PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای ریکاوری درایور RAW شده عین روز اول؟!

spahbod
25-04-2015, 02:09
سلام دوستان...
نمیدونم چرا بی دلیل وقتی سیستم رو روشن کردم متوجه شدم درایو F من باز نمیشه و ویندوز برای باز شدنش درخواست فرمت درایو رو میده و منه از همه چی بی خبر هم درایو رو فرمت میکنم (کاش دستم میشکست این کارو نمیکردم)
کلی نرم افزار ریکاوری برای درایو RAW شده نصب کردم و اجرا کردم..ولی اون چیزی که میخواستم نبود...عکس ها و فیلم ها و PDF ها و WORD هیچ کدوم برام ارزش نداره.
فقط 2 تا WEP PAGE ثبتنامی مربوط به آزمون استخدامی خرداد 94 و ارشد دانشگاه آزاد دارم که با فایرفاکس توو درایورم ذخیره کرده بودم.
دوستانی که با فایرفاکس اقدام به ذخیره کردن صحفات اینترنتی میکنند میفهمن درده من چیه.
بر خلاف اینترنت اکسپلورر که صفحات رو تحت عنوان یک فایل ذخیره میکنه فایرفاکس صحفات رو در یک پوشه (ترکیبی از عکس و ورد و غیره ) ذخیره میکنه.
همین باعث شده ریکاوری به نرم افزار های عمومی غیرممکن بشه.
سرتونو درد نیارم اگر کسی از دوستان نرم افزاری میشناسه که میشه یک پوشه رو با همون اسم با همون محتویات ریکاوری کرد بهم معرفی کنه لطفا

HORROR
25-04-2015, 02:37
یک بار از منو فایرفاکس developer رو بزن و بعد work offline رو تیکش رو بزن . و بعدش از منو history رو بزن دنبال صفحه مربوطه بگرد و اگه مال چند روز پیشه گزینه last7days رو بزن بگرد ببین باز میشه؟

spahbod
25-04-2015, 11:24
ممنون از راهنماییتون ولی ارور آفلاین بودن میده و صفحه رو باز نمیکنه..امیدوارم موقع توزیع کارت ورود به جلسه با داشتن کارت ملی بشه مشکلم حل شه