PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با لباس های اضافه اما سالم چه کنیم؟؟

Nocturne
25-04-2015, 21:12
سلام. تعدادی لباس اضافه ولی سالم و شیک هست. میخواستم بدونم جای معتبری هست که اونها رو به دست نیازمندان بده؟؟
+ در صورتی که بخوام بفروشم جایی هست که به قیمت مناسب بخره؟؟ (منظورم راهی بجز سایتهای خریدو فروش اینترنتی هست)

Atghia
25-04-2015, 21:17
سلام به نظرم به نیازمندهای دور و برتون بدید
هم استفاده میکنند و دعای خیرشون بهت میرسه هم حروم نشده
مثلا اگر خدماتی ساختمون یا محل کار نظافتچی و این قبیل افراد هستند...
البته اول مستقیما نگید بهشون ممکنه بربخوره!
اول بهشون بگید اقای فلانی من یسری لباس نو دارم کسی رو سراغ داری که بهش بدم استفاده کنه؟ احتمالا ازتون میگیره (یا به اسم دیگری میگیره):n39:

Nocturne
25-04-2015, 23:38
سلام به نظرم به نیازمندهای دور و برتون بدید
هم استفاده میکنند و دعای خیرشون بهت میرسه هم حروم نشده
مثلا اگر خدماتی ساختمون یا محل کار نظافتچی و این قبیل افراد هستند...
البته اول مستقیما نگید بهشون ممکنه بربخوره!
اول بهشون بگید اقای فلانی من یسری لباس نو دارم کسی رو سراغ داری که بهش بدم استفاده کنه؟ احتمالا ازتون میگیره (یا به اسم دیگری میگیره):n39:

این برای من خیلی سخته. من دوست دارم اگر این کارو میکنم اصلا با اون فرد روبرو نشم یا لااقل اون آدم ها از این که من کمک کردم مطلع نباشن

A/|\IR
26-04-2015, 00:33
سلام. تعدادی لباس اضافه ولی سالم و شیک هست. میخواستم بدونم جای معتبری هست که اونها رو به دست نیازمندان بده؟؟
+ در صورتی که بخوام بفروشم جایی هست که به قیمت مناسب بخره؟؟ (منظورم راهی بجز سایتهای خریدو فروش اینترنتی هست)

فروشگاه های تاناکورا ازتون میخرن ولی پول زیادی بابتش بهتون نمیدن
مکانی که لباس دست دوم رو هم قبول کنه نیست
لباس نو هم اگه داشتین نباید به دست موسسه های ریا کار بدین! یادمه خیلی سال پیش که ابتدایی بودم مردمانی نیکوکار(!) میومدن تو مدرسه و بچه هارو گلچین میکردن و بهشون لباس میدادن یا یک بلیط میدادن بهشون که برید از فلان جا لباس بگیرین، گذشته از اینکه تمام لباس ها هم شکل و هم رنگ بود و هر کی تو خیابون میدید میفهمید ازکجا اومده! نحوه اهدا کردن هم غلط بودو نصف کالا ها به دست کسایی میرسید که نباید میرسید، خجالت و شرمی که تو چهره اون کودک دبستانی دیده میشد واقعا گریه داشت
اگه بخواین اهدا کنین به شخص خاصی که میشناسین نباید به تنهایی فقط لباس اهدا کنین سعی کنین لوازم برقی یا هر چیز دیگه ای که ارزش داشته باشه ولی بهش نیاز ندارین رو بدین بهشون بعد بگین این لباس ها هم هست اگه نیاز دارین برای زیرکار بردارین

اگه فقط لباس تنها بود یه سر برین پایین شهر و کمی پرس و جو افرادی پیدا میشن که واقعا نیازمند باشن، رابط هایی هم هستن که میتونن خودشون بدن تا شما روبه رو نشین.

Iloveu-ALL
26-04-2015, 09:01
این برای من خیلی سخته. من دوست دارم اگر این کارو میکنم اصلا با اون فرد روبرو نشم یا لااقل اون آدم ها از این که من کمک کردم مطلع نباشن

بعضیا هستن که این کار رو میکنن یعنی واسطه میشن لباس ها رو جمع میکنن و میدن به نیازمندان ...