PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل یا حساسیت بیش از حد

Hitman67
27-04-2015, 13:14
سلام دوستان
من دیروز یه لپ تاپ مدل ASUS G551JM مدل گیمینگ رو گرفتم که مشخصاتش اینه:
VGA:860 GTX
HDD:24 GB SSD+ 1 TB HHD
RAM:16 GB
CPU:i7
همون اول که گرفتم باتری رو نزدم سر جاش و لپ تاپ رو مستقیم زدم به برق.لپ تاپو روشن کردم و سی دی ویندوزو گذاشتم که نصب شه.تو قسمت نصب ویندوز که به مرحله custom میرسی(همون مرحله که پارتیشن بندی میکنی یا پارتیشن مورد نظر رو برای نصب ویندوز انتخاب میکنی) به محض اینکه کلیک کردم لپ تاپ خاموش شد.دوباره روشن کردم و ویندوز نصب کردم اما سرعت ویندوز در مقایسه با کانفیگی که داره و تعاریفی که پشت سر این لپ تاپه به نظر من کمه.اما سوالی که بیشتر ذهنمو درگیر کرده بوی سوختگی خفیف(شاید با بوی تازه بودن دارم اشتباع میگیرم)از کیبورد لپ تاپ میاد وقتی که از نزدیک بوش میکنی.آیا این کاهش سرعت به دلیل اینه که قطعه ای از لپ تاپم سوخته؟یا نیم سوز شده؟من بازی COD:AW رو اولترا نصب کردمو بازی کردم.هیچ لگی هم مشاهده نشد اما حس میکنم سرعت بوت ویندوز و خود کارکردم داخل ویندوز کمه.در صورتی که بازی COD:AW رو اولترا بدون هیچ لگی با آخرین رزولیشن بازی کردم.همش ذهنم میره به اون لحظه ای که لپ تاپو مستقیم زدم به برق.
فک کنم متوجه شدید که منظورم چیه.
ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید که ایا نرم افزاری هست که به صورت حرفه ای بهم بگه مشکلی تو قطعات سیستم دارم یا نه؟