استفاده نمیکنید ..... بخدا سرعت اونها چند برابر اینترنت اکسپلورر هست..
و خیلی امکانات بیشتری هم داره .... از جمله دانلود همزمان چند فایل (حتی اگه قطع بشی موقع وصل دوباره از همونجا شروع میشه) و همچنین صفحات رو در خود مرورگر باز میکنه و از شلوغی و سردرگمی جلوگیری میکنه .....به نظر من اینترنت اکسپلورر رو بندازین دور

Dash Ashki
17-09-2006, 11:56
تنها راهش اینه که اینترنت اکسپلورر تو به نسخه بالا ارتقاء بدی و روش بهتر اینکه از دیگر مرورگرها استفاده کنی...
چرا از اپرا یا فایرفکس یا نت اسکیپ و .... استفاده نمیکنید ..... بخدا سرعت اونها چند برابر اینترنت اکسپلورر هست..
و خیلی امکانات بیشتری هم داره .... از جمله دانلود همزمان چند فایل (حتی اگه قطع بشی موقع وصل دوباره از همونجا شروع میشه) و همچنین صفحات رو در خود مرورگر باز میکنه و از شلوغی و سردرگمی جلوگیری میکنه .....به نظر من اینترنت اکسپلورر رو بندازین دور

چرا دوست عزیز از مرورگرهای دیگه هم استفاده میکنیم...ولی این مشکل رو هنوز داریم...
مرسی